sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
rozhodčí
vše
Faigl ml. Jakub
Faigl st. Jaroslav
Gajarský Daniel
Hanzlík Jiří
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lutka Josef
Macháček Jiří
Matys Bohuslav
Mollinger Lukáš
Nauš Dominik
Nový Miloslav
Procházka Petr
Řízek Vlastimil
Rouče David
Šmid Jiří
Sůra Jindřich
Sýs Miloslav
Tuček Michal
hřiště
vše
hala Libouchec
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
odloženo z podnětu D
odloženo z podnětu DH
odloženo z podnětu H
UT Gymnázium Jateční
UT Severka
UT ZŠ Mojžíř
stav
vše
neodehráno
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
označit tým
----------
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
domácí
hosté
vše
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
vše
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
vše
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
FC Sokol UL
FK Sambular "UL"
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Hop Trop
Korado Slovanka DC
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
18:00
FC Chmelaři UL
FK Jamajka
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Jan Kresta
18:30
FC WHL Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jiří Šmid
19:00
Samba UL
FC Gamers Teplice
Rozhodčí:
Vlastimil Řízek
,
Josef Lutka
19:15
Old School UL "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Michal Tuček
20:00
FT Forza UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
Rozhodčí:
Jiří Šmid
,
Jiří Macháček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
středa 08.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 109
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
duel
2023/2024 1.třída
2.kolo
11.09.23
pondělí
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Sokol UL
2:1
Macháček
Matys
30.10.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rapid UL "D"
3:7
Matys
Nový
3.kolo
21.09.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Oranjes Ústí n. L.
3:6
Tuček
Matys
4.kolo
29.09.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Hop Trop
4:7
Matys
laik
7.kolo
16.10.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
10:2
Košťál
Matys
8.kolo
26.10.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FC Sokol UL
6:6
Nový
Matys
9.kolo
02.11.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Flamengo Ústí n.L.
1:2
Matys
Řízek
10.kolo
06.11.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
Hop Trop
9:3
Tuček
Matys
11.kolo
16.11.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rumíci
9:1
Matys
laik
2023/2024 2.třída
1.kolo
05.09.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC Všebronx Ústí n.L.
5:7
Hanzlík
Matys
2.kolo
14.09.23
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Pink Panthers Ústí n.L.
3:5
Košťál
Matys
4.kolo
26.09.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FSC Tygříci "B"
1:3
Hanzlík
Matys
12.10.23
čtvrtek
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC NY Tiradores "C"
4:7
Tuček
Matys
5.kolo
05.10.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Lokomotif "B"
4:3
Macháček
Matys
7.kolo
17.10.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FSC Tygříci "B"
3:4
Nový
Matys
8.kolo
23.10.23
pondělí
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Old School UL "C"
2:2
Nový
Matys
10.kolo
06.11.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
8:3
Tuček
Matys
2023/2024 Krajský přebor UK
3.kolo
10.10.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
Děčín - NOTA
3:5
Nový
Matys
4.kolo
19.10.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
TJ Proboštov "A"
3:2
Hanzlík
Matys
5.kolo
23.10.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FC PRVNÍ Teplice
6:1
Nový
Matys
6.kolo
05.11.23
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
SK Dubí "A"
6:2
Sůra
Matys
7.kolo
07.11.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
FK Krupka
9:6
Macháček
Matys
9.kolo
21.11.23
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FK Krupka
10:4
Hanzlík
Matys
10.kolo
28.11.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
TJ Proboštov "A"
8:3
Hanzlík
Matys
11.kolo
07.12.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
Děčín - NOTA
SK Roudnice n.L. "B"
5:5
Hanzlík
Matys
13.kolo
18.12.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
TJ Proboštov "A"
3:5
Hanzlík
Matys
15.kolo
09.01.24
úterý
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC PRVNÍ Teplice
11:4
Hanzlík
Matys
16.kolo
18.01.24
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
Futsal Děčín
6:6
Hanzlík
Matys
17.kolo
23.01.24
úterý
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
SK Roudnice n.L. "B"
7:8
Nový
Matys
19.kolo
09.02.24
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Patriots UL "A"
4:9
Tuček
Matys
20.kolo
15.02.24
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
FC Rapid UL "B"
15:5
Macháček
Matys
21.kolo
23.02.24
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Děčín - NOTA
1:14
Sůra
Matys
25.kolo
21.03.24
čtvrtek
19:00
Libouchec
Děčín - NOTA
TJ Oldřichov
5:4
Hanzlík
Matys
2023/2024 Okresní přebor
1.kolo
06.09.23
středa
20:00
kontumace
FT Forza "UL"
TJ Proboštov "B"
5:0
Tuček
Matys
2023/2024 Pohár A
4.kolo
04.01.24
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC WHL Ústí n.L.
SK Dubí "A"
2:9
Kamínek
Matys
2023/2024 Pohár B
31.01.24
středa
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "U19"
FT Forza "UL"
6:3
Nový
Matys
2022/2023 1.třída
1.kolo
08.09.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "B"
FSC Tygříci "UL"
5:3
Macháček
Matys
09.09.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Lokomotif "B"
6:8
Tuček
Matys
07.10.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Morgan Commando TP "B"
7:8
Mollinger
Matys
3.kolo
23.09.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Rapid UL "D"
9:3
Hanzlík
Matys
7.kolo
17.10.22
pondělí
19:00
Krupka
SK Dubí "B"
Old School UL "B"
0:5
Tuček
Matys
10.kolo
13.11.22
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
SK Hraničář Petrovice z.s.
9:3
Hanzlík
Matys
13.kolo
31.03.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Morgan Commando TP "B"
7:12
Řízek
Matys
15.kolo
28.03.23
úterý
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FSC Tygříci "UL"
5:3
Kresta
Matys
21.06.23
středa
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
Hop Trop
4:3
Hanzlík
Matys
16.kolo
14.04.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Old School UL "B"
5:12
Hanzlík
Matys
18.kolo
19.04.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Lokomotif "B"
0:1
Kresta
Matys
26.kolo
13.06.23
úterý
18:00
WHC KB
FC Rumíci
FC Rapid UL "D"
4:2
Hanzlík
Matys
16.06.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Jamajka
5:0
Hanzlík
Matys
2022/2023 2.třída
12.kolo
03.04.23
pondělí
18:00
UT Mojžíř
Volný los
Patriots UL "B"
4:6
Hanzlík
Matys
13.kolo
13.04.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
FC Rapid UL "E"
5:5
Řízek
Matys
14.kolo
18.04.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
Patriots UL "B"
5:0
Hanzlík
Matys
15.kolo
27.04.23
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Korado Slovanka DC
0:6
Tuček
Matys
21.kolo
12.06.23
pondělí
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
5:1
Řízek
Matys
22.kolo
15.06.23
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Old School UL "C"
9:5
Hanzlík
Matys
2022/2023 Krajský přebor UK
5.kolo
02.11.22
středa
21:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FC Betis Kadaň "B"
4:6
Hanzlík
Matys
6.kolo
11.11.22
pátek
19:30
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
FK Krupka
5:7
Macháček
Matys
10.kolo
07.12.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FK Krupka
9:1
Mollinger
Matys
11.kolo
15.12.22
čtvrtek
20:00
Krupka
TJ Oldřichov
SK Ervěnice-Jirkov
7:1
Košťál
Matys
12.kolo
08.01.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
Oxyworld Chomutov "B"
9:6
Hanzlík
Matys
14.kolo
22.01.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
SK Ervěnice-Jirkov
1:3
Tuček
Matys
18.kolo
19.02.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
FK Krupka
2:2
Košťál
Matys
21.kolo
06.03.23
pondělí
20:30
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
SK Ervěnice-Jirkov
5:0
Hanzlík
Matys
2022/2023 Okresní přebor
2.kolo
12.12.22
pondělí
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Rapid UL "C"
5:0
Tuček
Matys
7.kolo
19.10.22
středa
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FC NY Tiradores "B"
7:3
Macháček
Matys
21.10.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Rapid UL "C"
4:8
Nový
Matys
8.kolo
28.10.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Svádov - Olšinky "A"
5:12
Faigl st.
Matys
11.kolo
14.11.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
FT Forza "UL"
3:4
Kamínek
Matys
12.kolo
25.11.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FK Auto Horejsek
4:4
Tuček
Matys
13.kolo
30.11.22
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
FT Forza "UL"
6:2
Šmid
Matys
16.kolo
06.04.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FT Forza "UL"
2:9
Košťál
Matys
07.04.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "B"
1:6
Tuček
Matys
18.kolo
17.04.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Samba UL
7:4
Hanzlík
Matys
19.kolo
28.04.23
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
5:5
Tuček
Matys
20.kolo
05.05.23
pátek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "C"
Samba UL
5:10
Macháček
Matys
2022/2023 Pohár A
3.kolo
05.01.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
SK Dubí "B"
4:4
Nový
Matys
5.kolo
31.01.23
úterý
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC NY Tiradores "UL"
3:7
Tuček
Matys
2022/2023 Pohár B
3.kolo
13.01.23
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Patriots UL "B"
2:5
Macháček
Matys
4.kolo
15.01.23
neděle
19:00
WHC KB
Patriots UL "B"
Old School "UL"
10:5
Hanzlík
Matys
2022/2023 Pohár C
3.kolo
27.01.23
pátek
18:00
Krupka
Samba UL
FT Forza "UL"
7:2
Hanzlík
Matys
2021/2022 1.třída
4.kolo
22.06.22
středa
19:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
Březňáci UL
2:6
Hanzlík
Matys
10.kolo
24.06.22
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
4:8
Hanzlík
Matys
14.kolo
11.04.22
pondělí
18:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FC Lokomotif "B"
3:10
Košťál
Matys
18.kolo
12.05.22
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
Vikings Libouchec
6:3
Hanzlík
Matys
20.kolo
25.05.22
středa
20:00
UT Severka
FC Incredibles
FC Lokomotif "B"
6:4
Šmid
Matys
2021/2022 2.třída
3.kolo
29.04.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Jamajka
5:1
Hanzlík
Matys
9.kolo
12.04.22
úterý
17:00
UT SNP
FC Rumíci
Hop Trop
3:3
Košťál
Matys
12.kolo
03.06.22
pátek
17:00
UT Gympl
Patriots UL "A"
Hop Trop
3:5
Hanzlík
Matys
13.kolo
08.04.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FK Sambular UL "B"
2:6
Řízek
Matys
14.kolo
24.05.22
úterý
20:00
UT SNP
FC Sokol UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
3:3
Macháček
Matys
16.kolo
29.04.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Hop Trop
4:5
Hanzlík
Matys
17.kolo
02.05.22
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Barcelona UL
2:6
Lutka
Matys
2021/2022 3.třída
10.kolo
07.03.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC NY Tiradores "C"
5:5
Macháček
Matys
12.kolo
15.03.22
úterý
18:00
UT Severka
FK Albion Ústí
FC Gamers Teplice
4:9
Tuček
Matys
14.kolo
21.03.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Patriots UL "B"
6:7
Macháček
Matys
22.kolo
25.05.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
5:5
Šmid
Matys
2021/2022 Krajský přebor UK
20.kolo
01.03.22
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
FC NY Tiradores "UL"
2:4
Hanzlík
Matys
21.kolo
10.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC Killers Lovosice
11:3
Košťál
Matys
2021/2022 Okresní přebor
11.kolo
17.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Sampdoria MRV
5:4
Macháček
Matys
12.kolo
28.03.22
pondělí
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FC Kolbenschmidt cz
6:1
Lutka
Matys
16.kolo
25.04.22
pondělí
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
USK Slávie UL
2:8
Kamínek
Matys
28.04.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Sokol UL
5:4
Košťál
Matys
17.kolo
13.06.22
pondělí
18:00
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Kolbenschmidt cz
1:3
Řízek
Matys
18.kolo
11.05.22
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Libouchec
7:3
Hanzlík
Matys
19.kolo
20.05.22
pátek
18:00
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Sokol UL
4:5
Macháček
Matys
22.kolo
09.06.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
Italové-Combix UL
7:5
Faigl st.
Matys
2021/2022 Pohár A
3.kolo
26.02.22
sobota
18:00
Krupka
FK Sambular UL "B"
FC Gamers Teplice
9:6
Macháček
Matys
2021/2022 Pohár B
6.kolo
19.02.22
sobota
18:30
kontumace
Svarog FC Teplice "B"
FC NY Tiradores "B"
5:0
Nový
Matys
2021/2022 Pohár C
5.kolo
31.01.22
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Old School "UL"
1:10
Košťál
Matys
celkem záznamů: 109
generováno za 0.09 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek