sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
rozhodčí
vše
Faigl ml. Jakub
Faigl st. Jaroslav
Hanzlík Jiří
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Lutka Josef
Macháček Jiří
Matys Bohuslav
Mollinger Lukáš
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Rouče David
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala Krupka
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
označit tým
----------
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
domácí
hosté
vše
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
vše
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
vše
FC NY Tiradores "C"
FC Rumíci
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
18:00
FC Chmelaři UL
FK Jamajka
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Jan Kresta
18:30
FC WHL Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jiří Šmid
19:00
Samba UL
FC Gamers Teplice
Rozhodčí:
Vlastimil Řízek
,
Josef Lutka
19:15
Old School UL "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Michal Tuček
20:00
FT Forza UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
Rozhodčí:
Jiří Šmid
,
Jiří Macháček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
středa 08.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 106
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
2
11.09.23
pondělí
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Sokol UL
2:1
Macháček
Matys
3
21.09.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Oranjes Ústí n. L.
3:6
Tuček
Matys
7
16.10.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
10:2
Košťál
Matys
8
26.10.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FC Sokol UL
6:6
Nový
Matys
10
06.11.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
Hop Trop
9:3
Tuček
Matys
2023/2024 2.třída
1
05.09.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC Všebronx Ústí n.L.
5:7
Hanzlík
Matys
2
14.09.23
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Pink Panthers Ústí n.L.
3:5
Košťál
Matys
4
26.09.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FSC Tygříci "B"
1:3
Hanzlík
Matys
4
12.10.23
čtvrtek
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC NY Tiradores "C"
4:7
Tuček
Matys
5
05.10.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Lokomotif "B"
4:3
Macháček
Matys
7
17.10.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FSC Tygříci "B"
3:4
Nový
Matys
8
23.10.23
pondělí
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Old School UL "C"
2:2
Nový
Matys
10
06.11.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
8:3
Tuček
Matys
2023/2024 Krajský přebor UK
3
10.10.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
Děčín - NOTA
3:5
Nový
Matys
4
19.10.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
TJ Proboštov "A"
3:2
Hanzlík
Matys
5
23.10.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FC PRVNÍ Teplice
6:1
Nový
Matys
6
05.11.23
neděle
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
SK Dubí "A"
6:2
Sůra
Matys
7
07.11.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
FK Krupka
9:6
Macháček
Matys
9
21.11.23
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FK Krupka
10:4
Hanzlík
Matys
10
28.11.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
TJ Proboštov "A"
8:3
Hanzlík
Matys
11
07.12.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
Děčín - NOTA
SK Roudnice n.L. "B"
5:5
Hanzlík
Matys
13
18.12.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
TJ Proboštov "A"
3:5
Hanzlík
Matys
15
09.01.24
úterý
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC PRVNÍ Teplice
11:4
Hanzlík
Matys
16
18.01.24
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
Futsal Děčín
6:6
Hanzlík
Matys
17
23.01.24
úterý
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
SK Roudnice n.L. "B"
7:8
Nový
Matys
19
09.02.24
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Patriots UL "A"
4:9
Tuček
Matys
20
15.02.24
čtvrtek
20:00
Libouchec
Děčín - NOTA
FC Rapid UL "B"
15:5
Macháček
Matys
21
23.02.24
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Děčín - NOTA
1:14
Sůra
Matys
25
21.03.24
čtvrtek
19:00
Libouchec
Děčín - NOTA
TJ Oldřichov
5:4
Hanzlík
Matys
2023/2024 Okresní přebor
1
06.09.23
středa
20:00
kontumace
FT Forza "UL"
TJ Proboštov "B"
5:0
Tuček
Matys
2023/2024 Pohár A
4
04.01.24
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC WHL Ústí n.L.
SK Dubí "A"
2:9
Kamínek
Matys
2023/2024 Pohár B
4
31.01.24
středa
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "U19"
FT Forza "UL"
6:3
Nový
Matys
2022/2023 1.třída
1
08.09.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "B"
FSC Tygříci "UL"
5:3
Macháček
Matys
1
09.09.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Lokomotif "B"
6:8
Tuček
Matys
1
07.10.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Morgan Commando TP "B"
7:8
Mollinger
Matys
3
23.09.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Rapid UL "D"
9:3
Hanzlík
Matys
7
17.10.22
pondělí
19:00
Krupka
SK Dubí "B"
Old School UL "B"
0:5
Tuček
Matys
10
13.11.22
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
SK Hraničář Petrovice z.s.
9:3
Hanzlík
Matys
13
31.03.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Morgan Commando TP "B"
7:12
Řízek
Matys
15
28.03.23
úterý
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FSC Tygříci "UL"
5:3
Kresta
Matys
15
21.06.23
středa
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
Hop Trop
4:3
Hanzlík
Matys
16
14.04.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Old School UL "B"
5:12
Hanzlík
Matys
18
19.04.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Lokomotif "B"
0:1
Kresta
Matys
26
13.06.23
úterý
18:00
WHC KB
FC Rumíci
FC Rapid UL "D"
4:2
Hanzlík
Matys
26
16.06.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Jamajka
5:0
Hanzlík
Matys
2022/2023 2.třída
12
03.04.23
pondělí
18:00
UT Mojžíř
Volný los
Patriots UL "B"
4:6
Hanzlík
Matys
13
13.04.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
FC Rapid UL "E"
5:5
Řízek
Matys
14
18.04.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
Patriots UL "B"
5:0
Hanzlík
Matys
15
27.04.23
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Korado Slovanka DC
0:6
Tuček
Matys
21
12.06.23
pondělí
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
5:1
Řízek
Matys
22
15.06.23
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Old School UL "C"
9:5
Hanzlík
Matys
2022/2023 Krajský přebor UK
5
02.11.22
středa
21:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FC Betis Kadaň "B"
4:6
Hanzlík
Matys
6
11.11.22
pátek
19:30
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
FK Krupka
5:7
Macháček
Matys
10
07.12.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FK Krupka
9:1
Mollinger
Matys
11
15.12.22
čtvrtek
20:00
Krupka
TJ Oldřichov
SK Ervěnice-Jirkov
7:1
Košťál
Matys
12
08.01.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
Oxyworld Chomutov "B"
9:6
Hanzlík
Matys
14
22.01.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
SK Ervěnice-Jirkov
1:3
Tuček
Matys
18
19.02.23
neděle
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
FK Krupka
2:2
Košťál
Matys
21
06.03.23
pondělí
20:30
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
SK Ervěnice-Jirkov
5:0
Hanzlík
Matys
2022/2023 Okresní přebor
2
12.12.22
pondělí
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Rapid UL "C"
5:0
Tuček
Matys
7
19.10.22
středa
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FC NY Tiradores "B"
7:3
Macháček
Matys
7
21.10.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Rapid UL "C"
4:8
Nový
Matys
8
28.10.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Svádov - Olšinky "A"
5:12
Faigl st.
Matys
11
14.11.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
FT Forza "UL"
3:4
Kamínek
Matys
12
25.11.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FK Auto Horejsek
4:4
Tuček
Matys
13
30.11.22
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
FT Forza "UL"
6:2
Šmid
Matys
16
06.04.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FT Forza "UL"
2:9
Košťál
Matys
16
07.04.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "B"
1:6
Tuček
Matys
18
17.04.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Samba UL
7:4
Hanzlík
Matys
19
28.04.23
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
5:5
Tuček
Matys
20
05.05.23
pátek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "C"
Samba UL
5:10
Macháček
Matys
2022/2023 Pohár A
3
05.01.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
SK Dubí "B"
4:4
Nový
Matys
5
31.01.23
úterý
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC NY Tiradores "UL"
3:7
Tuček
Matys
2022/2023 Pohár B
3
13.01.23
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Patriots UL "B"
2:5
Macháček
Matys
4
15.01.23
neděle
19:00
WHC KB
Patriots UL "B"
Old School "UL"
10:5
Hanzlík
Matys
2022/2023 Pohár C
3
27.01.23
pátek
18:00
Krupka
Samba UL
FT Forza "UL"
7:2
Hanzlík
Matys
2021/2022 1.třída
4
22.06.22
středa
19:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
Březňáci UL
2:6
Hanzlík
Matys
10
24.06.22
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
4:8
Hanzlík
Matys
14
11.04.22
pondělí
18:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FC Lokomotif "B"
3:10
Košťál
Matys
18
12.05.22
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
Vikings Libouchec
6:3
Hanzlík
Matys
20
25.05.22
středa
20:00
UT Severka
FC Incredibles
FC Lokomotif "B"
6:4
Šmid
Matys
2021/2022 2.třída
3
29.04.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FK Jamajka
5:1
Hanzlík
Matys
9
12.04.22
úterý
17:00
UT SNP
FC Rumíci
Hop Trop
3:3
Košťál
Matys
12
03.06.22
pátek
17:00
UT Gympl
Patriots UL "A"
Hop Trop
3:5
Hanzlík
Matys
13
08.04.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FK Sambular UL "B"
2:6
Řízek
Matys
14
24.05.22
úterý
20:00
UT SNP
FC Sokol UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
3:3
Macháček
Matys
16
29.04.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Hop Trop
4:5
Hanzlík
Matys
17
02.05.22
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Barcelona UL
2:6
Lutka
Matys
2021/2022 3.třída
10
07.03.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC NY Tiradores "C"
5:5
Macháček
Matys
12
15.03.22
úterý
18:00
UT Severka
FK Albion Ústí
FC Gamers Teplice
4:9
Tuček
Matys
14
21.03.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Patriots UL "B"
6:7
Macháček
Matys
22
25.05.22
středa
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
5:5
Šmid
Matys
2021/2022 Krajský přebor UK
20
01.03.22
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
FC NY Tiradores "UL"
2:4
Hanzlík
Matys
21
10.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC Killers Lovosice
11:3
Košťál
Matys
2021/2022 Okresní přebor
11
17.03.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Sampdoria MRV
5:4
Macháček
Matys
12
28.03.22
pondělí
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FC Kolbenschmidt cz
6:1
Lutka
Matys
16
25.04.22
pondělí
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
USK Slávie UL
2:8
Kamínek
Matys
16
28.04.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Sokol UL
5:4
Košťál
Matys
17
13.06.22
pondělí
18:00
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Kolbenschmidt cz
1:3
Řízek
Matys
18
11.05.22
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Libouchec
7:3
Hanzlík
Matys
19
20.05.22
pátek
18:00
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Sokol UL
4:5
Macháček
Matys
22
09.06.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
Italové-Combix UL
7:5
Faigl st.
Matys
2021/2022 Pohár A
3
26.02.22
sobota
18:00
Krupka
FK Sambular UL "B"
FC Gamers Teplice
9:6
Macháček
Matys
2021/2022 Pohár B
6
19.02.22
sobota
18:30
kontumace
Svarog FC Teplice "B"
FC NY Tiradores "B"
5:0
Nový
Matys
2021/2022 Pohár C
5
31.01.22
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Old School "UL"
1:10
Košťál
Matys
7
18.02.22
pátek
20:30
WHC KB
FC Rumíci
FC NY Tiradores "C"
6:2
Matys
Řízek
celkem záznamů: 106
generováno za 0.06 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek