Dnes je sobota 13.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 653

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2022/2023 1.třída
1.kolo
05.09.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL "A" 7:5Šmid
Hanzlík
08.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "UL" 5:3Macháček
Matys
08.09.22čtvrtek19:00KrupkaSK Dubí "B"FC Rapid UL "D" 4:3Hanzlík
Šmid
09.09.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Lokomotif "B" 6:8Tuček
Matys
09.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Jamajka 5:1Kresta
Sůra
02.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFT Forza UL "B" 3:7Macháček
Tuček
07.10.22pátek17:30UT GymplHop TropMorgan Commando TP "B" 7:8Mollinger
Matys
2.kolo
12.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 2:4Macháček
Mollinger
13.09.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 1:4Košťál
Kresta
14.09.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"SK Dubí "B" 4:4Tuček
Lutka
14.09.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Gamers Teplice 5:6Lutka
Tuček
15.09.22čtvrtek19:00UT MojžířPatriots UL "A"SK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Šmid
Tuček
16.09.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Sambular "UL" 3:5Hanzlík
Sůra
27.10.22čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Lokomotif "B" 6:6Šmid
Faigl st.
3.kolo
19.09.22pondělí19:00KrupkaSK Dubí "B"FSC Tygříci "UL" 2:3Nový
Košťál
19.09.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 6:3Košťál
Nový
21.09.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Patriots UL "A" 3:5Lutka
Řízek
22.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Hop Trop 4:3Faigl st.
Rouče
23.09.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rapid UL "D" 9:3Hanzlík
Matys
23.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Morgan Commando TP "B" 3:6Tuček
Macháček
25.09.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFK Jamajka 7:3Hanzlík
Macháček
4.kolo
26.09.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "A" 6:5Hanzlík
Šmid
26.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Gamers Teplice 3:6Nový
Faigl st.
27.09.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Dubí "B" 4:4Faigl st.
Nový
28.09.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Lokomotif "B" 2:1Lutka
Hanzlík
28.09.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Hanzlík
Lutka
30.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Old School UL "B" 0:5Hanzlík
Řízek
24.11.22čtvrtek20:00WHC KBHop TropFC Rumíci 4:6Macháček
Rouče
5.kolo
03.10.22pondělí18:30KrupkaFC Gamers TepliceFK Jamajka11:5Hanzlík
Nauš
03.10.22pondělí19:30KrupkaSK Dubí "B"Hop Trop 3:6Nauš
Hanzlík
05.10.22středa20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Old School UL "B" 7:5Hanzlík
Tuček
05.10.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" 6:5Macháček
laik
06.10.22čtvrtek19:00kontumacePatriots UL "A"FC Rapid UL "D" 5:0Macháček
Řízek
07.10.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FSC Tygříci "UL" 3:8Kamínek
Sůra
09.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFK Sambular "UL" 3:6Hanzlík
Macháček
6.kolo
10.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 2:2Lutka
Řízek
11.10.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Hraničář Petrovice z.s.10:4Hanzlík
Řízek
12.10.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "A" 2:6Nový
Tuček
13.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Rumíci46:1Faigl ml.
Faigl st.
14.10.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Gamers Teplice 7:5Faigl st.
Faigl ml.
14.10.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"SK Dubí "B" 4:1Sůra
laik
17.10.22pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rapid UL "D" 7:0Nový
Šmid
7.kolo
17.10.22pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular "UL" 8:4Matys
Tuček
17.10.22pondělí19:00KrupkaSK Dubí "B"Old School UL "B" 0:5Tuček
Matys
19.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FT Forza UL "B" 7:2Rouče
Tuček
19.10.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Jamajka 3:3Řízek
Hanzlík
20.10.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"FSC Tygříci "UL"11:2Košťál
Rouče
21.10.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Hop Trop 5:4Faigl st.
Faigl ml.
23.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciMorgan Commando TP "B" 3:10Hanzlík
Rouče
8.kolo
21.10.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Lokomotif "B"10:3Faigl st.
Faigl ml.
24.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "D" 6:0Faigl st.
Macháček
24.10.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FT Forza UL "B" 6:0Hanzlík
Šmid
25.10.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaPatriots UL "A" 6:4Lutka
Sůra
27.10.22čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciSK Dubí "B" 3:3Hanzlík
Tuček
27.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Gamers Teplice 5:1Rouče
Řízek
28.10.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Rouče
Hanzlík
9.kolo
31.10.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rumíci 9:3Nauš
Košťál
02.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Macháček
Rouče
02.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FK Jamajka 6:3Rouče
Macháček
02.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Sambular "UL" 6:2Faigl st.
laik
03.11.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"Hop Trop20:3Kamínek
Nový
04.11.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Old School UL "B" 1:4Faigl st.
Řízek
05.11.22sobota20:00KrupkaSK Dubí "B"Morgan Commando TP "B" 1:5Košťál
Nový
10.kolo
07.11.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FSC Tygříci "UL" 3:5Hanzlík
Řízek
08.11.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 0:4Macháček
Řízek
10.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotif "B" 0:1Nový
Rouče
11.11.22pátek20:00KrupkaSK Dubí "B"FC Gamers Teplice 4:7Faigl ml.
Faigl st.
11.11.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Rapid UL "D" 3:1Faigl st.
Faigl ml.
13.11.22neděle18:00WHC KBFC RumíciSK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Hanzlík
Matys
13.11.22neděle19:00WHC KBFK Sambular "UL"Patriots UL "A" 2:13Matys
Hanzlík
11.kolo
14.11.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" 8:1Hanzlík
Lutka
14.11.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 4:3Nauš
Košťál
16.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rumíci 2:4Nový
Rouče
16.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 4:4Košťál
Nauš
17.11.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"Old School UL "B" 8:2Macháček
Hanzlík
18.11.22pátek19:00WHC KBFC Rapid UL "D"FK Sambular "UL" 2:4Hanzlík
Gajarský
18.11.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.SK Dubí "B" 2:9Faigl ml.
Faigl st.
12.kolo
21.11.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Jamajka 6:5Lutka
Košťál
21.11.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Hraničář Petrovice z.s.17:2Košťál
Lutka
22.11.22úterý20:30TepliceSK Dubí "B"FC Lokomotif "B" 9:7Nový
Nauš
23.11.22středa20:30hala UJEPOld School UL "B"FC Rapid UL "D" 5:5Faigl ml.
Faigl st.
25.11.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FT Forza UL "B" 5:4Sůra
Hanzlík
25.11.22pátek17:30UT GymplHop TropFSC Tygříci "UL" 4:3Řízek
Macháček
27.11.22neděle18:00WHC KBFC RumíciPatriots UL "A" 0:6Tuček
13.kolo
28.11.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular "UL"14:2Řízek
Macháček
29.11.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaHop Trop 3:5Nový
Tuček
30.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Gamers Teplice 2:5Matys
Šmid
30.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Rumíci 1:2Nauš
Košťál
30.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:8Košťál
Nauš
01.12.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"SK Dubí "B" 4:3Faigl ml.
Faigl st.
31.03.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Morgan Commando TP "B" 7:12Řízek
Matys
14.kolo
20.03.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School UL "B" 3:5Lutka
Faigl st.
21.03.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Gamers Teplice 4:1Košťál
Nauš
21.03.23úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 3:4Tuček
Nový
22.03.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci 1:1Macháček
Rouče
22.03.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 1:6Nauš
Košťál
24.03.23pátek20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Hop Trop 7:3Lutka
Macháček
15.06.23čtvrtek19:00KrupkaFC Rapid UL "D"SK Dubí "B" 6:5Šmid
laik
15.kolo
28.03.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFSC Tygříci "UL" 5:3Kresta
Matys
29.03.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Morgan Commando TP "B" 0:4Faigl st.
Faigl ml.
29.03.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FK Jamajka 6:5Mollinger
29.03.23středa18:30KrupkaSK Dubí "B"FT Forza UL "B" 4:5Lutka
Hanzlík
30.03.23čtvrtek19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "D"10:3Hanzlík
Mollinger
21.06.23středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Hop Trop 4:3Hanzlík
Matys
22.06.23čtvrtek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Patriots UL "A" 6:5Hanzlík
Macháček
16.kolo
03.04.23pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Sambular "UL" 8:1Lutka
Nauš
03.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SK Dubí "B" 4:3Šmid
Macháček
04.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Lokomotif "B" 8:3Mollinger
Hanzlík
04.04.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rumíci 3:5Faigl st.
Řízek
05.04.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Gamers Teplice 2:6Kresta
Nauš
07.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Matys
Tuček
14.04.23pátek17:30UT GymplHop TropOld School UL "B" 5:12Hanzlík
Matys
17.kolo
11.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"Morgan Commando TP "B" 7:7Hanzlík
Sůra
12.04.23středa19:30KrupkaSK Dubí "B"FK Jamajka 8:2Lutka
Hanzlík
12.04.23středa18:30KrupkaFC Gamers TepliceFSC Tygříci "UL" 7:3Hanzlík
Lutka
12.04.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rapid UL "D" 3:3Šmid
Rouče
12.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FK Sambular "UL" 8:2Tuček
Nový
14.04.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FT Forza UL "B"11:5Nový
Košťál
19.06.23pondělí18:00WHC KBFC RumíciHop Trop 4:10Hanzlík
Macháček
18.kolo
17.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 3:2Nauš
Košťál
19.04.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Lokomotif "B" 0:1Kresta
Matys
20.04.23čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Morgan Commando TP "B" 8:3Faigl st.
Faigl ml.
21.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Patriots UL "A" 3:9Řízek
Sůra
21.04.23pátek17:30UT GymplHop TropSK Dubí "B" 3:3Hanzlík
Macháček
08.06.23čtvrtek19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Gamers Teplice 6:9Mollinger
Lutka
14.06.23středa18:45UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rumíci 5:0Tuček
Lutka
19.kolo
25.04.23úterý21:00WHC KBFC RumíciOld School UL "B" 3:2Košťál
Kresta
25.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FT Forza UL "B" 4:2Kresta
Košťál
26.04.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "UL" 4:8Lutka
Nauš
26.04.23středa18:30KrupkaSK Dubí "B"FK Sambular "UL" 2:6Tuček
Nový
28.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Morgan Commando TP "B" 7:8Matys
Tuček
24.05.23středa19:30kontumaceFC Gamers TepliceHop Trop 5:0Lutka
Kamínek
26.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FK Jamajka 3:1Hanzlík
Šmid
20.kolo
01.05.23pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rumíci 9:3Hanzlík
Lutka
02.05.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 1:4Faigl st.
Faigl ml.
03.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"SK Dubí "B" 8:2Macháček
Kamínek
03.05.23středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Patriots UL "A" 2:7Lutka
Sůra
03.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "D" 4:5Nauš
Košťál
05.05.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Gamers Teplice 4:12Tuček
Nový
05.05.23pátek17:30UT GymplHop TropSK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Nový
Tuček
21.kolo
09.05.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Jamajka 9:3Matys
Řízek
10.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Morgan Commando TP "B" 3:5Košťál
Nauš
10.05.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Hop Trop 6:1Macháček
Mollinger
10.05.23středa19:00KrupkaSK Dubí "B"FC Rumíci 1:2Lutka
Hanzlík
11.05.23čtvrtek18:00KrupkaFC Gamers TepliceOld School UL "B" 2:3Hanzlík
Lutka
12.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FSC Tygříci "UL" 9:0Tuček
Macháček
12.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FK Sambular "UL" 3:7Nový
Kresta
22.kolo
16.05.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFC Gamers Teplice 8:3Rouče
Košťál
16.05.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rapid UL "D" 0:10Košťál
Rouče
17.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:0Nauš
Košťál
17.05.23středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" 3:4Macháček
Nový
19.05.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotif "B" 6:4Mollinger
Rouče
19.05.23pátek20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"SK Dubí "B" 5:8Hanzlík
Macháček
09.06.23pátek17:30UT GymplHop TropPatriots UL "A" 5:4Hanzlík
Macháček
23.kolo
22.05.23pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Dubí "B"10:1Nový
Hanzlík
22.05.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Morgan Commando TP "B" 8:2Faigl st.
Faigl ml.
23.05.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Sambular "UL" 8:4Kamínek
Hanzlík
24.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka 6:1Faigl st.
Faigl ml.
24.05.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "B" 0:6Rouče
Nový
26.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rumíci 1:5Sůra
Košťál
26.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Hop Trop 4:4Řízek
Nový
24.kolo
30.05.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFC Lokomotif "B" 5:2Kamínek
Sůra
31.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"Patriots UL "A" 9:3Macháček
Nový
31.05.23středa19:00KrupkaSK Dubí "B"SK Hraničář Petrovice z.s.12:1Lutka
Hanzlík
01.06.23čtvrtek19:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 1:14Macháček
Tuček
02.06.23pátek17:30UT GymplHop TropFT Forza UL "B" 0:7Nový
Macháček
02.06.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rapid UL "D" 6:9Hanzlík
laik
23.06.23pátek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice 5:5Hanzlík
Lutka
25.kolo
05.06.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 2:2Nový
Lutka
06.06.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaMorgan Commando TP "B" 4:11Hanzlík
Macháček
06.06.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Rumíci 1:4Macháček
Sůra
07.06.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular "UL" 5:4Mollinger
Kamínek
07.06.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"SK Dubí "B" 6:8Tuček
Lutka
09.06.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Gamers Teplice 0:15Sůra
Faigl st.
09.06.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Old School UL "B" 4:3Tuček
Řízek
26.kolo
12.06.23pondělí19:30KrupkaFC Gamers TepliceFC Lokomotif "B"19:6Lutka
Košťál
12.06.23pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 8:5Košťál
Lutka
13.06.23úterý18:00WHC KBFC RumíciFC Rapid UL "D" 4:2Hanzlík
Matys
14.06.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FT Forza UL "B" 3:0Hanzlík
Kamínek
16.06.23pátek18:30KrupkaSK Dubí "B"Patriots UL "A" 6:1Šmid
laik
16.06.23pátek17:30UT GymplHop TropFK Jamajka 5:0Hanzlík
Matys
16.06.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "UL"11:5Matys
Hanzlík
2022/2023 2.třída
1.kolo
obojí kontumaceFC Chmelaři ULPink Panthers Ústí n.L. 0:0
05.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Korado Slovanka DC 4:4Košťál
Řízek
05.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 7:4Lutka
Nový
05.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:1Nový
Lutka
07.09.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Old School UL "C" 7:3Faigl st.
Faigl ml.
2.kolo
13.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCPink Panthers Ústí n.L. 7:3Hanzlík
Sůra
14.09.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 3:4Matys
Tuček
14.09.22středa17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:3Lutka
Hanzlík
15.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FSC Tygříci "B" 4:8Rouče
Hanzlík
15.09.22čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 8:4Tuček
Šmid
3.kolo
19.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Kozlos Ústí n.L.10:4Lutka
Macháček
20.09.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOld School UL "C"13:7Košťál
Nový
20.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"Korado Slovanka DC 8:3Sůra
Řízek
21.09.22středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:1Řízek
Lutka
13.12.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:2Sůra
Rouče
4.kolo
26.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 1:4Lutka
Rouče
27.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC NY Tiradores "C" 3:3Macháček
Košťál
27.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 4:4Košťál
Macháček
29.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Pink Panthers Ústí n.L. 5:2Řízek
Macháček
14.10.22pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL 1:5Tuček
laik
5.kolo
03.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Šmid
Nový
03.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Korado Slovanka DC 2:5Nový
Řízek
05.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" 1:5Matys
Nový
07.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Old School UL "C" 4:7Macháček
Hanzlík
07.10.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Macháček
6.kolo
10.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L.12:5Lutka
Řízek
10.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Chmelaři UL 5:6Hanzlík
Kamínek
11.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOld School UL "C"12:1Macháček
Sůra
11.10.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" 7:1Sůra
Macháček
12.10.22středa19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:6Lutka
Hanzlík
7.kolo
17.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 8:4Hanzlík
laik
18.10.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" 5:8Sůra
Hanzlík
18.10.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 7:4Hanzlík
Sůra
19.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Korado Slovanka DC 4:5Nový
Mollinger
20.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Všebronx Ústí n.L. 6:4Macháček
Řízek
8.kolo
24.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL 6:3Macháček
Lutka
24.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 5:3Sůra
Nový
25.10.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "B"Pink Panthers Ústí n.L. 5:1Sůra
Lutka
25.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Všebronx Ústí n.L. 3:1Hanzlík
Nauš
26.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 4:3Nový
Hanzlík
9.kolo
31.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Korado Slovanka DC 2:3Lutka
Faigl st.
01.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. 0:5Tuček
laik
01.11.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 5:8Řízek
Košťál
03.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Kozlos Ústí n.L. 2:4Matys
Řízek
04.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B" 2:9Hanzlík
Rouče
10.kolo
07.11.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 4:2Košťál
Nový
07.11.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC NY Tiradores "C"12:5Faigl st.
Lutka
08.11.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "B"Old School UL "C"11:0Košťál
Nauš
09.11.22středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 8:0Nový
Rouče
09.11.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Pink Panthers Ústí n.L. 8:0Kamínek
Tuček
11.kolo
15.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULKorado Slovanka DC 2:8Hanzlík
Lutka
15.11.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Lutka
Hanzlík
16.11.22středa20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" 0:14Rouče
Nový
17.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Rapid UL "E" 2:5Faigl st.
Faigl ml.
18.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L. 3:4Macháček
Nový
12.kolo
30.03.23čtvrtek17:30UT Vrchlického DcKorado Slovanka DCKozlos Ústí n.L. 7:0Košťál
Nauš
03.04.23pondělí20:00UT SeverkaFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 2:2Šmid
Macháček
03.04.23pondělí18:00UT MojžířVolný losPatriots UL "B" 4:6Hanzlík
Matys
05.04.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 5:8Macháček
Faigl ml.
05.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Oranjes Ústí n. L. 6:5Kamínek
Hanzlík
07.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL 7:9Mollinger
Macháček
13.kolo
10.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "C" 4:3Nauš
Rouče
11.04.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 8:5Hanzlík
Nový
12.04.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Všebronx Ústí n.L. 8:0Mollinger
Kresta
13.04.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"Kozlos Ústí n.L. 4:0Mollinger
Řízek
13.04.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFC Rapid UL "E" 5:5Řízek
Matys
14.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Korado Slovanka DC 5:9Tuček
Rouče
14.kolo
18.04.23úterý20:30hala UJEPVolný losOranjes Ústí n. L. 2:10Kamínek
Macháček
18.04.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 4:12Macháček
Nový
18.04.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCPatriots UL "B" 5:0Hanzlík
Matys
19.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Chmelaři UL 8:6Macháček
Hanzlík
19.04.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 2:5Nový
Lutka
21.04.23pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Pink Panthers Ústí n.L. 7:3Faigl ml.
Faigl st.
15.kolo
24.04.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Patriots UL "B" 8:1Kresta
Řízek
26.04.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Kozlos Ústí n.L. 6:1Šmid
Mollinger
27.04.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFSC Tygříci "B" 2:9Řízek
Rouče
27.04.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Korado Slovanka DC 0:6Tuček
Matys
28.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Old School UL "C" 5:11Hanzlík
Rouče
15.05.23pondělí18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L. 3:3Hanzlík
Nový
16.kolo
01.05.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:3Tuček
Nový
02.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Rapid UL "E" 5:4Mollinger
Řízek
03.05.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 4:10Sůra
Lutka
04.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFC Chmelaři UL 4:5Lutka
Kresta
04.05.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 8:3Kresta
Lutka
04.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "C"FC NY Tiradores "C" 3:5Matys
Nový
17.kolo
09.05.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULKozlos Ústí n.L. 3:5Hanzlík
Rouče
10.05.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "E" 0:7Nauš
Košťál
10.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Korado Slovanka DC 6:2Faigl st.
Faigl ml.
11.05.23čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L.10:0Kresta
Nový
11.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losPink Panthers Ústí n.L. 2:5Faigl ml.
Faigl st.
11.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Patriots UL "B" 3:4Mollinger
Řízek
18.kolo
15.05.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" 9:3Macháček
Řízek
16.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOranjes Ústí n. L. 2:3Faigl st.
Faigl ml.
16.05.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 1:5Hanzlík
Nový
16.05.23úterý18:30UT Stad.mlVolný losFC NY Tiradores "C" 2:5Lutka
Mollinger
18.05.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Old School UL "C" 3:6Nový
Macháček
18.05.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC Chmelaři UL 8:4Košťál
Řízek
19.kolo
23.05.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:10Hanzlík
Nový
25.05.23čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Šmid
25.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losOld School UL "C" 3:6Macháček
Rouče
25.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 7:2Nový
Tuček
26.05.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:12Macháček
Rouče
26.05.23pátek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Korado Slovanka DC 1:8Hanzlík
Šmid
20.kolo
29.05.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Pink Panthers Ústí n.L. 8:4Faigl st.
Faigl ml.
30.05.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School UL "C" 4:4Mollinger
Nový
30.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFSC Tygříci "B" 2:6Macháček
Řízek
01.06.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" 2:3Nový
Košťál
07.06.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Chmelaři UL 9:4Kamínek
Mollinger
07.06.23středa16:30UT Stad.mlVolný losFC Všebronx Ústí n.L. 5:4Hanzlík
Macháček
21.kolo
07.06.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Patriots UL "B" 3:5Macháček
Hanzlík
08.06.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC NY Tiradores "C"FC Rapid UL "E" 2:4Tuček
Macháček
08.06.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losKorado Slovanka DC 3:13Faigl st.
Řízek
09.06.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 3:10Macháček
Hanzlík
12.06.23pondělí18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 5:1Řízek
Matys
14.06.23středa19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 4:12Šmid
Rouče
22.kolo
Volný losKozlos Ústí n.L. 0:5
12.06.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Pink Panthers Ústí n.L. 9:2Macháček
Nový
13.06.23úterý19:00kontumaceKorado Slovanka DCFC Chmelaři UL 5:0
14.06.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 2:8Tuček
Lutka
15.06.23čtvrtek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Old School UL "C" 9:5Hanzlík
Matys
15.06.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC Všebronx Ústí n.L. 6:3Macháček
Řízek
2022/2023 Krajský přebor UK
1.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :
03.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"TJ Oldřichov 4:4Mollinger
Macháček
03.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 1:2Vlašič
Tuček
04.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Dubí "A" 8:1Lutka
Macháček
04.10.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFK Krupka 4:5Tuček
Nový
08.10.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"Old School "UL" 0:10Laštovička
Lafek
2.kolo
volný losOxyworld Chomutov "B" :
10.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 1:4Hanzlík
Vlašič
12.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Futsal Děčín 6:7Kresta
Lutka
14.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Ervěnice-Jirkov 5:4Matys
Nauš
16.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:5Macháček
Nový
16.10.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Roudnice n.L. "A" 0:8Lutka
Tuček
3.kolo
Futsal Děčínvolný los :
17.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FK Krupka 4:3Vlašič
Prágl
18.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOld School "UL" 2:2Lutka
Nový
22.10.22sobota20:00KrupkaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 3:3Hanzlík
Tuček
22.10.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Killers Lovosice 4:3Vlašič
Šmid
23.10.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Dubí "A"15:2Košťál
Nový
4.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :
kontumaceFC Rapid UL "B"Oxyworld Chomutov "B" 0:5
26.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Roudnice n.L. "A" 4:6Hanzlík
Nový
26.10.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 2:7Prágl
Vlašič
28.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaTJ Oldřichov 3:6Řízek
Nový
30.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Dubí "A" 5:6Lutka
Macháček
5.kolo
SK Roudnice n.L. "A"volný los :
31.10.22pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovOld School "UL" 5:4Košťál
Nauš
01.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 6:7Hanzlík
Lutka
01.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 8:2Nový
Macháček
02.11.22středa21:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 4:6Hanzlík
Matys
06.11.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FK Krupka 2:3Kamínek
Tuček
6.kolo
volný losTJ Oldřichov :
07.11.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. "A" 2:2Vlašič
Prágl
09.11.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Dubí "A" 8:3Tuček
Kamínek
11.11.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Krupka 5:7Macháček
Matys
13.11.22neděle20:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"Futsal Děčín 5:4Košťál
Nauš
14.03.23úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov 2:2Gajarský
Majer
7.kolo
SK Dubí "A"volný los :
14.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Rapid UL "B" 6:1Prágl
Vlašič
15.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOxyworld Chomutov "B" 2:4Macháček
Nový
15.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 2:5Košťál
Sůra
20.11.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice13:3Tuček
Nový
21.11.22pondělí20:00KrupkaFK KrupkaOld School "UL" 4:7Lutka
Košťál
8.kolo
volný losFK Krupka :
kontumaceFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 5:0
21.11.22pondělí21:00KrupkaFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 1:6Košťál
Lutka
23.11.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Dubí "A"12:2Košťál
Nauš
27.11.22neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Roudnice n.L. "A" 5:6Šmid
Kresta
15.01.23neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Old School "UL" 2:3Lutka
Macháček
9.kolo
Old School "UL"volný los :
28.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Futsal Děčín 8:5Vlašič
Prágl
28.11.22pondělí19:00KrupkaTJ OldřichovOxyworld Chomutov "B" 9:6Faigl st.
Faigl ml.
29.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 5:6Košťál
Lutka
02.12.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Killers Lovosice 9:7Hanzlík
Macháček
04.12.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Rapid UL "B" 5:1Hanzlík
Tuček
10.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :
05.12.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOld School "UL" 3:1Lutka
Macháček
06.12.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. "A" 0:13Hanzlík
Tuček
07.12.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FK Krupka 9:1Mollinger
Matys
08.12.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 3:3Košťál
Šmid
18.12.22neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Dubí "A" 1:8Košťál
Mollinger
11.kolo
volný losFC Killers Lovosice :
10.12.22sobota17:00KrupkaFK KrupkaOxyworld Chomutov "B" 5:4Hanzlík
Tuček
12.12.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Betis Kadaň "B" 6:2Lutka
Macháček
14.12.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Rapid UL "B" 4:0Macháček
Nový
15.12.22čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov 7:1Košťál
Matys
17.01.23úterý20:30KrupkaSK Dubí "A"Futsal Děčín 4:4Košťál
Sůra
12.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :
05.01.23čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. "A" 4:4Hanzlík
Řízek
06.01.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaFutsal Děčín 5:3Tuček
Sůra
08.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:2Tuček
Nový
08.01.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"Oxyworld Chomutov "B" 9:6Hanzlík
Matys
08.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Ervěnice-Jirkov 5:0Macháček
Lutka
13.kolo
Oxyworld Chomutov "B"volný los :
09.01.23pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"SK Dubí "A" 8:4Vlašič
Prágl
10.01.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínOld School "UL" 2:4Lutka
Tuček
10.01.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFK Krupka 1:5Košťál
Nový
11.01.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:5Šmid
Hanzlík
12.01.23čtvrtek18:00KrupkaTJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" 6:3Faigl st.
Faigl ml.
14.kolo
volný losFutsal Děčín :
18.01.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOxyworld Chomutov "B" 4:10Košťál
Nový
20.01.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Roudnice n.L. "A" 2:10Lutka
Nový
22.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"TJ Oldřichov 7:5Šmid
Hanzlík
22.01.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"SK Ervěnice-Jirkov 1:3Tuček
Matys
22.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 2:0Chládek
Lafek
15.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :
23.01.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Old School "UL"11:2Prágl
Vlašič
24.01.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínFC Killers Lovosice 5:9Košťál
Nový
28.01.23sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:1Macháček
Lutka
29.01.23neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFK Krupka 7:3Šmid
Lutka
29.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Betis Kadaň "B" 8:4Lutka
Šmid
16.kolo
volný losSK Roudnice n.L. "A" :
30.01.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov 5:0Kresta
Nový
01.02.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 3:6Košťál
Nauš
03.02.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Dubí "A" 4:8Faigl st.
Faigl ml.
05.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"TJ Oldřichov 7:4Kamínek
Tuček
05.02.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Oxyworld Chomutov "B" 4:1Faigl st.
Macháček
17.kolo
TJ Oldřichovvolný los :
06.02.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Killers Lovosice10:0Vlašič
Prágl
07.02.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínOxyworld Chomutov "B" 7:8Tuček
Sůra
12.02.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"Old School "UL" 4:5Lutka
Macháček
14.02.23úterý20:30KrupkaFK KrupkaFC Betis Kadaň "B" 6:3Zlatník
Vlašič
21.03.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" 3:3Majer
Gajarský
18.kolo
volný losSK Dubí "A" :
28.01.23sobota19:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov 4:2Lutka
Macháček
15.02.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. "A" 4:8Nový
Tuček
15.02.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov 4:10Faigl st.
Macháček
19.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"FK Krupka 2:2Košťál
Matys
19.02.23neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín 3:12Tuček
Nový
19.kolo
FK Krupkavolný los :
20.02.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Oxyworld Chomutov "B" 4:2Prágl
Vlašič
21.02.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín 4:12Hanzlík
Lutka
21.02.23úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B"10:6Tuček
Nový
26.02.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Killers Lovosice 4:5Faigl st.
Faigl ml.
26.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"FC Betis Kadaň "B" 5:1Tuček
Sůra
20.kolo
volný losOld School "UL" :
27.02.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFK Krupka 4:0Košťál
Macháček
28.02.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. "A" 3:7Hanzlík
Sůra
01.03.23středa21:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"TJ Oldřichov 7:1Faigl st.
Lutka
01.03.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Dubí "A" 1:6Tuček
Nový
10.03.23pátek20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov 3:3Vlašič
Prágl
21.kolo
volný losFC Betis Kadaň "B" :
06.03.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"SK Ervěnice-Jirkov 5:0Hanzlík
Matys
07.03.23úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín10:9Košťál
Sůra
08.03.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"FC Killers Lovosice11:2Lutka
Nauš
10.03.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Rapid UL "B" 6:5Kamínek
Řízek
15.03.23středa20:30KrupkaSK Dubí "A"Oxyworld Chomutov "B" 8:12Hanzlík
Šmid
22.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :
24.09.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FK Krupka 3:7Mollinger
Šmid
06.11.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. "A" 2:2Mollinger
Hanzlík
14.03.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov 5:6Tuček
Lutka
14.03.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínSK Dubí "A" 7:6Hanzlík
Nový
16.03.23čtvrtek21:00SlunetaFC Rapid UL "B"Old School "UL" 4:2Faigl st.
Nauš
2022/2023 Okresní přebor
1.kolo
05.09.22pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"KMK Tornádo "UL"12:4Faigl st.
Faigl ml.
06.09.22úterý20:30KrupkaTJ Proboštov "B"Vikings Libouchec10:4Hanzlík
Nový
07.09.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 9:3Macháček
Sůra
09.09.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULBřezňáci UL 5:12Faigl ml.
Faigl st.
05.12.22pondělí19:00LibouchecTJ SebuzínFC Sokol UL 5:7Sůra
Nauš
05.12.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FK Auto Horejsek 7:2Faigl st.
Faigl ml.
11.04.23úterý18:00UT SNPFC Rapid UL "C"Flamengo Ústí n.L. 2:2Košťál
Nauš
2.kolo
12.09.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Samba UL 6:6Mollinger
Macháček
12.09.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Sebuzín 3:9Faigl st.
Faigl ml.
13.09.22úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 2:9Kresta
Košťál
15.09.22čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FT Forza "UL" 0:5Hanzlík
Rouče
16.09.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL 4:3Faigl st.
Řízek
12.12.22pondělí19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Rapid UL "C" 5:0Tuček
Matys
04.05.23čtvrtek18:00UT SNPBřezňáci ULTJ Proboštov "B" 3:3Hanzlík
Mollinger
3.kolo
19.09.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULVikings Libouchec 8:4Hanzlík
Šmid
21.09.22středa20:30KrupkaTJ Proboštov "B"TJ Svádov - Olšinky "A"17:8Hanzlík
Macháček
21.09.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FK Auto Horejsek 1:3Mollinger
Sůra
23.09.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFlamengo Ústí n.L. 7:3Faigl ml.
Faigl st.
13.03.23pondělí20:30kontumaceFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 5:0Macháček
Kamínek
05.04.23středa20:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL 2:4Faigl ml.
Macháček
12.04.23středa17:00UT SNPFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 1:3Macháček
Nový
4.kolo
26.09.22pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FT Forza "UL" 5:4Macháček
Sůra
26.09.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Sebuzín 5:4Faigl st.
Košťál
26.09.22pondělí20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Sokol UL 7:6Košťál
Nový
29.09.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekSamba UL 7:4Šmid
Kresta
30.09.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec 8:4Faigl st.
Faigl ml.
30.09.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 4:1Tuček
Hanzlík
01.05.23pondělí19:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.TJ Proboštov "B" 4:12Macháček
Mollinger
5.kolo
03.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL14:8Lutka
laik
03.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULTJ Svádov - Olšinky "A" 7:7Lutka
laik
03.10.22pondělí20:30KrupkaTJ Proboštov "B"FK Auto Horejsek12:1Hanzlík
Nauš
05.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"KMK Tornádo "UL" 9:7Lutka
Kresta
05.10.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Kresta
Lutka
07.10.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFlamengo Ústí n.L.10:1Řízek
Nový
07.10.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Lokomotif "UL" 2:9Nový
Řízek
6.kolo
10.10.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Vikings Libouchec 8:1Řízek
Lutka
12.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FT Forza "UL" 2:3Tuček
Nový
13.10.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekTJ Sebuzín 4:7Košťál
Nový
14.10.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Proboštov "B" 8:8Hanzlík
laik
14.10.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 3:9Matys
Tuček
14.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:1Sůra
laik
13.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Sokol UL 4:3Faigl ml.
Faigl st.
7.kolo
17.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFlamengo Ústí n.L. 6:2Kresta
Macháček
17.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFK Auto Horejsek 8:4Macháček
Kresta
19.10.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC NY Tiradores "B" 7:3Macháček
Matys
19.10.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULTJ Svádov - Olšinky "A" 3:9Hanzlík
Řízek
21.10.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "UL" 6:3Matys
Nový
21.10.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "C" 4:8Nový
Matys
07.12.22středa20:00kontumaceFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL" 5:0Matys
Mollinger
8.kolo
26.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"TJ Proboštov "B" 5:5Řízek
Tuček
26.10.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 5:4Tuček
Řízek
27.10.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekVikings Libouchec 6:3Kamínek
Nový
28.10.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 5:12Faigl st.
Matys
28.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Sebuzín 0:4Hanzlík
Rouče
28.10.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL10:2Matys
Faigl st.
10.05.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Březňáci UL 2:3Macháček
Mollinger
9.kolo
31.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFC NY Tiradores "B" 6:11Šmid
Hanzlík
31.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotif "UL" 5:1Hanzlík
Šmid
31.10.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Flamengo Ústí n.L. 6:3Faigl st.
Lutka
02.11.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"FT Forza "UL" 4:2Nový
Řízek
02.11.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Auto Horejsek10:8Faigl st.
laik
19.05.23pátek17:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 3:3Řízek
Macháček
19.05.23pátek19:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "C" 2:0Sůra
Řízek
10.kolo
09.11.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín 2:1Mollinger
Nauš
09.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL10:5Nauš
Mollinger
10.11.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekTJ Svádov - Olšinky "A" 5:3Faigl ml.
Faigl st.
11.11.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Březňáci UL 3:3Sůra
Řízek
11.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Vikings Libouchec 6:3Hanzlík
Tuček
17.04.23pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flamengo Ústí n.L. 5:4Kamínek
Macháček
25.04.23úterý18:00UT SeverkaSamba ULTJ Proboštov "B" 3:1Tuček
Nový
11.kolo
kontumaceTJ Proboštov "B"KMK Tornádo "UL" 0:5
14.11.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Lokomotif "UL"11:3Košťál
Nauš
14.11.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFT Forza "UL" 3:4Kamínek
Matys
15.11.22úterý19:00kontumaceBřezňáci ULFC NY Tiradores "B" 0:5Kamínek
Rouče
18.11.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 2:1Faigl st.
Faigl ml.
02.02.23čtvrtek20:00LibouchecFlamengo Ústí n.L.FK Auto Horejsek 4:8Nový
Košťál
08.06.23čtvrtek18:00LibouchecVikings LibouchecFC Rapid UL "C" 3:3Hanzlík
Mollinger
12.kolo
kontumaceSamba ULFC Sokol UL 0:5
30.11.-1pondělí19:00UT SNPFC Rapid UL "C"Březňáci UL 3:6Faigl st.
Lutka
23.11.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"TJ Sebuzín 8:8Hanzlík
Nový
23.11.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:1Kamínek
Řízek
25.11.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Auto Horejsek 4:4Tuček
Matys
25.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Svádov - Olšinky "A" 1:6Hanzlík
Sůra
25.11.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Flamengo Ústí n.L.15:2Macháček
Řízek
13.kolo
28.11.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULTJ Proboštov "B" 8:15Hanzlík
Šmid
28.11.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecSamba UL 7:4Šmid
Hanzlík
28.11.22pondělí19:00kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"FC Rapid UL "C" 5:0
30.11.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFT Forza "UL" 6:2Šmid
Matys
01.12.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Lokomotif "UL" 2:13Macháček
Řízek
02.12.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"11:0Řízek
Rouče
11.04.23úterý19:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 0:3Košťál
Nauš
14.kolo
20.03.23pondělí19:00kontumaceVikings LibouchecTJ Proboštov "B" 0:5Kresta
Nový
20.03.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FT Forza "UL" 5:5Faigl st.
Lutka
21.03.23úterý21:00WHC KBFC Sokol ULTJ Sebuzín 6:7Hanzlík
Tuček
22.03.23středa18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Rapid UL "C" 2:2Hanzlík
Šmid
22.03.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULSamba UL 9:5Košťál
Nauš
23.03.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC NY Tiradores "B" 4:6Faigl st.
Řízek
24.03.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Lokomotif "UL" 3:8Kresta
Rouče
15.kolo
27.03.23pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"FK Auto Horejsek 5:6Macháček
Řízek
27.03.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"Březňáci UL11:14Hanzlík
Lutka
27.03.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" 3:2Tuček
Kresta
27.03.23pondělí20:30SlunetaFC Sokol ULKMK Tornádo "UL"14:1Košťál
Nauš
29.03.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Flamengo Ústí n.L. 6:2Nauš
Košťál
31.03.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínVikings Libouchec 8:2Řízek
Faigl ml.
31.03.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky "A" 8:11Faigl ml.
Faigl st.
16.kolo
kontumaceVikings LibouchecFC Sokol UL 0:5
03.04.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" 8:7Sůra
Košťál
03.04.23pondělí19:00kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Proboštov "B" 5:0Macháček
Šmid
05.04.23středa19:00UT SeverkaBřezňáci ULTJ Sebuzín 2:7Macháček
Faigl ml.
06.04.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFT Forza "UL" 2:9Košťál
Matys
06.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.Samba UL 2:11Hanzlík
Šmid
07.04.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 1:6Tuček
Matys
17.kolo
kontumaceTJ Proboštov "B"Flamengo Ústí n.L. 0:5
kontumaceSamba ULFK Auto Horejsek 0:5
10.04.23pondělí19:00UT SlunetaFC Sokol ULBřezňáci UL 6:4Hanzlík
Šmid
12.04.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "UL"10:6Kresta
Mollinger
14.04.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" 9:3Košťál
Nový
14.04.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Svádov - Olšinky "A" 7:5Šmid
Rouče
02.05.23úterý21:00SlunetaFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 6:5Hanzlík
Rouče
18.kolo
kontumaceFK Auto HorejsekTJ Proboštov "B" 5:0
17.04.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Sokol UL 8:1Košťál
Nauš
17.04.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Samba UL 7:4Hanzlík
Matys
19.04.23středa19:00UT SeverkaBřezňáci ULVikings Libouchec10:5Lutka
Nový
20.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.TJ Sebuzín 3:4Nauš
Řízek
21.04.23pátek18:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FT Forza "UL" 8:0Faigl st.
Faigl ml.
21.04.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "C" 3:7Sůra
Řízek
19.kolo
24.04.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC Lokomotif "UL"14:7Lutka
Macháček
24.04.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFlamengo Ústí n.L. 6:2Košťál
Nauš
26.04.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "C" 4:1Mollinger
Šmid
26.04.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" 6:4Nauš
Lutka
28.04.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 5:5Tuček
Matys
05.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Svádov - Olšinky "A" 6:7Hanzlík
Gajarský
01.06.23čtvrtek19:00UT SNPTJ SebuzínFK Auto Horejsek 4:3Košťál
Nauš
20.kolo
kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"Březňáci UL 5:0
04.05.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.Vikings Libouchec 3:6Macháček
Nový
04.05.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Sokol UL 6:7Hanzlík
Šmid
05.05.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Proboštov "B" 4:6Šmid
Majer
05.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"Samba UL 5:10Macháček
Matys
05.05.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 1:9Matys
Macháček
05.06.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Sebuzín 6:9Hanzlík
Šmid
21.kolo
08.05.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC Rapid UL "C" 8:5Hanzlík
Macháček
08.05.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFC Lokomotif "UL" 3:8Sůra
Řízek
08.05.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"KMK Tornádo "UL" 8:3Nový
Rouče
10.05.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFlamengo Ústí n.L. 5:5Mollinger
Macháček
12.05.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC NY Tiradores "B" 6:5Matys
Rouče
12.05.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 4:5Macháček
Tuček
12.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFK Auto Horejsek 5:6Kresta
Nový
22.kolo
15.05.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Vikings Libouchec 7:5Hanzlík
Nový
17.05.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Proboštov "B" 3:4Hanzlík
Rouče
18.05.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekBřezňáci UL 5:12Šmid
Hanzlík
19.05.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 3:13Macháček
Řízek
19.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"TJ Sebuzín 1:0Řízek
Sůra
19.05.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL15:1Sůra
Hanzlík
12.06.23pondělí18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky "A" 3:6Hanzlík
Šmid
23.kolo
22.05.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFC Rapid UL "C" 6:2Sůra
Rouče
22.05.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FK Auto Horejsek 1:0Faigl st.
Faigl ml.
22.05.23pondělí18:00KrupkaTJ Proboštov "B"Samba UL 6:7Hanzlík
Nový
24.05.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Lokomotif "UL" 9:2Nový
Rouče
25.05.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 3:7Tuček
Nový
26.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFC NY Tiradores "B" 3:4Košťál
Sůra
26.05.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 5:3Šmid
Hanzlík
24.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Vikings Libouchec 0:5
29.05.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 2:13Nový
Macháček
31.05.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL 6:0Tuček
Rouče
01.06.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFlamengo Ústí n.L. 1:4Hanzlík
Kamínek
02.06.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Proboštov "B" 4:1Faigl st.
Tuček
02.06.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Sebuzín 7:8Tuček
Faigl st.
02.06.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Březňáci UL 8:3Macháček
Nový
25.kolo
05.06.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULSamba UL 5:9Faigl st.
Macháček
05.06.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC NY Tiradores "B" 2:5Lutka
Nový
07.06.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Rapid UL "C" 8:6Lutka
Tuček
08.06.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Lokomotif "UL" 5:12Lutka
08.06.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekKMK Tornádo "UL" 9:9Šmid
Hanzlík
09.06.23pátek19:00kontumaceVikings LibouchecFT Forza "UL" 0:5Faigl st.
Sůra
09.06.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Proboštov "B" 8:2Tuček
26.kolo
kontumaceSamba ULVikings Libouchec 0:5
kontumaceFC Lokomotif "UL"FK Auto Horejsek 5:0
12.06.23pondělí20:30KrupkaTJ Proboštov "B"FC Sokol UL11:2Košťál
Lutka
14.06.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Březňáci UL 4:4Lutka
Tuček
15.06.23čtvrtek18:00UT MojžířKMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín 1:5Macháček
Tuček
16.06.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"TJ Svádov - Olšinky "A" 1:6Macháček
Tuček
16.06.23pátek18:30kontumaceFC NY Tiradores "B"Flamengo Ústí n.L. 5:0Řízek
Sůra
2022/2023 Pohár A
1.kolo
02.01.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Dubí "B" 5:4Košťál
Macháček
19.01.23čtvrtek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Gamers Teplice13:4Faigl st.
Faigl ml.
2.kolo
01.02.23středa20:00KrupkaSK Dubí "B"FC Gamers Teplice 5:6Lutka
Šmid
03.02.23pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotif "UL" 9:0Sůra
Řízek
3.kolo
07.12.22středa20:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "UL" 2:2Kamínek
Nový
05.01.23čtvrtek20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"SK Dubí "B" 4:4Nový
Matys
4.kolo
13.12.22úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFC Lokomotif "UL" 6:5Lutka
Hanzlík
28.12.22středa18:00KrupkaSK Dubí "B"FC NY Tiradores "UL" 7:4Lutka
Sůra
5.kolo
04.01.23středa20:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Dubí "B" 5:2Hanzlík
Faigl st.
31.01.23úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:7Tuček
Matys
6.kolo
19.12.22pondělí20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Gamers Teplice10:0Faigl st.
Faigl ml.
07.02.23úterý20:00KrupkaSK Dubí "B"FC Lokomotif "UL" 0:5Hanzlík
Gajarský
2022/2023 Pohár B
1.kolo
07.12.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Patriots UL "B" 9:7Faigl st.
Faigl ml.
16.12.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Morgan Commando TP "B" 4:7Košťál
Nový
2.kolo
04.12.22neděle19:00WHC KBPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" 2:4Tuček
Hanzlík
21.12.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 6:0Hanzlík
Nový
3.kolo
13.01.23pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Patriots UL "B" 2:5Macháček
Matys
22.01.23neděle17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Old School "UL" 9:1Hanzlík
Šmid
4.kolo
15.01.23neděle19:00WHC KBPatriots UL "B"Old School "UL"10:5Hanzlík
Matys
18.01.23středa20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "B" 2:3Hanzlík
Lutka
5.kolo
19.12.22pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"Old School "UL"10:2Faigl ml.
Faigl st.
05.02.23neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "B" 5:6Hanzlík
Nový
6.kolo
11.12.22neděle19:00WHC KBPatriots UL "B"FC NY Tiradores "B" 2:9Tuček
Nový
29.01.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"Morgan Commando TP "B" 9:8Kamínek
Macháček
2022/2023 Pohár C
1.kolo
05.12.22pondělí19:30KrupkaSamba ULPatriots UL "A" 1:7Hanzlík
Řízek
02.02.23čtvrtek20:00KrupkaSK Dubí "A"FT Forza "UL" 0:6Hanzlík
Šmid
2.kolo
25.01.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Patriots UL "A" 0:3Hanzlík
Faigl ml.
31.01.23úterý20:30KrupkaSK Dubí "A"Samba UL 7:5Hanzlík
Lutka
3.kolo
06.12.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"SK Dubí "A" 5:3Faigl ml.
Faigl st.
27.01.23pátek18:00KrupkaSamba ULFT Forza "UL" 7:2Hanzlík
Matys
4.kolo
15.12.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"Samba UL 9:1Hanzlík
Rouče
11.01.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SK Dubí "A" 1:2Hanzlík
Šmid
5.kolo
20.12.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FT Forza "UL" 9:1Tuček
Sůra
20.12.22úterý20:30KrupkaSamba ULSK Dubí "A" 5:7Lutka
Kamínek
6.kolo
29.12.22čtvrtek18:00KrupkaSK Dubí "A"Patriots UL "A" 2:2Hanzlík
Lutka
18.01.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 2:3Tuček
Řízek

celkem záznamů: 653

generováno za 0.21 sekund