V pátek 26.4.2024 finále Zimního poháru v MSH Krupka ...
25.04.24
Zimní pohár OSF Ústí n.L.
získá některý z dvojice SK Dubí nebo TJ Svádov - Olšinky
Po skupinové a vyřazovací fázi... číst více »
09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
17:30 | Hop Trop | SK Hraničář Petrovice z.s. | |
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Jiří Šmid | |||
18:00 | FC Všebronx Ústí n.L. | FC Lokomotif "B" | |
Rozhodčí: Michal Tuček, František Kalina | |||
19:00 | FK Sambular "UL" | Flamengo Ústí n.L. | |
Rozhodčí: Jindřich Sůra, Miloslav Nový | |||
19:00 | Pink Panthers Ústí n.L. | Old School UL "C" | |
Rozhodčí: Jiří Hanzlík, Jiří Šmid |
Dnes je pátek 26.04.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
Zápis o utkání
FC Lokomotif "B" - FSC Tygříci "UL" 4 : 8 (0:6)
sezóna: | 2022/2023 |
soutěž: | 1.třída |
kolo: | 19 |
datum: | 26.04.2023 |
čas: | 19:00 |
rozhodčí: | Lutka Josef |
2.rozhodčí: | Nauš Dominik |
hřiště: | UT Severka |
stav utkání: | odehráno |
PRŮBĚH UTKÁNÍ
stav | minuta | střelec | asistence | poznámka |
---|---|---|---|---|
0:1 | Šimice Tomáš | |||
0:2 | Kohout Lukáš | Čech Filip | ||
0:3 | Kohout Lukáš | Molzký Martin | ||
0:4 | Koutný Jaroslav | Kohout Lukáš | ||
0:5 | Koutný Jaroslav | |||
0:6 | Koutný Jaroslav | Barsegjan Michael | ||
1:6 | Borkovec Josef | Marko Michal | ||
2:6 | Přibyl Pavel | Šmejkal František | ||
2:7 | Šimice Tomáš | Kohout Lukáš | ||
2:8 | Kohout Lukáš | |||
3:8 | Stínil Luděk | Poleník Petr | ||
4:8 | Marko Michal |
KARTY BĚHEM UTKÁNÍ
Žádné karty nebyly rozdány, nebo nejsou k dispozici
HRÁČI UTKÁNÍ
SOUPISKA DOMÁCÍCH: FC Lokomotif "B"
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Borkovec Josef | 02.01.1989 | obránce | ||
Marko Michal | 27.01.1978 | obránce | ||
Mašek Martin | 03.11.1976 | brankář | ||
Poleník Petr | 05.05.1985 | obránce | ||
Přibyl Pavel | 15.05.1985 | útočník | ||
Šindelář Matěj | 13.10.2001 | útočník | ||
Šmejkal František | 13.10.1966 | obránce | ||
Stínil Luděk | 02.11.1975 | útočník | ||
Truhlář Aleš | 09.04.1985 | obránce |
SOUPISKA HOSTŮ: FSC Tygříci "UL"
příjmení jméno | narození | post | ||
---|---|---|---|---|
Barsegjan Michael | 00.00.1990 | Útočník | ||
Čech Filip | 05.10.1992 | Útočník | ||
Kohout Lukáš | 23.01.1990 | Útočník | ||
Koutný Jaroslav | 00.00.1993 | |||
Molzký Martin | 00.00.1982 | Útočník | ||
Mužík Jan | 19.12.1980 | obránce | ||
Procházka Patrik | 00.00.2002 | |||
Šimice Tomáš | 31.01.1992 | Obránce |
KOMENTÁŘ K ZÁPASU