sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
rozhodčí
vše
Dias Karel
Doubrava Vladimír
Dvořák Vlastimil
France Pavel
Hanzlík Jiří
Hovorka Miroslav
Kalina František
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Miněk Pavel
Nový Miloslav
Procházka Petr
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala SKP Sever
hala UJEP Ústí n.L.
UT 26.ZŠ Terasa
UT Severka
UT ZŠ Mojžíř
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kone
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
označit tým
----------
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kone
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
domácí
hosté
vše
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kone
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
vše
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kone
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
vše
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FK Jamajka
Flamengo Ústí n.L.
KMF Úder "B"
Kojoti
Kozlos Ústí n.L.
Mizerové
Severotisk
Soptík
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
18:00
Patriots UL "B"
FK Sambular "UL"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Jiří Hanzlík
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
čtvrtek 02.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 175
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
4
29.09.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Hop Trop
4:7
Matys
laik
11
16.11.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rumíci
9:1
Matys
laik
2023/2024 2.třída
3
19.09.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Old School UL "C"
1:7
Nový
laik
3
19.09.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Lokomotif "B"
5:1
Matys
laik
5
06.10.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
3:4
Řízek
laik
10
07.11.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FC WHL Ústí n.L.
6:0
Hanzlík
laik
10
07.11.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Pink Panthers Ústí n.L.
5:4
Řízek
laik
11
16.11.23
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
5:2
Matys
laik
11
17.11.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
3:3
Hanzlík
laik
2023/2024 Okresní přebor
11
17.11.23
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Old School UL "B"
8:7
Macháček
laik
2022/2023 1.třída
5
05.10.22
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FT Forza UL "B"
6:5
Macháček
laik
6
14.10.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
SK Dubí "B"
4:1
Sůra
laik
9
02.11.22
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FK Sambular "UL"
6:2
Faigl st.
laik
14
15.06.23
čtvrtek
19:00
Krupka
FC Rapid UL "D"
SK Dubí "B"
6:5
Šmid
laik
24
02.06.23
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
FC Rapid UL "D"
6:9
Hanzlík
laik
26
16.06.23
pátek
18:30
Krupka
SK Dubí "B"
Patriots UL "A"
6:1
Šmid
laik
2022/2023 2.třída
4
14.10.22
pátek
20:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Chmelaři UL
1:5
Tuček
laik
7
17.10.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Rapid UL "E"
8:4
Hanzlík
laik
9
01.11.22
úterý
18:30
UT SNP
FC Chmelaři UL
Oranjes Ústí n. L.
0:5
Tuček
laik
2022/2023 Okresní přebor
5
03.10.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
7:7
Lutka
laik
5
03.10.22
pondělí
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
Březňáci UL
14:8
Lutka
laik
6
14.10.22
pátek
19:30
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Proboštov "B"
8:8
Hanzlík
laik
6
14.10.22
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Samba UL
11:1
Sůra
laik
9
02.11.22
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
FK Auto Horejsek
10:8
Faigl st.
laik
2021/2022 1.třída
3
15.09.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Bouráci Ústí n.L.
2:6
Macháček
laik
10
02.11.21
úterý
20:30
Krupka
TJ Bouráci Ústí n.L.
Flamengo Ústí n.L.
9:2
Hanzlík
laik
11
12.11.21
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FT Forza "UL"
4:3
Faigl st.
laik
11
31.03.22
čtvrtek
19:30
Krupka
TJ Bouráci Ústí n.L.
TJ Svádov - Olšinky "A"
20:2
Hanzlík
laik
22
06.06.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
TJ Bouráci Ústí n.L.
6:15
Faigl st.
laik
22
10.06.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
9:9
Matys
laik
2021/2022 2.třída
6
08.10.21
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Kozlos Ústí n.L.
5:2
Tuček
laik
7
13.10.21
středa
21:00
hala UJEP
Patriots UL "A"
FC Sokol UL "B"
5:6
Tuček
laik
13
13.05.22
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FC Sokol UL "B"
2:2
Macháček
laik
14
08.06.22
středa
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Barcelona UL
7:3
Hanzlík
laik
18
13.05.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
FSC Tygříci "UL"
4:4
Macháček
laik
18
13.05.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FC Rumíci
7:4
Hanzlík
laik
19
20.05.22
pátek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "A"
FK Jamajka
10:5
Řízek
laik
20
26.05.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
Kozlos Ústí n.L.
5:2
Hanzlík
laik
22
09.06.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Rumíci
14:1
Faigl st.
laik
22
10.06.22
pátek
19:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FC Sokol UL "B"
4:7
Lutka
laik
2021/2022 3.třída
2
07.09.21
úterý
18:00
UT Severka
FK Albion Ústí
FC NY Tiradores "C"
0:12
Mollinger
laik
3
13.09.21
pondělí
17:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FK Albion Ústí
3:2
Šmid
laik
3
17.09.21
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
FC Rapid UL "E"
7:8
Hanzlík
laik
6
05.10.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Morgan Commando TP "B"
0:13
Sůra
laik
7
12.10.21
úterý
20:30
Krupka
FC Gamers Teplice
FSC Tygříci "B"
14:4
Košťál
laik
8
19.10.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
FC Gamers Teplice
4:10
Řízek
laik
8
02.06.22
čtvrtek
19:00
UT Stad.ml
Patriots UL "B"
FC NY Tiradores "C"
11:3
Matys
laik
15
04.04.22
pondělí
18:00
Krupka
FC Gamers Teplice
volný los - Větruše
15:3
Košťál
laik
22
10.06.22
pátek
19:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC Gamers Teplice
6:5
Hanzlík
laik
24
07.06.22
úterý
18:00
UT Severka
Pink Panthers Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
3:6
Hanzlík
laik
24
08.06.22
středa
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Chmelaři UL
7:7
Tuček
laik
24
08.06.22
středa
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
volný los - Větruše
15:1
Řízek
laik
2021/2022 Okresní přebor
10
02.11.21
úterý
19:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Klimax Bar "UL"
5:1
Hanzlík
laik
16
29.04.22
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Rapid UL "C"
1:3
Faigl st.
laik
20
26.05.22
čtvrtek
18:00
Libouchec
FC Sokol UL
USK Slávie UL
9:5
Hanzlík
laik
2020/2021 Okresní přebor
5
28.09.20
pondělí
19:00
WHC KB
FC Sokol UL
FC NY Tiradores "B"
1:4
Tuček
laik
5
28.09.20
pondělí
19:00
UT Severka
Sampdoria MRV
FC Lokomotif "UL"
4:10
Macháček
laik
5
29.09.20
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Sheriffs Teplice
1:0
Rouče
laik
2019/2020 1.třída
9
01.11.19
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FK Všebořice
14:7
Faigl st.
laik
11
15.11.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
1.FC Kostelníci
9:6
Faigl st.
laik
2019/2020 Krajský přebor UK
11
10.01.20
pátek
19:30
Kadaň
FC Betis Kadaň "B"
FC Atletico Chomutov "B"
5:4
Štafa
laik
2019/2020 Okresní přebor
2
13.09.19
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Sokol UL
1:1
Faigl st.
laik
9
01.11.19
pátek
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Italové-Combix UL
8:10
Lutka
laik
2019/2020 Serie A
5
22.06.20
pondělí
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Old School "UL"
2:2
Hanzlík
laik
2018/2019 1.třída
10
09.11.18
pátek
20:00
UT SNP
FK Všebořice
KMK Tornádo "UL"
4:6
Faigl st.
laik
14
16.04.19
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
Sampdoria MRV
2:8
Hanzlík
laik
16
29.05.19
středa
19:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Italové "UL"
8:10
Lutka
laik
17
06.05.19
pondělí
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
1.FC Kostelníci
8:8
Hanzlík
laik
19
20.05.19
pondělí
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FC Rapid UL "D"
2:2
Hanzlík
laik
20
29.05.19
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC NY Tiradores "B"
4:3
Košťál
laik
20
30.05.19
čtvrtek
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Italové "UL"
5:6
Lutka
laik
21
03.06.19
pondělí
20:00
kontumace
TJ Proboštov "B"
Sampdoria MRV
0:5
Hanzlík
laik
22
14.06.19
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
5:3
Macháček
laik
2018/2019 Okresní přebor
10
08.11.18
čtvrtek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Kolbenschmidt cz
2:8
Macháček
laik
10
08.11.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Flamengo Ústí n.L.
7:3
Hanzlík
laik
13
13.05.19
pondělí
19:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Libouchec
5:1
Hanzlík
laik
15
15.05.19
středa
21:00
Krupka
Morgan Commando TP
Oranjes Ústí n. L.
9:6
Hanzlík
laik
16
19.06.19
středa
21:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Morgan Commando TP
3:0
Lutka
laik
17
06.05.19
pondělí
19:00
UT Kameňák
USK Slávie UL
Oranjes Ústí n. L.
5:3
Mollinger
laik
18
13.05.19
pondělí
19:00
UT Kameňák
USK Slávie UL
FC NY Tiradores "UL"
2:2
Košťál
laik
18
13.05.19
pondělí
20:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
FC Kolbenschmidt cz
1:7
Tuček
laik
18
20.05.19
pondělí
21:00
Krupka
Bar Alex
Morgan Commando TP
3:3
Gajarský
laik
19
12.06.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Bar Alex
16:4
Hanzlík
laik
20
31.05.19
pátek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Kolbenschmidt cz
6:1
Hanzlík
laik
21
03.06.19
pondělí
20:10
WHC KB
FC Lokomotif "UL"
Klimax Bar "UL"
3:8
Faigl st.
laik
22
14.06.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Libouchec
3:6
Tuček
laik
2018/2019 Pohár C
2
13.12.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Klimax Bar "UL"
FC Sokol UL
8:6
Lutka
laik
2017/2018 1.třída
3
20.09.17
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FK Parta Střekov "UL"
5:7
Hanzlík
laik
6
13.10.17
pátek
19:30
Libouchec
FC Barcelona UL
FC Rapid UL "D"
5:8
Mollinger
laik
8
25.10.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
ULITEP
7:2
Macháček
laik
8
27.10.17
pátek
19:30
Libouchec
FC Barcelona UL
FK Parta Střekov "UL"
6:8
Tuček
laik
11
15.11.17
středa
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Lesná Pes UL
13:9
Faigl st.
laik
13
13.04.18
pátek
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
ULITEP
10:2
Nový
laik
20
30.05.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Rapid UL "D"
7:4
Faigl st.
laik
20
30.05.18
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
FK Parta Střekov "UL"
7:6
Tuček
laik
2017/2018 Krajský přebor UK
8
24.11.17
pátek
19:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
Ludis Team Třebenice
6:3
Franko
laik
14
22.01.18
pondělí
20:00
kontumace
FC Killers Lovosice
Svarog FC Teplice "B"
5:0
Vlašič
laik
2017/2018 Okresní přebor
3
20.09.17
středa
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Libouchec
8:4
Hanzlík
laik
3
20.09.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC Kolbenschmidt cz
2:6
Lutka
laik
20
30.05.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Libouchec
5:1
Mollinger
laik
21
06.06.18
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Sokol UL
5:7
Hanzlík
laik
2017/2018 Pohár A
5
14.01.18
neděle
18:00
Setuza
Samba UL
FC Sheriffs Teplice
4:6
Řízek
laik
2016/2017 1.třída
2
20.09.16
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
Lesná Pes UL
5:8
Mollinger
laik
8
27.10.16
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
ULITEP
10:1
Heřman
laik
13
25.11.16
pátek
19:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
Lesná Pes UL
6:6
Mollinger
laik
15
05.04.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
FC Rapid UL "B"
0:7
Macháček
laik
15
05.04.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
FC NY Tiradores "B"
4:7
Košťál
laik
19
03.05.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
FC Rapid UL "B"
3:20
Tuček
laik
2016/2017 3.třída
13
30.11.16
středa
21:00
hala UJEP
Oranjes UL "B"
FK Jamajka
13:4
Kamínek
laik
2016/2017 Okresní přebor
5
22.12.16
čtvrtek
19:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Lokomotif "UL"
8:2
Košťál
laik
17
23.06.17
pátek
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Flamengo Ústí n.L.
9:2
Macháček
laik
19
03.05.17
středa
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
4:2
Macháček
laik
19
03.05.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
USK Slávie UL
11:4
Mollinger
laik
2016/2017 Pohár C
2
22.12.16
čtvrtek
17:00
Krupka
Boca Juniors Kr."B"
Vikings Libouchec
4:10
Košťál
laik
2015/2016 1.třída
13
27.11.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
FSC Tygříci "UL"
3:11
Macháček
laik
14
30.03.16
středa
19:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Gold Combix ÚL "C"
8:6
Lutka
laik
14
22.06.16
středa
19:10
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
FC NY Tiradores "B"
6:4
Košťál
laik
19
10.05.16
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "C"
FCSB Ústí n.L.
5:5
Hanzlík
laik
21
08.06.16
středa
20:00
UT 26.ZŠ
B.B. Tonaso UL
FCSB Ústí n.L.
4:4
Hanzlík
laik
26
20.06.16
pondělí
18:00
UT Severka
ULITEP
Lesná Pes UL
7:5
Lutka
laik
2015/2016 Okresní přebor
10
02.11.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
Morgan Commando TP
3:4
Macháček
laik
14
30.03.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
TJ Libouchec
8:6
Řízek
laik
16
02.05.16
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
TJ Libouchec
5:5
Hanzlík
laik
18
28.04.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
TJ Libouchec
10:2
Macháček
laik
18
06.06.16
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
USK Slávie UL
6:1
Mollinger
laik
24
06.06.16
pondělí
18:30
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
Dynamo "UL"
4:2
Rouče
laik
25
16.06.16
čtvrtek
19:30
UT Kameňák
TJ Fanda
FK Pérovna UL
5:8
Hanzlík
laik
26
20.06.16
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
TJ Fanda
7:6
Hanzlík
laik
2014/2015 1.třída
19
10.04.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Kozlos Ústí n.L.
1:5
laik
laik
23
29.05.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Gold Combix ÚL "C"
4:8
laik
laik
2014/2015 Okresní přebor
2
22.10.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Morgan Commando TP
5:7
Lutka
laik
2014/2015 Pohár D
3
19.12.14
pátek
19:00
Setuza
SK Kronen-Labe
Sampdoria MRV "B"
3:4
Kalina
laik
2013/2014 1.třída
7
14.10.13
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
Kozlos Ústí n.L.
3:6
laik
laik
8
24.10.13
čtvrtek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Gold Combix ÚL "C"
5:3
Kalina
laik
9
11.09.13
středa
19:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
TJ Sebuzín
2:5
laik
laik
13
25.11.13
pondělí
18:00
UTDobětice
Wayuptensky futsal team UL
FC Rumíci "B"
4:12
laik
laik
2013/2014 Okresní přebor
3
13.11.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
USK Slávie UL
11:8
Mollinger
laik
7
17.10.13
čtvrtek
20:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Gold Combix ÚL "B"
7:6
Kalina
laik
20
05.05.14
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "B"
KMK Tornádo "UL"
13:1
Sýs
laik
26
16.06.14
pondělí
19:00
UT Chuderov
Sportbar
USK Slávie UL
3:4
Hanzlík
laik
2012/2013 1.třída
1
06.09.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FK Všebořice
8:0
Nový
laik
6
21.11.12
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Gold Combix ÚL "B"
3:7
laik
laik
15
05.04.13
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
FC Sokol UL
7:6
Košťál
laik
25
12.06.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
Dynamo "B"
3:8
Hanzlík
laik
25
14.06.13
pátek
19:00
SH Gympl
New York "UL"
Gold Combix ÚL "B"
5:10
Hanzlík
laik
2012/2013 Krajský přebor
2
11.10.12
čtvrtek
20:30
Setuza
FootballStars Severka UL
FC Rumíci
11:3
Macháček
laik
2012/2013 Okresní přebor
4
24.09.12
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
TJ Libouchec
5:10
Macháček
laik
17
29.04.13
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Lesná Pes UL
10:6
Hanzlík
laik
2011/2012 1.třída
2
10.10.11
pondělí
18:00
SH Gympl
Flamengo "B"
Kozlos Ústí n.L.
6:1
laik
laik
2
11.06.12
pondělí
17:00
UT Severka
FC Elpra
New York
8:6
Hanzlík
laik
9
08.06.12
pátek
17:00
UT Severka
FS Severka "B"
FK Všebořice
6:6
Doubrava
laik
2011/2012 Okresní přebor
9
26.10.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Sportbar
5:6
Řízek
laik
9
26.10.11
středa
18:00
UT Severka
FC Sokol UL
Flamengo UL
5:5
Špora
laik
13
02.04.12
pondělí
18:30
SH Gympl
Morgan Commando TP
Sportbar
3:4
Šefčík
laik
2010/2011 Krajský přebor
9
06.12.10
pondělí
19:00
WHC KB
Teta
USK Slávie UL
5:14
Šmid
laik
2010/2011 Okresní přebor
12
15.11.10
pondělí
19:00
UT SNP
KMF Úder "A"
Gold Combix ÚL "A"
3:1
Kalina
laik
12
17.11.10
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Akord
4:2
Mikan
laik
2010/2011 Pohár A
1
06.12.10
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Sampdoria MRV "B"
8:3
Šmid
laik
2009/2010 1.třída
2
11.09.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
FK Všebořice
3:7
Doubrava
laik
4
24.09.09
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FK Všebořice
3:1
laik
laik
18
12.04.10
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
New York
11:4
Nový
laik
21
06.05.10
čtvrtek
20:00
UT Severka
New York
Wayuptensky futsal team UL
4:7
laik
laik
2009/2010 Krajský přebor
19
19.05.10
středa
17:00
UT Severka
Sportbar
Fanda
6:6
Matějka
laik
2009/2010 Okresní přebor
5
02.10.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Odpadlíci
4:10
Hanzlík
laik
25
31.05.10
pondělí
17:00
UT A.České
Akord
Pupkins
7:6
laik
laik
25
04.06.10
pátek
19:30
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Relax Ústí n.L.
3:6
Kadeřábek
laik
2009/2010 Pohár D
3
14.12.09
pondělí
21:10
WHC KB
Kozlos Ústí n.L.
Teta
0:5
laik
laik
2008/2009 1.třída
8
UT SNP
TJ Fanda "B"
KMK Tornádo "B"
5:3
Miněk
laik
11
14.11.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Střekov United
2:3
Hanzlík
laik
16
30.04.09
čtvrtek
19:00
UT Chaba
New York
Dynamo Kameňák
3:6
Hanzlík
laik
2008/2009 Krajský přebor
3
17.09.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FC Kolbenschmidt cz
6:4
Matějka
laik
2008/2009 Okresní přebor
16
01.05.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
FC Sokol UL
1:14
Hanzlík
laik
2007/2008 3.třída
11
15.11.07
čtvrtek
19:30
T-Mobile
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Flamengo "B"
7:5
laik
20
09.06.08
pondělí
19:00
hala UJEP
USK Slávie Malina
Mizerové
12:1
laik
23
06.06.08
pátek
20:30
SKP
Mizerové
Kojoti
5:6
laik
celkem záznamů: 175
generováno za 0.05 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek