sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
rozhodčí
vše
Blažej Luboš
Doubrava Vladimír
Hanzlík Jiří
Hovorka Miroslav
Justra Michal
Kalina František
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala Libouchec
hala Setuza
hala SKP Sever
UT 26.ZŠ Terasa
UT 31.ZŠ Kr.Březno
UT Severka
UT Stará
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
označit tým
----------
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
domácí
hosté
vše
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
vše
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
vše
Akord
FC Sokol UL
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
Italové-Combix UL
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
Wayuptensky futsal team UL
dnes se nehrají žádná utkání
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
sobota 04.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 77
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
12.kolo
03.04.24
středa
20:15
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Flamengo Ústí n.L.
1:3
Mollinger
Kresta
05.04.24
pátek
18:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
Patriots UL "B"
8:3
Nový
Kresta
2023/2024 2.třída
6.kolo
11.10.23
středa
20:15
hala UJEP
Old School UL "C"
FC Všebronx Ústí n.L.
7:2
Tuček
Kresta
12.10.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Kozlos Ústí n.L.
6:1
Hanzlík
Kresta
2023/2024 Krajský přebor UK
14.kolo
24.03.24
neděle
20:30
Krupka
FC Rapid UL "B"
TJ Proboštov "A"
2:5
Lutka
Kresta
26.kolo
26.03.24
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
FC Rapid UL "B"
9:5
Macháček
Kresta
27.03.24
středa
20:15
hala UJEP
Old School "UL"
Děčín - NOTA
8:4
Hanzlík
Kresta
2022/2023 1.třída
2.kolo
13.09.22
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
Old School UL "B"
1:4
Košťál
Kresta
19.kolo
25.04.23
úterý
21:00
WHC KB
FC Rumíci
Old School UL "B"
3:2
Košťál
Kresta
21.kolo
12.05.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FK Sambular "UL"
3:7
Nový
Kresta
2022/2023 2.třída
13.kolo
12.04.23
středa
21:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
FC Všebronx Ústí n.L.
8:0
Mollinger
Kresta
16.kolo
04.05.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
FC Chmelaři UL
4:5
Lutka
Kresta
2022/2023 Krajský přebor UK
8.kolo
27.11.22
neděle
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
SK Roudnice n.L. "A"
5:6
Šmid
Kresta
2022/2023 Okresní přebor
4.kolo
29.09.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
Samba UL
7:4
Šmid
Kresta
5.kolo
05.10.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
KMK Tornádo "UL"
9:7
Lutka
Kresta
7.kolo
17.10.22
pondělí
20:00
Libouchec
FC Sokol UL
FK Auto Horejsek
8:4
Macháček
Kresta
15.kolo
27.03.23
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FC Lokomotif "UL"
3:2
Tuček
Kresta
2021/2022 2.třída
4.kolo
21.09.21
úterý
17:00
Libouchec
FC Sokol UL "B"
FC Rumíci
2:9
Faigl st.
Kresta
12.kolo
30.03.22
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Barcelona UL
4:2
Šmid
Kresta
2021/2022 Pohár A
4.kolo
20.12.21
pondělí
19:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FC NY Tiradores "UL"
0:12
Košťál
Kresta
2020/2021 Okresní přebor
1.kolo
31.08.20
pondělí
18:00
UT Severka
Sampdoria MRV
Italové-Combix UL
6:3
Šmid
Kresta
01.09.20
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
8:4
Mollinger
Kresta
2018/2019 1.třída
18.kolo
14.05.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
Samba UL
5:8
Košťál
Kresta
2018/2019 3.třída
10.kolo
07.03.19
čtvrtek
19:00
Krupka
Boca Juniors Kr."B"
FK Rakeťáci
9:0
Nový
Kresta
2018/2019 Okresní přebor
14.kolo
15.04.19
pondělí
21:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
Klimax Bar "UL"
4:7
Macháček
Kresta
2017/2018 Krajský přebor UK
17.kolo
28.02.18
středa
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC NY Tiradores "UL"
3:5
Hanzlík
Kresta
2017/2018 Okresní přebor
1.kolo
06.09.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Pérovna UL
FC Rapid UL "C"
1:5
Košťál
Kresta
2016/2017 1.třída
8.kolo
26.10.16
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
1.FC Kostelníci
7:5
Kamínek
Kresta
2016/2017 Krajský přebor UK
1.kolo
10.10.16
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC NY Tiradores "UL"
9:4
Macháček
Kresta
21.kolo
16.03.17
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC VITO Proboštov
0:10
Macháček
Kresta
2015/2016 1.třída
18.05.16
středa
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC NY Tiradores "B"
7:3
Nový
Kresta
22.kolo
24.05.16
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
ULITEP
10:2
Lutka
Kresta
2015/2016 Krajský přebor UK
2.kolo
21.09.15
pondělí
20:00
Teplice
FC VITO Proboštov
FC NY Tiradores "UL"
5:1
Macháček
Kresta
4.kolo
05.10.15
pondělí
20:00
Krupka
Internazionale TP
ACZ Lovosice
15:1
Macháček
Kresta
2015/2016 Okresní přebor
12.kolo
17.11.15
úterý
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Fanda
2:4
Mollinger
Kresta
16.kolo
14.04.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Hop Trop "UL"
10:4
Kamínek
Kresta
22.kolo
24.05.16
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
USK Slávie UL
8:4
Lutka
Kresta
2015/2016 Pohár D
4.kolo
05.01.16
úterý
20:00
WHC KB
Kozlos Ústí n.L.
Samba UL
4:4
Šmid
Kresta
2014/2015 1.třída
3.kolo
15.09.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC Sokol UL
2:4
Nový
Kresta
4.kolo
22.09.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
Klimax Bar "UL"
2:5
Mikan
Kresta
5.kolo
30.09.14
úterý
19:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Kozlos Ústí n.L.
3:2
Sýs
Kresta
15.kolo
30.03.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Lesná Pes UL
4:8
Mikan
Kresta
24.04.15
pátek
18:00
UT Severka
ULITEP
FC Sokol UL
5:7
Pacík
Kresta
2014/2015 Okresní přebor
6.kolo
06.10.14
pondělí
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
5:9
Šmid
Kresta
2013/2014 1.třída
5.kolo
02.10.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FSC Tygříci "UL"
4:3
Hanzlík
Kresta
2013/2014 Krajský přebor
2.kolo
24.09.13
úterý
20:00
WHC KB
Galacticos Děčín
volný los
2:4
Šmid
Kresta
4.kolo
07.10.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Tutti Pizza UL
4:8
Macháček
Kresta
6.kolo
21.10.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Gardenline Ltm. "B"
3:6
Lutka
Kresta
16.kolo
15.01.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Gardenline Ltm. "B"
4:10
Košťál
Kresta
2013/2014 Okresní přebor
6.kolo
07.10.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FK Pérovna UL
7:1
Macháček
Kresta
2012/2013 1.třída
16.kolo
09.04.13
úterý
19:30
UT SNP
FC Sokol UL
New York "UL"
5:7
Lutka
Kresta
19.kolo
02.05.13
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Dynamo "B"
5:5
Sůra
Kresta
2012/2013 Okresní přebor
4.kolo
24.09.12
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Fanda
6:6
Hanzlík
Kresta
2012/2013 Pohár A
2.kolo
12.12.12
středa
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FC NY Tiradores "UL"
3:5
Lutka
Kresta
2012/2013 Pohár C
1.kolo
07.12.12
pátek
19:00
SH Gympl
FSC SKP Viktoria
Oranjes Ústí n. L.
13:0
Lutka
Kresta
07.12.12
pátek
17:00
SH Gympl
Fírova Pivnice "B"
Flamengo Ústí n.L.
2:4
Lutka
Kresta
2011/2012 1.třída
2.kolo
08.09.11
čtvrtek
18:30
UT Severka
FS Severka "B"
Hop Trop - "B"
3:11
Lutka
Kresta
16.kolo
04.04.12
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
Kozlos Ústí n.L.
9:6
Nový
Kresta
2011/2012 Krajský přebor
6.kolo
10.11.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "A"
6:6
Šmid
Kresta
10.kolo
07.12.11
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Tutti Pizza UL
5:2
Lutka
Kresta
19.kolo
29.02.12
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
KMK Tornádo "UL"
10:1
Macháček
Kresta
2011/2012 Okresní přebor
3.kolo
12.09.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
3:2
Lutka
Kresta
19.kolo
14.05.12
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Fanda
10:1
Košťál
Kresta
2010/2011 Krajský přebor
2.kolo
18.10.10
pondělí
19:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Relax Ústí n.L.
6:4
Lasch
Kresta
3.kolo
25.10.10
pondělí
19:00
WHC KB
Teta
FS Severka "A"
3:3
Lasch
Kresta
16.kolo
21.02.11
pondělí
19:00
WHC KB
Sportbar
Teta
2:3
Hanzlík
Kresta
2010/2011 Okresní přebor
5.kolo
14.03.11
pondělí
19:00
UT Severka
Fanda
FC Kolbenschmidt cz
4:2
Hanzlík
Kresta
2008/2009 Krajský přebor
12.kolo
02.04.09
čtvrtek
18:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Combix
5:6
Lutka
Kresta
2008/2009 Okresní přebor
02.04.09
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Pupkins
11:3
Kresta
Lutka
2008/2009 Pohár C
5.kolo
12.01.09
pondělí
21:00
WHC KB
FSC SKP Viktoria
Relax Ústí n.L.
6:6
Lutka
Kresta
2007/2008 Krajský přebor
1.kolo
03.09.07
pondělí
19:10
UT Severka
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
4:5
Doubrava
Kresta
2007/2008 Pohár C
3.kolo
19.12.07
středa
20:00
hala UJEP
Odpadlíci
KMF Úder "A"
2:5
Hanzlík
Kresta
4.kolo
02.01.08
středa
20:00
hala UJEP
Odpadlíci
Kozlos Ústí n.L.
4:3
Hanzlík
Kresta
2006/2007 Krajský přebor
25.09.06
pondělí
19:00
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
1.HFC "B"
4:8
Matějka
Kresta
7.kolo
16.10.06
pondělí
20:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
FC Kolbenschmidt cz
5:2
Dias
Kresta
14.kolo
18.04.07
středa
20:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Hop Trop A
5:1
Procházka
Kresta
17.kolo
07.05.07
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
FC Kolbenschmidt cz
1:3
Doubrava
Kresta
celkem záznamů: 77
generováno za 0.11 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek