Dnes je čtvrtek 13.06.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 Krajský přebor UK
1.kolo
volný losFC PRVNÍ Teplice :duel
21.09.23čtvrtek18:30KrupkaTJ OldřichovPatriots UL "A" 5:1Košťál
Nový
duel
25.09.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaDěčín - NOTA 2:4Lutka
Nový
duel
26.09.23úterý20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC NY Tiradores "B" 7:1Lutka
Hanzlík
duel
26.09.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínSK Dubí "A"10:4Nový
Kadora
duel
27.09.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"SK Roudnice n.L. "B" 4:2Hanzlík
Šmid
duel
01.10.23neděle17:00KrupkaTJ Proboštov "A"FC Rapid UL "B"14:1Hanzlík
Lutka
duel
2.kolo
Děčín - NOTAvolný los :duel
02.10.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"FK Krupka 6:1Vlašič
Prágl
duel
06.10.23pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"TJ Proboštov "A" 4:7Hanzlík
Šmid
duel
07.10.23sobota20:00KrupkaFC Rapid UL "B"Oxyworld Chomutov "B" 1:2Hanzlík
Lutka
duel
08.10.23neděle20:30KrupkaTJ OldřichovOld School "UL" 4:4Lutka
Kamínek
duel
08.10.23neděle19:30TepliceFC PRVNÍ TepliceFutsal Děčín 1:17Macháček
Nový
duel
08.10.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC NY Tiradores "B" 3:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
3.kolo
volný losSK Roudnice n.L. "B" :duel
09.10.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaTJ Oldřichov 5:3Šmid
Hanzlík
duel
09.10.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "B" 5:3Macháček
Kamínek
duel
10.10.23úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Dubí "A" 4:2Hanzlík
Macháček
duel
10.10.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínDěčín - NOTA 3:5Nový
Matys
duel
11.10.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"Patriots UL "A" 6:3Kresta
Tuček
duel
15.10.23neděle17:00KrupkaTJ Proboštov "A"FC PRVNÍ Teplice18:6Hanzlík
Sůra
duel
4.kolo
TJ Oldřichovvolný los :duel
16.10.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"Futsal Děčín 3:6Prágl
Vlašič
duel
18.10.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"FK Krupka 4:4Lutka
Macháček
duel
19.10.23čtvrtek20:00LibouchecDěčín - NOTATJ Proboštov "A" 3:2Hanzlík
Matys
duel
20.10.23pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"FC NY Tiradores "B" 4:9Faigl st.
Faigl ml.
duel
21.10.23sobota17:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceOxyworld Chomutov "B" 3:9Hanzlík
Macháček
duel
29.10.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Rapid UL "B" 3:6Macháček
Hanzlík
duel
5.kolo
volný losOld School "UL" :duel
23.10.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaPatriots UL "A" 2:6Košťál
Lutka
duel
23.10.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC PRVNÍ Teplice 6:1Nový
Matys
duel
24.10.23úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"Děčín - NOTA 3:7Lutka
Košťál
duel
24.10.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 1:4Hanzlík
Macháček
duel
25.10.23středa20:00KrupkaFC Rapid UL "B"SK Dubí "A" 2:3Hanzlík
Lutka
duel
29.10.23neděle17:00KrupkaTJ Proboštov "A"SK Roudnice n.L. "B"15:1Hanzlík
Lutka
duel
6.kolo
FK Krupkavolný los :duel
30.10.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"Oxyworld Chomutov "B" 3:9Vlašič
Prágl
duel
30.10.23pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovTJ Proboštov "A" 5:6Lutka
Řízek
duel
01.11.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"Futsal Děčín 6:2Košťál
Lutka
duel
02.11.23čtvrtek19:30LibouchecDěčín - NOTAFC NY Tiradores "B" 7:3Šmid
Hanzlík
duel
04.11.23sobota17:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceFC Rapid UL "B" 3:10Hanzlík
Kamínek
duel
05.11.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"SK Dubí "A" 6:2Sůra
Matys
duel
7.kolo
volný losPatriots UL "A" :duel
06.11.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"SK Roudnice n.L. "B" 5:3Prágl
Vlašič
duel
07.11.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFK Krupka 9:6Macháček
Matys
duel
08.11.23středa20:00KrupkaFC Rapid UL "B"Děčín - NOTA 5:7Lutka
Hanzlík
duel
10.11.23pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"FC PRVNÍ Teplice 8:4Nauš
Faigl ml.
duel
10.11.23pátek21:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"TJ Oldřichov 3:2Hanzlík
Lutka
duel
12.11.23neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"Old School "UL" 9:1Hanzlík
Macháček
duel
8.kolo
volný losFutsal Děčín :duel
13.11.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"FC Rapid UL "B" 6:6Vlašič
Prágl
duel
13.11.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaTJ Proboštov "A" 2:5Macháček
Nauš
duel
15.11.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"Oxyworld Chomutov "B" 5:3Tuček
Sůra
duel
16.11.23čtvrtek19:00LibouchecDěčín - NOTASK Dubí "A"12:2Hanzlík
Macháček
duel
19.11.23neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC NY Tiradores "B" 5:2Hanzlík
Nový
duel
26.11.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"FC PRVNÍ Teplice 8:2Macháček
Tuček
duel
9.kolo
TJ Proboštov "A"volný los :duel
20.11.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Old School "UL" 1:3Nový
Macháček
duel
21.11.23úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"FK Krupka10:4Hanzlík
Matys
duel
21.11.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínPatriots UL "A" 3:5Nový
Řízek
duel
22.11.23středa20:00KrupkaFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 5:7Tuček
Lutka
duel
24.11.23pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"SK Roudnice n.L. "B" 1:11Hanzlík
Lutka
duel
25.11.23sobota17:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceDěčín - NOTA 5:9Macháček
Faigl ml.
duel
10.kolo
volný losOxyworld Chomutov "B" :duel
27.11.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaFC NY Tiradores "B" 5:4Lutka
Macháček
duel
27.11.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"FC PRVNÍ Teplice 6:1Hanzlík
Gajarský
duel
28.11.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínTJ Proboštov "A" 8:3Hanzlík
Matys
duel
29.11.23středa20:15hala UJEPOld School "UL"FC Rapid UL "B" 4:5Nauš
Faigl st.
duel
03.12.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"Děčín - NOTA 2:5Macháček
Sůra
duel
03.12.23neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Dubí "A"17:2Lutka
Tuček
duel
11.kolo
FC NY Tiradores "B"volný los :duel
kontumaceFC Rapid UL "B"FK Krupka 0:5duel
05.12.23úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"Futsal Děčín 8:3Macháček
Nový
duel
07.12.23čtvrtek19:00LibouchecDěčín - NOTASK Roudnice n.L. "B" 5:5Hanzlík
Matys
duel
08.12.23pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"Old School "UL" 3:7Sůra
Řízek
duel
09.12.23sobota17:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceTJ Oldřichov 7:10Hanzlík
Macháček
duel
10.12.23neděle20:30KrupkaTJ Proboštov "A"Patriots UL "A" 7:7Lutka
Řízek
duel
12.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :duel
11.12.23pondělí20:00KrupkaFK KrupkaSK Dubí "A" 4:2Košťál
Lutka
duel
12.12.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC NY Tiradores "B" 6:1Kresta
Sůra
duel
13.12.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"FC PRVNÍ Teplice 6:4Macháček
Řízek
duel
17.12.23neděle18:00KrupkaTJ OldřichovDěčín - NOTA 3:5Lutka
Nový
duel
17.12.23neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"SK Roudnice n.L. "B" 4:1Kresta
Tuček
duel
17.12.23neděle20:30KrupkaTJ Proboštov "A"Oxyworld Chomutov "B" 5:7Hanzlík
Macháček
duel
13.kolo
SK Dubí "A"volný los :duel
18.12.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"TJ Oldřichov 5:0Řízek
Košťál
duel
18.12.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Proboštov "A" 3:5Hanzlík
Matys
duel
19.12.23úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"Patriots UL "A" 9:7Košťál
Nauš
duel
21.12.23čtvrtek19:00LibouchecDěčín - NOTAOld School "UL" 3:3Šmid
Hanzlík
duel
22.12.23pátek18:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceFK Krupka 5:8Macháček
Hanzlík
duel
13.03.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 1:3Hanzlík
Lutka
duel
14.kolo
FC PRVNÍ Teplicevolný los :duel
03.01.24středa20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "B"Old School "UL" 5:5Košťál
Nový
duel
04.01.24čtvrtek20:00LibouchecDěčín - NOTAFK Krupka 4:3Košťál
Nový
duel
05.01.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"Futsal Děčín 5:7Nový
Lutka
duel
05.01.24pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Oxyworld Chomutov "B" 5:6Sůra
Řízek
duel
07.01.24neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"TJ Oldřichov 2:9Hanzlík
Lutka
duel
24.03.24neděle20:30KrupkaFC Rapid UL "B"TJ Proboštov "A" 2:5Lutka
Kresta
duel
15.kolo
volný losDěčín - NOTA :duel
08.01.24pondělí19:00KrupkaFK KrupkaSK Roudnice n.L. "B" 3:4Lutka
Šmid
duel
08.01.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Patriots UL "A" 1:6Faigl st.
Faigl ml.
duel
09.01.24úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 7:4Macháček
Kamínek
duel
09.01.24úterý20:00LibouchecFutsal DěčínFC PRVNÍ Teplice11:4Hanzlík
Matys
duel
10.01.24středa20:15hala UJEPOld School "UL"TJ Oldřichov 4:5Sůra
Kamínek
duel
14.01.24neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"SK Dubí "A"14:4Lutka
Hanzlík
duel
16.kolo
SK Roudnice n.L. "B"volný los :duel
18.01.24čtvrtek20:00LibouchecDěčín - NOTAFutsal Děčín 6:6Hanzlík
Matys
duel
19.01.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"Oxyworld Chomutov "B" 0:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
20.01.24sobota20:30KrupkaFC PRVNÍ TepliceTJ Proboštov "A" 6:12Tuček
Sůra
duel
21.01.24neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"Old School "UL" 1:4Sůra
Tuček
duel
21.01.24neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFK Krupka 6:5Lutka
Hanzlík
duel
13.03.24středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "B" 0:6Tuček
Sůra
duel
17.kolo
volný losTJ Oldřichov :duel
22.01.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"SK Dubí "A" 6:2Šmid
Hanzlík
duel
22.01.24pondělí20:00KrupkaFK KrupkaOld School "UL" 4:3Košťál
Nauš
duel
23.01.24úterý20:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. "B" 7:8Nový
Matys
duel
23.01.24úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC PRVNÍ Teplice 8:0Macháček
Lutka
duel
28.01.24neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"Děčín - NOTA 4:1Tuček
Nový
duel
28.02.24středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Patriots UL "A" 5:2Tuček
Nový
duel
18.kolo
kontumacePatriots UL "A"FK Krupka 0:5duel
Old School "UL"volný los :duel
21.01.24neděle20:45Roudnice SK Roudnice n.L. "B"TJ Proboštov "A" 5:14Prágl
Vlašič
duel
29.01.24pondělí20:00KrupkaSK Dubí "A"FC Rapid UL "B" 2:4Lutka
Macháček
duel
30.01.24úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín 6:6Řízek
Nový
duel
01.02.24čtvrtek20:00LibouchecDěčín - NOTAOxyworld Chomutov "B" 7:2Hanzlík
Faigl st.
duel
02.02.24pátek21:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceFC NY Tiradores "B" 4:9Lutka
Sůra
duel
19.kolo
volný losFK Krupka :duel
kontumaceFC Rapid UL "B"FC PRVNÍ Teplice 0:5duel
05.02.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Děčín - NOTA 2:8Macháček
Sůra
duel
06.02.24úterý20:00LibouchecFutsal DěčínOld School "UL" 6:6Hanzlík
Řízek
duel
06.02.24úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Roudnice n.L. "B" 7:6Košťál
Lutka
duel
09.02.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"Patriots UL "A" 4:9Tuček
Matys
duel
11.02.24neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"TJ Oldřichov 5:10Kamínek
Nový
duel
20.kolo
Patriots UL "A"volný los :duel
11.02.24neděle20:30KrupkaFC PRVNÍ TepliceSK Dubí "A" 8:6Kamínek
Lutka
duel
12.02.24pondělí20:00KrupkaFK KrupkaFutsal Děčín 4:4Lutka
Tuček
duel
12.02.24pondělí20:45Roudnice SK Roudnice n.L. "B"FC NY Tiradores "B" 5:8Košťál
Nový
duel
14.02.24středa20:15hala UJEPOld School "UL"TJ Proboštov "A" 8:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
15.02.24čtvrtek20:00LibouchecDěčín - NOTAFC Rapid UL "B"15:5Macháček
Matys
duel
04.03.24pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovOxyworld Chomutov "B" 4:7Lutka
Hanzlík
duel
21.kolo
Futsal Děčínvolný los :duel
18.02.24neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"FK Krupka 6:6Lutka
Nový
duel
19.02.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Oldřichov 5:3Hanzlík
Řízek
duel
20.02.24úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"Old School "UL" 8:4Košťál
Nový
duel
21.02.24středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. "B" 3:8Macháček
Tuček
duel
23.02.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"Děčín - NOTA 1:14Sůra
Matys
duel
25.02.24neděle20:30KrupkaFC PRVNÍ TeplicePatriots UL "A" 5:5Šmid
Hanzlík
duel
22.kolo
volný losTJ Proboštov "A" :duel
kontumaceDěčín - NOTAFC PRVNÍ Teplice 5:0duel
25.02.24neděle19:00Roudnice SK Roudnice n.L. "B"SK Dubí "A" 8:4Tuček
Macháček
duel
26.02.24pondělí20:00KrupkaFK KrupkaOxyworld Chomutov "B" 5:4Lutka
Sůra
duel
28.02.24středa20:15hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 5:3Macháček
Faigl ml.
duel
29.02.24čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B" 5:5Hanzlík
Lutka
duel
03.03.24neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"Futsal Děčín 2:17Hanzlík
Šmid
duel
23.kolo
Oxyworld Chomutov "B"volný los :duel
04.03.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FK Krupka 8:2Šmid
Sůra
duel
05.03.24úterý19:30LibouchecDěčín - NOTAPatriots UL "A"13:2Nový
Faigl ml.
duel
06.03.24středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Old School "UL" 6:6Kamínekduel
08.03.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"TJ Oldřichov 6:3Macháček
Nový
duel
09.03.24sobota19:00kontumaceFC PRVNÍ TepliceSK Roudnice n.L. "B" 0:5Nový
Macháček
duel
10.03.24neděle18:00KrupkaTJ Proboštov "A"Futsal Děčín 1:4Hanzlík
Lutka
duel
24.kolo
volný losFC NY Tiradores "B" :duel
11.03.24pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"Děčín - NOTA 1:5Tuček
Macháček
duel
11.03.24pondělí20:00KrupkaFK KrupkaFC Rapid UL "B" 4:2Lutka
Hanzlík
duel
12.03.24úterý19:00LibouchecFutsal DěčínOxyworld Chomutov "B" 4:6Macháček
Nový
duel
13.03.24středa20:15hala UJEPOld School "UL"SK Dubí "A"10:2Nový
Faigl ml.
duel
14.03.24čtvrtek18:00KrupkaTJ OldřichovFC PRVNÍ Teplice 2:3Kamínek
Šmid
duel
17.03.24neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"TJ Proboštov "A" 2:4Gajarský
Macháček
duel
25.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :duel
18.03.24pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Futsal Děčín 2:5Macháček
Tuček
duel
18.03.24pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "B"Patriots UL "A"14:8Košťál
Nový
duel
19.03.24úterý20:45ChomutovOxyworld Chomutov "B"TJ Proboštov "A" 6:7Kamínek
Řízek
duel
21.03.24čtvrtek19:00LibouchecDěčín - NOTATJ Oldřichov 5:4Hanzlík
Matys
duel
22.03.24pátek20:00KrupkaSK Dubí "A"FK Krupka 3:9Hanzlík
Lutka
duel
24.03.24neděle18:00KrupkaFC PRVNÍ TepliceOld School "UL" 7:7Kresta
Lutka
duel
26.kolo
volný losSK Dubí "A" :duel
19.10.23čtvrtek18:30KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. "B" 9:0Šmid
Hanzlík
duel
25.03.24pondělí20:00KrupkaFK KrupkaFC PRVNÍ Teplice 7:2Košťál
Nový
duel
26.03.24úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 9:5Macháček
Kresta
duel
27.03.24středa20:15hala UJEPOld School "UL"Děčín - NOTA 8:4Hanzlík
Kresta
duel
31.03.24neděle18:00kontumaceTJ Proboštov "A"FC NY Tiradores "B" 5:0Tuček
Sůra
duel
31.03.24neděle20:00WHC KBPatriots UL "A"Oxyworld Chomutov "B" 3:3Hanzlík
Šmid
duel

celkem záznamů: 182

generováno za 0.14 sekund