V pátek 26.4.2024 finále Zimního poháru v MSH Krupka ...
25.04.24
Zimní pohár OSF Ústí n.L.
získá některý z dvojice SK Dubí nebo TJ Svádov - Olšinky
Po skupinové a vyřazovací fázi... číst více »
09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
18:00 | FC Chmelaři UL | FK Jamajka | |
Rozhodčí: Josef Lutka, Jan Kresta | |||
18:30 | FC WHL Ústí n.L. | FC Lokomotif "B" | |
Rozhodčí: Jiří Macháček, Jiří Šmid | |||
19:00 | Samba UL | FC Gamers Teplice | |
Rozhodčí: Vlastimil Řízek, Josef Lutka | |||
19:15 | Old School UL "B" | TJ Svádov - Olšinky "A" | |
Rozhodčí: Jindřich Sůra, Michal Tuček | |||
20:00 | FT Forza UL "B" | SK Hraničář Petrovice z.s. | |
Rozhodčí: Jiří Šmid, Jiří Macháček |
Dnes je středa 08.05.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
FK Krupka | Futsal Děčín |
11 - 3 - 10 | celková bilance | 13 - 4 - 7 |
5 - 3 - 4 | zápasy doma | 7 - 2 - 3 |
3 - 6 - 3 | zápasy venku | 7 - 3 - 2 |
7. | postavení v tabulce | 4. |
36 | získané body | 43 |
105:104 | skóre | 157:102 |
7:2 (FC PRVNÍ Teplice) | poslední zápas | 9:5 (FC Rapid UL "B") |
0:5 (Patriots UL "A") | nejvyšší výhra | 1:17 (FC PRVNÍ Teplice) |
6:1 (SK Roudnice n.L. "B") | nejvyšší prohra | 6:2 (Old School "UL") |
0 | bez vstřelené branky | 0 |
2 | bez obdržené branky | 0 |
Walter David (3+1) | nejproduktivnější hráč | Vait Filip (34+0) |
kolo | datum | den | čas | hřiště | domácí | hosté | skóre | rozhodčí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 Krajský přebor UK | ||||||||
7 | 07.11.23 | úterý | 19:00 | Libouchec | Futsal Děčín | FK Krupka | 9:6 | Macháček Matys |
20 | 12.02.24 | pondělí | 20:00 | Krupka | FK Krupka | Futsal Děčín | 4:4 | Lutka Tuček |
2022/2023 Krajský přebor UK | ||||||||
1 | 04.10.22 | úterý | 19:00 | Libouchec | Futsal Děčín | FK Krupka | 4:5 | Tuček Nový |
12 | 06.01.23 | pátek | 20:00 | Krupka | FK Krupka | Futsal Děčín | 5:3 | Tuček Sůra |