sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
rozhodčí
vše
Barták Petr
Faigl st. Jaroslav
Gajarský Daniel
Hanzlík Jiří
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Lutka Josef
Macháček Jiří
Mollinger Lukáš
Nový Miloslav
Rouče David
Sůra Jindřich
hřiště
vše
hala Gymnázium Jateční
hala Krupka
hala Teplice
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
označit tým
----------
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
domácí
hosté
vše
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
vše
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
vše
FC Gamers Teplice
FC United of UL
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
Samba UL
dnes se nehrají žádná utkání
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
neděle 28.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 44
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
14
17.04.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Sokol UL
2:10
Kresta
Gajarský
2023/2024 2.třída
13
12.04.24
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Všebronx Ústí n.L.
5:3
Sůra
Gajarský
2023/2024 Krajský přebor UK
10
27.11.23
pondělí
20:30
Roudnice
SK Roudnice n.L. "B"
FC PRVNÍ Teplice
6:1
Hanzlík
Gajarský
2023/2024 Okresní přebor
13
10.04.24
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Sebuzín
8:5
Tuček
Gajarský
2022/2023 1.třída
11
18.11.22
pátek
19:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
FK Sambular "UL"
2:4
Hanzlík
Gajarský
2022/2023 Krajský přebor UK
17
21.03.23
úterý
20:00
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
FC Rapid UL "B"
3:3
Majer
Gajarský
2022/2023 Okresní přebor
19
05.05.23
pátek
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
TJ Svádov - Olšinky "A"
6:7
Hanzlík
Gajarský
2022/2023 Pohár A
6
07.02.23
úterý
20:00
Krupka
SK Dubí "B"
FC Lokomotif "UL"
0:5
Hanzlík
Gajarský
2021/2022 Krajský přebor UK
14
19.01.22
středa
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
FC Rapid UL "B"
3:4
Lutka
Gajarský
21
07.03.22
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Oxyworld Chomutov "B"
5:0
Hanzlík
Gajarský
2021/2022 Okresní přebor
15
21.04.22
čtvrtek
18:00
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Sheriffs Teplice
5:0
Menšík
Gajarský
21
07.06.22
úterý
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Lokomotif "UL"
3:8
Menšík
Gajarský
22
10.06.22
pátek
17:30
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Sheriffs Teplice
5:0
Menšík
Gajarský
2021/2022 Pohár B
1
16.02.22
středa
21:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FSC Tygříci "UL"
12:1
Hanzlík
Gajarský
2
17.02.22
čtvrtek
21:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
Hop Trop
2:2
Hanzlík
Gajarský
2019/2020 1.třída
1
04.09.19
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Rapid UL "D"
3:0
Tuček
Gajarský
5
kontumace
FT Forza "UL"
FK Všebořice
5:0
Nový
Gajarský
11
15.11.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Flamengo Ústí n.L.
8:3
Hanzlík
Gajarský
11
15.11.19
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Old School "UL"
4:12
Hanzlík
Gajarský
2019/2020 Krajský přebor UK
6
21.11.19
čtvrtek
20:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
Morgan Commando TP
1:5
Hanzlík
Gajarský
2019/2020 Okresní přebor
7
16.10.19
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Italové-Combix UL
6:6
Lutka
Gajarský
9
30.10.19
středa
20:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Klimax Bar "UL"
2:4
Sůra
Gajarský
2019/2020 Pohár C
1
10.12.19
úterý
21:00
Krupka
Samba UL
FSC Tygříci "UL"
10:4
Gajarský
Mollinger
2
05.12.19
čtvrtek
20:00
Krupka
FC United of UL
Samba UL
3:10
Gajarský
Hanzlík
2
13.12.19
pátek
21:00
Krupka
Klimax Bar "UL"
Oranjes Ústí n. L.
7:1
Gajarský
Barták
2019/2020 Pohár D
1
05.12.19
čtvrtek
21:00
Krupka
Old School "UL"
FC Rumíci
6:4
Hanzlík
Gajarský
2018/2019 1.třída
5
05.10.18
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
1.FC Kostelníci
4:5
Tuček
Gajarský
6
12.10.18
pátek
19:30
Setuza
1.FC Kostelníci
TJ Proboštov "B"
8:6
Hanzlík
Gajarský
15
26.04.19
pátek
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FK Všebořice
2:4
Macháček
Gajarský
15
29.04.19
pondělí
21:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
Lesná Pes UL
1:1
Hanzlík
Gajarský
2018/2019 Krajský přebor UK
2
22.10.18
pondělí
18:00
Krupka
Boca Juniors KR "A"
FC Betis Kadaň "A"
8:2
Hanzlík
Gajarský
2018/2019 Okresní přebor
7
15.10.18
pondělí
18:30
Setuza
FC Sokol UL
Klimax Bar "UL"
9:3
Lutka
Gajarský
2015/2016 1.třída
9
30.10.15
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Dynamo "B"
3:4
Kalina
Gajarský
2015/2016 Krajský přebor UK
3
29.09.15
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
FC VITO Proboštov
0:7
Kamínek
Gajarský
2014/2015 Okresní přebor
23
27.05.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FK Pérovna UL
5:11
Macháček
Gajarský
2012/2013 Divize A - ženy
3
13.01.13
neděle
17:00
Krupka
FC Balticflora Teplice
AC Uragán Ústí n.L.
5:0
Macháček
Gajarský
3
13.01.13
neděle
15:30
Krupka
FC Balticflora Teplice
FC Démoni Česká Lípa
5:2
Macháček
Gajarský
2012/2013 Krajský přebor
5
29.10.12
pondělí
20:00
Krupka
Wolves Řetenice
Hop Trop A
3:9
Hanzlík
Gajarský
15
26.03.13
úterý
21:00
Krupka
Wolves Řetenice
Tutti Pizza UL
2:10
Hanzlík
Gajarský
2011/2012 Krajský přebor žen
1
26.02.12
neděle
09:00
WHC KB
ŠT ZOO Ústí n.L
Sampdoria MRV UL
4:0
Lutka
Gajarský
1
26.02.12
neděle
10:20
WHC KB
Centurions Teplice
ŠT ZOO Ústí n.L
1:0
Lutka
Gajarský
2
26.02.12
neděle
11:40
WHC KB
Centurions Teplice
Sampdoria MRV UL
4:0
Hanzlík
Gajarský
2010/2011 Okresní přebor
18
01.06.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Odpadlíci
6:4
Hanzlík
Gajarský
23
25.05.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
AS - Comp
5:6
Hanzlík
Gajarský
celkem záznamů: 44
generováno za 0.03 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek