Dnes je pondělí 22.07.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2022/2023 Krajský přebor UK
1.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :
03.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 1:2Vlašič
Tuček
03.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"TJ Oldřichov 4:4Mollinger
Macháček
04.10.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFK Krupka 4:5Tuček
Nový
04.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Dubí "A" 8:1Lutka
Macháček
08.10.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"Old School "UL" 0:10Laštovička
Lafek
2.kolo
volný losOxyworld Chomutov "B" :
10.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 1:4Hanzlík
Vlašič
12.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Futsal Děčín 6:7Kresta
Lutka
14.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Ervěnice-Jirkov 5:4Matys
Nauš
16.10.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Roudnice n.L. "A" 0:8Lutka
Tuček
16.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:5Macháček
Nový
3.kolo
Futsal Děčínvolný los :
17.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FK Krupka 4:3Vlašič
Prágl
18.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOld School "UL" 2:2Lutka
Nový
22.10.22sobota20:00KrupkaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 3:3Hanzlík
Tuček
22.10.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Killers Lovosice 4:3Vlašič
Šmid
23.10.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Dubí "A"15:2Košťál
Nový
4.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :
kontumaceFC Rapid UL "B"Oxyworld Chomutov "B" 0:5
26.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Roudnice n.L. "A" 4:6Hanzlík
Nový
26.10.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 2:7Prágl
Vlašič
28.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaTJ Oldřichov 3:6Řízek
Nový
30.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Dubí "A" 5:6Lutka
Macháček
5.kolo
SK Roudnice n.L. "A"volný los :
31.10.22pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovOld School "UL" 5:4Košťál
Nauš
01.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 6:7Hanzlík
Lutka
01.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 8:2Nový
Macháček
02.11.22středa21:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 4:6Hanzlík
Matys
06.11.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FK Krupka 2:3Kamínek
Tuček
6.kolo
volný losTJ Oldřichov :
07.11.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. "A" 2:2Vlašič
Prágl
09.11.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Dubí "A" 8:3Tuček
Kamínek
11.11.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Krupka 5:7Macháček
Matys
13.11.22neděle20:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"Futsal Děčín 5:4Košťál
Nauš
14.03.23úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov 2:2Gajarský
Majer
7.kolo
SK Dubí "A"volný los :
14.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Rapid UL "B" 6:1Prágl
Vlašič
15.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 2:5Košťál
Sůra
15.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOxyworld Chomutov "B" 2:4Macháček
Nový
20.11.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice13:3Tuček
Nový
21.11.22pondělí20:00KrupkaFK KrupkaOld School "UL" 4:7Lutka
Košťál
8.kolo
kontumaceFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 5:0
volný losFK Krupka :
21.11.22pondělí21:00KrupkaFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 1:6Košťál
Lutka
23.11.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Dubí "A"12:2Košťál
Nauš
27.11.22neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Roudnice n.L. "A" 5:6Šmid
Kresta
15.01.23neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Old School "UL" 2:3Lutka
Macháček
9.kolo
Old School "UL"volný los :
28.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Futsal Děčín 8:5Vlašič
Prágl
28.11.22pondělí19:00KrupkaTJ OldřichovOxyworld Chomutov "B" 9:6Faigl st.
Faigl ml.
29.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 5:6Košťál
Lutka
02.12.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Killers Lovosice 9:7Hanzlík
Macháček
04.12.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Rapid UL "B" 5:1Hanzlík
Tuček
10.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :
05.12.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOld School "UL" 3:1Lutka
Macháček
06.12.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. "A" 0:13Hanzlík
Tuček
07.12.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FK Krupka 9:1Mollinger
Matys
08.12.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 3:3Košťál
Šmid
18.12.22neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Dubí "A" 1:8Košťál
Mollinger
11.kolo
volný losFC Killers Lovosice :
10.12.22sobota17:00KrupkaFK KrupkaOxyworld Chomutov "B" 5:4Hanzlík
Tuček
12.12.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Betis Kadaň "B" 6:2Lutka
Macháček
14.12.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Rapid UL "B" 4:0Macháček
Nový
15.12.22čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov 7:1Košťál
Matys
17.01.23úterý20:30KrupkaSK Dubí "A"Futsal Děčín 4:4Košťál
Sůra
12.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :
05.01.23čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. "A" 4:4Hanzlík
Řízek
06.01.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaFutsal Děčín 5:3Tuček
Sůra
08.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Ervěnice-Jirkov 5:0Macháček
Lutka
08.01.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"Oxyworld Chomutov "B" 9:6Hanzlík
Matys
08.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:2Tuček
Nový
13.kolo
Oxyworld Chomutov "B"volný los :
09.01.23pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"SK Dubí "A" 8:4Vlašič
Prágl
10.01.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFK Krupka 1:5Košťál
Nový
10.01.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínOld School "UL" 2:4Lutka
Tuček
11.01.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:5Šmid
Hanzlík
12.01.23čtvrtek18:00KrupkaTJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" 6:3Faigl st.
Faigl ml.
14.kolo
volný losFutsal Děčín :
18.01.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOxyworld Chomutov "B" 4:10Košťál
Nový
20.01.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Roudnice n.L. "A" 2:10Lutka
Nový
22.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 2:0Chládek
Lafek
22.01.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"SK Ervěnice-Jirkov 1:3Tuček
Matys
22.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"TJ Oldřichov 7:5Šmid
Hanzlík
15.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :
23.01.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Old School "UL"11:2Prágl
Vlašič
24.01.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínFC Killers Lovosice 5:9Košťál
Nový
28.01.23sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:1Macháček
Lutka
29.01.23neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFK Krupka 7:3Šmid
Lutka
29.01.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Betis Kadaň "B" 8:4Lutka
Šmid
16.kolo
volný losSK Roudnice n.L. "A" :
30.01.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov 5:0Kresta
Nový
01.02.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 3:6Košťál
Nauš
03.02.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Dubí "A" 4:8Faigl st.
Faigl ml.
05.02.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Oxyworld Chomutov "B" 4:1Faigl st.
Macháček
05.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"TJ Oldřichov 7:4Kamínek
Tuček
17.kolo
TJ Oldřichovvolný los :
06.02.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Killers Lovosice10:0Vlašič
Prágl
07.02.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínOxyworld Chomutov "B" 7:8Tuček
Sůra
12.02.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"Old School "UL" 4:5Lutka
Macháček
14.02.23úterý20:30KrupkaFK KrupkaFC Betis Kadaň "B" 6:3Zlatník
Vlašič
21.03.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" 3:3Majer
Gajarský
18.kolo
volný losSK Dubí "A" :
28.01.23sobota19:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov 4:2Lutka
Macháček
15.02.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. "A" 4:8Nový
Tuček
15.02.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov 4:10Faigl st.
Macháček
19.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"FK Krupka 2:2Košťál
Matys
19.02.23neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín 3:12Tuček
Nový
19.kolo
FK Krupkavolný los :
20.02.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Oxyworld Chomutov "B" 4:2Prágl
Vlašič
21.02.23úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B"10:6Tuček
Nový
21.02.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín 4:12Hanzlík
Lutka
26.02.23neděle20:15hala UJEPOld School "UL"FC Betis Kadaň "B" 5:1Tuček
Sůra
26.02.23neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Killers Lovosice 4:5Faigl st.
Faigl ml.
20.kolo
volný losOld School "UL" :
27.02.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFK Krupka 4:0Košťál
Macháček
28.02.23úterý20:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. "A" 3:7Hanzlík
Sůra
01.03.23středa21:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"TJ Oldřichov 7:1Faigl st.
Lutka
01.03.23středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Dubí "A" 1:6Tuček
Nový
10.03.23pátek20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov 3:3Vlašič
Prágl
21.kolo
volný losFC Betis Kadaň "B" :
06.03.23pondělí20:30Roudnice SK Roudnice n.L. "A"SK Ervěnice-Jirkov 5:0Hanzlík
Matys
07.03.23úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín10:9Košťál
Sůra
08.03.23středa19:15hala UJEPOld School "UL"FC Killers Lovosice11:2Lutka
Nauš
10.03.23pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Rapid UL "B" 6:5Kamínek
Řízek
15.03.23středa20:30KrupkaSK Dubí "A"Oxyworld Chomutov "B" 8:12Hanzlík
Šmid
22.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :
24.09.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FK Krupka 3:7Mollinger
Šmid
06.11.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. "A" 2:2Mollinger
Hanzlík
14.03.23úterý20:00SH JirkovSK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov 5:6Tuček
Lutka
14.03.23úterý19:00LibouchecFutsal DěčínSK Dubí "A" 7:6Hanzlík
Nový
16.03.23čtvrtek21:00SlunetaFC Rapid UL "B"Old School "UL" 4:2Faigl st.
Nauš

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund