Dnes je úterý 23.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2022/2023 1.třída
1.kolo
05.09.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL "A" 7:5Šmid
Hanzlík
08.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "UL" 5:3Macháček
Matys
08.09.22čtvrtek19:00KrupkaSK Dubí "B"FC Rapid UL "D" 4:3Hanzlík
Šmid
09.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Jamajka 5:1Kresta
Sůra
09.09.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Lokomotif "B" 6:8Tuček
Matys
02.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFT Forza UL "B" 3:7Macháček
Tuček
07.10.22pátek17:30UT GymplHop TropMorgan Commando TP "B" 7:8Mollinger
Matys
2.kolo
12.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 2:4Macháček
Mollinger
13.09.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 1:4Košťál
Kresta
14.09.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Gamers Teplice 5:6Lutka
Tuček
14.09.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"SK Dubí "B" 4:4Tuček
Lutka
15.09.22čtvrtek19:00UT MojžířPatriots UL "A"SK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Šmid
Tuček
16.09.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Sambular "UL" 3:5Hanzlík
Sůra
27.10.22čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Lokomotif "B" 6:6Šmid
Faigl st.
3.kolo
19.09.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 6:3Košťál
Nový
19.09.22pondělí19:00KrupkaSK Dubí "B"FSC Tygříci "UL" 2:3Nový
Košťál
21.09.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Patriots UL "A" 3:5Lutka
Řízek
22.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Hop Trop 4:3Faigl st.
Rouče
23.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Morgan Commando TP "B" 3:6Tuček
Macháček
23.09.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rapid UL "D" 9:3Hanzlík
Matys
25.09.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFK Jamajka 7:3Hanzlík
Macháček
4.kolo
26.09.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "A" 6:5Hanzlík
Šmid
26.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Gamers Teplice 3:6Nový
Faigl st.
27.09.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Dubí "B" 4:4Faigl st.
Nový
28.09.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Hanzlík
Lutka
28.09.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Lokomotif "B" 2:1Lutka
Hanzlík
30.09.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Old School UL "B" 0:5Hanzlík
Řízek
24.11.22čtvrtek20:00WHC KBHop TropFC Rumíci 4:6Macháček
Rouče
5.kolo
03.10.22pondělí19:30KrupkaSK Dubí "B"Hop Trop 3:6Nauš
Hanzlík
03.10.22pondělí18:30KrupkaFC Gamers TepliceFK Jamajka11:5Hanzlík
Nauš
05.10.22středa20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Old School UL "B" 7:5Hanzlík
Tuček
05.10.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" 6:5Macháček
laik
06.10.22čtvrtek19:00kontumacePatriots UL "A"FC Rapid UL "D" 5:0Macháček
Řízek
07.10.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FSC Tygříci "UL" 3:8Kamínek
Sůra
09.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciFK Sambular "UL" 3:6Hanzlík
Macháček
6.kolo
10.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 2:2Lutka
Řízek
11.10.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Hraničář Petrovice z.s.10:4Hanzlík
Řízek
12.10.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "A" 2:6Nový
Tuček
13.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Rumíci46:1Faigl ml.
Faigl st.
14.10.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Gamers Teplice 7:5Faigl st.
Faigl ml.
14.10.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"SK Dubí "B" 4:1Sůra
laik
17.10.22pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rapid UL "D" 7:0Nový
Šmid
7.kolo
17.10.22pondělí19:00KrupkaSK Dubí "B"Old School UL "B" 0:5Tuček
Matys
17.10.22pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular "UL" 8:4Matys
Tuček
19.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FT Forza UL "B" 7:2Rouče
Tuček
19.10.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Jamajka 3:3Řízek
Hanzlík
20.10.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"FSC Tygříci "UL"11:2Košťál
Rouče
21.10.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Hop Trop 5:4Faigl st.
Faigl ml.
23.10.22neděle18:00WHC KBFC RumíciMorgan Commando TP "B" 3:10Hanzlík
Rouče
8.kolo
21.10.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Lokomotif "B"10:3Faigl st.
Faigl ml.
24.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "D" 6:0Faigl st.
Macháček
24.10.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FT Forza UL "B" 6:0Hanzlík
Šmid
25.10.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaPatriots UL "A" 6:4Lutka
Sůra
27.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Gamers Teplice 5:1Rouče
Řízek
27.10.22čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciSK Dubí "B" 3:3Hanzlík
Tuček
28.10.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Rouče
Hanzlík
9.kolo
31.10.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rumíci 9:3Nauš
Košťál
02.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Sambular "UL" 6:2Faigl st.
laik
02.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FK Jamajka 6:3Rouče
Macháček
02.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Macháček
Rouče
03.11.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"Hop Trop20:3Kamínek
Nový
04.11.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Old School UL "B" 1:4Faigl st.
Řízek
05.11.22sobota20:00KrupkaSK Dubí "B"Morgan Commando TP "B" 1:5Košťál
Nový
10.kolo
07.11.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FSC Tygříci "UL" 3:5Hanzlík
Řízek
08.11.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 0:4Macháček
Řízek
10.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotif "B" 0:1Nový
Rouče
11.11.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Rapid UL "D" 3:1Faigl st.
Faigl ml.
11.11.22pátek20:00KrupkaSK Dubí "B"FC Gamers Teplice 4:7Faigl ml.
Faigl st.
13.11.22neděle18:00WHC KBFC RumíciSK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Hanzlík
Matys
13.11.22neděle19:00WHC KBFK Sambular "UL"Patriots UL "A" 2:13Matys
Hanzlík
11.kolo
14.11.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" 8:1Hanzlík
Lutka
14.11.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 4:3Nauš
Košťál
16.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rumíci 2:4Nový
Rouče
16.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 4:4Košťál
Nauš
17.11.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"Old School UL "B" 8:2Macháček
Hanzlík
18.11.22pátek19:00WHC KBFC Rapid UL "D"FK Sambular "UL" 2:4Hanzlík
Gajarský
18.11.22pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.SK Dubí "B" 2:9Faigl ml.
Faigl st.
12.kolo
21.11.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Jamajka 6:5Lutka
Košťál
21.11.22pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Hraničář Petrovice z.s.17:2Košťál
Lutka
22.11.22úterý20:30TepliceSK Dubí "B"FC Lokomotif "B" 9:7Nový
Nauš
23.11.22středa20:30hala UJEPOld School UL "B"FC Rapid UL "D" 5:5Faigl ml.
Faigl st.
25.11.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FT Forza UL "B" 5:4Sůra
Hanzlík
25.11.22pátek17:30UT GymplHop TropFSC Tygříci "UL" 4:3Řízek
Macháček
27.11.22neděle18:00WHC KBFC RumíciPatriots UL "A" 0:6Tuček
13.kolo
28.11.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular "UL"14:2Řízek
Macháček
29.11.22úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaHop Trop 3:5Nový
Tuček
30.11.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:8Košťál
Nauš
30.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Rumíci 1:2Nauš
Košťál
30.11.22středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Gamers Teplice 2:5Matys
Šmid
01.12.22čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "A"SK Dubí "B" 4:3Faigl ml.
Faigl st.
31.03.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Morgan Commando TP "B" 7:12Řízek
Matys
14.kolo
20.03.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School UL "B" 3:5Lutka
Faigl st.
21.03.23úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 3:4Tuček
Nový
21.03.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Gamers Teplice 4:1Košťál
Nauš
22.03.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci 1:1Macháček
Rouče
22.03.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 1:6Nauš
Košťál
24.03.23pátek20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Hop Trop 7:3Lutka
Macháček
15.06.23čtvrtek19:00KrupkaFC Rapid UL "D"SK Dubí "B" 6:5Šmid
laik
15.kolo
28.03.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFSC Tygříci "UL" 5:3Kresta
Matys
29.03.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FK Jamajka 6:5Mollinger
29.03.23středa18:30KrupkaSK Dubí "B"FT Forza UL "B" 4:5Lutka
Hanzlík
29.03.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Morgan Commando TP "B" 0:4Faigl st.
Faigl ml.
30.03.23čtvrtek19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "D"10:3Hanzlík
Mollinger
21.06.23středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Hop Trop 4:3Hanzlík
Matys
22.06.23čtvrtek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Patriots UL "A" 6:5Hanzlík
Macháček
16.kolo
03.04.23pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Sambular "UL" 8:1Lutka
Nauš
03.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SK Dubí "B" 4:3Šmid
Macháček
04.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Lokomotif "B" 8:3Mollinger
Hanzlík
04.04.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rumíci 3:5Faigl st.
Řízek
05.04.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Gamers Teplice 2:6Kresta
Nauš
07.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:3Matys
Tuček
14.04.23pátek17:30UT GymplHop TropOld School UL "B" 5:12Hanzlík
Matys
17.kolo
11.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"Morgan Commando TP "B" 7:7Hanzlík
Sůra
12.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FK Sambular "UL" 8:2Tuček
Nový
12.04.23středa19:30KrupkaSK Dubí "B"FK Jamajka 8:2Lutka
Hanzlík
12.04.23středa18:30KrupkaFC Gamers TepliceFSC Tygříci "UL" 7:3Hanzlík
Lutka
12.04.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rapid UL "D" 3:3Šmid
Rouče
14.04.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FT Forza UL "B"11:5Nový
Košťál
19.06.23pondělí18:00WHC KBFC RumíciHop Trop 4:10Hanzlík
Macháček
18.kolo
17.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 3:2Nauš
Košťál
19.04.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Lokomotif "B" 0:1Kresta
Matys
20.04.23čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Morgan Commando TP "B" 8:3Faigl st.
Faigl ml.
21.04.23pátek17:30UT GymplHop TropSK Dubí "B" 3:3Hanzlík
Macháček
21.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Patriots UL "A" 3:9Řízek
Sůra
08.06.23čtvrtek19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Gamers Teplice 6:9Mollinger
Lutka
14.06.23středa18:45UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rumíci 5:0Tuček
Lutka
19.kolo
25.04.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FT Forza UL "B" 4:2Kresta
Košťál
25.04.23úterý21:00WHC KBFC RumíciOld School UL "B" 3:2Košťál
Kresta
26.04.23středa18:30KrupkaSK Dubí "B"FK Sambular "UL" 2:6Tuček
Nový
26.04.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "UL" 4:8Lutka
Nauš
28.04.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Morgan Commando TP "B" 7:8Matys
Tuček
24.05.23středa19:30kontumaceFC Gamers TepliceHop Trop 5:0Lutka
Kamínek
26.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FK Jamajka 3:1Hanzlík
Šmid
20.kolo
01.05.23pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rumíci 9:3Hanzlík
Lutka
02.05.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 1:4Faigl st.
Faigl ml.
03.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"SK Dubí "B" 8:2Macháček
Kamínek
03.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "D" 4:5Nauš
Košťál
03.05.23středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Patriots UL "A" 2:7Lutka
Sůra
05.05.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Gamers Teplice 4:12Tuček
Nový
05.05.23pátek17:30UT GymplHop TropSK Hraničář Petrovice z.s. 4:2Nový
Tuček
21.kolo
09.05.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Jamajka 9:3Matys
Řízek
10.05.23středa19:00KrupkaSK Dubí "B"FC Rumíci 1:2Lutka
Hanzlík
10.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Morgan Commando TP "B" 3:5Košťál
Nauš
10.05.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Hop Trop 6:1Macháček
Mollinger
11.05.23čtvrtek18:00KrupkaFC Gamers TepliceOld School UL "B" 2:3Hanzlík
Lutka
12.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FSC Tygříci "UL" 9:0Tuček
Macháček
12.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FK Sambular "UL" 3:7Nový
Kresta
22.kolo
16.05.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rapid UL "D" 0:10Košťál
Rouče
16.05.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFC Gamers Teplice 8:3Rouče
Košťál
17.05.23středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" 3:4Macháček
Nový
17.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:0Nauš
Košťál
19.05.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotif "B" 6:4Mollinger
Rouče
19.05.23pátek20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"SK Dubí "B" 5:8Hanzlík
Macháček
09.06.23pátek17:30UT GymplHop TropPatriots UL "A" 5:4Hanzlík
Macháček
23.kolo
22.05.23pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Dubí "B"10:1Nový
Hanzlík
22.05.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Morgan Commando TP "B" 8:2Faigl st.
Faigl ml.
23.05.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FK Sambular "UL" 8:4Kamínek
Hanzlík
24.05.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka 6:1Faigl st.
Faigl ml.
24.05.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "B" 0:6Rouče
Nový
26.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Hop Trop 4:4Řízek
Nový
26.05.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rumíci 1:5Sůra
Košťál
24.kolo
30.05.23úterý20:00WHC KBFC RumíciFC Lokomotif "B" 5:2Kamínek
Sůra
31.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"Patriots UL "A" 9:3Macháček
Nový
31.05.23středa19:00KrupkaSK Dubí "B"SK Hraničář Petrovice z.s.12:1Lutka
Hanzlík
01.06.23čtvrtek19:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 1:14Macháček
Tuček
02.06.23pátek17:30UT GymplHop TropFT Forza UL "B" 0:7Nový
Macháček
02.06.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rapid UL "D" 6:9Hanzlík
laik
23.06.23pátek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice 5:5Hanzlík
Lutka
25.kolo
05.06.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 2:2Nový
Lutka
06.06.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaMorgan Commando TP "B" 4:11Hanzlík
Macháček
06.06.23úterý20:00WHC KBPatriots UL "A"FC Rumíci 1:4Macháček
Sůra
07.06.23středa19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"SK Dubí "B" 6:8Tuček
Lutka
07.06.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular "UL" 5:4Mollinger
Kamínek
09.06.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Gamers Teplice 0:15Sůra
Faigl st.
09.06.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Old School UL "B" 4:3Tuček
Řízek
26.kolo
12.06.23pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"SK Hraničář Petrovice z.s. 8:5Košťál
Lutka
12.06.23pondělí19:30KrupkaFC Gamers TepliceFC Lokomotif "B"19:6Lutka
Košťál
13.06.23úterý18:00WHC KBFC RumíciFC Rapid UL "D" 4:2Hanzlík
Matys
14.06.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FT Forza UL "B" 3:0Hanzlík
Kamínek
16.06.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "UL"11:5Matys
Hanzlík
16.06.23pátek18:30KrupkaSK Dubí "B"Patriots UL "A" 6:1Šmid
laik
16.06.23pátek17:30UT GymplHop TropFK Jamajka 5:0Hanzlík
Matys

celkem záznamů: 182

generováno za 0.04 sekund