Dnes je čtvrtek 22.02.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 2.třída
1.kolo
volný losFC Lokomotif "B" :duel
Pink Panthers Ústí n.L.Volný los :duel
04.09.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "C" 5:0Lutka
Řízek
duel
05.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
Lutka
duel
05.09.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L. 5:7Hanzlík
Matys
duel
07.09.23čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 3:2Tuček
Faigl st.
duel
2.kolo
volný losFK Jamajka :duel
FC Lokomotif "B"Volný los :duel
13.09.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC Chmelaři UL 3:4Košťál
Nový
duel
13.09.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Kozlos Ústí n.L. 5:1Hanzlík
Tuček
duel
14.09.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 3:5Košťál
Matys
duel
14.09.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 4:3Tuček
Rouče
duel
3.kolo
Volný losFC Všebronx Ústí n.L. :duel
FSC Tygříci "B"volný los :duel
19.09.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULOld School UL "C" 1:7Nový
laik
duel
19.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 5:1Matys
laik
duel
21.09.23čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:7Faigl st.
Faigl ml.
duel
22.09.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 3:3Hanzlík
Rouče
duel
4.kolo
FC WHL Ústí n.L.Volný los :duel
volný losKozlos Ústí n.L. :duel
26.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B" 1:3Hanzlík
Matys
duel
27.09.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"Pink Panthers Ústí n.L. 2:6Řízek
Hanzlík
duel
29.09.23pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Všebronx Ústí n.L. 5:6Rouče
Kamínek
duel
12.10.23čtvrtek18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 4:7Tuček
Matys
duel
5.kolo
Volný losOld School UL "C" :duel
FC Chmelaři ULvolný los :duel
02.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 0:8Matys
Nový
duel
05.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotif "B" 4:3Macháček
Matys
duel
06.10.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:4Řízek
laik
duel
06.10.23pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 9:2Rouče
Nový
duel
6.kolo
FC NY Tiradores "C"Volný los :duel
volný losPink Panthers Ústí n.L. :duel
10.10.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Chmelaři UL 7:4Macháček
Hanzlík
duel
11.10.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FC Všebronx Ústí n.L. 7:2Tuček
Kresta
duel
12.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 6:1Hanzlík
Kresta
duel
13.10.23pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC WHL Ústí n.L. 3:2Řízek
Nový
duel
7.kolo
Volný losvolný los :duel
16.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 3:5Hanzlík
Šmid
duel
17.10.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:4Nový
Matys
duel
18.10.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.Old School UL "C" 2:5Nový
Tuček
duel
19.10.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:10Nový
Macháček
duel
20.10.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FK Jamajka 3:1Nový
Tuček
duel
8.kolo
volný losFC Všebronx Ústí n.L. :duel
FK JamajkaVolný los :duel
23.10.23pondělí18:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "C" 2:2Nový
Matys
duel
23.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Chmelaři UL 4:4Hanzlík
Kamínek
duel
25.10.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 2:6Řízek
Rouče
duel
26.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Pink Panthers Ústí n.L. 5:7Sůra
Řízek
duel
9.kolo
Volný losFSC Tygříci "B" :duel
FC WHL Ústí n.L.volný los :duel
31.10.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Lokomotif "B" 2:3Nový
Macháček
duel
01.11.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FC NY Tiradores "C" 0:7Lutka
Košťál
duel
03.11.23pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FK Jamajka 0:3Šmid
Řízek
duel
03.11.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. :Faigl ml.
Faigl st.
duel
10.kolo
volný losOld School UL "C" :duel
Kozlos Ústí n.L.Volný los :duel
06.11.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L. 8:3Tuček
Matys
duel
07.11.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC WHL Ústí n.L. 6:0Hanzlík
laik
duel
07.11.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULPink Panthers Ústí n.L. 5:4Řízek
laik
duel
02.04.24úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC NY Tiradores "C" :duel
11.kolo
FC NY Tiradores "C"volný los :duel
Volný losFC Chmelaři UL :duel
15.11.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:5Nauš
Faigl ml.
duel
15.11.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FK Jamajka 1:4Sůra
Tuček
duel
16.11.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 5:2Matys
laik
duel
17.11.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 3:3Hanzlík
laik
duel
12.kolo
FC WHL Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. :duel
FC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL :duel
FC Futsal BílinaPink Panthers Ústí n.L. :duel
03.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Lokomotif "B" :duel
03.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FSC Tygříci "B" :duel
05.04.24pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Jamajka :duel
13.kolo
FC Chmelaři ULFC WHL Ústí n.L. :duel
Pink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. :duel
FC Futsal BílinaFC Lokomotif "B" :duel
Kozlos Ústí n.L.Old School UL "C" :duel
10.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FK Jamajka :duel
11.04.24čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" :duel
14.kolo
FC Futsal BílinaFC Všebronx Ústí n.L. :duel
FC WHL Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. :duel
17.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FSC Tygříci "B" :duel
17.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Chmelaři UL :duel
19.04.24pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. :duel
19.04.24pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Jamajka :duel
15.kolo
FC Futsal BílinaFC WHL Ústí n.L. :duel
Pink Panthers Ústí n.L.Old School UL "C" :duel
FC Všebronx Ústí n.L.FC Lokomotif "B" :duel
FSC Tygříci "B"FK Jamajka :duel
24.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Kozlos Ústí n.L. :duel
25.04.24čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL :duel
16.kolo
FK JamajkaKozlos Ústí n.L. :duel
FC Futsal BílinaOld School UL "C" :duel
FC WHL Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. :duel
01.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Chmelaři UL :duel
03.05.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Pink Panthers Ústí n.L. :duel
03.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "B" :duel
17.kolo
FC Všebronx Ústí n.L.Old School UL "C" :duel
Kozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :duel
FC Chmelaři ULFK Jamajka :duel
FC Futsal BílinaFC NY Tiradores "C" :duel
FC WHL Ústí n.L.FC Lokomotif "B" :duel
07.05.24úterý20:30KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Pink Panthers Ústí n.L. :duel
18.kolo
FK JamajkaPink Panthers Ústí n.L. :duel
FSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL :duel
15.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC WHL Ústí n.L. :duel
15.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Futsal Bílina :duel
17.05.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L. :duel
17.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. :duel
19.kolo
FC Chmelaři ULKozlos Ústí n.L. :duel
Pink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :duel
FC Futsal BílinaFK Jamajka :duel
22.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Všebronx Ústí n.L. :duel
22.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Lokomotif "B" :duel
23.05.24čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC WHL Ústí n.L. :duel
20.kolo
Kozlos Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. :duel
FK JamajkaFC Všebronx Ústí n.L. :duel
FC Futsal BílinaFSC Tygříci "B" :duel
29.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC WHL Ústí n.L. :duel
31.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Chmelaři UL :duel
31.05.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Old School UL "C" :duel
21.kolo
Pink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL :duel
FC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :duel
FC WHL Ústí n.L.FK Jamajka :duel
FC Futsal BílinaKozlos Ústí n.L. :duel
05.06.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Old School UL "C" :duel
07.06.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotif "B" :duel
22.kolo
Kozlos Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. :duel
FK JamajkaOld School UL "C" :duel
FSC Tygříci "B"FC WHL Ústí n.L. :duel
FC Futsal BílinaFC Chmelaři UL :duel
12.06.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC NY Tiradores "C" :duel
14.06.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Pink Panthers Ústí n.L. :duel

celkem záznamů: 132

generováno za 0.11 sekund