Dnes je čtvrtek 13.06.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 111

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 2.třída
1.kolo
04.09.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "C" 5:0Lutka
Řízek
duel
05.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
Lutka
duel
05.09.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L. 5:7Hanzlík
Matys
duel
07.09.23čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 3:2Tuček
Faigl st.
duel
2.kolo
13.09.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC Chmelaři UL 3:4Košťál
Nový
duel
13.09.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Kozlos Ústí n.L. 5:1Hanzlík
Tuček
duel
14.09.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 3:5Košťál
Matys
duel
14.09.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 4:3Tuček
Rouče
duel
3.kolo
19.09.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULOld School UL "C" 1:7Nový
laik
duel
19.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 5:1Matys
laik
duel
21.09.23čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:7Faigl st.
Faigl ml.
duel
22.09.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 3:3Hanzlík
Rouče
duel
4.kolo
26.09.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B" 1:3Hanzlík
Matys
duel
27.09.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"Pink Panthers Ústí n.L. 2:6Řízek
Hanzlík
duel
29.09.23pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Všebronx Ústí n.L. 5:6Rouče
Kamínek
duel
12.10.23čtvrtek18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 4:7Tuček
Matys
duel
5.kolo
02.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 0:8Matys
Nový
duel
05.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotif "B" 4:3Macháček
Matys
duel
06.10.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:4Řízek
laik
duel
06.10.23pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC WHL Ústí n.L. 9:2Rouče
Nový
duel
6.kolo
10.10.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Chmelaři UL 7:4Macháček
Hanzlík
duel
11.10.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FC Všebronx Ústí n.L. 7:2Tuček
Kresta
duel
12.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 6:1Hanzlík
Kresta
duel
13.10.23pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC WHL Ústí n.L. 3:2Řízek
Nový
duel
7.kolo
16.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 3:5Hanzlík
Šmid
duel
17.10.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:4Nový
Matys
duel
18.10.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.Old School UL "C" 2:5Nový
Tuček
duel
19.10.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:10Nový
Macháček
duel
20.10.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FK Jamajka 3:1Nový
Tuček
duel
8.kolo
23.10.23pondělí18:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Old School UL "C" 2:2Nový
Matys
duel
23.10.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Chmelaři UL 4:4Hanzlík
Kamínek
duel
25.10.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 2:6Řízek
Rouče
duel
26.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Pink Panthers Ústí n.L. 5:7Sůra
Řízek
duel
9.kolo
31.10.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Lokomotif "B" 2:3Nový
Macháček
duel
01.11.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FC NY Tiradores "C" 0:7Lutka
Košťál
duel
03.11.23pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FK Jamajka 0:3Šmid
Řízek
duel
03.11.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 6:2Faigl ml.
Faigl st.
duel
10.kolo
06.11.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L. 8:3Tuček
Matys
duel
07.11.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULPink Panthers Ústí n.L. 5:4Řízek
laik
duel
07.11.23úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC WHL Ústí n.L. 6:0Hanzlík
laik
duel
02.04.24úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC NY Tiradores "C" 2:4Hanzlík
Šmid
duel
11.kolo
15.11.23středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:5Nauš
Faigl ml.
duel
15.11.23středa20:15hala UJEPOld School UL "C"FK Jamajka 1:4Sůra
Tuček
duel
16.11.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 5:2Matys
laik
duel
17.11.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 3:3Hanzlík
laik
duel
12.kolo
odloženo z podnětu HFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL :duel
01.04.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaPink Panthers Ústí n.L.14:6Hanzlík
Sůra
duel
03.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FSC Tygříci "B" 9:1Kresta
Mollinger
duel
03.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Lokomotif "B" 2:8Kamínek
Lutka
duel
03.04.24středa18:15hala UJEPFC WHL Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 4:3Nový
Tuček
duel
05.04.24pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Jamajka 9:2Hanzlík
Faigl st.
duel
13.kolo
08.04.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFC Lokomotif "B"13:3Tuček
Kalina
duel
10.04.24středa18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC WHL Ústí n.L. 6:6Nový
Tuček
duel
10.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FK Jamajka 4:5Lutka
Hanzlík
duel
10.04.24středa20:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Old School UL "C" 2:7Nový
Košťál
duel
11.04.24čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"15:2Hanzlík
Sýs
duel
12.04.24pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 5:3Sůra
Gajarský
duel
14.kolo
15.04.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFC Všebronx Ústí n.L.10:4Hanzlík
Šmid
duel
17.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Chmelaři UL 4:6Nový
Košťál
duel
17.04.24středa18:15hala UJEPFC WHL Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 4:4Košťál
Nový
duel
17.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FSC Tygříci "B" 2:6Lutka
Hanzlík
duel
19.04.24pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. 4:3Hanzlík
Tuček
duel
19.04.24pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FK Jamajka 1:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
15.kolo
22.04.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 1:9Lutka
Nový
duel
22.04.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFC WHL Ústí n.L. 2:6Nauš
Tuček
duel
24.04.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Kozlos Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Lutka
duel
25.04.24čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 7:6Šmid
Sýs
duel
26.04.24pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Old School UL "C" 5:11Hanzlík
Šmid
duel
26.04.24pátek18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 2:2Tuček
Kalina
duel
16.kolo
29.04.24pondělí18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Pink Panthers Ústí n.L.13:1Nový
Kalina
duel
29.04.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaOld School UL "C"11:20Hanzlík
Sůra
duel
01.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Chmelaři UL 9:3Lutka
Macháček
duel
01.05.24středa18:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 7:6Hanzlík
Gajarský
duel
02.05.24čtvrtek18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L.13:3Košťál
Sýs
duel
03.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "B" 2:7Faigl ml.
Macháček
duel
17.kolo
06.05.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlík
Kopačka
duel
06.05.24pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Tuček
Gajarský
duel
07.05.24úterý18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Old School UL "C" 3:16Hanzlík
laik
duel
08.05.24středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FC Lokomotif "B"12:2Macháček
Šmid
duel
08.05.24středa18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFK Jamajka 3:6Kopačka
Gajarský
duel
09.05.24čtvrtek19:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Pink Panthers Ústí n.L. 4:4Hanzlík
Šmid
duel
18.kolo
13.05.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 4:7Gajarský
Nový
duel
15.05.24středa18:00UT SeverkaFK JamajkaPink Panthers Ústí n.L. 8:4Šmid
Nový
duel
15.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC WHL Ústí n.L. 6:4Tuček
laik
duel
15.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Futsal Bílina12:8Hanzlík
Lutka
duel
17.05.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L. 7:1Faigl ml.
Faigl st.
duel
17.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. 2:3Sůra
Šmid
duel
19.kolo
20.05.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFK Jamajka 6:5Hanzlík
Šmid
duel
22.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC Všebronx Ústí n.L. 4:4Lutka
Kopačka
duel
22.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Lokomotif "B"11:1Hanzlík
laik
duel
22.05.24středa18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULKozlos Ústí n.L. 7:3Macháček
Nový
duel
23.05.24čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC WHL Ústí n.L. 3:6Faigl st.
Faigl ml.
duel
24.05.24pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:14Hanzlík
Sůra
duel
20.kolo
27.05.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFSC Tygříci "B" 8:4Tuček
Sůra
duel
29.05.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC WHL Ústí n.L. 5:10Lutka
Kopačka
duel
29.05.24středa20:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 5:8Nový
Košťál
duel
29.05.24středa18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Všebronx Ústí n.L. 7:1Košťál
Nový
duel
31.05.24pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Chmelaři UL 3:4Macháček
Gajarský
duel
03.06.24pondělí19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Old School UL "C"12:4Košťál
Nauš
duel
21.kolo
03.06.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaKozlos Ústí n.L.13:1Sýs
Rouče
duel
05.06.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"Old School UL "C" 2:8Lutka
Sůra
duel
05.06.24středa18:30UT NeštěmiceFC WHL Ústí n.L.FK Jamajka 3:5Šmid
Kopačka
duel
06.06.24čtvrtek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 4:4Macháček
Šmid
duel
07.06.24pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL 3:5Lutka
laik
duel
07.06.24pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotif "B"11:3Kamínek
Kopačka
duel
22.kolo
03.06.24pondělí19:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Pink Panthers Ústí n.L. 4:1Hanzlík
Šmid
duel
10.06.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC WHL Ústí n.L. 4:3Macháček
Kopačka
duel
10.06.24pondělí19:00UT MojžířFutsal BílinaFC Chmelaři UL10:10Hanzlík
Tuček
duel
11.06.24úterý18:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 3:3Košťál
Nauš
duel
12.06.24středa18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "C" 3:5Hanzlík
Kopačka
duel
12.06.24středa20:00KrupkaTJ Svádov - Olšinky "B"FC NY Tiradores "C" 4:6Kamínek
Lutka
duel

celkem záznamů: 111

generováno za 0.09 sekund