sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
rozhodčí
vše
Friedl Tomáš
Gajarský Daniel
Hanzlík Jiří
Hanzlík Jiří
Heřman Martin
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lutka Josef
Macháček Jiří
Mollinger Lukáš
Nauš Dominik
Nový Miloslav
Pacík Miroslav
Řízek Vlastimil
Rouče David
Šmid Jiří
Sůra Jindřich
Sýs Miloslav
Tuček Michal
Vágner Martin
Vaššík Tomáš
hřiště
vše
hala Gymnázium Jateční
hala Libouchec
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
kontumace
UT 26.ZŠ Terasa
UT 29.ZŠ Kamenný vrch
UT Chuderov
UT Gymnázium Jateční
UT Severka
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
označit tým
----------
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
domácí
hosté
vše
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
vše
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
vše
Dynamo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
Flamengo Ústí n.L.
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
TJ Fanda
TJ Libouchec
USK Slávie UL
19:00
FC Lokomotif "UL"
TJ Sebuzín
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Futsal Bílina
FC NY Tiradores "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
laik
19:00
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Michal Tuček
19:00
Morgan Commando TP
TJ Proboštov "B"
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Dominik Nauš
20:00
FC Rapid UL "D"
Patriots UL "B"
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
Jan Kresta
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 06.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 65
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2018/2019 Okresní přebor
1
05.09.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Libouchec
10:4
Hanzlík
Heřman
3
19.09.18
středa
20:00
Setuza
USK Slávie UL
FC Rapid UL "C"
5:3
Tuček
Heřman
3
21.09.18
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Bar Alex
5:1
Nový
Heřman
2017/2018 1.třída
3
21.09.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC Barcelona UL
12:3
Šmid
Heřman
3
21.09.17
čtvrtek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
ULITEP
9:3
Šmid
Heřman
10
07.11.17
úterý
20:00
UT Severka
Samba UL
ULITEP
5:11
Lutka
Heřman
19
23.05.18
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
Hop Trop "UL"
3:8
Tuček
Heřman
2017/2018 Krajský přebor UK
5
31.10.17
úterý
21:00
Krupka
Chelsea Bar UL
FC VITO Proboštov
4:10
Macháček
Heřman
2017/2018 Okresní přebor
1
27.03.18
úterý
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC Libouchec
3:3
Hanzlík
Heřman
6
11.10.17
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
Morgan Commando TP
4:9
Hanzlík
Heřman
12
05.04.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Sokol UL
3:5
Lutka
Heřman
13
09.04.18
pondělí
18:00
Setuza
FC Sokol UL
USK Slávie UL
6:8
Kresta
Heřman
15
23.04.18
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
USK Slávie UL
4:2
Nový
Heřman
20
28.05.18
pondělí
18:00
Setuza
FC Sokol UL
Morgan Commando TP
4:4
Macháček
Heřman
22
11.06.18
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Morgan Commando TP
2:3
Košťál
Heřman
2017/2018 Pohár A
2
06.12.17
středa
20:00
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FT Forza "UL"
4:8
Nový
Heřman
2017/2018 Pohár C
3
17.12.17
neděle
20:00
Krupka
FC Atletico "UL"
FK Albion Ústí
5:1
Hanzlík
Heřman
4
20.12.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:2
Macháček
Heřman
2017/2018 Pohár D
3
12.12.17
úterý
20:00
Setuza
Březňáci UL
Kámoši UL
11:2
Šmid
Heřman
2016/2017 1.třída
1
09.09.16
pátek
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Dynamo "UL"
3:6
Lutka
Heřman
2
15.09.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FK Parta Střekov "UL"
11:2
Kresta
Heřman
17
18.04.17
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC Rapid UL "B"
5:10
Macháček
Heřman
19
02.05.17
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
KMK Tornádo "UL"
4:6
Mollinger
Heřman
24
09.06.17
pátek
17:00
UT Severka
Samba UL
ULITEP
10:6
Macháček
Heřman
25
12.06.17
pondělí
19:00
UT Severka
Dynamo "UL"
Italové "UL"
3:1
Macháček
Heřman
2016/2017 Krajský přebor UK
2
19.10.16
středa
19:45
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
ACZ Lovosice
3:6
Košťál
Heřman
2016/2017 Okresní přebor
9
01.11.16
úterý
20:30
hala UJEP
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
6:5
Hanzlík
Heřman
9
02.11.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Hop Trop "UL"
10:4
Mollinger
Heřman
14
29.03.17
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Sokol UL
2:8
Kresta
Heřman
2015/2016 Krajský přebor UK
6
20.10.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
ACZ Lovosice
1:7
Gajarský
Heřman
2015/2016 Okresní přebor
2
14.10.15
středa
19:00
UT Gympl
TJ Fanda
FSC SKP Viktoria
7:4
Friedl
Heřman
4
21.09.15
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
Dynamo "UL"
8:7
Gajarský
Heřman
4
22.09.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Hop Trop "UL"
6:3
Vaššík
Heřman
6
05.10.15
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
Klimax Bar "UL"
3:5
Heřman
Vaššík
6
06.10.15
úterý
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Dynamo "UL"
4:7
Nový
Heřman
6
06.10.15
úterý
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
10:3
Kamínek
Heřman
7
14.10.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Gold Combix ÚL "U-19"
5:1
Heřman
Friedl
8
20.10.15
úterý
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Dynamo "UL"
12:3
Gajarský
Heřman
9
26.10.15
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
Morgan Commando TP
9:5
Heřman
Vaššík
2014/2015 1.třída
3
16.09.14
úterý
18:00
UT Severka
ULITEP
1.FC Kostelníci "B"
7:10
Řízek
Heřman
3
19.09.14
pátek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC NY Tiradores "B"
6:3
Kalina
Heřman
4
22.09.14
pondělí
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Wayuptensky futsal team UL
7:0
Řízek
Heřman
4
24.09.14
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
Dynamo "B"
8:5
Mikan
Heřman
6
06.10.14
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
Kozlos Ústí n.L.
New York "UL"
4:4
Kamínek
Heřman
8
21.10.14
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Wayuptensky futsal team UL
1:16
Mikan
Heřman
9
29.10.14
středa
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
1.FC Kostelníci "B"
4:6
Sůra
Heřman
9
09.12.14
úterý
18:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Gold Combix ÚL "C"
3:2
Řízek
Heřman
14
25.03.15
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Dynamo "B"
5:4
Mikan
Heřman
18
21.04.15
úterý
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC NY Tiradores "B"
3:6
Nový
Heřman
23
26.05.15
úterý
18:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
1.FC Kostelníci "B"
6:3
Mikan
Heřman
23
27.05.15
středa
18:30
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Klimax Bar "UL"
5:5
Nový
Heřman
26
22.05.15
pátek
18:00
UT Stad.ml
PIERBURG Trmice
FC NY Tiradores "B"
2:1
Gajarský
Heřman
2014/2015 Krajský přebor UK
6
20.10.14
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Třebenice
10:6
Lutka
Heřman
2014/2015 Okresní přebor
1
03.09.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
FC Lokomotif "UL"
9:5
Hanzlík
Heřman
1
04.12.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
USK Slávie UL
4:3
Košťál
Heřman
2
09.09.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Relax "B"
8:3
Košťál
Heřman
15
10.04.15
pátek
19:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Lokomotif "UL"
7:7
Hanzlík
Heřman
16
09.04.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
0:22
Pacík
Heřman
17
14.04.15
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FSC SKP Viktoria
6:5
Pacík
Heřman
19
29.04.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
USK Slávie UL
4:3
Sýs
Heřman
20
07.05.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo UL
7:3
Macháček
Heřman
21
11.05.15
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Lokomotif "UL"
8:6
Macháček
Heřman
23
29.05.15
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
TJ Fanda
9:9
Gajarský
Heřman
2014/2015 Pohár C
1
03.12.14
středa
20:00
Setuza
Gold Combix ÚL "B"
Sampdoria MRV
7:5
Heřman
2014/2015 Pohár D
4
19.01.15
pondělí
19:00
Setuza
FC Božena Ústí n.L.
SK Kronen-Labe
2:6
Macháček
Heřman
celkem záznamů: 65
generováno za 0.14 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek