sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
rozhodčí
vše
Doubrava Vladimír
Hanzlík Jiří
Hovorka Miroslav
Košťál Milan
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala Setuza
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
označit tým
----------
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
domácí
hosté
vše
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
vše
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
vše
Hop Trop "UL"
New York
SK Kronen-Labe
USK Slávie "C"
18:00
FC Chmelaři UL
FK Jamajka
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Jan Kresta
18:30
FC WHL Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jiří Šmid
19:00
Samba UL
FC Gamers Teplice
Rozhodčí:
Vlastimil Řízek
,
Josef Lutka
19:15
Old School UL "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Michal Tuček
20:00
FT Forza UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
Rozhodčí:
Jiří Šmid
,
Jiří Macháček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
středa 08.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 170
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2010/2011 1.třída
1.kolo
30.08.10
pondělí
17:30
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Wayuptensky futsal team UL
4:7
Košťál
Doubrava
01.09.10
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
KMF Úder "B"
7:4
Kresta
Doubrava
2.kolo
08.09.10
středa
19:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
FC Elpra
5:5
Nový
Doubrava
6.kolo
08.10.10
pátek
19:30
Setuza
Dynamo Kameňák
FS Severka "B"
4:3
Mošnička
Doubrava
7.kolo
11.10.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FC Elpra
Dynamo Kameňák
4:6
Kresta
Doubrava
8.kolo
20.10.10
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
New York
8:11
Hovorka
Doubrava
22.10.10
pátek
19:30
Setuza
Dynamo Kameňák
Střekov United
3:6
Špora
Doubrava
9.kolo
28.10.10
čtvrtek
19:00
UT Severka
Střekov United
FS Severka "B"
4:13
Nový
Doubrava
11.kolo
08.11.10
pondělí
20:00
UT Severka
New York
FC Elpra
5:4
Řízek
Doubrava
12.11.10
pátek
19:00
UT Severka
FK Všebořice
FS Severka "B"
9:6
Šmid
Doubrava
2010/2011 Okresní přebor
1.kolo
02.09.10
čtvrtek
18:30
UT Severka
Flamengo UL
FC Sokol UL
2:7
Hanzlík
Doubrava
2.kolo
06.09.10
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Morgan Commando TP
4:4
Šmid
Doubrava
7.kolo
13.10.10
středa
18:00
UT Kameňák
Akord
FK Pérovna UL
5:10
Hanzlík
Doubrava
8.kolo
18.10.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
3:4
Košťál
Doubrava
21.10.10
čtvrtek
21:00
Setuza
AS - Comp
Akord
5:6
Mošnička
Doubrava
9.kolo
25.10.10
pondělí
20:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Morgan Commando TP
2:6
Nový
Doubrava
10.kolo
01.11.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
3:4
Nový
Doubrava
05.11.10
pátek
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Akord
12:1
Lutka
Doubrava
2009/2010 1.třída
3.kolo
14.09.09
pondělí
17:30
UT SNP
TOMMI-SEVER
FS Severka "B"
8:4
Matějka
Doubrava
9.kolo
26.10.09
pondělí
20:00
UT Severka
FC Elpra
FS Severka "B"
4:6
Lutka
Doubrava
10.kolo
05.11.09
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Flatus
KMF Úder "B"
3:5
Košťál
Doubrava
06.11.09
pátek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "B"
FS Severka "B"
6:8
Nový
Doubrava
12.kolo
20.11.09
pátek
19:00
UT Severka
Střekov United
New York
5:6
Řízek
Doubrava
15.kolo
25.03.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
KMK Tornádo "B"
9:4
Hanzlík
Doubrava
17.kolo
09.04.10
pátek
20:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
Flatus
7:3
Mošnička
Doubrava
18.kolo
13.04.10
úterý
20:00
UT Severka
FC Elpra
FK Všebořice
4:3
Lutka
Doubrava
19.kolo
22.04.10
čtvrtek
17:00
UT Severka
New York
FK Jamajka
9:5
Lutka
Doubrava
20.kolo
30.04.10
pátek
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
TJ Fanda "B"
6:15
Řízek
Doubrava
22.kolo
14.05.10
pátek
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
TOMMI-SEVER
3:9
Mošnička
Doubrava
23.kolo
20.05.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Flatus
6:6
Nový
Doubrava
24.kolo
24.05.10
pondělí
17:30
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMF Úder "B"
5:4
Kalina
Doubrava
28.05.10
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Střekov United
4:7
Hanzlík
Doubrava
2009/2010 Krajský přebor
1.kolo
02.09.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Teta
1:5
Kresta
Doubrava
2.kolo
09.09.09
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Sportbar
3:3
Košťál
Doubrava
4.kolo
21.09.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
9:2
Šmid
Doubrava
5.kolo
30.09.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Morgan Commando TP
1:2
Lutka
Doubrava
06.10.09
úterý
20:00
UT Severka
Flamengo UL
FK Pérovna UL
4:3
Košťál
Doubrava
6.kolo
05.10.09
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
FC Kolbenschmidt cz
6:4
Matějka
Doubrava
8.kolo
19.10.09
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
FSC SKP Viktoria
11:5
Matějka
Doubrava
21.10.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Flamengo UL
6:3
Košťál
Doubrava
9.kolo
26.10.09
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
7:7
Lutka
Doubrava
29.10.09
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Fanda
8:7
Matějka
Doubrava
11.kolo
12.11.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Fanda
4:3
Košťál
Doubrava
12.kolo
01.04.10
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
12:5
Košťál
Doubrava
15.kolo
19.04.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
7:5
Nový
Doubrava
16.kolo
26.04.10
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
FC Kolbenschmidt cz
9:4
Košťál
Doubrava
17.kolo
03.05.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Fanda
5:0
Matějka
Doubrava
18.kolo
12.05.10
středa
18:00
UT Severka
Hop Trop A
FC Kolbenschmidt cz
5:3
Matějka
Doubrava
20.kolo
26.05.10
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Flamengo UL
2:5
Lutka
Doubrava
22.kolo
09.06.10
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
FSC SKP Viktoria
4:6
Šmid
Doubrava
2009/2010 Okresní přebor
1.kolo
02.09.09
středa
18:45
SKP
Pupkins
Hop Trop - "B"
7:6
Košťál
Doubrava
04.09.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Odpadlíci
4:2
Lutka
Doubrava
3.kolo
16.09.09
středa
18:45
SKP
Pupkins
Lesná Pes
5:8
Lutka
Doubrava
18.09.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
AS - Comp
5:6
Lutka
Doubrava
4.kolo
25.09.09
pátek
20:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
FS Severka "A"
5:10
Lutka
Doubrava
7.kolo
12.10.09
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Hop Trop - "B"
1:3
Košťál
Doubrava
14.10.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Lesná Pes
4:4
Košťál
Doubrava
16.10.09
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
Odpadlíci
7:4
Nový
Doubrava
8.kolo
23.10.09
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
Akord
3:6
Nový
Doubrava
11.kolo
23.11.09
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
KMK Tornádo "UL"
11:4
Košťál
Doubrava
14.kolo
19.03.10
pátek
17:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Pupkins
9:2
Matějka
Doubrava
19.03.10
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
Relax Ústí n.L.
4:3
Matějka
Doubrava
15.kolo
25.03.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
AS - Comp
5:5
Matějka
Doubrava
16.kolo
02.04.10
pátek
18:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
TJ Libouchec
7:11
Matějka
Doubrava
19.kolo
23.04.10
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
Akord
5:6
Lutka
Doubrava
20.kolo
28.04.10
středa
18:45
SKP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
14:10
Hanzlík
Doubrava
21.kolo
07.05.10
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Lesná Pes
0:3
Nový
Doubrava
22.kolo
14.05.10
pátek
20:30
UT SNP
Odpadlíci
Akord
2:2
Lutka
Doubrava
23.kolo
21.05.10
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Hop Trop - "B"
8:8
Matějka
Doubrava
25.kolo
04.06.10
pátek
18:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Lesná Pes
3:6
Lutka
Doubrava
2009/2010 Pohár A
3.kolo
15.12.09
úterý
20:30
Setuza
TJ Sebuzín
Tutti Pizza UL
5:15
Šmid
Doubrava
2009/2010 Pohár B
2.kolo
09.12.09
středa
20:30
Setuza
Flamengo UL
Lesná Pes
5:3
Košťál
Doubrava
2009/2010 Pohár C
4.kolo
11.01.10
pondělí
22:00
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
Centurions Teplice
1:14
Kadeřábek
Doubrava
5.kolo
12.01.10
úterý
21:00
Setuza
FSC SKP Viktoria
Odpadlíci
4:6
Hanzlík
Doubrava
2009/2010 Pohár E
2.kolo
10.12.09
čtvrtek
20:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Relax Ústí n.L.
3:4
Nový
Doubrava
3.kolo
18.12.09
pátek
19:30
WHC KB
FC Bumerang-modrý
USK Slávie Domina
5:12
Matějka
Doubrava
2008/2009 1.třída
4.kolo
24.09.08
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Dynamo Kameňák
0:3
Matějka
Doubrava
6.kolo
10.10.08
pátek
18:00
UT Severka
Střekov United
Dynamo Kameňák
5:3
Košťál
Doubrava
7.kolo
13.10.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
TJ Fanda "B"
6:1
Nový
Doubrava
15.kolo
24.04.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Odpadlíci
3:10
Řízek
Doubrava
16.kolo
01.05.09
pátek
20:00
UT Severka
Střekov United
Městská Policie
2:2
Blažej
Doubrava
17.kolo
04.05.09
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
New York
10:1
Nový
Doubrava
19.kolo
22.05.09
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
New York
8:4
Lutka
Doubrava
21.kolo
01.06.09
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Městská Policie
5:0
Nový
Doubrava
2008/2009 Krajský přebor
1.kolo
03.09.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Teta
4:8
Matějka
Doubrava
3.kolo
18.09.08
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Sportbar
7:3
Šmid
Doubrava
4.kolo
22.09.08
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
Combix
2:6
Matějka
Doubrava
5.kolo
29.09.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
FC Kolbenschmidt cz
6:8
Hovorka
Doubrava
7.kolo
13.10.08
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
15:4
Hovorka
Doubrava
24.11.08
pondělí
21:00
WHC KB
Flamengo UL
CSKA Výšina
13:7
Hanzlík
Doubrava
9.kolo
30.10.08
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
CSKA Výšina
5:0
Nový
Doubrava
11.kolo
10.11.08
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
7:3
Košťál
Doubrava
19.11.08
středa
20:30
Setuza
Linde
Hop Trop A
4:11
Košťál
Doubrava
16.kolo
27.04.09
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
Flamengo UL
2:4
Košťál
Doubrava
18.kolo
13.05.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Combix
2:6
Košťál
Doubrava
20.kolo
27.05.09
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Flamengo UL
7:4
Nový
Doubrava
2008/2009 Okresní přebor
1.kolo
01.09.08
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
TJ Libouchec
3:12
Košťál
Doubrava
2.kolo
09.09.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Pupkins
6:2
Matějka
Doubrava
10.09.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
FootballStars Severka UL
2:3
Nový
Doubrava
4.kolo
26.09.08
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Pupkins
7:6
Matějka
Doubrava
5.kolo
30.09.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Hop Trop - "B"
3:7
Košťál
Doubrava
13.kolo
08.04.09
středa
19:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
Hop Trop - "B"
5:2
Matějka
Doubrava
14.kolo
15.04.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Pupkins
3:10
Hanzlík
Doubrava
19.kolo
20.05.09
středa
19:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Chaloupka
5:4
Šmid
Doubrava
21.kolo
05.06.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Relax Ústí n.L.
9:6
Košťál
Doubrava
2008/2009 Pohár A
3.kolo
18.12.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Flamengo "B"
Teta
7:5
Hanzlík
Doubrava
4.kolo
08.01.09
čtvrtek
19:30
T-Mobile
Flamengo "B"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
3:8
Lutka
Doubrava
5.kolo
11.01.09
neděle
20:00
Setuza
Teplárna Trmice
Flamengo "B"
4:8
Matějka
Doubrava
2008/2009 Pohár B
2.kolo
08.12.08
pondělí
20:00
WHC KB
Lesná Pes UL
FK Pérovna UL
3:11
Nový
Doubrava
2008/2009 Pohár D
3.kolo
18.12.08
čtvrtek
21:00
Setuza
FC Delírium
Kozlos Ústí n.L.
7:0
Nový
Doubrava
5.kolo
14.01.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Flamengo UL
3:7
Nový
Doubrava
2007/2008 1.třída
2.kolo
10.09.07
pondělí
18:00
UT A.České
Wayuptensky futsal team UL
New York
7:2
Košťál
Doubrava
4.kolo
24.09.07
pondělí
18:15
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Střekov United
7:5
Košťál
Doubrava
11.kolo
15.11.07
čtvrtek
21:00
Setuza
FC Trmice
Střekov United
6:1
Košťál
Doubrava
12.kolo
25.03.08
úterý
20:30
UT SNP
Joalis
Morgan Commando TP
1:10
Košťál
Doubrava
10.06.08
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
KMK Tornádo "B"
2:5
Hanzlík
Doubrava
17.kolo
28.04.08
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
FK Všebořice
7:5
Lutka
Doubrava
02.05.08
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
TJ Fanda "B"
3:2
Košťál
Doubrava
18.kolo
05.05.08
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Remost
5:2
Kalina
Doubrava
19.kolo
12.05.08
pondělí
20:30
UT SNP
Joalis
FK Všebořice
3:4
Košťál
Doubrava
16.05.08
pátek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Střekov United
3:1
Lutka
Doubrava
2007/2008 Krajský přebor
1.kolo
03.09.07
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Bílý Balet Děčín
3:5
Kresta
Doubrava
2.kolo
12.09.07
středa
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
KMK Tornádo "UL"
5:3
Nový
Doubrava
19.11.07
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Combix
6:2
Košťál
Doubrava
5.kolo
02.10.07
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
FK Pérovna UL
3:8
Košťál
Doubrava
7.kolo
16.10.07
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Bílý Balet Děčín
0:4
Košťál
Doubrava
8.kolo
24.10.07
středa
20:00
hala UJEP
FK Pérovna UL
Bílý Balet "A"
11:5
Košťál
Doubrava
27.11.07
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Sportbar
3:7
Hanzlík
Doubrava
13.kolo
31.03.08
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
Bílý Balet Děčín
0:5
Matějka
Doubrava
14.kolo
10.04.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Sportbar
4:2
Matějka
Doubrava
17.kolo
28.04.08
pondělí
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Combix
0:4
Lutka
Doubrava
19.kolo
12.05.08
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Combix
3:10
Košťál
Doubrava
2007/2008 Okresní přebor
4.kolo
26.09.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Flamengo
6:12
Hanzlík
Doubrava
6.kolo
11.10.07
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Bronx Trmice
5:5
Hovorka
Doubrava
7.kolo
17.10.07
středa
18:00
UT Severka
Flamengo
FC Sokol UL
1:7
Matějka
Doubrava
9.kolo
31.10.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
FC Sokol UL
10:1
Hanzlík
Doubrava
10.kolo
09.11.07
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Chaloupka
5:3
Nový
Doubrava
11.kolo
14.11.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
Bronx Trmice
10:9
Košťál
Doubrava
13.kolo
04.04.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Hop Trop - "B"
3:3
Hanzlík
Doubrava
17.kolo
29.04.08
úterý
20:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
FC Sokol UL
0:3
Lutka
Doubrava
01.05.08
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bronx Trmice
Relax
2:11
Košťál
Doubrava
18.kolo
12.06.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Akord
11:8
Košťál
Doubrava
21.kolo
28.05.08
středa
18:45
SKP
Pupkins
Relax
5:10
Košťál
Doubrava
30.05.08
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
FSC SKP Viktoria
5:8
Lutka
Doubrava
2007/2008 Pohár A
3.kolo
15.12.07
sobota
15:00
WHC KB
Kojoti
FK Jamajka
5:6
Košťál
Doubrava
2007/2008 Pohár B
2.kolo
10.12.07
pondělí
21:00
Setuza
Flamengo
Dynamo Kameňák
6:4
Košťál
Doubrava
3.kolo
17.12.07
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo Kameňák
FK Pérovna UL
1:10
Matějka
Doubrava
4.kolo
07.01.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
KMF Úder "B"
2:4
Matějka
Doubrava
2007/2008 Pohár C
5.kolo
11.01.08
pátek
20:30
SKP
Mizerové
Odpadlíci
3:7
Košťál
Doubrava
2007/2008 Pohár D
1.kolo
27.11.07
úterý
21:00
hala UJEP
USK Slávie "C"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
7:4
Doubrava
Hanzlík
2006/2007 1.třída
14.kolo
09.04.07
pondělí
18:00
WHC KB
Wayuptensky futsal team UL
Morgan Commando TP
3:3
Košťál
Doubrava
18.kolo
07.05.07
pondělí
18:00
WHC KB
Wayuptensky futsal team UL
Remost
2:3
Lutka
Doubrava
22.kolo
08.06.07
pátek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Remost
3:5
Košťál
Doubrava
2006/2007 Krajský přebor
1.kolo
04.09.06
pondělí
18:00
UT Severka
1.HFC "B"
Bílý Balet "A"
5:2
Košťál
Doubrava
2.kolo
11.09.06
pondělí
18:00
UT A.České
Fanda
Sonáta
4:6
Košťál
Doubrava
3.kolo
18.09.06
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
Bílý Balet "A"
5:6
Košťál
Doubrava
4.kolo
28.09.06
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
KMK Tornádo "UL"
7:3
Dias
Doubrava
5.kolo
03.10.06
úterý
20:30
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Fanda
10:12
Košťál
Doubrava
6.kolo
09.10.06
pondělí
17:00
UT A.České
Fanda
Linde
10:9
Košťál
Doubrava
8.kolo
23.10.06
pondělí
17:30
UT SNP
Combix
Sonáta
4:4
Košťál
Doubrava
24.10.06
úterý
20:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Linde
3:11
Košťál
Doubrava
11.kolo
15.11.06
středa
20:15
hala UJEP
Fanda
KMK Tornádo "UL"
6:5
Košťál
Doubrava
12.kolo
04.04.07
středa
19:00
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Combix
4:4
Matějka
Doubrava
25.04.07
středa
17:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
1.HFC "B"
4:4
Lutka
Doubrava
14.kolo
19.04.07
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
1.HFC "B"
6:7
Košťál
Doubrava
30.05.07
středa
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
3:2
Košťál
Doubrava
21.kolo
07.06.07
čtvrtek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
1.HFC "B"
3:9
Košťál
Doubrava
22.kolo
11.06.07
pondělí
17:00
UT Severka
Combix
Teta
6:6
Košťál
Doubrava
2006/2007 Okresní přebor
13.kolo
03.04.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Sokol UL
7:9
Košťál
Doubrava
19.kolo
14.05.07
pondělí
21:00
Setuza
Relax
AS - Comp
2:5
Košťál
Doubrava
celkem záznamů: 170
generováno za 0.09 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek