Dnes je sobota 13.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 2.třída
1.kolo
30.08.21pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" 1:2Košťál
Mollinger
01.09.21středa17:30UT SNPFC RumíciFSC Tygříci "UL" 1:4Lutka
Rouče
02.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Sokol UL "B" 4:4Mollinger
Faigl st.
03.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Jamajka 5:4Mollinger
Macháček
03.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Auto Horejsek 7:6Faigl st.
Řízek
08.10.21pátek17:30UT GymplHop TropPatriots UL "A" 6:4Hanzlík
Rouče
2.kolo
Patriots UL "A"Kozlos Ústí n.L. 0:5
06.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 4:3Lutka
Faigl st.
07.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"Hop Trop 5:10Macháček
Hanzlík
08.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci 2:3Mollinger
Košťál
08.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFSC Tygříci "UL" 5:4Hanzlík
Mollinger
10.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL 2:4Sůra
Řízek
3.kolo
13.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL "A" 3:5Lutka
Macháček
13.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" 5:11Řízek
Hanzlík
13.09.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:7Macháček
Rouče
16.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 3:3Macháček
Mollinger
17.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Auto Horejsek 6:8Macháček
Kalina
29.04.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Jamajka 5:1Hanzlík
Matys
4.kolo
20.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:4Macháček
Lutka
21.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Rumíci 2:9Faigl st.
Kresta
22.09.21středa19:00hala UJEPPatriots UL "A"FSC Tygříci "UL" 4:3Hanzlík
Řízek
22.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Macháček
24.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Hop Trop12:6Hanzlík
Rouče
24.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:9Tuček
Nový
5.kolo
27.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Jamajka 4:3Macháček
Nový
29.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "A" 1:1Rouče
Mollinger
30.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Auto Horejsek 4:6Šmid
Řízek
01.10.21pátek17:30UT GymplHop TropFC Barcelona UL14:0Macháček
Faigl st.
06.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 2:1Šmid
Mollinger
18.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Sambular UL "B" 1:5Nový
Faigl st.
6.kolo
04.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:3Macháček
Lutka
06.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekPatriots UL "A"11:7Hanzlík
Kalina
07.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Hop Trop 3:3Šmid
Macháček
08.10.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 5:2Tuček
laik
08.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Rumíci 4:3Rouče
Hanzlík
01.12.21středa20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FT Forza UL "B" 5:3Macháček
Nový
7.kolo
11.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School UL "B" 2:8Nový
Macháček
11.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 4:5Faigl st.
Kalina
12.10.21úterý18:00UT SNPFC RumíciFC Barcelona UL 9:3Hanzlík
Řízek
13.10.21středa21:00hala UJEPPatriots UL "A"FC Sokol UL "B" 5:6Tuček
laik
13.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka 4:1Rouče
Macháček
15.10.21pátek17:30UT GymplHop TropFK Auto Horejsek 6:4Sůra
Macháček
8.kolo
18.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaPatriots UL "A" 3:6Macháček
Lutka
20.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Sokol UL "B" 6:3Macháček
Řízek
21.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Rumíci 1:3Rouče
Macháček
22.10.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 9:4Lutka
Tuček
22.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 3:5Kalina
Hanzlík
16.11.21úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop 2:4Řízek
Macháček
9.kolo
25.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Auto Horejsek 0:6Nový
Lutka
26.10.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Jamajka 9:3Košťál
Nový
27.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School UL "B" 2:7Macháček
Nový
27.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Barcelona UL 5:1Tuček
Lutka
29.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "A"FK Sambular UL "B" 2:7Mollinger
Rouče
12.04.22úterý17:00UT SNPFC RumíciHop Trop 3:3Košťál
Matys
10.kolo
01.11.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rumíci 4:9Macháček
Nový
03.11.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Jamajka11:7Hanzlík
Kordík
04.11.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FT Forza UL "B" 7:3Macháček
Košťál
05.11.21pátek17:30UT GymplHop TropFSC Tygříci "UL"11:2Nový
Kalina
05.11.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPatriots UL "A" 6:4Macháček
Košťál
05.11.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" 4:0Sůra
Řízek
11.kolo
08.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:6Macháček
Řízek
09.11.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 4:2Nový
Řízek
10.11.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 3:6Lutka
Faigl st.
10.11.21středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular UL "B" 4:7Nový
Košťál
11.11.21čtvrtek19:00UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek 6:5Nový
Rouče
23.03.22středa19:30kontumacePatriots UL "A"Old School UL "B" 0:5Lutka
Macháček
12.kolo
28.03.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 0:7Košťál
Macháček
30.03.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL 4:2Šmid
Kresta
30.03.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kozlos Ústí n.L. 5:1Faigl st.
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"Old School UL "B" 1:7Nový
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Sambular UL "B"12:5Nový
Faigl ml.
03.06.22pátek17:00UT GymplPatriots UL "A"Hop Trop 3:5Hanzlík
Matys
13.kolo
04.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Auto Horejsek 2:5Macháček
Mollinger
04.04.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Patriots UL "A" 2:6Lutka
Hanzlík
06.04.22středa17:00UT SNPFC RumíciFT Forza UL "B" 3:2Hanzlík
Kamínek
07.04.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 1:4Macháček
Hanzlík
08.04.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 2:6Řízek
Matys
13.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Sokol UL "B" 2:2Macháček
laik
14.kolo
13.04.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaHop Trop 2:4Řízek
Lutka
13.04.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:3Košťál
Nový
15.04.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Old School UL "B" 7:4Matys
Řízek
24.05.22úterý20:00UT SNPFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Macháček
Matys
08.06.22středa20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Barcelona UL 7:3Hanzlík
laik
10.06.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FC Rumíci 6:5Faigl ml.
Faigl st.
15.kolo
18.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Patriots UL "A" 5:2Hanzlík
Řízek
18.04.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 2:13Faigl st.
Faigl ml.
20.04.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Auto Horejsek 2:6Macháček
Košťál
20.04.22středa17:00UT SNPFC RumíciFC Sokol UL "B" 5:2Macháček
Faigl ml.
21.04.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Barcelona UL 6:3Faigl st.
Košťál
20.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Sambular UL "B" 8:4Kamínek
16.kolo
27.04.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rumíci 9:3Nový
Košťál
28.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlík
Nový
28.04.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekOld School UL "B" 8:6Hanzlík
Faigl st.
29.04.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 2:4Tuček
Řízek
29.04.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop 4:5Hanzlík
Matys
29.04.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FT Forza UL "B" 3:3Řízek
Tuček
17.kolo
02.05.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 2:6Lutka
Matys
02.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:6Nový
Macháček
03.05.22úterý19:00UT MojžířPatriots UL "A"FK Auto Horejsek 7:6Faigl st.
Faigl ml.
04.05.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Sokol UL "B"10:2Hanzlík
Nový
06.05.22pátek17:30UT GymplHop TropOld School UL "B"11:2Faigl st.
Faigl ml.
08.05.22neděle17:00WHC KBFC RumíciFK Sambular UL "B" 7:3Hanzlík
Macháček
18.kolo
11.05.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 2:5Faigl st.
Faigl ml.
12.05.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekHop Trop 8:1Nový
Macháček
12.05.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Řízek
Šmid
12.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"Patriots UL "A" 6:6Macháček
Nový
13.05.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Rumíci 7:4Hanzlík
laik
13.05.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Macháček
laik
19.kolo
16.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 2:4Lutka
Macháček
17.05.22úterý19:00UT SNPHop TropKozlos Ústí n.L. 7:4Faigl st.
Faigl ml.
18.05.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 1:7Matys
Faigl st.
19.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Auto Horejsek 2:6Macháček
Hanzlík
20.05.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FK Jamajka10:5Řízek
laik
03.06.22pátek17:30UT SNPFC RumíciOld School UL "B" 7:6Faigl st.
Faigl ml.
20.kolo
25.05.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Sokol UL "B" 6:3Matys
Šmid
26.05.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekKozlos Ústí n.L. 5:2Hanzlík
laik
26.05.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "UL" 3:4Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Rumíci 8:4Hanzlík
Kamínek
27.05.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL "A" 3:5Kamínek
Tuček
27.05.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
21.kolo
30.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 1:2Košťál
Nový
31.05.22úterý19:00UT SNPFC RumíciKozlos Ústí n.L. 2:3Košťál
Řízek
01.06.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 5:2Matys
Rouče
01.06.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Auto Horejsek 4:10Nový
Košťál
02.06.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Sambular UL "B"13:4Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FC Barcelona UL 4:2Macháček
Rouče
22.kolo
06.06.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 1:1Faigl ml.
Lutka
09.06.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Rumíci14:1Faigl st.
laik
09.06.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 1:7Rouče
Hanzlík
10.06.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:3Faigl st.
Faigl ml.
10.06.22pátek17:30UT GymplHop TropFT Forza UL "B" 6:8Hanzlík
Tuček
10.06.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 4:7Lutka
laik

celkem záznamů: 132

generováno za 0.11 sekund