Dnes je úterý 23.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 1.třída
1.kolo
04.09.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FT Forza UL "B" 3:2Lutka
Řízek
duel
05.09.23úterý18:00WHC KBFC RumíciSK Hraničář Petrovice z.s. 3:6Kamínekduel
06.09.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 5:2Macháček
Hanzlík
duel
07.09.23čtvrtek20:00UT MojžířPatriots UL "B"Korado Slovanka DC 7:4Košťál
Řízek
duel
08.09.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "UL" 5:5Řízek
Sůra
duel
13.10.23pátek17:30UT GymplHop TropFC Sokol UL 3:4Nový
Rouče
duel
2.kolo
11.09.23pondělí20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL 2:1Macháček
Matys
duel
12.09.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Rumíci 9:3Faigl st.
Faigl ml.
duel
13.09.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 2:3Košťál
Nový
duel
13.09.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:2Hanzlík
Rouče
duel
15.09.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FK Sambular "UL" 5:6Sůra
Rouče
duel
30.10.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "D" 3:7Matys
Nový
duel
3.kolo
18.09.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"SK Hraničář Petrovice z.s.14:1Macháček
Mollinger
duel
19.09.23úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFT Forza UL "B" 3:7Lutka
Hanzlík
duel
19.09.23úterý18:00WHC KBFC RumíciFlamengo Ústí n.L. 3:5Mollinger
Řízek
duel
21.09.23čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 3:6Tuček
Matys
duel
22.09.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Korado Slovanka DC 5:3Macháček
Nový
duel
22.09.23pátek17:30UT GymplHop TropFSC Tygříci "UL" 2:5Hanzlík
Rouče
duel
4.kolo
25.09.23pondělí20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FT Forza UL "B" 5:3Tuček
Řízek
duel
26.09.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Rapid UL "D" 6:6Sůra
Procházka
duel
27.09.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FK Sambular "UL" 4:1Nový
Faigl ml.
duel
28.09.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL 0:5Gajarský
Faigl ml.
duel
28.09.23čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rumíci 4:3Macháček
Hanzlík
duel
29.09.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Hop Trop 4:7Matys
laik
duel
5.kolo
odloženo z podnětu DFC RumíciOranjes Ústí n. L. :duel
02.10.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Flamengo Ústí n.L. 5:4Gajarský
Faigl ml.
duel
03.10.23úterý19:00LibouchecFC Sokol ULSK Hraničář Petrovice z.s. 7:4Nový
Macháček
duel
04.10.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" 6:2Macháček
Rouče
duel
06.10.23pátek17:30UT GymplHop TropKorado Slovanka DC 8:7Šmid
Hanzlík
duel
06.10.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Patriots UL "B" 6:4Macháček
Tuček
duel
6.kolo
odloženo z podnětu DFlamengo Ústí n.L.Hop Trop :duel
09.10.23pondělí20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "UL" 6:2Faigl ml.
Faigl st.
duel
10.10.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Sokol UL 3:4Tuček
Řízek
duel
12.10.23čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "D" 4:6Řízek
Nový
duel
12.10.23čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciFK Sambular "UL" 6:6Nový
Řízek
duel
13.10.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FT Forza UL "B" 3:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
7.kolo
16.10.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FC Rumíci10:2Košťál
Matys
duel
17.10.23úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFlamengo Ústí n.L. 9:3Řízek
Sůra
duel
18.10.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Korado Slovanka DC 3:4Tuček
Nový
duel
19.10.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 9:4Macháček
Nový
duel
20.10.23pátek17:30UT GymplHop TropPatriots UL "B" 6:4Šmid
Hanzlík
duel
20.10.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Oranjes Ústí n. L. 5:1Hanzlík
Šmid
duel
8.kolo
23.10.23pondělí20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.SK Hraničář Petrovice z.s. 3:2Kamínek
Rouče
duel
24.10.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFSC Tygříci "UL" 5:7Faigl st.
Faigl ml.
duel
25.10.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FT Forza UL "B" 4:9Faigl st.
Faigl ml.
duel
26.10.23čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Sokol UL 6:6Nový
Matys
duel
26.10.23čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciHop Trop 1:5Tuček
Nový
duel
27.10.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rapid UL "D" 5:6Hanzlík
Tuček
duel
9.kolo
31.10.23úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFC Rumíci 7:4Hanzlík
Řízek
duel
01.11.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "B" 6:8Hanzlík
Tuček
duel
02.11.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flamengo Ústí n.L. 1:2Matys
Řízek
duel
03.11.23pátek17:30UT GymplHop TropFK Sambular "UL" 4:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
03.11.23pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Korado Slovanka DC 2:6Macháček
Sůra
duel
02.02.24pátek20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "D" 4:12Kamínek
Řízek
duel
10.kolo
06.11.23pondělí20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.Korado Slovanka DC 1:7Faigl st.
Faigl ml.
duel
06.11.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Hop Trop 9:3Tuček
Matys
duel
08.11.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.SK Hraničář Petrovice z.s. 7:4Faigl ml.
Faigl st.
duel
09.11.23čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Nauš
Košťál
duel
24.11.23pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Sokol UL 4:3Tuček
Nauš
duel
29.11.23středa20:00WHC KBFC RumíciFT Forza UL "B" 1:10Hanzlík
Macháček
duel
11.kolo
10.11.23pátek17:30UT GymplHop TropOranjes Ústí n. L. 6:8Hanzlík
Řízek
duel
14.11.23úterý18:00UT MojžířKorado Slovanka DCFlamengo Ústí n.L. 5:1Řízek
Nový
duel
14.11.23úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFC Rapid UL "D" 1:15Macháček
Kamínek
duel
15.11.23středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular "UL" 5:3Faigl st.
Faigl ml.
duel
16.11.23čtvrtek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Patriots UL "B" 4:13Macháček
Hanzlík
duel
16.11.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 9:1Matys
laik
duel
12.kolo
01.04.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular "UL" 3:4Tuček
Sýs
duel
02.04.24úterý19:00LibouchecFC Sokol ULHop Trop 3:2Sůra
Sýs
duel
03.04.24středa20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Flamengo Ústí n.L. 1:3Mollinger
Kresta
duel
03.04.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "D" 1:4Tuček
Nový
duel
05.04.24pátek18:00UT MojžířKorado Slovanka DCPatriots UL "B" 8:3Nový
Kresta
duel
05.04.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rumíci11:2Tuček
Nový
duel
13.kolo
odloženo z podnětu DFC Sokol ULOranjes Ústí n. L. :duel
08.04.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FSC Tygříci "UL" 8:4Nový
Košťál
duel
11.04.24čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciKorado Slovanka DC 2:1Kresta
Hanzlík
duel
11.04.24čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"Flamengo Ústí n.L. 0:6Faigl st.
Faigl ml.
duel
12.04.24pátek17:30UT GymplHop TropFT Forza UL "B" 4:1Hanzlík
Kalina
duel
12.04.24pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"SK Hraničář Petrovice z.s. 6:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HFlamengo Ústí n.L.FC Rumíci :duel
15.04.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 6:2Tuček
Kalina
duel
16.04.24úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFK Sambular "UL" 1:5Košťál
Nový
duel
17.04.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Sokol UL 2:10Kresta
Gajarský
duel
17.04.24středa20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" 0:5Košťál
Nový
duel
19.04.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Rapid UL "D" 6:10Sůra
Nový
duel
15.kolo
22.04.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Korado Slovanka DC :Lutka
Nový
duel
24.04.24středa18:00LibouchecFC Sokol ULFSC Tygříci "UL" :Faigl st.
Faigl ml.
duel
24.04.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Oranjes Ústí n. L. :Faigl ml.
Faigl st.
duel
25.04.24čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciPatriots UL "B" :Košťál
Nauš
duel
26.04.24pátek17:30UT GymplHop TropSK Hraničář Petrovice z.s. :Hanzlík
Šmid
duel
26.04.24pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Flamengo Ústí n.L. :Sůra
Nový
duel
16.kolo
29.04.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" :duel
30.04.24úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCHop Trop :duel
30.04.24úterý18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FC Rapid UL "D" :duel
01.05.24středa20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Rumíci :duel
02.05.24čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FK Sambular "UL" :duel
03.05.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FC Sokol UL :duel
17.kolo
06.05.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Oranjes Ústí n. L. :duel
06.05.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Patriots UL "B" :duel
07.05.24úterý19:00LibouchecFC Sokol ULKorado Slovanka DC :duel
08.05.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. :duel
10.05.24pátek17:30UT GymplHop TropFlamengo Ústí n.L. :duel
10.05.24pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Rumíci :duel
18.kolo
14.05.24úterý18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FC Sokol UL :duel
14.05.24úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFT Forza UL "B" :duel
15.05.24středa20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FK Sambular "UL" :duel
16.05.24čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"Hop Trop :duel
16.05.24čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciFC Rapid UL "D" :duel
17.05.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.FSC Tygříci "UL" :duel
19.kolo
20.05.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Korado Slovanka DC :duel
20.05.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FK Sambular "UL" :duel
21.05.24úterý19:00LibouchecFC Sokol ULPatriots UL "B" :duel
22.05.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Flamengo Ústí n.L. :duel
24.05.24pátek17:30UT GymplHop TropFC Rumíci :duel
24.05.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Oranjes Ústí n. L. :duel
20.kolo
27.05.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"Oranjes Ústí n. L. :duel
28.05.24úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCSK Hraničář Petrovice z.s. :duel
28.05.24úterý18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :duel
30.05.24čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciFC Sokol UL :duel
30.05.24čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"FT Forza UL "B" :duel
31.05.24pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Hop Trop :duel
21.kolo
03.06.24pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Patriots UL "B" :duel
04.06.24úterý18:00LibouchecFC Sokol ULFK Sambular "UL" :duel
04.06.24úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOranjes Ústí n. L. :duel
05.06.24středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci :duel
07.06.24pátek20:00LibouchecSK Hraničář Petrovice z.s.Flamengo Ústí n.L. :duel
07.06.24pátek17:30UT GymplHop TropFC Rapid UL "D" :duel
22.kolo
10.06.24pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "D"FC Sokol UL :duel
12.06.24středa20:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Hop Trop :duel
13.06.24čtvrtek18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Korado Slovanka DC :duel
13.06.24čtvrtek18:00UT MojžířPatriots UL "B"SK Hraničář Petrovice z.s. :duel
13.06.24čtvrtek20:00WHC KBFC RumíciFSC Tygříci "UL" :duel
14.06.24pátek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FT Forza UL "B" :duel

celkem záznamů: 132

generováno za 0.02 sekund