Dnes je čtvrtek 25.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 121

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2022/2023 2.třída
1.kolo
obojí kontumaceFC Chmelaři ULPink Panthers Ústí n.L. 0:0
05.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Korado Slovanka DC 4:4Košťál
Řízek
05.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 7:4Lutka
Nový
05.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:1Nový
Lutka
07.09.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Old School UL "C" 7:3Faigl st.
Faigl ml.
2.kolo
13.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCPink Panthers Ústí n.L. 7:3Hanzlík
Sůra
14.09.22středa17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:3Lutka
Hanzlík
14.09.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 3:4Matys
Tuček
15.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FSC Tygříci "B" 4:8Rouče
Hanzlík
15.09.22čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 8:4Tuček
Šmid
3.kolo
19.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Kozlos Ústí n.L.10:4Lutka
Macháček
20.09.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOld School UL "C"13:7Košťál
Nový
20.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"Korado Slovanka DC 8:3Sůra
Řízek
21.09.22středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:1Řízek
Lutka
13.12.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:2Sůra
Rouče
4.kolo
26.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 1:4Lutka
Rouče
27.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC NY Tiradores "C" 3:3Macháček
Košťál
27.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 4:4Košťál
Macháček
29.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Pink Panthers Ústí n.L. 5:2Řízek
Macháček
14.10.22pátek20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL 1:5Tuček
laik
5.kolo
03.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Korado Slovanka DC 2:5Nový
Řízek
03.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Šmid
Nový
05.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" 1:5Matys
Nový
07.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Old School UL "C" 4:7Macháček
Hanzlík
07.10.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Macháček
6.kolo
10.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L.12:5Lutka
Řízek
10.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Chmelaři UL 5:6Hanzlík
Kamínek
11.10.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" 7:1Sůra
Macháček
11.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOld School UL "C"12:1Macháček
Sůra
12.10.22středa19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:6Lutka
Hanzlík
7.kolo
17.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 8:4Hanzlík
laik
18.10.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 7:4Hanzlík
Sůra
18.10.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" 5:8Sůra
Hanzlík
19.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Korado Slovanka DC 4:5Nový
Mollinger
20.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Všebronx Ústí n.L. 6:4Macháček
Řízek
8.kolo
24.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 5:3Sůra
Nový
24.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL 6:3Macháček
Lutka
25.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Všebronx Ústí n.L. 3:1Hanzlík
Nauš
25.10.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "B"Pink Panthers Ústí n.L. 5:1Sůra
Lutka
26.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 4:3Nový
Hanzlík
9.kolo
31.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Korado Slovanka DC 2:3Lutka
Faigl st.
01.11.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 5:8Řízek
Košťál
01.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. 0:5Tuček
laik
03.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Kozlos Ústí n.L. 2:4Matys
Řízek
04.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B" 2:9Hanzlík
Rouče
10.kolo
07.11.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 4:2Košťál
Nový
07.11.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC NY Tiradores "C"12:5Faigl st.
Lutka
08.11.22úterý20:00WHC KBPatriots UL "B"Old School UL "C"11:0Košťál
Nauš
09.11.22středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 8:0Nový
Rouče
09.11.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Pink Panthers Ústí n.L. 8:0Kamínek
Tuček
11.kolo
15.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULKorado Slovanka DC 2:8Hanzlík
Lutka
15.11.22úterý20:00WHC KBPink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Lutka
Hanzlík
16.11.22středa20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" 0:14Rouče
Nový
17.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Rapid UL "E" 2:5Faigl st.
Faigl ml.
18.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L. 3:4Macháček
Nový
12.kolo
30.03.23čtvrtek17:30UT Vrchlického DcKorado Slovanka DCKozlos Ústí n.L. 7:0Košťál
Nauš
03.04.23pondělí18:00UT MojžířVolný losPatriots UL "B" 4:6Hanzlík
Matys
03.04.23pondělí20:00UT SeverkaFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 2:2Šmid
Macháček
05.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Oranjes Ústí n. L. 6:5Kamínek
Hanzlík
05.04.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 5:8Macháček
Faigl ml.
07.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL 7:9Mollinger
Macháček
13.kolo
10.04.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "C" 4:3Nauš
Rouče
11.04.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 8:5Hanzlík
Nový
12.04.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Všebronx Ústí n.L. 8:0Mollinger
Kresta
13.04.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFC Rapid UL "E" 5:5Řízek
Matys
13.04.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"Kozlos Ústí n.L. 4:0Mollinger
Řízek
14.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Korado Slovanka DC 5:9Tuček
Rouče
14.kolo
18.04.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 4:12Macháček
Nový
18.04.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCPatriots UL "B" 5:0Hanzlík
Matys
18.04.23úterý20:30hala UJEPVolný losOranjes Ústí n. L. 2:10Kamínek
Macháček
19.04.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 2:5Nový
Lutka
19.04.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"FC Chmelaři UL 8:6Macháček
Hanzlík
21.04.23pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Pink Panthers Ústí n.L. 7:3Faigl ml.
Faigl st.
15.kolo
24.04.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Patriots UL "B" 8:1Kresta
Řízek
26.04.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Kozlos Ústí n.L. 6:1Šmid
Mollinger
27.04.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFSC Tygříci "B" 2:9Řízek
Rouče
27.04.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Korado Slovanka DC 0:6Tuček
Matys
28.04.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Old School UL "C" 5:11Hanzlík
Rouče
15.05.23pondělí18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L. 3:3Hanzlík
Nový
16.kolo
01.05.23pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:3Tuček
Nový
02.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Rapid UL "E" 5:4Mollinger
Řízek
03.05.23středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 4:10Sůra
Lutka
04.05.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 8:3Kresta
Lutka
04.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losFC Chmelaři UL 4:5Lutka
Kresta
04.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "C"FC NY Tiradores "C" 3:5Matys
Nový
17.kolo
09.05.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULKozlos Ústí n.L. 3:5Hanzlík
Rouče
10.05.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Korado Slovanka DC 6:2Faigl st.
Faigl ml.
10.05.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "E" 0:7Nauš
Košťál
11.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losPink Panthers Ústí n.L. 2:5Faigl ml.
Faigl st.
11.05.23čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L.10:0Kresta
Nový
11.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Patriots UL "B" 3:4Mollinger
Řízek
18.kolo
15.05.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" 9:3Macháček
Řízek
16.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOranjes Ústí n. L. 2:3Faigl st.
Faigl ml.
16.05.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Pink Panthers Ústí n.L. 1:5Hanzlík
Nový
16.05.23úterý18:30UT Stad.mlVolný losFC NY Tiradores "C" 2:5Lutka
Mollinger
18.05.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC Chmelaři UL 8:4Košťál
Řízek
18.05.23čtvrtek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Old School UL "C" 3:6Nový
Macháček
19.kolo
23.05.23úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 2:10Hanzlík
Nový
25.05.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losOld School UL "C" 3:6Macháček
Rouče
25.05.23čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Šmid
25.05.23čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 7:2Nový
Tuček
26.05.23pátek18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Korado Slovanka DC 1:8Hanzlík
Šmid
26.05.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:12Macháček
Rouče
20.kolo
29.05.23pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Pink Panthers Ústí n.L. 8:4Faigl st.
Faigl ml.
30.05.23úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School UL "C" 4:4Mollinger
Nový
30.05.23úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFSC Tygříci "B" 2:6Macháček
Řízek
01.06.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" 2:3Nový
Košťál
07.06.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Chmelaři UL 9:4Kamínek
Mollinger
07.06.23středa16:30UT Stad.mlVolný losFC Všebronx Ústí n.L. 5:4Hanzlík
Macháček
21.kolo
07.06.23středa19:15hala UJEPOld School UL "C"Patriots UL "B" 3:5Macháček
Hanzlík
08.06.23čtvrtek18:00UT SeverkaFC NY Tiradores "C"FC Rapid UL "E" 2:4Tuček
Macháček
08.06.23čtvrtek18:00UT MojžířVolný losKorado Slovanka DC 3:13Faigl st.
Řízek
09.06.23pátek19:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 3:10Macháček
Hanzlík
12.06.23pondělí18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 5:1Řízek
Matys
14.06.23středa19:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 4:12Šmid
Rouče
22.kolo
Volný losKozlos Ústí n.L. 0:5
12.06.23pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Pink Panthers Ústí n.L. 9:2Macháček
Nový
13.06.23úterý19:00kontumaceKorado Slovanka DCFC Chmelaři UL 5:0
14.06.23středa21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 2:8Tuček
Lutka
15.06.23čtvrtek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Old School UL "C" 9:5Hanzlík
Matys
15.06.23čtvrtek20:00WHC KBPatriots UL "B"FC Všebronx Ústí n.L. 6:3Macháček
Řízek

celkem záznamů: 121

generováno za 0.02 sekund