Dnes je čtvrtek 25.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu HKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:0
30.08.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Lokomotif "B" 9:6Kresta
Macháček
30.08.21pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULVikings Libouchec10:3Mollinger
Košťál
01.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesSamba UL 5:12Lutka
Sůra
01.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Flamengo Ústí n.L. 4:1Kalina
Hanzlík
03.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"TJ Sebuzín 5:2Mollinger
Faigl st.
2.kolo
06.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 5:2Macháček
Hanzlík
08.09.21středa21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "D" 2:5Košťál
Mollinger
10.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 1:8Košťál
Macháček
10.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL 2:9Košťál
Macháček
04.10.21pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecTJ Svádov - Olšinky "A" 9:10Nový
Košťál
04.10.21pondělí20:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FC Incredibles 3:4Lutka
Macháček
3.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULSamba UL 0:5
13.09.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Sebuzín 4:6Hanzlík
Řízek
15.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Vikings Libouchec 3:7Lutka
Rouče
15.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:6Macháček
laik
17.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"Flamengo Ústí n.L. 3:3Sůra
Šmid
30.05.22pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "UL" 5:4Košťál
Nový
4.kolo
20.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec16:3Hanzlík
Šmid
24.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "B" 4:2Macháček
Košťál
24.09.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky "A" 5:6Košťál
Macháček
24.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 1:6Macháček
Košťál
17.11.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Incredibles 8:2Macháček
Kalina
22.06.22středa19:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Březňáci UL 2:6Hanzlík
Matys
5.kolo
28.09.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" 9:5Hanzlík
Macháček
29.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Samba UL13:5Řízek
Šmid
29.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Šmid
Řízek
30.09.21čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Sebuzín10:8Nový
Faigl st.
22.03.22úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "D"FT Forza "UL" 1:2Macháček
Kamínek
13.06.22pondělí18:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Flamengo Ústí n.L. 2:5Lutka
Macháček
6.kolo
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Sebuzín 5:0
odloženo z podnětu DFC IncrediblesFC Rapid UL "D" 0:5
06.10.21středa19:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 3:5Mollinger
Šmid
06.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Březňáci UL 7:1Hanzlík
Šmid
08.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 7:7Nový
Řízek
08.10.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULVikings Libouchec 8:5Řízek
Nový
7.kolo
11.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FT Forza "UL" 3:9Kalina
Faigl st.
13.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:4Macháček
Rouče
13.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Faigl st.
14.10.21čtvrtek19:30UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles 6:3Faigl st.
Rouče
15.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 7:5Macháček
Sůra
17.06.22pátek19:30hala UJEPVikings LibouchecFlamengo Ústí n.L. 3:4Řízek
Tuček
8.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"Březňáci UL 0:5
18.10.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL12:1Hanzlík
Faigl st.
20.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "B" 6:1Tuček
Košťál
21.10.21čtvrtek20:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.TJ Sebuzín 8:2Macháček
Rouče
22.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec 2:2Nový
Macháček
08.06.22středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Svádov - Olšinky "A" 3:1Faigl ml.
Faigl st.
9.kolo
25.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Rapid UL "D" 6:4Macháček
Řízek
26.10.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Hanzlík
Faigl st.
27.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Incredibles 3:5Košťál
Nový
29.10.21pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:10Hanzlík
Řízek
29.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"10:3Sůra
Macháček
20.06.22pondělí19:00UT SeverkaSamba ULFlamengo Ústí n.L. 8:4Hanzlík
Lutka
10.kolo
02.11.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Svádov - Olšinky "A" 4:5Nový
Kalina
02.11.21úterý20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Flamengo Ústí n.L. 9:2Hanzlík
laik
03.11.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín 3:4Macháček
Mollinger
03.11.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec 6:7Šmid
Faigl st.
24.03.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Lokomotif "B" 6:3Macháček
Nový
24.06.22pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 4:8Hanzlík
Matys
11.kolo
10.11.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Březňáci UL 3:6Košťál
Nový
12.11.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 4:3Faigl st.
laik
23.03.22středa19:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Incredibles11:1Faigl st.
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky "A"20:2Hanzlík
laik
04.04.22pondělí17:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 6:5Kresta
Nový
08.06.22středa22:00WHC KBVikings LibouchecFC Rapid UL "D" 5:6Košťál
Rouče
12.kolo
28.03.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL"10:9Matys
Lutka
30.03.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"TJ Svádov - Olšinky "A" 3:5Kresta
Šmid
01.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "D" 3:3Macháček
Šmid
13.06.22pondělí20:00hala UJEPVikings LibouchecBřezňáci UL 6:10Matys
Řízek
15.06.22středa20:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FT Forza "UL" 1:3Tuček
Macháček
15.06.22středa20:00UT SeverkaSamba ULFC Incredibles 7:7Lutka
Košťál
13.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULTJ Sebuzín 5:0
04.04.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Vikings Libouchec 6:5Mollinger
Macháček
06.04.22středa20:00kontumaceFC Lokomotif "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:0Košťál
Nový
06.04.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL"12:3Macháček
Tuček
07.04.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Samba UL 3:0Kamínek
Nový
07.04.22čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo Ústí n.L. 8:2Hanzlík
Macháček
14.kolo
11.04.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FT Forza "UL" 6:2Nový
Hanzlík
11.04.22pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotif "B" 3:10Košťál
Matys
11.04.22pondělí17:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.FC Rapid UL "D" 3:2Faigl st.
Faigl ml.
15.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Svádov - Olšinky "A" 6:1Macháček
Faigl ml.
15.04.22pátek19:00kontumaceSamba ULBřezňáci UL 5:0Macháček
Faigl ml.
30.05.22pondělí21:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Incredibles 3:1Nový
Košťál
15.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULFlamengo Ústí n.L. 5:0
18.04.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Samba UL 2:7Macháček
Hanzlík
20.04.22středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza "UL" 1:4Faigl st.
Faigl ml.
20.04.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"TJ Sebuzín 6:9Faigl ml.
Faigl st.
22.04.22pátek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Ústí n.L. 6:7Košťál
Faigl ml.
16.06.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 7:4Řízek
Rouče
16.kolo
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.FC Incredibles 5:0
27.04.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" 1:4Lutka
Hanzlík
29.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínVikings Libouchec 6:5Faigl st.
Faigl ml.
29.04.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 2:10Nový
Faigl ml.
29.04.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Lokomotif "B" 7:4Nový
Faigl ml.
18.05.22středa19:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky "A" 5:3Nový
Rouče
17.kolo
02.05.22pondělí18:00kontumaceBřezňáci ULFT Forza "UL" 0:5Matys
Lutka
02.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"KMK Tornádo "UL"12:5Macháček
Nový
04.05.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Flamengo Ústí n.L. 2:7Mollinger
Šmid
05.05.22čtvrtek21:00kontumaceFC Rapid UL "D"FC Incredibles 5:0Košťál
Macháček
06.05.22pátek19:00LibouchecVikings LibouchecSamba UL 8:5Faigl st.
Faigl ml.
06.05.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Bouráci Ústí n.L. 3:4Lutka
Macháček
18.kolo
09.05.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "D" 2:3Lutka
Hanzlík
11.05.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Svádov - Olšinky "A"14:4Mollinger
Lutka
11.05.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 8:3Faigl st.
Faigl ml.
12.05.22čtvrtek18:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.Vikings Libouchec 6:3Hanzlík
Matys
13.05.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Lokomotif "B" 6:8Faigl st.
Faigl ml.
13.05.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Sebuzín 7:0Faigl st.
Faigl ml.
19.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULFC Rapid UL "D" 0:5
16.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Incredibles 3:3Macháček
Lutka
18.05.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza "UL" 1:8Macháček
Lutka
19.05.22čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" 8:8Hanzlík
Macháček
20.05.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFlamengo Ústí n.L. 2:5Faigl st.
Faigl ml.
20.05.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Bouráci Ústí n.L. 3:6Faigl st.
Faigl ml.
20.kolo
23.05.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Březňáci UL 8:4Lutka
Košťál
25.05.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 3:3Kamínek
Lutka
25.05.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotif "B" 6:4Šmid
Matys
26.05.22čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Svádov - Olšinky "A"13:3Faigl st.
Faigl ml.
26.05.22čtvrtek18:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.Samba UL 4:7Matys
Rouče
27.05.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín 3:6Matys
Rouče
21.kolo
odloženo z podnětu DFlamengo Ústí n.L.TJ Bouráci Ústí n.L. 0:5
30.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Březňáci UL 3:20Nový
Košťál
01.06.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rapid UL "D" 1:9Košťál
Nový
02.06.22čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Incredibles12:11Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 2:4Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
22.kolo
06.06.22pondělí18:00UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotif "B" 4:9Lutka
Faigl ml.
06.06.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Bouráci Ústí n.L. 6:15Faigl st.
laik
08.06.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Vikings Libouchec 5:3Košťál
Rouče
08.06.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Sebuzín 9:11Faigl st.
Faigl ml.
08.06.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 5:0Rouče
Košťál
10.06.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Flamengo Ústí n.L. 9:9Matys
laik

celkem záznamů: 132

generováno za 0.17 sekund