sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
rozhodčí
vše
Faigl st. Jaroslav
Franko Štefan
Hanzlík Jiří
Heřman Martin
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lasch Jiří
Lutka Josef
Macháček Jiří
Menšík Jaroslav
Mollinger Lukáš
Nauš Dominik
Novotný Jan
Nový Miloslav
Plzák Daniel
Prágl Martin
Řezníček Jiří
Řízek Vlastimil
Šebetka Jan
Šmid Jiří
Spusta Josef
Štafa Pavel
Sůra Jindřich
Tuček Michal
Vlašič Miroslav
hřiště
vše
hala Březenecká Chomutov
hala Chomutov
hala Gymnázium Jateční
hala Krupka
hala Lovosice U Přívozu
hala SCHZ Lovosice
hala Setuza
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
kontumace
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
označit tým
----------
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
domácí
hosté
vše
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
vše
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
vše
Chelsea Bar UL
FC Atletico Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Ludis Team Třebenice
Oranjes Ústí n. L.
Oxyworld Chomutov "B"
Svarog FC Teplice "B"
17:00
TJ Sebuzín
Březňáci UL
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
18:00
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Michal Tuček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 03.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 22
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2017/2018 Krajský přebor UK
1
04.10.17
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC VITO Proboštov
6:4
Vlašič
Prágl
2
13.10.17
pátek
19:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
Gardenline Ltm. "B"
5:1
Franko
Šebetka
3
19.10.17
čtvrtek
20:45
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
Gardenline Ltm. "B"
3:2
Kamínek
Faigl st.
4
25.10.17
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Rapid UL "B"
1:8
Vlašič
Novotný
5
02.11.17
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Oranjes Ústí n. L.
Gardenline Ltm. "B"
5:1
Lutka
Nový
6
08.11.17
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Svarog FC Teplice "B"
8:7
Vlašič
Řezníček
7
17.11.17
pátek
18:00
hala UJEP
Chelsea Bar UL
Gardenline Ltm. "B"
6:9
Macháček
Nový
8
22.11.17
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Atletico Chomutov "B"
11:2
Vlašič
Řezníček
9
26.11.17
neděle
20:00
Chemik Lvs
Ludis Team Třebenice
Gardenline Ltm. "B"
4:5
Vlašič
Novotný
10
08.12.17
pátek
20:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
7:5
Prágl
Mollinger
11
11.12.17
pondělí
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Killers Lovosice
Gardenline Ltm. "B"
6:8
Prágl
Sýs
12
10.03.18
sobota
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
6:0
Hanzlík
Lutka
13
17.01.18
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Oxyworld Chomutov "B"
4:4
Hanzlík
Tuček
14
26.01.18
pátek
21:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm. "B"
FC NY Tiradores "UL"
8:2
Novotný
Řezníček
15
30.01.18
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Gardenline Ltm. "B"
3:7
Kamínek
Nový
16
05.02.18
pondělí
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Oranjes Ústí n. L.
8:4
Šmid
Mollinger
17
26.03.18
pondělí
20:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
Gardenline Ltm. "B"
12:5
Košťál
Kalina
18
21.02.18
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Chelsea Bar UL
15:7
Mollinger
Šmid
19
02.03.18
pátek
19:00
Chomutov
FC Atletico Chomutov "B"
Gardenline Ltm. "B"
15:0
Menšík
Hanzlík
20
13.03.18
úterý
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Ludis Team Třebenice
8:6
Prágl
Lasch
21
16.03.18
pátek
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Gardenline Ltm. "B"
3:5
Lutka
Nový
22
21.03.18
středa
19:30
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Killers Lovosice
3:14
Vlašič
Prágl
celkem záznamů: 22
generováno za 0.1 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek