Dnes je pondělí 15.07.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2022/2023 Okresní přebor
1.kolo
05.09.22pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"KMK Tornádo "UL"12:4Faigl st.
Faigl ml.
06.09.22úterý20:30KrupkaTJ Proboštov "B"Vikings Libouchec10:4Hanzlík
Nový
07.09.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 9:3Macháček
Sůra
09.09.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULBřezňáci UL 5:12Faigl ml.
Faigl st.
05.12.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FK Auto Horejsek 7:2Faigl st.
Faigl ml.
05.12.22pondělí19:00LibouchecTJ SebuzínFC Sokol UL 5:7Sůra
Nauš
11.04.23úterý18:00UT SNPFC Rapid UL "C"Flamengo Ústí n.L. 2:2Košťál
Nauš
2.kolo
12.09.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Sebuzín 3:9Faigl st.
Faigl ml.
12.09.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Samba UL 6:6Mollinger
Macháček
13.09.22úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 2:9Kresta
Košťál
15.09.22čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.FT Forza "UL" 0:5Hanzlík
Rouče
16.09.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL 4:3Faigl st.
Řízek
12.12.22pondělí19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Rapid UL "C" 5:0Tuček
Matys
04.05.23čtvrtek18:00UT SNPBřezňáci ULTJ Proboštov "B" 3:3Hanzlík
Mollinger
3.kolo
19.09.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULVikings Libouchec 8:4Hanzlík
Šmid
21.09.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FK Auto Horejsek 1:3Mollinger
Sůra
21.09.22středa20:30KrupkaTJ Proboštov "B"TJ Svádov - Olšinky "A"17:8Hanzlík
Macháček
23.09.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFlamengo Ústí n.L. 7:3Faigl ml.
Faigl st.
13.03.23pondělí20:30kontumaceFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 5:0Macháček
Kamínek
05.04.23středa20:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL 2:4Faigl ml.
Macháček
12.04.23středa17:00UT SNPFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 1:3Macháček
Nový
4.kolo
26.09.22pondělí20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Sokol UL 7:6Košťál
Nový
26.09.22pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FT Forza "UL" 5:4Macháček
Sůra
26.09.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Sebuzín 5:4Faigl st.
Košťál
29.09.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekSamba UL 7:4Šmid
Kresta
30.09.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 4:1Tuček
Hanzlík
30.09.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec 8:4Faigl st.
Faigl ml.
01.05.23pondělí19:00UT Stad.mlFlamengo Ústí n.L.TJ Proboštov "B" 4:12Macháček
Mollinger
5.kolo
03.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULTJ Svádov - Olšinky "A" 7:7Lutka
laik
03.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL14:8Lutka
laik
03.10.22pondělí20:30KrupkaTJ Proboštov "B"FK Auto Horejsek12:1Hanzlík
Nauš
05.10.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Kresta
Lutka
05.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"KMK Tornádo "UL" 9:7Lutka
Kresta
07.10.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Lokomotif "UL" 2:9Nový
Řízek
07.10.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFlamengo Ústí n.L.10:1Řízek
Nový
6.kolo
10.10.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Vikings Libouchec 8:1Řízek
Lutka
12.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FT Forza "UL" 2:3Tuček
Nový
13.10.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekTJ Sebuzín 4:7Košťál
Nový
14.10.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Proboštov "B" 8:8Hanzlík
laik
14.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:1Sůra
laik
14.10.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 3:9Matys
Tuček
13.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Sokol UL 4:3Faigl ml.
Faigl st.
7.kolo
17.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFlamengo Ústí n.L. 6:2Kresta
Macháček
17.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFK Auto Horejsek 8:4Macháček
Kresta
19.10.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULTJ Svádov - Olšinky "A" 3:9Hanzlík
Řízek
19.10.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC NY Tiradores "B" 7:3Macháček
Matys
21.10.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "UL" 6:3Matys
Nový
21.10.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "C" 4:8Nový
Matys
07.12.22středa20:00kontumaceFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL" 5:0Matys
Mollinger
8.kolo
26.10.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 5:4Tuček
Řízek
26.10.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"TJ Proboštov "B" 5:5Řízek
Tuček
27.10.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekVikings Libouchec 6:3Kamínek
Nový
28.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Sebuzín 0:4Hanzlík
Rouče
28.10.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL10:2Matys
Faigl st.
28.10.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 5:12Faigl st.
Matys
10.05.23středa18:00UT SeverkaFlamengo Ústí n.L.Březňáci UL 2:3Macháček
Mollinger
9.kolo
31.10.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Flamengo Ústí n.L. 6:3Faigl st.
Lutka
31.10.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotif "UL" 5:1Hanzlík
Šmid
31.10.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFC NY Tiradores "B" 6:11Šmid
Hanzlík
02.11.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"FT Forza "UL" 4:2Nový
Řízek
02.11.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Auto Horejsek10:8Faigl st.
laik
19.05.23pátek19:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "C" 2:0Sůra
Řízek
19.05.23pátek17:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 3:3Řízek
Macháček
10.kolo
09.11.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín 2:1Mollinger
Nauš
09.11.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL10:5Nauš
Mollinger
10.11.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekTJ Svádov - Olšinky "A" 5:3Faigl ml.
Faigl st.
11.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Vikings Libouchec 6:3Hanzlík
Tuček
11.11.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Březňáci UL 3:3Sůra
Řízek
17.04.23pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flamengo Ústí n.L. 5:4Kamínek
Macháček
25.04.23úterý18:00UT SeverkaSamba ULTJ Proboštov "B" 3:1Tuček
Nový
11.kolo
kontumaceTJ Proboštov "B"KMK Tornádo "UL" 0:5
14.11.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Lokomotif "UL"11:3Košťál
Nauš
14.11.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULFT Forza "UL" 3:4Kamínek
Matys
15.11.22úterý19:00kontumaceBřezňáci ULFC NY Tiradores "B" 0:5Kamínek
Rouče
18.11.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 2:1Faigl st.
Faigl ml.
02.02.23čtvrtek20:00LibouchecFlamengo Ústí n.L.FK Auto Horejsek 4:8Nový
Košťál
08.06.23čtvrtek18:00LibouchecVikings LibouchecFC Rapid UL "C" 3:3Hanzlík
Mollinger
12.kolo
kontumaceSamba ULFC Sokol UL 0:5
30.11.-1pondělí19:00UT SNPFC Rapid UL "C"Březňáci UL 3:6Faigl st.
Lutka
23.11.22středa20:00KrupkaTJ Proboštov "B"TJ Sebuzín 8:8Hanzlík
Nový
23.11.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:1Kamínek
Řízek
25.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Svádov - Olšinky "A" 1:6Hanzlík
Sůra
25.11.22pátek19:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Flamengo Ústí n.L.15:2Macháček
Řízek
25.11.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Auto Horejsek 4:4Tuček
Matys
13.kolo
28.11.22pondělí20:00LibouchecFC Sokol ULTJ Proboštov "B" 8:15Hanzlík
Šmid
28.11.22pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecSamba UL 7:4Šmid
Hanzlík
28.11.22pondělí19:00kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"FC Rapid UL "C" 5:0
30.11.22středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFT Forza "UL" 6:2Šmid
Matys
01.12.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Lokomotif "UL" 2:13Macháček
Řízek
02.12.22pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"11:0Řízek
Rouče
11.04.23úterý19:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 0:3Košťál
Nauš
14.kolo
20.03.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FT Forza "UL" 5:5Faigl st.
Lutka
20.03.23pondělí19:00kontumaceVikings LibouchecTJ Proboštov "B" 0:5Kresta
Nový
21.03.23úterý21:00WHC KBFC Sokol ULTJ Sebuzín 6:7Hanzlík
Tuček
22.03.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULSamba UL 9:5Košťál
Nauš
22.03.23středa18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Rapid UL "C" 2:2Hanzlík
Šmid
23.03.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC NY Tiradores "B" 4:6Faigl st.
Řízek
24.03.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Lokomotif "UL" 3:8Kresta
Rouče
15.kolo
27.03.23pondělí20:30SlunetaFC Sokol ULKMK Tornádo "UL"14:1Košťál
Nauš
27.03.23pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" 3:2Tuček
Kresta
27.03.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"Březňáci UL11:14Hanzlík
Lutka
27.03.23pondělí19:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"FK Auto Horejsek 5:6Macháček
Řízek
29.03.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Flamengo Ústí n.L. 6:2Nauš
Košťál
31.03.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky "A" 8:11Faigl ml.
Faigl st.
31.03.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínVikings Libouchec 8:2Řízek
Faigl ml.
16.kolo
kontumaceVikings LibouchecFC Sokol UL 0:5
03.04.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" 8:7Sůra
Košťál
03.04.23pondělí19:00kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Proboštov "B" 5:0Macháček
Šmid
05.04.23středa19:00UT SeverkaBřezňáci ULTJ Sebuzín 2:7Macháček
Faigl ml.
06.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.Samba UL 2:11Hanzlík
Šmid
06.04.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFT Forza "UL" 2:9Košťál
Matys
07.04.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 1:6Tuček
Matys
17.kolo
kontumaceSamba ULFK Auto Horejsek 0:5
kontumaceTJ Proboštov "B"Flamengo Ústí n.L. 0:5
10.04.23pondělí19:00UT SlunetaFC Sokol ULBřezňáci UL 6:4Hanzlík
Šmid
12.04.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "UL"10:6Kresta
Mollinger
14.04.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Svádov - Olšinky "A" 7:5Šmid
Rouče
14.04.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" 9:3Košťál
Nový
02.05.23úterý21:00SlunetaFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 6:5Hanzlík
Rouče
18.kolo
kontumaceFK Auto HorejsekTJ Proboštov "B" 5:0
17.04.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Sokol UL 8:1Košťál
Nauš
17.04.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Samba UL 7:4Hanzlík
Matys
19.04.23středa19:00UT SeverkaBřezňáci ULVikings Libouchec10:5Lutka
Nový
20.04.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.TJ Sebuzín 3:4Nauš
Řízek
21.04.23pátek18:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FT Forza "UL" 8:0Faigl st.
Faigl ml.
21.04.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "C" 3:7Sůra
Řízek
19.kolo
24.04.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFlamengo Ústí n.L. 6:2Košťál
Nauš
24.04.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC Lokomotif "UL"14:7Lutka
Macháček
26.04.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" 6:4Nauš
Lutka
26.04.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "C" 4:1Mollinger
Šmid
28.04.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 5:5Tuček
Matys
05.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Svádov - Olšinky "A" 6:7Hanzlík
Gajarský
01.06.23čtvrtek19:00UT SNPTJ SebuzínFK Auto Horejsek 4:3Košťál
Nauš
20.kolo
kontumaceTJ Svádov - Olšinky "A"Březňáci UL 5:0
04.05.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Sokol UL 6:7Hanzlík
Šmid
04.05.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.Vikings Libouchec 3:6Macháček
Nový
05.05.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 1:9Matys
Macháček
05.05.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Proboštov "B" 4:6Šmid
Majer
05.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"Samba UL 5:10Macháček
Matys
05.06.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Sebuzín 6:9Hanzlík
Šmid
21.kolo
08.05.23pondělí19:00KrupkaTJ Proboštov "B"FC Rapid UL "C" 8:5Hanzlík
Macháček
08.05.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFC Lokomotif "UL" 3:8Sůra
Řízek
08.05.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"KMK Tornádo "UL" 8:3Nový
Rouče
10.05.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFlamengo Ústí n.L. 5:5Mollinger
Macháček
12.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFK Auto Horejsek 5:6Kresta
Nový
12.05.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC NY Tiradores "B" 6:5Matys
Rouče
12.05.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 4:5Macháček
Tuček
22.kolo
15.05.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Vikings Libouchec 7:5Hanzlík
Nový
17.05.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Proboštov "B" 3:4Hanzlík
Rouče
18.05.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekBřezňáci UL 5:12Šmid
Hanzlík
19.05.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL15:1Sůra
Hanzlík
19.05.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"TJ Sebuzín 1:0Řízek
Sůra
19.05.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 3:13Macháček
Řízek
12.06.23pondělí18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky "A" 3:6Hanzlík
Šmid
23.kolo
22.05.23pondělí18:00KrupkaTJ Proboštov "B"Samba UL 6:7Hanzlík
Nový
22.05.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FK Auto Horejsek 1:0Faigl st.
Faigl ml.
22.05.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULFC Rapid UL "C" 6:2Sůra
Rouče
24.05.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Lokomotif "UL" 9:2Nový
Rouče
25.05.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 3:7Tuček
Nový
26.05.23pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFC NY Tiradores "B" 3:4Košťál
Sůra
26.05.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 5:3Šmid
Hanzlík
24.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Vikings Libouchec 0:5
29.05.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 2:13Nový
Macháček
31.05.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL 6:0Tuček
Rouče
01.06.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekFlamengo Ústí n.L. 1:4Hanzlík
Kamínek
02.06.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Proboštov "B" 4:1Faigl st.
Tuček
02.06.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Sebuzín 7:8Tuček
Faigl st.
02.06.23pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Březňáci UL 8:3Macháček
Nový
25.kolo
05.06.23pondělí19:30UT SlunetaFC Sokol ULSamba UL 5:9Faigl st.
Macháček
05.06.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC NY Tiradores "B" 2:5Lutka
Nový
07.06.23středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Rapid UL "C" 8:6Lutka
Tuček
08.06.23čtvrtek18:00UT SNPFlamengo Ústí n.L.FC Lokomotif "UL" 5:12Lutka
08.06.23čtvrtek19:00LibouchecFK Auto HorejsekKMK Tornádo "UL" 9:9Šmid
Hanzlík
09.06.23pátek19:00kontumaceVikings LibouchecFT Forza "UL" 0:5Faigl st.
Sůra
09.06.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Proboštov "B" 8:2Tuček
26.kolo
kontumaceSamba ULVikings Libouchec 0:5
kontumaceFC Lokomotif "UL"FK Auto Horejsek 5:0
12.06.23pondělí20:30KrupkaTJ Proboštov "B"FC Sokol UL11:2Košťál
Lutka
14.06.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Březňáci UL 4:4Lutka
Tuček
15.06.23čtvrtek18:00UT MojžířKMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín 1:5Macháček
Tuček
16.06.23pátek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "C"TJ Svádov - Olšinky "A" 1:6Macháček
Tuček
16.06.23pátek18:30kontumaceFC NY Tiradores "B"Flamengo Ústí n.L. 5:0Řízek
Sůra

celkem záznamů: 182

generováno za 0.11 sekund