Dnes je úterý 23.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 Krajský přebor UK
1.kolo
FC NY Tiradores "UL"volný los :
03.10.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Teplice "B" 4:2Hanzlík
Lutka
04.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. "A" 1:1Vlašič
Vlašič
05.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov 2:2Pašek
Macháček
06.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 7:2Šmid
Hanzlík
06.03.22neděle20:00ChomutovOxyworld Chomutov "B"FŠ Litvínov 5:2Hanzlík
Mollinger
2.kolo
SK Roudnice n.L. "A"volný los :
11.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 6:1Vlašič
Macháček
11.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Rapid UL "B" 2:6Hanzlík
Řízek
11.10.21pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovOxyworld Chomutov "B" 6:1Šmid
Hanzlík
13.10.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC NY Tiradores "UL" 1:3Pašek
Lutka
14.10.21čtvrtek19:00LibouchecFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 8:3Hanzlík
Nový
3.kolo
volný losFŠ Litvínov :
18.10.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"TJ Oldřichov 6:0Lutka
Macháček
19.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSvarog FC Teplice "B" 2:2Košťál
Macháček
20.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:1Košťál
Tuček
22.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. "A" 3:7Pašek
Menšík
24.10.21neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"Futsal Děčín 2:10Hanzlík
Pašek
4.kolo
TJ Oldřichovvolný los :
25.10.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FŠ Litvínov 8:1Šmid
Mollinger
25.10.21pondělí20:30WHC KBFutsal DěčínFC NY Tiradores "UL" 4:9Košťál
Faigl st.
25.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Oxyworld Chomutov "B" 3:4Lutka
Kamínek
27.10.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov 5:1Hanzlík
Vlašič
29.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 4:5Vlašič
Vlašič
5.kolo
volný losFutsal Děčín :
01.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Svarog FC Teplice "B" 6:2Hanzlík
Lutka
02.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 6:10Macháček
Košťál
03.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovTJ Oldřichov 1:7Hanzlík
Kalina
03.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. "A" 4:2Mollinger
Macháček
07.11.21neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Killers Lovosice 5:3Šmid
Mollinger
6.kolo
Svarog FC Teplice "B"volný los :
08.11.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 2:2Hanzlík
Nový
08.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"TJ Oldřichov 5:6Prágl
Vlašič
10.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov 4:8Faigl st.
Lutka
12.11.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"Oxyworld Chomutov "B" 4:5Hanzlík
Pašek
25.11.21čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínFŠ Litvínov 9:5Faigl st.
Nový
7.kolo
volný losFC Killers Lovosice :
09.10.21sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 3:8Milner
Lasch
16.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. "A" 4:4Mollinger
Nový
17.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSvarog FC Teplice "B" 5:2Šmid
Hanzlík
21.11.21neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín 8:0Lutka
Hanzlík
21.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Betis Kadaň "B" 5:0Košťál
Mollinger
8.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :
22.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Futsal Děčín 3:4Hanzlík
Macháček
23.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOxyworld Chomutov "B" 8:4Mollinger
Hanzlík
24.11.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFŠ Litvínov 7:3Vlašič
Prágl
28.11.21neděle17:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"TJ Oldřichov 0:14Faigl st.
Nový
17.03.22čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 2:5Faigl st.
Hanzlík
9.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :
29.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Ervěnice-Jirkov 3:1Košťál
Macháček
30.11.21úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice 7:3Hanzlík
Nový
03.12.21pátek20:00LibouchecFutsal DěčínSvarog FC Teplice "B" 9:8Lutka
Macháček
05.12.21neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Roudnice n.L. "A" 4:2Lutka
Hanzlík
19.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" 6:6Mollinger
Řízek
10.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :
06.12.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 4:4Lutka
Macháček
06.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Svarog FC Teplice "B" 9:1Košťál
Faigl st.
08.12.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov 3:3Hanzlík
Faigl st.
11.12.21sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Stádník
Cílek
15.03.22úterý20:30KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:4Macháček
Nový
11.kolo
volný losOxyworld Chomutov "B" :
13.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC NY Tiradores "UL" 4:1Prágl
Vlašič
14.12.21úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:10Hanzlík
Košťál
15.12.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Ervěnice-Jirkov 3:4Lutka
Nový
18.12.21sobota17:00KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B" 4:0Macháček
Faigl st.
06.03.22neděle17:00KrupkaFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 4:2Faigl st.
Lutka
12.kolo
volný losFC NY Tiradores "UL" :
03.01.22pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Betis Kadaň "B" 7:3Lutka
Macháček
04.01.22úterý20:30KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov 5:4Faigl st.
Mollinger
05.01.22středa18:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 6:2Košťál
Nový
05.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovOxyworld Chomutov "B" 2:6Hanzlík
Mollinger
10.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Killers Lovosice 6:3Mollinger
Šmid
13.kolo
volný losSK Roudnice n.L. "A" :
10.01.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FŠ Litvínov10:4Lutka
Nový
11.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín 2:4Hanzlík
Šmid
12.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Teplice "B" 6:2Šmid
Mollinger
15.01.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"TJ Oldřichov 4:4Hanzlík
Lutka
16.01.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:5Mollinger
Šmid
14.kolo
FŠ Litvínovvolný los :
17.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Betis Kadaň "B"10:2Šmid
Hanzlík
18.01.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Ervěnice-Jirkov 5:5Hanzlík
Macháček
19.01.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 3:4Lutka
Gajarský
21.01.22pátek20:00LibouchecFutsal DěčínOxyworld Chomutov "B" 9:3Gajarský
Nový
23.01.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC NY Tiradores "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
15.kolo
volný losTJ Oldřichov :
22.01.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B"15:1Vlašič
Lafek
25.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 1:5Hanzlík
Faigl st.
26.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 9:3Lutka
Nový
26.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Roudnice n.L. "A" 4:11Macháček
Hanzlík
28.01.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Futsal Děčín 0:2Faigl st.
Lutka
16.kolo
Futsal Děčínvolný los :
31.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"FC Rapid UL "B" 4:2Hanzlík
Lutka
31.01.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOxyworld Chomutov "B" 5:2Faigl st.
Nový
01.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 1:7Košťál
Hanzlík
04.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov 2:4Lutka
Nový
06.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFŠ Litvínov 6:7Hanzlík
Šmid
17.kolo
volný losSvarog FC Teplice "B" :
06.02.22neděle20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 2:5Pelikán
Chládek
07.02.22pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 2:0Košťál
Macháček
08.02.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" 4:2Lutka
Hanzlík
09.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFutsal Děčín 3:6Mollinger
Šmid
13.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. "A" 4:3Šmid
Mollinger
18.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :
14.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"SK Ervěnice-Jirkov 5:0Košťál
Faigl st.
15.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FŠ Litvínov 5:3Faigl st.
Nový
16.02.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Oxyworld Chomutov "B" 4:8Mollinger
Faigl st.
17.02.22čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 6:5Košťál
Nový
18.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC NY Tiradores "UL" 2:7Faigl st.
Nový
19.kolo
volný losFC Betis Kadaň "B" :
19.02.22sobota20:30ChomutovOxyworld Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov 3:3Šmid
Mollinger
21.02.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" 4:0Mollinger
Šmid
23.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Killers Lovosice 3:5Hanzlík
Macháček
27.02.22neděle17:00KrupkaTJ OldřichovSvarog FC Teplice "B"13:1Hanzlík
Faigl st.
03.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. "A" 9:5Mollinger
Šmid
20.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :
21.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L. "A"Oxyworld Chomutov "B"11:2Prágl
Vlašič
22.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Futsal Děčín 2:7Košťál
Nový
28.02.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov 6:4Lutka
Macháček
01.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC NY Tiradores "UL" 2:4Hanzlík
Matys
04.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov 2:2Lutka
Nový
21.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :
01.03.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Roudnice n.L. "A" 1:4Faigl st.
Nový
07.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oxyworld Chomutov "B" 5:0Hanzlík
Gajarský
09.03.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" 5:4Lutka
Hanzlík
10.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínFC Killers Lovosice11:3Košťál
Matys
12.03.22sobota18:00KrupkaTJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" 7:2Košťál
Nový
22.kolo
Oxyworld Chomutov "B"volný los :
14.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Roudnice n.L. "A" 5:2Mollinger
Faigl st.
15.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFŠ Litvínov10:1Hanzlík
Faigl st.
16.03.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Teplice "B" 7:5Macháček
Mollinger
16.03.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 4:10Kamínek
Nový
18.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín 3:2Hanzlík
Procházka

celkem záznamů: 132

generováno za 0.1 sekund