Dnes je sobota 13.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 Okresní přebor
12.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"TJ Sebuzín :duel
03.04.24středa19:00UT SeverkaSamba ULBřezňáci UL12:3Hanzlík
Šmid
duel
04.04.24čtvrtek18:00KrupkaFC Gamers TepliceTJ Svádov - Olšinky "A" 6:6Hanzlík
Lutka
duel
05.04.24pátek20:00KrupkaTJ Proboštov "B"FT Forza "UL" 5:6Hanzlík
Faigl st.
duel
05.04.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Old School UL "B" 2:14Šmid
Mollinger
duel
15.04.24pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotif "UL" :duel
13.kolo
08.04.24pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Samba UL 6:3Mollinger
Hanzlík
duel
08.04.24pondělí18:00kontumaceMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 5:0Hanzlík
Mollinger
duel
08.04.24pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Proboštov "B"10:4Košťál
Nový
duel
10.04.24středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín 8:5Tuček
Gajarský
duel
10.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FC Gamers Teplice 7:1Kresta
Sůra
duel
11.04.24čtvrtek20:00UT SeverkaBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" :Košťál
Nový
duel
14.kolo
TJ Proboštov "B"Old School UL "B" :duel
15.04.24pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceBřezňáci UL :duel
17.04.24středa19:00UT SeverkaSamba ULMorgan Commando TP :duel
17.04.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "C"FT Forza "UL" :duel
19.04.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Lokomotif "UL" :duel
19.04.24pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Svádov - Olšinky "A" :duel
15.kolo
22.04.24pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FT Forza "UL" :duel
22.04.24pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" :duel
23.04.24úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Gamers Teplice :duel
24.04.24středa19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "C" :duel
24.04.24středa19:15hala UJEPOld School UL "B"TJ Sebuzín :duel
24.04.24středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULTJ Proboštov "B" :duel
16.kolo
TJ Proboštov "B"FC Lokomotif "UL" :duel
29.04.24pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP :duel
01.05.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "C"TJ Svádov - Olšinky "A" :duel
01.05.24středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School UL "B" :duel
03.05.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL :duel
03.05.24pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL :duel
17.kolo
06.05.24pondělí19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Sebuzín :duel
06.05.24pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TPTJ Proboštov "B" :duel
08.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :duel
08.05.24středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFT Forza "UL" :duel
08.05.24středa19:00UT SeverkaSamba ULFC Gamers Teplice :duel
10.05.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "C" :duel
18.kolo
TJ Proboštov "B"Samba UL :duel
13.05.24pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKMK Tornádo "UL" :duel
13.05.24pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Březňáci UL :duel
15.05.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "C"Old School UL "B" :duel
15.05.24středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "UL" :duel
17.05.24pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínMorgan Commando TP :duel
19.kolo
20.05.24pondělí19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" :duel
20.05.24pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TPFT Forza "UL" :duel
20.05.24pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "C" :duel
22.05.24středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" :duel
22.05.24středa19:00UT SeverkaSamba ULTJ Sebuzín :duel
24.05.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Proboštov "B" :duel
20.kolo
TJ Proboštov "B"FC Gamers Teplice :duel
27.05.24pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Morgan Commando TP :duel
29.05.24středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL :duel
29.05.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "C"Březňáci UL :duel
29.05.24středa19:15hala UJEPOld School UL "B"FC Lokomotif "UL" :duel
31.05.24pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL" :duel
21.kolo
TJ Proboštov "B"FC Rapid UL "C" :duel
03.06.24pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TPOld School UL "B" :duel
03.06.24pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceTJ Sebuzín :duel
04.06.24úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Březňáci UL :duel
05.06.24středa19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky "A" :duel
07.06.24pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" :duel
22.kolo
10.06.24pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"KMK Tornádo "UL" :duel
12.06.24středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Gamers Teplice :duel
12.06.24středa19:15hala UJEPOld School UL "B"Samba UL :duel
12.06.24středa21:00KrupkaFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" :duel
12.06.24středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULMorgan Commando TP :duel
14.06.24pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Proboštov "B" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.03 sekund