Dnes je pondělí 22.07.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 Okresní přebor
1.kolo
31.08.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 5:5Hanzlík
Faigl st.
31.08.21úterý17:00LibouchecFC Sokol ULOld School "UL" 2:3Faigl st.
Hanzlík
01.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 6:0Hanzlík
Kalina
01.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ Libouchec 2:6Košťál
Řízek
02.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sheriffs Teplice 3:5Faigl st.
Mollinger
10.09.21pátek17:30UT SNPSampdoria MRVItalové-Combix UL 4:3Hanzlík
Kalina
2.kolo
07.09.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz10:2Macháček
Hanzlík
08.09.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL12:7Lutka
Macháček
09.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"Sampdoria MRV 3:3Macháček
Řízek
10.09.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL 6:2Kalina
Hanzlík
16.11.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 8:2Macháček
Řízek
19.11.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Libouchec15:2Faigl st.
Hanzlík
3.kolo
14.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol ULFC Sheriffs Teplice 6:4Macháček
Hanzlík
15.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 8:9Mollinger
Macháček
15.09.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecItalové-Combix UL 9:9Hanzlík
Mollinger
15.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOld School "UL" 1:3Mollinger
Hanzlík
16.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "B" 2:1laik
Macháček
17.09.21pátek18:45UT SNPSampdoria MRVKlimax Bar "UL" 4:4Košťál
Rouče
4.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"USK Slávie UL 5:0
21.09.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL17:5Kresta
Faigl st.
21.09.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV 5:4Hanzlík
Macháček
23.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 3:5Košťál
Faigl st.
24.09.21pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Italové-Combix UL16:0Hanzlík
Kalina
23.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecOld School "UL" 4:9Hanzlík
Lutka
5.kolo
odloženo z podnětu DFC Sokol ULFC Kolbenschmidt cz 0:5
27.09.21pondělí20:00UT SeverkaItalové-Combix ULOld School "UL" 3:11Lutka
Kalina
29.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice 3:7Hanzlík
Nový
29.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 4:0Mollinger
Rouče
01.10.21pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Lokomotif "UL" 6:4Hanzlík
Sůra
16.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecKlimax Bar "UL" 1:4Šmid
Hanzlík
6.kolo
05.10.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceTJ Libouchec 7:2Kresta
Mollinger
05.10.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"USK Slávie UL15:4Tuček
Nový
07.10.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV 2:3Macháček
Šmid
08.10.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové-Combix UL 6:5Macháček
Kalina
08.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Old School "UL"10:6Hanzlík
Tuček
23.03.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL 4:1Hanzlík
Macháček
7.kolo
odloženo z podnětu HUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:0
11.10.21pondělí17:30UT SNPSampdoria MRVFC Rapid UL "C" 3:5Macháček
Nový
12.10.21úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFC NY Tiradores "B" 4:7Košťál
Faigl st.
13.10.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Sheriffs Teplice 1:7Faigl st.
Nový
13.10.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Lokomotif "UL" 4:10Hanzlík
Šmid
11.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Klimax Bar "UL" 6:3Macháček
Nový
8.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 0:5
19.10.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceOld School "UL" 1:5Hanzlík
Faigl st.
19.10.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL14:5Hanzlík
Faigl st.
21.10.21čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULSampdoria MRV 5:3Hanzlík
Faigl st.
21.10.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Libouchec 5:4Macháček
Rouče
22.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" 3:5Macháček
Mollinger
9.kolo
27.10.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Kolbenschmidt cz 3:8Nový
Rouče
27.10.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL 5:11Šmid
Faigl st.
27.10.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Rapid UL "C" 3:1Hanzlík
Kordík
28.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Lokomotif "UL" 4:2Mollinger
Řízek
29.10.21pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC NY Tiradores "B" 4:9Tuček
Faigl st.
29.10.21pátek19:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sheriffs Teplice12:0Faigl st.
Tuček
10.kolo
02.11.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Klimax Bar "UL" 5:1Hanzlík
laik
04.11.21čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULTJ Libouchec10:8Nový
Faigl st.
04.11.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOld School "UL" 0:8Košťál
Macháček
05.11.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Sheriffs Teplice16:7Řízek
Sůra
22.03.22úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 3:5Kamínek
Macháček
29.03.22úterý21:00hala UJEPUSK Slávie ULSampdoria MRV 1:0Nový
Řízek
11.kolo
10.11.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC NY Tiradores "B" 2:15Hanzlík
Kalina
10.11.21středa18:00kontumaceItalové-Combix ULFC Sokol UL 0:5Košťál
Nový
11.11.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "C" 7:2Hanzlík
Kordík
12.11.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 8:3Sůra
Kalina
17.03.22čtvrtek18:00LibouchecTJ LibouchecSampdoria MRV 5:4Macháček
Matys
21.03.22pondělí20:30kontumaceFC Sheriffs TepliceFC Lokomotif "UL" 0:5Košťál
Nový
12.kolo
nezpůsobilá HPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 0:5
28.03.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz 6:1Lutka
Matys
28.03.22pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV 4:4Macháček
Košťál
30.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecUSK Slávie UL 3:10Mollinger
Nový
30.03.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"FC Sokol UL 3:4Lutka
Hanzlík
08.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" 8:5Macháček
Hanzlík
13.kolo
05.04.22úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sheriffs Teplice 6:2Košťál
Nový
06.04.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC NY Tiradores "B" 2:11Macháček
Lutka
06.04.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULItalové-Combix UL 4:2Mollinger
Kamínek
07.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotif "UL" 4:7Hanzlík
Macháček
07.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULKlimax Bar "UL" 8:5Kamínek
Nový
08.04.22pátek19:30UT SNPSampdoria MRVOld School "UL" 4:6Hanzlík
Faigl ml.
14.kolo
kontumaceOld School "UL"USK Slávie UL 5:0
11.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Sokol UL 6:8Hanzlík
Nový
13.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
13.04.22středa20:00UT SeverkaItalové-Combix ULTJ Libouchec 5:7Lutka
Řízek
14.04.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Kolbenschmidt cz 7:3Hanzlík
Faigl st.
15.04.22pátek19:30UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV 2:8Hanzlík
Kalina
15.kolo
odloženo z podnětu HUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 5:0
20.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"TJ Libouchec 4:3Nový
Hanzlík
21.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" 1:14Košťál
Faigl st.
21.04.22čtvrtek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Sheriffs Teplice 5:0Menšík
Gajarský
21.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULFC Lokomotif "UL" 4:4Macháček
Šmid
07.06.22úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 6:3Košťál
Rouče
16.kolo
25.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceUSK Slávie UL 2:8Kamínek
Matys
27.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Italové-Combix UL10:2Macháček
Nový
27.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Sampdoria MRV 8:3Hanzlík
Lutka
28.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL 5:4Košťál
Matys
29.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 1:3Faigl st.
laik
03.06.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ Libouchec 8:3Gajarský
Menšík
17.kolo
04.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" 4:5Macháček
Lutka
04.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sheriffs Teplice 2:2Gajarský
Menšík
04.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" 1:7Šmid
Mollinger
04.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 3:5Lutka
Macháček
05.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULFC Rapid UL "C" 0:9Hanzlík
Šmid
13.06.22pondělí18:00UT SNPSampdoria MRVFC Kolbenschmidt cz 1:3Řízek
Matys
18.kolo
09.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL16:1Hanzlík
Lutka
11.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV10:2Lutka
Mollinger
11.05.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Libouchec 7:3Hanzlík
Matys
12.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 3:10Šmid
Řízek
13.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL 3:4Nový
Košťál
13.05.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Old School "UL" 0:7Kalina
Rouče
19.kolo
18.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Sheriffs Teplice 7:1Mollinger
Hanzlík
18.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Lokomotif "UL" 0:10Lutka
Macháček
18.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:4Faigl st.
Faigl ml.
18.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 3:3Hanzlík
Mollinger
20.05.22pátek19:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" 1:4Gajarský
Menšík
20.05.22pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Sokol UL 4:5Macháček
Matys
20.kolo
23.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" 8:3Košťál
Lutka
25.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"TJ Libouchec 7:2Gajarský
Menšík
26.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULUSK Slávie UL 9:5Hanzlík
laik
26.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL10:3Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV 5:4Řízek
Hanzlík
27.05.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Old School "UL" 6:3Faigl st.
Faigl ml.
21.kolo
30.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" 2:4Lutka
Kamínek
01.06.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:3Hanzlík
Macháček
01.06.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sokol UL 5:11Hanzlík
Šmid
02.06.22čtvrtek20:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Rapid UL "C" 1:12Hanzlík
Macháček
02.06.22čtvrtek19:00UT SNPSampdoria MRVUSK Slávie UL 4:0Šmid
Rouče
07.06.22úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" 3:8Menšík
Gajarský
22.kolo
09.06.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULItalové-Combix UL 7:5Faigl st.
Matys
09.06.22čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Old School "UL" 3:2Košťál
Řízek
09.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 0:8Hanzlík
Rouče
10.06.22pátek18:30kontumaceFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL 5:0
10.06.22pátek19:00UT SNPSampdoria MRVTJ Libouchec 5:0Gajarský
Menšík
10.06.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice 5:0Menšík
Gajarský

celkem záznamů: 132

generováno za 0.04 sekund