Dnes je pondělí 22.04.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 2.třída
1.kolo
31.08.20pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Lokomotif "B" 2:13Šmid
31.08.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Sokol UL "B" 2:5Mollinger
01.09.20úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 4:2Faigl st.
02.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 1:1Hanzlík
04.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 3:7Řízek
18.11.20středa20:00SH GymplHop TropFK Sambular UL "B" :
2.kolo
07.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaTJ Svádov - Olšinky "A" 6:6Macháček
07.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop 2:8Řízek
09.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Lokomotif "B" 5:8Mollinger
11.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Incredibles 5:8Nový
11.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
11.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Řízek
3.kolo
odloženo z podnětu HKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" :
14.09.20pondělí20:10UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Barcelona UL10:2Faigl st.
14.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 2:6Šmid
16.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza UL "B" 8:2Faigl st.
16.09.20středa20:00SH GymplHop TropFK Jamajka 7:10laik
18.09.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "B" 7:5Rouče
4.kolo
21.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL"10:3Sůra
21.09.20pondělí20:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:2Kresta
23.09.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"KMK Tornádo "B"10:6Šmid
23.09.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Svádov - Olšinky "A"10:4Mollinger
25.09.20pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Lokomotif "B" 5:7Řízek
25.09.20pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop 7:1Hanzlík
5.kolo
28.09.20pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:9Macháček
28.09.20pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Kalina
28.09.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FT Forza UL "B" 4:3Macháček
30.09.20středa20:00SH GymplHop TropFC Incredibles 5:5Tuček
02.10.20pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Sokol UL "B" 7:2Faigl st.
02.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Sambular UL "B" 5:12Kresta
6.kolo
odloženo z podnětu DFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" :Macháček
05.10.20pondělí20:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Hop Trop 6:7Tuček
05.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B"11:8Hanzlík
05.10.20pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotif "B" 1:8Tuček
07.10.20středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 6:1Macháček
07.10.20středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 2:5Lutka
7.kolo
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"FK Jamajka :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"FC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky "A" :
odloženo vládou ČRHop TropFT Forza UL "B" :
8.kolo
odloženo vládou ČRHop TropKozlos Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRTJ Svádov - Olšinky "A"FSC Tygříci "UL" :
odloženo vládou ČRFC IncrediblesFC Lokomotif "B" :
odloženo vládou ČRFC Barcelona ULKMK Tornádo "B" :
odloženo vládou ČRFK JamajkaFK Sambular UL "B" :
odloženo vládou ČRFT Forza UL "B"FC Sokol UL "B" :
9.kolo
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "B"FK Jamajka :
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"Hop Trop :
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" :
10.kolo
odloženo vládou ČRKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :
odloženo vládou ČRHop TropFC Lokomotif "B" :
odloženo vládou ČRTJ Svádov - Olšinky "A"KMK Tornádo "B" :
odloženo vládou ČRFC IncrediblesFK Sambular UL "B" :
odloženo vládou ČRFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" :
odloženo vládou ČRFT Forza UL "B"FK Jamajka :
11.kolo
odloženo vládou ČRFK JamajkaFC Barcelona UL :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "B"FC Incredibles :
odloženo vládou ČRFK Sambular UL "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "B"Hop Trop :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "B"Kozlos Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" :
12.kolo
05.04.21pondělíFC Lokomotif "B"FSC Tygříci "UL" :
05.04.21pondělíKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. :
05.04.21pondělíFK Sambular UL "B"Hop Trop :
05.04.21pondělíFC Sokol UL "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :
05.04.21pondělíFK JamajkaFC Incredibles :
05.04.21pondělíFT Forza UL "B"FC Barcelona UL :
13.kolo
FC IncrediblesFC Barcelona UL :
TJ Svádov - Olšinky "A"FK Jamajka :
Hop TropFC Sokol UL "B" :
Kozlos Ústí n.L.FK Sambular UL "B" :
FSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" :
FC Lokomotif "B"FT Forza UL "B" :
14.kolo
KMK Tornádo "B"FC Lokomotif "B" :
FK Sambular UL "B"FSC Tygříci "UL" :
FC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
FK JamajkaHop Trop :
FC Barcelona ULTJ Svádov - Olšinky "A" :
FT Forza UL "B"FC Incredibles :
15.kolo
TJ Svádov - Olšinky "A"FC Incredibles :
Hop TropFC Barcelona UL :
Kozlos Ústí n.L.FK Jamajka :
FSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" :
FC Lokomotif "B"FK Sambular UL "B" :
KMK Tornádo "B"FT Forza UL "B" :
16.kolo
FK Sambular UL "B"KMK Tornádo "B" :
FC Sokol UL "B"FC Lokomotif "B" :
FK JamajkaFSC Tygříci "UL" :
FC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. :
FC IncrediblesHop Trop :
FT Forza UL "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :
17.kolo
Hop TropTJ Svádov - Olšinky "A" :
Kozlos Ústí n.L.FC Incredibles :
FSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL :
FC Lokomotif "B"FK Jamajka :
KMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" :
FK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" :
18.kolo
FC Sokol UL "B"FK Sambular UL "B" :
FK JamajkaKMK Tornádo "B" :
FC Barcelona ULFC Lokomotif "B" :
FC IncrediblesFSC Tygříci "UL" :
TJ Svádov - Olšinky "A"Kozlos Ústí n.L. :
FT Forza UL "B"Hop Trop :
19.kolo
Kozlos Ústí n.L.Hop Trop :
FSC Tygříci "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" :
FC Lokomotif "B"FC Incredibles :
KMK Tornádo "B"FC Barcelona UL :
FK Sambular UL "B"FK Jamajka :
FC Sokol UL "B"FT Forza UL "B" :
20.kolo
FK JamajkaFC Sokol UL "B" :
FC Barcelona ULFK Sambular UL "B" :
FC IncrediblesKMK Tornádo "B" :
TJ Svádov - Olšinky "A"FC Lokomotif "B" :
Hop TropFSC Tygříci "UL" :
FT Forza UL "B"Kozlos Ústí n.L. :
21.kolo
FSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. :
FC Lokomotif "B"Hop Trop :
KMK Tornádo "B"TJ Svádov - Olšinky "A" :
FK Sambular UL "B"FC Incredibles :
FC Sokol UL "B"FC Barcelona UL :
FK JamajkaFT Forza UL "B" :
22.kolo
FT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" :
Kozlos Ústí n.L.FC Lokomotif "B" :
Hop TropKMK Tornádo "B" :
TJ Svádov - Olšinky "A"FK Sambular UL "B" :
FC IncrediblesFC Sokol UL "B" :
FC Barcelona ULFK Jamajka :

celkem záznamů: 132

generováno za 0.04 sekund