sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
rozhodčí
vše
Franko Štefan
Gajarský Daniel
Hanzlík Jiří
Hanzlík Jiří
Javorek Jiří
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
Lasch Jiří
Lutka Josef
Macháček Jiří
Majer Dominik
Menšík Jaroslav
Mollinger Lukáš
Novotný Jan
Nový Miloslav
Pacík Miroslav
Prágl Martin
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
Spusta Josef
Sůra Jindřich
Sýs Miloslav
Tuček Michal
Vlašič Miroslav
hřiště
vše
hala Brozany n.Ohří
hala Chomutov
hala Gymnázium Jateční
hala Gymnázium Ltm
hala Krupka
hala Lovosice U Přívozu
hala Sluneta
hala Teplice
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
kontumace
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
označit tým
----------
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
domácí
hosté
vše
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
vše
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
vše
ACZ Lovosice
CF Radobýl Litoměřice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
Italové-Combix UL
volný los
19:00
FC Lokomotif "UL"
TJ Sebuzín
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Futsal Bílina
FC NY Tiradores "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
laik
19:00
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Michal Tuček
19:00
Morgan Commando TP
TJ Proboštov "B"
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Dominik Nauš
20:00
FC Rapid UL "D"
Patriots UL "B"
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
Jan Kresta
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 06.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 26
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2015/2016 Krajský přebor UK
1
18.09.15
pátek
21:30
Sluneta
FC Rapid UL "A"
FC Třebenice
8:1
Tuček
Macháček
2
25.09.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
Internazionale TP
4:5
Košťál
Vlašič
3
02.10.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
FC Jupíci Libochovice
9:2
Gajarský
Sýs
4
05.10.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Třebenice
2:7
Kamínek
Nový
5
16.10.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
Italové-Combix UL
5:12
Vlašič
Prágl
6
20.10.15
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
FC Třebenice
4:2
Košťál
Nový
7
26.10.15
pondělí
19:00
Gympl Ltm
CF Radobýl Litoměřice
FC Třebenice
17:5
Novotný
Prágl
8
04.11.15
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Třebenice
5:6
Kamínek
Pacík
9
13.11.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
FC VITO Proboštov
3:9
Novotný
Vlašič
10
09.12.15
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
Gold Team UL
5:9
Novotný
Prágl
11
27.11.15
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
FC Třebenice
5:7
Košťál
Sýs
12
04.12.15
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
FC NY Tiradores "UL"
9:3
Novotný
Lasch
13
07.12.15
pondělí
20:30
Chomutov
volný los
FC Třebenice
5:5
Majer
Spusta
14
21.03.16
pondělí
21:10
WHC KB
FC Třebenice
FC Rapid UL "A"
5:15
Lutka
Kalina
15
08.01.16
pátek
21:00
kontumace
Internazionale TP
FC Třebenice
5:0
Kamínek
Sýs
16
06.03.16
neděle
19:00
SH Brozany
FC Jupíci Libochovice
FC Třebenice
15:8
Hanzlík
Lutka
17
03.03.16
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC Třebenice
Gold Combix ÚL "B"
4:2
Hanzlík
Novotný
18
27.01.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC Třebenice
7:4
Mollinger
Šmid
19
kontumace
FC Třebenice
FC Balticflora Teplice
0:5
20
29.01.16
pátek
20:30
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
CF Radobýl Litoměřice
5:10
Vlašič
Tuček
21
kontumace
FC Třebenice
Gardenline Ltm. "B"
0:5
22
22.02.16
pondělí
20:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC Třebenice
10:2
Kamínek
Sůra
23
02.03.16
středa
21:00
WHC KB
Gold Team UL
FC Třebenice
6:6
Kresta
Hanzlík
24
11.03.16
pátek
20:00
hala Lovosice U Přívozu
FC Třebenice
ACZ Lovosice
6:8
Mollinger
Hanzlík
25
18.03.16
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
FC Třebenice
7:6
Macháček
Nový
26
25.03.16
pátek
20:00
kontumace
FC Třebenice
volný los
0:5
Prágl
Vlašič
celkem záznamů: 26
generováno za 0.03 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek