sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
rozhodčí
vše
Dias Karel
Doubrava Vladimír
Dvořák Vlastimil
Hanzlík Jiří
Hovorka Miroslav
Kalina František
Košťál Milan
Kresta Jan
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Miněk Pavel
Nový Miloslav
Procházka Petr
Rabas Patrik
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala SKP Sever
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
UT 26.ZŠ Terasa
UT Stadion mládeže
UT ZŠ Mojžíř
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
označit tým
----------
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
domácí
hosté
vše
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
vše
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
vše
CSKA Výšina "B"
Gold Combix ÚL "B"
Horal Stebno
Joalis
KMK Tornádo "B"
Morgan Commando TP
Remost
Telecom
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
17:00
TJ Sebuzín
Březňáci UL
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
18:00
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Michal Tuček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 03.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 62
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2010/2011 Okresní přebor
13
22.11.10
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
5:4
Lasch
Hovorka
2009/2010 Okresní přebor
2
11.09.09
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
Gold Combix ÚL "B"
9:1
Šmid
Hovorka
12
20.11.09
pátek
20:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
AS - Comp
5:5
Lutka
Hovorka
2008/2009 Krajský přebor
8
21.10.08
úterý
20:30
Setuza
Hop Trop A
Flamengo UL
4:4
Matějka
Hovorka
10
06.11.08
čtvrtek
19:30
UT Severka
CSKA Výšina
Linde
5:6
Nový
Hovorka
2008/2009 Okresní přebor
5
29.09.08
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Chaloupka
5:1
Doubrava
Hovorka
7
14.10.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
TJ Libouchec
8:11
Šmid
Hovorka
8
20.10.08
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Pupkins
1:9
Nový
Hovorka
2007/2008 1.třída
4
25.09.07
úterý
17:30
UT SNP
Telecom
Remost
2:7
Šmid
Hovorka
10
09.11.07
pátek
20:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Trmice
11:3
Řízek
Hovorka
14
11.04.08
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
TJ Libouchec
3:5
Nový
Hovorka
15
18.04.08
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
Telecom
7:5
Nový
Hovorka
16
22.04.08
úterý
20:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
TJ Libouchec
6:3
Nový
Hovorka
17
02.05.08
pátek
19:00
UT Severka
Střekov United
Morgan Commando TP
1:10
France
Hovorka
21
27.05.08
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
Morgan Commando TP
0:9
Košťál
Hovorka
21
28.05.08
středa
20:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
FK Všebořice
2:2
Matějka
Hovorka
22
03.06.08
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Telecom
9:0
Hanzlík
Hovorka
2007/2008 Krajský přebor
1
03.09.07
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Bílý Balet "A"
1:3
Matějka
Hovorka
4
24.09.07
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
KMF Úder "A"
5:4
Matějka
Hovorka
5
01.10.07
pondělí
18:10
UT Severka
Sportbar
Combix
7:3
Matějka
Hovorka
9
05.12.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Bílý Balet "A"
12:3
Hanzlík
Hovorka
14
08.04.08
úterý
17:30
UT SNP
Linde
KMK Tornádo "UL"
8:2
Nový
Hovorka
15
14.04.08
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Bílý Balet Děčín
1:10
Matějka
Hovorka
16
22.04.08
úterý
17:30
UT SNP
Linde
FC Kolbenschmidt cz
4:8
Nový
Hovorka
17
28.04.08
pondělí
20:00
UT Severka
Sportbar
FK Pérovna UL
5:0
Hanzlík
Hovorka
19
15.05.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Bílý Balet Děčín
0:4
Nový
Hovorka
20
21.05.08
středa
18:00
UT A.České
Fanda
Teta
6:12
Lutka
Hovorka
2007/2008 Okresní přebor
3
21.09.07
pátek
18:00
UT Severka
Bronx Trmice
Chaloupka
4:4
Řízek
Hovorka
4
12.12.07
středa
18:45
Odloženo
FSC SKP Viktoria
Pupkins
13:6
Hanzlík
Hovorka
6
09.10.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Akord
8:2
Matějka
Hovorka
8
24.10.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Hop Trop - "B"
3:5
Hanzlík
Hovorka
10
02.06.08
pondělí
20:00
UT Severka
Bronx Trmice
Flamengo
5:6
Košťál
Hovorka
12
27.03.08
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
Chaloupka
AS - Comp
2:8
Nový
Hovorka
13
03.04.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Chaloupka
5:4
Šmid
Hovorka
13
04.04.08
pátek
18:00
UT Severka
Bronx Trmice
Městská Policie
6:4
Matějka
Hovorka
22
06.06.08
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Bílý Balet "B"
11:5
Šmid
Hovorka
2007/2008 Pohár A
2
12.12.07
středa
20:15
hala UJEP
KMK Tornádo "UL"
Lesná Pes UL
4:4
Řízek
Hovorka
2007/2008 Pohár C
4
03.01.08
čtvrtek
21:00
Setuza
FC Trmice
Mizerové
8:2
Košťál
Hovorka
2006/2007 1.třída
12
30.03.07
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
Flamengo UL
5:5
Hovorka
12
30.03.07
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Flatus
7:3
Dias
Hovorka
13
04.04.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Horal Stebno
2:3
Hovorka
Dias
13
06.04.07
pátek
17:00
hala UJEP
Morgan Commando TP
TJ Fanda "B"
3:3
Hovorka
Nový
14
11.04.07
středa
20:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
Flamengo UL
6:6
Matějka
Hovorka
14
11.04.07
středa
17:30
UT SNP
Telecom
Chaloupka
11:5
Matějka
Hovorka
15
20.04.07
pátek
17:00
hala UJEP
Morgan Commando TP
Flatus
5:0
Hovorka
Kalina
17
02.05.07
středa
19:00
UT SNP
Telecom
CSKA Výšina "B"
6:1
Hovorka
Matějka
18
11.05.07
pátek
18:30
UT Mojžíř
CSKA Výšina "B"
Flamengo UL
2:8
Hovorka
Nový
20
25.05.07
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Joalis
8:4
Hovorka
Matějka
2006/2007 Krajský přebor
12
02.04.07
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
KMK Tornádo "UL"
4:5
Matějka
Hovorka
15
23.04.07
pondělí
18:10
UT Severka
1.HFC "B"
FC Kolbenschmidt cz
8:5
Matějka
Hovorka
16
30.04.07
pondělí
17:00
UT Severka
Combix
Hop Trop A
5:6
Matějka
Hovorka
16
02.05.07
středa
20:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
KMK Tornádo "UL"
5:2
Matějka
Hovorka
17
09.05.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FSC SKP Viktoria
3:6
Matějka
Hovorka
18
16.05.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Fanda
3:5
Šmid
Hovorka
19
23.05.07
středa
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FSC SKP Viktoria
8:6
Matějka
Hovorka
19
25.05.07
pátek
17:30
UT SNP
Linde
FC Kolbenschmidt cz
2:5
Matějka
Hovorka
21
06.06.07
středa
20:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Fanda
8:14
Nový
Hovorka
22
11.06.07
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Kolbenschmidt cz
6:3
Lutka
Hovorka
2006/2007 Okresní přebor
12
26.03.07
pondělí
21:00
Setuza
Relax
Bílý Balet "B"
7:4
Matějka
Hovorka
15
20.04.07
pátek
19:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Městská Policie
5:5
Matějka
Hovorka
16
23.04.07
pondělí
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Akord
1:1
Matějka
Hovorka
18
11.05.07
pátek
20:00
UT Mojžíř
CSKA Výšina
Hadidas
12:6
Nový
Hovorka
celkem záznamů: 62
generováno za 0.19 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek