Lvíčata ČR U19 dvakrát úspěšná se Slováky ...
15.02.23

15. 2. 2023

I ve druhém zápase Češi nad Slovenskem dominovali

Odvetné přípravné utkání futsalových reprezentací do 19 let hostila ve středu dopoledne hodonínská sportovní hala. Česko i tentokrát porazilo Slovensko 4:0.

Český tým vstoupil do zápasu aktivněji a byl odměněn. Po přihrávce Kuči otevřel skóre ve 3. minutě Šiler. O pět minut později už Brůnovi svěřenci vedli 2:0. Z gólu se radoval Tilinger. Po zbytek první půle hráli Slováci power play, která se ji příliš nedařila a přítomné fanoušky nudila.

Ani ve druhé půli neměli Slováci recept na českou obranu. Naopak Jiří Zápotocký střelou přes celé hřiště do prázdné zvýšil už na 3:0. Ve 35. minutě Češi využili přečíslení tři na dva a Jakeš vstřelil čtvrtý gól lvíčat. V posledních pěti minutách si český výběr vyzkoušel i útočnou power play, ale branka už nepadla.

14. 2. 2023

Lvíčata zvládla derby se Slovenskem. Buchar neinkasoval

Česká futsalová reprezentace do 19 let odehrála v úterý večer přípravné utkání proti Slovensku. Svěřenci trenéra Martina Brůny zvítězili v Hodoníně přesvědčivě 4:0.

Po opatrném úvodu utkání převzali Češi otěže zápasu a v poslední pětiminutovce dokonce dvakrát udeřili. Jako první otevřel skóre po ťukecu s Jar. Zápotockým mělnický Šiler. Minutu poté sklepl Švejkovský balon pro Kuču a ten propálil Horvátha - 2:0.

Ve druhé půli měli Češi další šance, dokonce skórovali, ale branku jim rozhodčí neuznal. Oba týmy pečlivě bránily, ale ve 37. minutě Slováci chybovali ve vlastním vápnu a z nařízené penalty zvýšil Šiler na 3:0. V poslední minutě pečetil povedený výkon lvíčat Švejkovský, který upravil na konečných 4:0.