sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
rozhodčí
vše
Čáni Václav
Friedl Tomáš
Gajarský Daniel
Hanzlík Jiří
Hanzlík Jiří
Heřman Martin
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
Lutka Josef
Macháček Jiří
Mollinger Lukáš
Nový Miloslav
Pacík Miroslav
Řízek Vlastimil
Rouče David
Šmid Jiří
Sůra Jindřich
Sýs Miloslav
Tuček Michal
Vágner Martin
Vaššík Tomáš
hřiště
vše
hala Krupka
hala Libouchec
hala Setuza
hala Teplice
hala WHC Kr.Březno
UT 26.ZŠ Terasa
UT 29.ZŠ Kamenný vrch
UT Severka
UT Stadion mládeže
UT ZŠ Mojžíř
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Real Aussig
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
označit tým
----------
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Real Aussig
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
domácí
hosté
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Real Aussig
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Real Aussig
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
FC NY Tiradores "C"
FC Sokol UL "B"
FK Parta Střekov "B"
FSC Tygříci "B"
Kámoši UL
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
Sampdoria MRV
SK Hraničář Petrovice z.s.
TJ Svádov - Olšinky "A"
ZD Hospoddáři "B"
17:00
TJ Sebuzín
Březňáci UL
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
18:00
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Michal Tuček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 03.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 25
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2015/2016 3.třída
1
08.09.15
úterý
19:00
Libouchec
Náplava Ústí n.L.
ZD Hospoddáři "B"
15:2
Kamínek
2
11.09.15
pátek
18:30
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Náplava Ústí n.L.
2:9
Gajarský
3
18.09.15
pátek
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
TJ Svádov - Olšinky "A"
4:6
Vaššík
4
24.09.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
Sampdoria MRV
Náplava Ústí n.L.
2:7
Macháček
5
01.10.15
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
Náplava Ústí n.L.
Klimax Bar "B"
8:2
Macháček
6
06.10.15
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL "B"
Náplava Ústí n.L.
2:5
Nový
7
14.10.15
středa
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FK Parta Střekov "B"
9:1
Macháček
9
29.10.15
čtvrtek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Náplava Ústí n.L.
4:4
Sýs
10
03.11.15
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FC Božena Ústí n.L.
6:1
Vaššík
11
10.11.15
úterý
20:00
UT Severka
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
4:10
Vaššík
12
19.11.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
4:1
Sýs
13
21.03.16
pondělí
20:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Náplava Ústí n.L.
8:1
Kamínek
14
10.06.16
pátek
18:00
Krupka
ZD Hospoddáři "B"
Náplava Ústí n.L.
9:2
Sýs
15
01.06.16
středa
20:00
Teplice
Náplava Ústí n.L.
SK Hraničář Petrovice z.s.
1:14
Vaššík
16
12.04.16
úterý
20:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Náplava Ústí n.L.
2:4
Košťál
17
19.04.16
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
Sampdoria MRV
3:8
Mollinger
18
27.04.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
Náplava Ústí n.L.
6:3
Čáni
19
03.05.16
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FC Sokol UL "B"
1:12
Macháček
20
13.05.16
pátek
19:00
Setuza
FK Parta Střekov "B"
Náplava Ústí n.L.
8:1
Tuček
21
20.05.16
pátek
19:00
UT Mojžíř
Real Aussig
Náplava Ústí n.L.
5:4
Vaššík
22
24.05.16
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FC Lokomotif "B"
1:11
Sýs
23
30.05.16
pondělí
19:00
UT Severka
FC Božena Ústí n.L.
Náplava Ústí n.L.
8:7
Košťál
24
07.06.16
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
Kámoši UL
0:9
Sýs
25
17.06.16
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Náplava Ústí n.L.
2:6
Vaššík
26
21.06.16
úterý
20:00
UT Severka
Náplava Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
1:12
Lutka
celkem záznamů: 25
generováno za 0.13 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek