sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
rozhodčí
vše
Doubrava Vladimír
Hanzlík Jiří
Hilbert Aleš
Kadeřábek Filip
Kalina František
Košťál Milan
laik
Lutka Josef
Macháček Jiří
Matějka Zdeněk
Mikan Karel
Mošnička Radek
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Šiška Michal
Šmid Jiří
Špora Arnošt
Sýs Miloslav
hřiště
vše
hala Libouchec
hala Setuza
hala SOŠE, T-Mobile aréna
hala WHC Kr.Březno
UT 26.ZŠ Terasa
UT 29.ZŠ Kamenný vrch
UT Neštěmice
UT Severka
UT Stadion mládeže
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
označit tým
----------
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
domácí
hosté
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
vše
FC Božena Ústí n.L.
FC Incredibles
FC Rumíci
FSC Tygříci "B"
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
Kámoši UL
Lesná Pes "B"
SOSOSO
TJ Sebuzín
17:00
TJ Sebuzín
Březňáci UL
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
18:00
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Michal Tuček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 03.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 26
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2010/2011 3.třída
1
02.09.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
Lesná Pes "B"
2:6
Matějka
2
08.09.10
středa
18:30
UT Neštěmice
Bad Boys
HC Slovan garda
6:5
Košťál
3
16.09.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
FSC Tygříci "UL"
0:1
Doubrava
4
20.09.10
pondělí
17:30
UT SNP
Hop Trop "B"
HC Slovan garda
8:3
Kalina
5
13.10.10
středa
20:15
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
Makro
3:2
laik
6
07.10.10
čtvrtek
18:00
UT Kameňák
TJ Sebuzín
HC Slovan garda
8:6
Šmid
7
14.10.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
FC Incredibles
3:9
Řízek
8
20.10.10
středa
21:00
WHC KB
FC Rumíci
HC Slovan garda
7:1
Šmid
9
28.10.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
FK K.B.Ústí n.L.
7:4
Mošnička
10
04.11.10
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
Sampdoria MRV "B"
8:4
Řízek
11
08.11.10
pondělí
18:30
UT Kameňák
Vesničani
HC Slovan garda
1:3
Kalina
12
18.11.10
čtvrtek
17:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
SOSOSO
4:4
Mikan
13
18.03.11
pátek
18:15
UT Neštěmice
Futsal Dream
HC Slovan garda
5:2
Lutka
14
24.03.11
čtvrtek
18:00
Libouchec
Lesná Pes "B"
HC Slovan garda
7:6
Hanzlík
15
28.03.11
pondělí
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
Bad Boys
15:3
Nový
16
26.05.11
čtvrtek
19:00
UT Kameňák
FSC Tygříci "UL"
HC Slovan garda
4:8
Kalina
17
14.04.11
čtvrtek
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
Hop Trop "B"
8:3
Lutka
18
21.04.11
čtvrtek
19:00
UT Severka
Makro
HC Slovan garda
8:8
Mikan
19
28.04.11
čtvrtek
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
TJ Sebuzín
2:4
Macháček
20
04.05.11
středa
20:00
UT Severka
FC Incredibles
HC Slovan garda
5:6
Špora
21
09.05.11
pondělí
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
FC Rumíci
3:5
Macháček
22
19.05.11
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK K.B.Ústí n.L.
HC Slovan garda
5:5
Nový
23
27.05.11
pátek
18:00
UT Severka
Sampdoria MRV "B"
HC Slovan garda
18:3
Lutka
24
30.05.11
pondělí
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
Vesničani
11:1
25
06.06.11
pondělí
20:00
UT Severka
SOSOSO
HC Slovan garda
4:7
Mikan
26
13.06.11
pondělí
18:00
UT Kameňák
HC Slovan garda
Futsal Dream
13:2
Řízek
celkem záznamů: 26
generováno za 0.04 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek