sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
rozhodčí
vše
Blažej Luboš
Doubrava Vladimír
Drahoš Marek
France Pavel
Hanzlík Jiří
Hovorka Miroslav
Justra Michal
Kalina František
Košťál Milan
laik
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala Setuza
hala SKP Sever
hala SOŠE, T-Mobile aréna
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
odloženo z podnětu D
UT 26.ZŠ Terasa
UT Neštěmice
UT Severka
UT Stadion mládeže
UT UJEP
UT ZŠ Mojžíř
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
označit tým
----------
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
domácí
hosté
vše
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
vše
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
vše
FC Bumerang-modrý
FC Draga
FC Incredibles
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
HC Slovan garda
JH Stavby
Kone
Mizerové
Sampdoria MRV
Soptík
TJ Sebuzín
USK Slávie Domina
USK Slávie Malina
ZD Hospoddáři "UL"
17:00
TJ Sebuzín
Březňáci UL
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
18:00
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
Rozhodčí:
Jiří Macháček
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jiří Macháček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Sokol UL
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Michal Tuček
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 03.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 29
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2008/2009 3.třída
1
02.09.08
úterý
17:00
UT UJEP
USK Slávie Malina
FC Bumerang-modrý
9:10
Kalina
2
09.09.08
úterý
18:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
Soptík
1:5
Košťál
3
18.09.08
čtvrtek
17:00
UT UJEP
Kone
FC Bumerang-modrý
3:5
Hanzlík
4
23.09.08
úterý
18:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
Mizerové
5:0
Hovorka
5
30.09.08
úterý
17:30
UT Severka
FC Incredibles
FC Bumerang-modrý
15:2
Nový
6
07.10.08
úterý
18:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
Flamengo "B"
3:9
Hovorka
7
13.10.08
pondělí
16:00
UT Severka
FC Rumíci
FC Bumerang-modrý
5:4
Hanzlík
8
24.10.08
pátek
18:30
UT Mojžíř
FC Draga
FC Bumerang-modrý
11:1
Nový
9
17.03.09
úterý
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
HC Slovan garda
3:10
Doubrava
10
06.11.08
čtvrtek
17:00
UT Severka
ZD Hospoddáři "UL"
FC Bumerang-modrý
7:3
Doubrava
11
11.11.08
úterý
18:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
FC Delírium
3:14
Hovorka
12
21.11.08
pátek
20:00
Setuza
Kostelnici
FC Bumerang-modrý
7:9
Kalina
13
08.05.09
pátek
16:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
FC Lokomotif "UL"
12:5
Hanzlík
14
29.11.08
sobota
14:00
UT Neštěmice
JH Stavby
FC Bumerang-modrý
2:4
Doubrava
15
08.12.08
pondělí
21:00
hala UJEP
FC Bumerang-modrý
USK Slávie Domina
6:14
Kalina
16
13.03.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
USK Slávie Malina
3:10
Doubrava
17
20.03.09
pátek
18:00
UT Severka
Soptík
FC Bumerang-modrý
18:1
Doubrava
18
27.03.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
Kone
1:9
Košťál
20
10.04.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
FC Incredibles
1:7
Hovorka
21
14.04.09
úterý
20:30
UT SNP
Flamengo "B"
FC Bumerang-modrý
16:2
Řízek
22
24.04.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
FC Rumíci
1:8
Hanzlík
23
01.05.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
FC Draga
1:32
Řízek
24
05.05.09
úterý
18:30
UT 26.ZŠ
HC Slovan garda
FC Bumerang-modrý
9:7
Nový
25
15.05.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
ZD Hospoddáři "UL"
3:2
Košťál
26
18.05.09
pondělí
20:00
UT Severka
FC Delírium
FC Bumerang-modrý
12:5
Řízek
27
29.05.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
Kostelnici
10:3
Doubrava
28
05.06.09
pátek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Bumerang-modrý
6:9
Lutka
29
12.06.09
pátek
17:00
UT Mojžíř
FC Bumerang-modrý
JH Stavby
10:4
Řízek
30
15.06.09
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie Domina
FC Bumerang-modrý
0:8
Košťál
celkem záznamů: 29
generováno za 0.03 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek