Repre ČR postoupila do finále turnaje v Thajsku ...
11.08.23

11. 8. 2023

Češi srazili Myanmar a zahrají si v Thajsku finále

Semifinále thajského přípravného turnaje čeští futsalisté s přehledem zvládli. V pátek porazili v historicky prvním měření sil Myanmar 5:1.

Češi zvládli skvěle první desetiminutovku. Skóre otevřel brzy Seidler a na 2:0 zvýšil David Drozd. Do přestávky se už skóre nezměnilo.

Ihned po začátku druhé půle navýšil české vedení Koudelka a když si dal Myanmar vlastní gól, bylo rozhodnuto. Soupeř ještě sice v předposlední minutě snížil na 1:4, ale závěrečné slovo si vzal Pavel Drozd.

Česko – Myanmar 5:1 (2:0)

Branky Česka: 3. Seidler, 10. D. Drozd, 22. Koudelka, 33. vlastní, 40. P. Drozd.

Česko: Žežulka (Hůla) – Homola, Vokoun, Klíma Kuchta – Seidler, P. Drozd, D. Drozd, Koudelka, Slováček, Sváta, Knobloch, Bína. Trenér Tomáš Neumann.