Bylo rozlosováno MČR futsalu U13 a U15 ...
26.05.2325. 5. 2023
David Cupák rozlosoval červnová mistrovství žáků
V brněnské Starez aréně se ve čtvrtek losovaly oba turnaje Mistrovství ČR Ligy starších a mladších žáků, které se odehrají v moravské metropoli v sobotu 17. června 2023. Osudí se ujal patron turnaje a bývalý futsalový reprezentant David Cupák.
Rozlosování MČR Ligy starších žáků futsalu 2023 - Hlavní STAREZ aréna
9:15 | FC Baník Chomutov | x | Futsal Club Ostrava | ||
9:45 | Orel Řečkovice | x | FK Hvězda Cheb | ||
10:15 | TJ Sokol Brtnice | x | FK Tachov | ||
10:45 | Futsal Club Ostrava | x | Orel Řečkovice | ||
11:15 | FK Tachov | x | FC Baník Chomutov | ||
11:45 | FK Hvězda Cheb | x | TJ Sokol Brtnice | ||
12:15 | FK Tachov | x | Futsal Club Ostrava | ||
12:45 | TJ Sokol Brtnice | x | Orel Řečkovice | ||
13:15 | FC Baník Chomutov | x | FK Hvězda Cheb | ||
13:45 | Futsal Club Ostrava | x | TJ Sokol Brtnice | ||
14:15 | FK Hvězda Cheb | x | FK Tachov | ||
14:45 | Orel Řečkovice | x | FC Baník Chomutov | ||
15:15 | FK Hvězda Cheb | x | Futsal Club Ostrava | ||
15:45 | FC Baník Chomutov | x | TJ Sokol Brtnice | ||
16:15 | FK Tachov | x | Orel Řečkovice | ||
16:45 | Vyhlášení výsledků |
Rozlosování MČR Ligy mladších žáků futsalu 2023 - Menší STAREZ aréna
9:00 | Orel Řečkovice | x | FK Neštěmice | ||
9:25 | FK Šumperk | x | FC Rokycany | ||
9:50 | ČAFC Praha | x | Futsal Club Ostrava | ||
10:15 | FK Hvězda Cheb | x | Orel Řečkovice | ||
10:40 | FC Rokycany | x | FK Neštěmice | ||
11:05 | FK Šumperk | x | ČAFC Praha | ||
11:30 | FK Neštěmice | x | Futsal Club Ostrava | ||
11:55 | ČAFC Praha | x | FK Hvězda Cheb | ||
12:20 | Orel Řečkovice | x | FC Rokycany | ||
12:45 | FK Šumperk | x | FK Neštěmice | ||
13:10 | FK Hvězda Cheb | x | Futsal Club Ostrava | ||
13:35 | ČAFC Praha | x | Orel Řečkovice | ||
14:00 | Futsal Club Ostrava | x | FC Rokycany | ||
14:25 | Orel Řečkovice | x | FK Šumperk | ||
14:50 | FK Neštěmice | x | FK Hvězda Cheb | ||
15:15 | FC Rokycany | x | ČAFC Praha | ||
15:40 | FK Hvězda Cheb | x | FK Šumperk | ||
16:05 | Futsal Club Ostrava | x | Orel Řečkovice | ||
16:30 | FK Neštěmice | x | ČAFC Praha | ||
16:55 | FC Rokycany | x | FK Hvězda Cheb | ||
17:20 | Futsal Club Ostrava | x | FK Šumperk | ||
17:45 | Vyhlášení výsledků |