Dnes je čtvrtek 02.05.2024  uživatel nepřihlášen
Překvapení se nekoná. Děčínská Slovanka nedala kůži lacino, s pohárem se ale loučí
16.01.24
Ústeckým zástupcům se v rámci nového Poháru SFČR příliš nedaří. Den po překvapivém vyřazení Tiradores končí na palubovce Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi svou pohárovou pouť i Slovanka Korado SW Děčín. Nutno ale říct, že v tomto případě s hlavou vztyčenou. Hostující outsider, působící v okresním přeboru, utkání pojal především jako zážitek a možnost konfrontace s českou špičkou. Na jeho žádost se proto nejprve prohodilo pořadatelství a následně i zvolil herní formát 2x20 čistého času. V úvodním dějství se povedlo děčínským favorizované druholigisty zaskočit, zatímco Malibu spalovalo všechny možné i nemožné šance, tak Slovance vyšly tři brejky a vedla po devíti minutách překvapivě již 3:0. Ovšem postupem času se začal projevovat rozdíl tří soutěží. Mnohem mladší Malibu, které mělo navíc k dispozici hned tři čtyřky, zpřesnilo hru a vývoj utkání postupně otočilo. Druhá půle se již odehrávala výhradně na polovině Děčína, jehož uchránil od většího debaklu skvělým výkonem brankář Czepan. Konečné skóre se zastavilo na 9:3 pro domácí Středočechy, kteří tak zcela po právu postupují do regionálního čtvrtfinále.

15. ledna 2024, MSH Mladá Boleslav - 20:30
FC Malibu Mladá Boleslav – FC Slovanka Korado SW Děčín 9:3 (5:3)
Branky (asistence): 10. Zajíček (Zabilanský), 11. Polanka (Zabilanský), 13. Zabilanský, 16. Polanka (Maryška), 17. Zajíček (Zabilanský), 21. Machů (Zajíček), 30. Polanka (Kohout), 32. Machů (Polanka), 37. Polanka - 4. Sejkora (Jan Brouček), 5. Kroupa (Jiří Brouček), 9. Kroupa (Jiří Brouček)
Rozhodčí: Zlatník Jakub, Řeháček Lubomír
ŽK: 1:0 (24. Braneac)
Diváků: 100
Malibu: Braneac (Truksa) - Čonka, A. Husák, V. Husák, Kohout, Machů, Maryška (K), Novák, Polanka, Skalický, Velechovský, Zabilanský, Zajíček
Slovanka: Czepan - Jan Brouček, Jiří Brouček (K), Jakubec, Kilian, Kroupa, Neumaier, Sejkora