V pátek 26.4.2024 finále Zimního poháru v MSH Krupka ...
25.04.24
Zimní pohár OSF Ústí n.L.
získá některý z dvojice SK Dubí nebo TJ Svádov - Olšinky
Po skupinové a vyřazovací fázi... číst více »
09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
dnes se nehrají žádná utkání
Dnes je sobota 04.05.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
Výsledné tabulky
sezóna: 2009/2010 - soutěž: Pohár D
Historie tabulek po jednotlivých kolech:
CELKOVÁ TABULKA
Č. | P. | Tým | Z | + | = | − | Dali | : | Dost. | +/- | P | B | posun | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Teta | 4 | 4 | 0 | 0 | 35 | : | 4 | +31 | +6 | 12 | (0) | |
2 | 2 | Dynamo Kameňák | 4 | 2 | 1 | 1 | 19 | : | 17 | +2 | +1 | 7 | (0) | |
3 | 3 | SK Kronen-Labe | 4 | 1 | 1 | 2 | 17 | : | 31 | -14 | -2 | 4 | (+2) | |
4 | 4 | Kozlos Ústí n.L. | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | : | 20 | -10 | -3 | 3 | (-1) | |
5 | 5 | Flamengo "B" | 4 | 0 | 2 | 2 | 10 | : | 19 | -9 | -4 | 2 | (-1) |
TABULKA UTKÁNÍ HRANÁ DOMA
Č. | P. | Tým | Z | + | = | − | Dali | : | Dost. | +/- | P | B | posun | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Teta | 2 | 2 | 0 | 0 | 23 | : | 4 | +19 | 0 | 6 | (+1) | |
2 | 2 | Dynamo Kameňák | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | +6 | 0 | 6 | (-1) | |
3 | 3 | SK Kronen-Labe | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 | : | 6 | +4 | -2 | 4 | (+1) | |
4 | 4 | Kozlos Ústí n.L. | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 8 | -3 | -3 | 3 | (-1) | |
5 | 5 | Flamengo "B" | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 12 | -7 | -5 | 1 | (0) |
TABULKA UTKÁNÍ HRANÁ VENKU
Č. | P. | Tým | Z | + | = | − | Dali | : | Dost. | +/- | P | B | posun | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Teta | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | : | 0 | +12 | +6 | 6 | (0) | |
2 | 2 | Flamengo "B" | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 7 | -2 | +1 | 1 | (+1) | |
3 | 3 | Dynamo Kameňák | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 | : | 11 | -4 | +1 | 1 | (-1) | |
4 | 4 | Kozlos Ústí n.L. | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | : | 12 | -7 | 0 | 0 | (0) | |
5 | 5 | SK Kronen-Labe | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | : | 25 | -18 | 0 | 0 | (0) |