Dnes je pondělí 22.07.2024  uživatel nepřihlášen  
Mistrem ČR kategorie U13 - Futsal Club Ostrava
24.06.24

Suverénním mistrem ČR mezi mladšími žáky se stal Futsal Club Ostrava

Sportovní hala v Chebu hostila v neděli Mistrovství České republiky Ligy mladšíchh žáků futsalu 2024. Turnaj jednoznačně ovládl Futsal Club Ostrava, který vyhrál všech šest zápasů a inkasoval pouhé dva góly. Stříbro putuje do Sušice, bronz uzmul ČAFC Praha. 

Záznam finálového turnaje MČR

Program a výsledky

TJ Sušice  vs. Futsal Club Ostrava   0:8  
ČAFC Praha  vs. TJ Sokol Dobřichovice   4:2
Orel Řečkovice  vs. FK Hvězda Cheb   0:3
Futsal Děčín  vs. TJ Sušice   0:2
TJ Sokol Dobřichovice             
 vs. Futsal Club Ostrava   0:2
ČAFC Praha  vs.   
Orel Řečkovice   5:1
Futsal Club Ostrava  vs. FK Hvězda Cheb   4:0
Orel Řečkovice  vs. Futsal Děčín   2:5
TJ Sušice  vs. TJ Sokol Dobřichovice                 
  3:0
ČAFC Praha  vs. Futsal Club Ostrava   0:5
Futsal Děčín  vs. FK Hvězda Cheb   2:3
Orel Řečkovice  vs. TJ Sušice   0:3
FK Hvězda Cheb  vs. TJ Sokol Dobřichovice   5:1
TJ Sušice  vs. ČAFC Praha   2:1
Futsal Club Ostrava vs. Futsal Děčín   3:2
TJ Sokol Dobřichovice vs. Orel Řečkovice   1:0
Futsal Děčín vs. ČAFC Praha   1:4
FK Hvězda Cheb vs. TJ Sušice   1:1
Futsal Club Ostrava vs. Orel Řečkovice   1:0
TJ Sokol Dobřichovice vs. Futsal Děčín   1:6
FK Hvězda Cheb vs. ČAFC Praha    0:2

Křížová tabulka

MLŽ Cheb Ostrava Děčín ČAFC Dobřich. Sušice Řečkovice B S P
Cheb MLŽ 0:4 3:2 0:2 5:1 1:1 3:0 10 12:10 4.
Ostrava 4:0 MLŽ 3:2 5:0 2:0 8:0 1:0 18 23:2 1.
Děčín 2:3 2:3 MLŽ 1:4 6:1 0:2 5:2 6 16:15 5.
ČAFC 2:0 0:5 4:1 MLŽ 4:2 1:2 5:1 12 16:11 3.
Dobřichovice 1:5 0:2 1:6 2:4 MLŽ 0:3 1:0 3 5:20 6.
Sušice 1:1 0:8 2:0 2:1 3:0 MLŽ 3:0 13 11:10 2.
Řečkovice 0:3 0:1 2:5 1:5 0:1 0:3 MLŽ 0 3:18 7.
Konečné pořadí MČR Ligy mladších žáků 2024
1.     
Futsal Club Ostrava
2. TJ Sušice
3. ČAFC Praha
4. FK Hvězda Cheb
5. Futsal Děčín
6. TJ Sokol Dobřichovice          
7. Orel Řečkovice

Nejlepší střelec turnaje: Jan Rozlívka (ČAFC).

Nejlepší brankář: Jan Kremláček (Řečkovice).

Nejlepší hráč: Václav Vodák (Ostrava).

All stars turnaje: Jan Kremláček (Řečkovice)- Matěj Ducháč (Sušice), Tomáš Kříž (Cheb), Daniel Dunaj (Ostrava), Václav Vodák (Ostrava).