Dnes je středa 29.11.2023  uživatel nepřihlášen  
Charitativní Lokomotif Cup 2023 se blíží ...
20.11.23

Futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí nad Labem

 vás srdečně zve na jubilejní 11. ročník charitativního turnaje:

Lokomotif Cup 2023

Kdy: sobota 16. prosince 2023 od 8.00 hodin (předpokládaný konec cca v 16.30 hodin)

Kde: tělocvična Speciální základní školy a Praktické školy, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788.

Kdo: Turnaje se zúčastní 8-10 týmů, převážně z Ústecka. Přednostně zveme účastníky z předchozích let. Počet hráčů týmu není nijak omezen (hraje se ale 4+1), soupisky neděláme, nemá to smysl.

Startovné: 2000 Kč/ tým - celé startovné jde na charitu. Částku prosím uhraďte hotově na místě.

Systém turnaje: Hrát se bude ve dvou základních skupinách po 4 až 5 týmech, systémem každý s každým, nejspíše na 8-12 minut/zápas. Všechny týmy ze skupiny postupují do play off. Losování skupin proběhne cca týden před turnajem za účasti pořadatelského týmu (pokud se nám to povede, natočíme losování a zveřejníme na Facebooku). Délka zápasů a systém hry se může změnit, sledujte rozpis v hale. Zápasy budou pískat kvalifikovaní rozhodčí Jirka Šmíd a Jirka Hanzlík.

Důležité upozornění: Jedná se o charitativní turnaj, o výsledky jde až na 2. místě! Cílem je hlavně se pobavit a pomoci dobré věci! Pokud se kdokoliv z účastníků bude chovat neslušně, bude přehnaně vulgární, agresivní atd., bude bez milosti vykázán z tělocvičny. Pokud neodejde, bude jeho tým vyřazen z turnaje bez možnosti vrácení startovného. Pokud dojde k poškození šaten či jiných součástí tělocvičny, budou pořadatelé požadovat po viníkovi (či jeho týmu) náhradu vzniklé škody. Doporučujeme kvalitní sálovou obuv. Všichni hráči startují na vlastní nebezpečí!

Ceny: Nejlepší týmy obdrží poháry, diplomy a věcné ceny od sponzorů. Nejlepší brankář, nejlepší hráč a bojovník turnaje dostanou sošku, diplom a ceny od sponzorů. Oceněni budou i rozhodčí.

Občerstvení: Přímo na místě bude možné zakoupit základní občerstvení (pivo, limo, káva, čaj, párek, guláš, brambůrky). ZÁKAZ NOŠENÍ JÍDLA A PITÍ DO HALY, ke konzumaci bude vyhrazen prostor ve vestibulu školy! Výtěžek z prodeje občerstvení bude připočten k finanční částce, kterou předáme Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením (SPMP).

Tombola:Na místě turnaje proběhne i tombola o zajímavé ceny. Cena lístku bude 20 Kč/ ks. Výtěžek z prodeje tomboly bude rovněž připočten k finanční částce, kterou předáme SPMP.

Šatny: K dispozici budou jen čtyři šatny (součástí jsou sprchy)! V každé šatně tak budou dva týmy. Sledujte rozpis na dveřích.

Prezentace: Fotografie budou k vidění i stažení na oficiálním Facebooku charitativního projektu Góly pro děti. GDPR neřešíme, pokud někdo odmítá být na fotografiích, ať na turnaj radši nechodí J.  Turnaj má zároveň založenou oficiální událost na Facebooku, kde najdete všechny důležité informace.

Pamětní trička: I letos jsme si pro vás připravili pamětní trička s logem charitativního projektu Góly pro děti. Trička budou k dostání i v dětských velikostech. V předprodeji jsou za 200 Kč (na místě 250 Kč). Všechny vybrané prostředky z prodeje triček rovněž věnujeme SPMP. PRO OBJEDNÁNÍ TRIČKA KONTAKTUJTE POŘADATELE.

Doprovodný program: I letos plánujeme exhibiční utkání handicapovaných dětí z místní školy (snad to vyjde). Pro děti by měl být v malé tělocvičně opět připraven skákací hrad. Můžete tedy s sebou vzít i manželky, přítelkyně, děti atd.

Poznámka: Všichni hráči na turnaji startují na vlastní nebezpečí a pořadatelé nenesou žádnou odpovědnost za jejich případné zranění. Zároveň nenesou žádnou odpovědnost za případnou ztrátu či odcizení osobních věcí. Vzhledem k tomu, že do haly mají přístup i diváci, doporučujeme nebrat s sebou na místo cenné věci.

AFTERPARTY: Po turnaji bude následovat TANEČNÍ ZÁBAVA s kapelou POP MASTER v sále Horizontu, která bude probíhat od 19.00 do cca 1. hodiny ranní a jejíž výtěžek rovněž připočteme k částce pro SPMP (šek se tedy bude předávat až zde!). V ceně vstupenky je drobné pohoštění. Na místě proběhne velká tombola o luxusní ceny – zájezdy, wellness pobyty a další. Vstupenky za 200 Kč můžete v případě zájmu zakoupit zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/40324-futsalova-tanecni-zabava-kulturni-sal-horizont-usti-nad-labem

Kontakt: V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Pavla Přibyla – 601 392 957, paja.pribyl@gmail.com

Moc děkujeme za Vaši účast a těšíme se na Vás!