Dnes je pátek 10.05.2024  uživatel nepřihlášen
Vítěz krajského poháru FC RAPID Ústí n. Labem ...
31.08.22

Krajskou část poháru SFČR 2022 vyhrál FC Rapid Ústí n.L. a postupuje tak do celostátní části:

Ústecký krajský pohár SFČR ovládl FC Rapid Ústí n.L.

V úterý 30.08.2022 proběhlo od 20:00 hod v MSH v Kadani již 19. finále krajské části poháru SFČR o putovní pohár předsedy Ústeckého krajského svazu futsalu.

Finálovou účast si premiérově zajistil nováček 2LZ FC Betis Kadaň, když poněkud překvapivě porazil v semifinále svého druholigového soka FC Baník Chomutov. Druhým účastníkem finálového duelu byl prvoligový FC Rapid Ústí nad Labem, který v semifinále zdolal FC NY Tiradores UL.

Samotný průběh finálového zápasu ovlivnil poměrně razantní vstup Rapidu do zápasu, když Gajdoš zaznamenal první branku necelých 22 sec po začátku zápasu. Rapid byl i nadále v tlaku a dokázal proměňovat své šance a tak již ve 13 minutě svítil na ukazateli stav 0:5 pro prvoligový Rapid. Až teprve koncem prvního poločasu dokázali za stavu 0:6 dvakrát skorovat i domácí Betis a tak se do kabin na poločasovou přestávku šlo za jednoznačného vedení hostujícího celku. Druhá půle už takové brankové hody divákům nenabídla a obě mužstva dokázala jen upravit konečný stav na 4:7. Během zápasu nebylo pochyb o tom kdo získá do ročního držení putovní pohár a právo postupu do celostátní části poháru SFČR. Paradoxně se o všech 11 branek v zápasu postarali pouze 4 hráči, přičemž Kos z mužstva vítězů se trefil 4x a M. Gajdoš /Rapid/ spolu se Schreinerem /Betis/ pak vstřelili po 3 brankách.

FC BETIS Kadaň - FC Rapid Ústí n.Labem    4 : 7 (2:6)

Branky: 17´ Hrdinka, 18´, 39´, 39´ Schreiner  -  1´, 9´, 35´ Gajdoš M., 11´, 12´,13´ a 17´ Koc

ŽK: Kardoš, Myšička -  Gajdoš M., Novák