Interobal Plzeň vstoupil do Ligy mistrů mistrovsky ...
27.10.21

27. 10. 2021

Skvělý debut v Lize Mistrů. Plzeň remizovala s Kairatem

Český futsalový mistr SK Interobal Plzeň rozehrál ve středu základní skupinu 4 UEFA Futsal Champions League. V italské Pesaře vyzval kazašského mistra Kairat Almaty. Plzeňští dotahovali nepříznivé skóre a nakonec remizovali 3:3.

Jediným střelcem první půle byl ex-chrudimský Douglas Junior. Světová hvězda otevřela skóre v 16. minutě. Ihned po přestávce inkasovala Plzeň podruhé. Tentokrát se radoval Akbalikov. Naději pro Plzeňské vykřesal vzápětí Holý, který udržel svůj tým na dostřel.

Ve 27. minutě Kairat znovu vedl o dvě branky. Na 3:1 zvýšil Diego Favero, ale Interobal znovu brzy odpověděl. Na 2:3 snížil Seidler. V závěru se svěřencům trenéra Kopeckého podařilo výsledek ještě vylepšit. Po trefě Vnuka získala Plzeň premiérový bod v Lize Mistrů.

Kairat Almaty - SK Interobal Plzeň 3:3 (1:0)

Branky: 16. Douglas Junior, 22. Akbalikov, 27. Diego Favero - 23. Holý, 29. Seidler, 38. Vnuk. Rozhodčí: Christodoulis (GRE) - Ciobanu (ROU). ŽK: Zdráhal (PLZ).

Kairat Almaty: Serikov - Akbalikov, Tursagulov, Douglas Junior, Orazov - Edson, Rangel, Jesenamanov, Diego Favero, Vitao, Dossov. Trenér Kaká.

Plzeň: Vahala (Němec) - Buchta, Vnuk, Holý, Seidler - Rick, Rešetár, Kozár, Zdráhal, Štrajt, Havel, Künstner. Trenér Marek Kopecký.