Dnes je čtvrtek 13.06.2024  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 45

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2023/2024 Okresní přebor
1.kolo
04.09.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Gamers Teplice11:1Řízek
Lutka
duel
05.09.23úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Morgan Commando TP 3:8Lutka
Kamínek
duel
06.09.23středa19:15kontumaceOld School UL "B"KMK Tornádo "UL" 5:0Hanzlík
Šmid
duel
08.09.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "C" 8:2Faigl st.
Faigl ml.
duel
2.kolo
15.09.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 2:3Řízek
Nový
duel
15.09.23pátek20:00KrupkaFC Gamers TepliceOld School UL "B" 8:2Lutka
Řízek
duel
15.09.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Lokomotif "UL" 3:6Tuček
Nový
duel
15.11.23středa20:00KrupkaFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 3:7Kamínek
Řízek
duel
3.kolo
18.09.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"TJ Sebuzín 3:0Mollinger
Macháček
duel
18.09.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"KMK Tornádo "UL"11:5Hanzlík
Šmid
duel
18.09.23pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPSamba UL 6:3Lutka
Tuček
duel
20.09.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "C" 2:2Sůra
Řízek
duel
4.kolo
kontumaceTJ SebuzínOld School UL "B" 0:5duel
27.09.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 3:7Nový
Rouče
duel
29.09.23pátek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Lokomotif "UL" 7:5Macháček
Řízek
duel
29.09.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 6:5Kamínek
Rouče
duel
05.06.24středa19:00WHC KBFC Rapid UL "C"Samba UL 4:6Nauš
Košťál
duel
5.kolo
02.10.23pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Gamers Teplice 5:10Lutka
Hanzlík
duel
02.10.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Rapid UL "C" 4:2Gajarský
Faigl ml.
duel
04.10.23středa20:15hala UJEPOld School UL "B"FT Forza "UL" 3:7Gajarský
Faigl ml.
duel
30.05.24čtvrtek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 5:4Hanzlík
Šmid
duel
6.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"KMK Tornádo "UL" :duel
09.10.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Old School UL "B" 6:7Matys
Řízek
duel
13.10.23pátek20:00KrupkaFC Gamers TepliceSamba UL13:6Lutka
Tuček
duel
13.10.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "UL"11:2Hanzlík
Řízek
duel
7.kolo
17.10.23úterý20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FT Forza "UL" 5:6Sůra
Řízek
duel
18.10.23středa20:15hala UJEPOld School UL "B"FC Rapid UL "C" 7:6Macháček
Lutka
duel
18.12.23pondělí19:00KrupkaKMK Tornádo "UL"FC Gamers Teplice 3:11Lutka
Nový
duel
10.06.24pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPTJ Sebuzín 5:4Lutka
Sýs
duel
8.kolo
23.10.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"FC Lokomotif "UL" 2:4Matys
Nový
duel
25.10.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Morgan Commando TP 3:2Tuček
Rouče
duel
07.06.24pátek18:00UT SNPFC Rapid UL "C"FC Gamers Teplice 3:6Gajarský
Kopačka
duel
07.06.24pátek19:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 4:12Hanzlík
Rouče
duel
9.kolo
30.10.23pondělí20:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Old School UL "B" 2:5Tuček
Macháček
duel
30.10.23pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPTJ Svádov - Olšinky "A"10:2Řízek
Lutka
duel
03.11.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín 1:15Šmid
Řízek
duel
03.11.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 4:7Řízek
Šmid
duel
10.kolo
06.11.23pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - Olšinky "A"Samba UL 8:4Matys
Tuček
duel
08.11.23středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL"11:1Tuček
Řízek
duel
08.11.23středa19:15hala UJEPOld School UL "B"Morgan Commando TP 4:4Kamínek
Nauš
duel
10.11.23pátek17:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Gamers Teplice 8:3Sůra
Rouče
duel
11.kolo
17.11.23pátek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza "UL" 3:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
17.11.23pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky "A" 6:14Macháček
Faigl st.
duel
17.11.23pátek19:00UT SeverkaSamba ULOld School UL "B" 8:7Macháček
laik
duel
28.03.24čtvrtek19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C"10:4Macháček
Řízek
duel

celkem záznamů: 45

generováno za 0.03 sekund