sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
rozhodčí
vše
Hanzlík Jiří
Heřman Martin
Kalina František
Kamínek Zdeněk
Košťál Milan
Kresta Jan
laik
Lutka Josef
Macháček Jiří
Mollinger Lukáš
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Rouče David
Šmid Jiří
Sůra Jindřich
Sýs Miloslav
Tuček Michal
Vaššík Tomáš
hřiště
vše
hala Krupka
hala Libouchec
hala UJEP Ústí n.L.
hala WHC Kr.Březno
kontumace
UT 26.ZŠ Terasa
UT 29.ZŠ Kamenný vrch
UT Severka
UT ZŠ Mojžíř
UT ZŠ SNP
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
označit tým
----------
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
domácí
hosté
vše
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
vše
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
vše
FC Armenios UL
FC Ethanol
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
FK Parta Střekov "B"
FT Forza "UL"
Kámoši UL
Náplava Ústí n.L.
Oranjes UL "B"
Real Aussig
TJ Bouráci Ústí n.L. "B"
TJ Svádov - Olšinky "A"
Vikings Libouchec
ZD Hospoddáři "B"
17:00
TJ Sebuzín
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
18:00
KMK Tornádo "UL"
FC Lokomotif "UL"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jaroslav Faigl st.
18:00
FC NY Tiradores "C"
Kozlos Ústí n.L.
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Michal Tuček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Rapid UL "D"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Miloslav Nový
20:00
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 19.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 601
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
1.kolo
04.09.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
FT Forza UL "B"
3:2
Lutka
Řízek
07.09.23
čtvrtek
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Korado Slovanka DC
7:4
Košťál
Řízek
3.kolo
19.09.23
úterý
18:00
WHC KB
FC Rumíci
Flamengo Ústí n.L.
3:5
Mollinger
Řízek
4.kolo
25.09.23
pondělí
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FT Forza UL "B"
5:3
Tuček
Řízek
6.kolo
10.10.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FC Sokol UL
3:4
Tuček
Řízek
12.10.23
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FK Sambular "UL"
6:6
Nový
Řízek
9.kolo
31.10.23
úterý
19:00
Libouchec
FC Sokol UL
FC Rumíci
7:4
Hanzlík
Řízek
02.11.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Flamengo Ústí n.L.
1:2
Matys
Řízek
02.02.24
pátek
20:15
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Rapid UL "D"
4:12
Kamínek
Řízek
11.kolo
10.11.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Oranjes Ústí n. L.
6:8
Hanzlík
Řízek
2023/2024 2.třída
1.kolo
04.09.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Old School UL "C"
5:0
Lutka
Řízek
8.kolo
26.10.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Pink Panthers Ústí n.L.
5:7
Sůra
Řízek
9.kolo
03.11.23
pátek
20:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FK Jamajka
0:3
Šmid
Řízek
2023/2024 Krajský přebor UK
6.kolo
30.10.23
pondělí
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
TJ Proboštov "A"
5:6
Lutka
Řízek
9.kolo
21.11.23
úterý
19:00
Libouchec
Futsal Děčín
Patriots UL "A"
3:5
Nový
Řízek
11.kolo
08.12.23
pátek
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
Old School "UL"
3:7
Sůra
Řízek
10.12.23
neděle
20:30
Krupka
TJ Proboštov "A"
Patriots UL "A"
7:7
Lutka
Řízek
12.kolo
13.12.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School "UL"
FC PRVNÍ Teplice
6:4
Macháček
Řízek
14.kolo
05.01.24
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Oxyworld Chomutov "B"
5:6
Sůra
Řízek
19.kolo
06.02.24
úterý
20:00
Libouchec
Futsal Děčín
Old School "UL"
6:6
Hanzlík
Řízek
21.kolo
19.02.24
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
TJ Oldřichov
5:3
Hanzlík
Řízek
25.kolo
19.03.24
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
TJ Proboštov "A"
6:7
Kamínek
Řízek
2023/2024 Okresní přebor
2.kolo
15.09.23
pátek
20:00
Krupka
FC Gamers Teplice
Old School UL "B"
8:2
Lutka
Řízek
15.11.23
středa
20:00
Krupka
FC Rapid UL "C"
Morgan Commando TP
3:7
Kamínek
Řízek
3.kolo
20.09.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Rapid UL "C"
2:2
Sůra
Řízek
4.kolo
29.09.23
pátek
20:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FC Lokomotif "UL"
7:5
Macháček
Řízek
5.kolo
02.10.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
TJ Proboštov "B"
5:9
Macháček
Řízek
6.kolo
09.10.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Old School UL "B"
6:7
Matys
Řízek
11.10.23
středa
20:00
kontumace
FT Forza "UL"
Březňáci UL
5:0
Nový
Řízek
13.10.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Lokomotif "UL"
11:2
Hanzlík
Řízek
7.kolo
17.10.23
úterý
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FT Forza "UL"
5:6
Sůra
Řízek
9.kolo
03.11.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Sebuzín
1:15
Šmid
Řízek
10.kolo
08.11.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
KMK Tornádo "UL"
11:1
Tuček
Řízek
11.kolo
28.03.24
čtvrtek
19:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Rapid UL "C"
10:4
Macháček
Řízek
2023/2024 Pohár A
3.kolo
20.12.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "B"
FC WHL Ústí n.L.
5:2
Nový
Řízek
6.kolo
10.01.24
středa
20:00
Krupka
SK Dubí "A"
FSC Tygříci "UL"
8:8
Macháček
Řízek
2023/2024 Pohár C
18.01.24
čtvrtek
20:00
WHC KB
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Chmelaři UL
9:4
Nový
Řízek
2022/2023 1.třída
3.kolo
21.09.22
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Patriots UL "A"
3:5
Lutka
Řízek
4.kolo
30.09.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
Old School UL "B"
0:5
Hanzlík
Řízek
5.kolo
06.10.22
čtvrtek
19:00
kontumace
Patriots UL "A"
FC Rapid UL "D"
5:0
Macháček
Řízek
6.kolo
10.10.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Lokomotif "B"
2:2
Lutka
Řízek
11.10.22
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
SK Hraničář Petrovice z.s.
10:4
Hanzlík
Řízek
8.kolo
27.10.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "B"
FC Gamers Teplice
5:1
Rouče
Řízek
9.kolo
04.11.22
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
Old School UL "B"
1:4
Faigl st.
Řízek
10.kolo
07.11.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FSC Tygříci "UL"
3:5
Hanzlík
Řízek
08.11.22
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FT Forza UL "B"
0:4
Macháček
Řízek
16.kolo
04.04.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Rumíci
3:5
Faigl st.
Řízek
21.kolo
09.05.23
úterý
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
FK Jamajka
9:3
Matys
Řízek
25.kolo
09.06.23
pátek
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
Old School UL "B"
4:3
Tuček
Řízek
2022/2023 2.třída
1.kolo
05.09.22
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Korado Slovanka DC
4:4
Košťál
Řízek
3.kolo
20.09.22
úterý
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
Korado Slovanka DC
8:3
Sůra
Řízek
5.kolo
03.10.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Korado Slovanka DC
2:5
Nový
Řízek
6.kolo
10.10.22
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Oranjes Ústí n. L.
12:5
Lutka
Řízek
7.kolo
20.10.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "C"
FC Všebronx Ústí n.L.
6:4
Macháček
Řízek
9.kolo
03.11.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "C"
Kozlos Ústí n.L.
2:4
Matys
Řízek
13.kolo
13.04.23
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
4:0
Mollinger
Řízek
15.kolo
24.04.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
Patriots UL "B"
8:1
Kresta
Řízek
16.kolo
02.05.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FC Rapid UL "E"
5:4
Mollinger
Řízek
17.kolo
11.05.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Patriots UL "B"
3:4
Mollinger
Řízek
18.kolo
15.05.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "E"
FSC Tygříci "B"
9:3
Macháček
Řízek
18.05.23
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "B"
FC Chmelaři UL
8:4
Košťál
Řízek
20.kolo
30.05.23
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FSC Tygříci "B"
2:6
Macháček
Řízek
21.kolo
08.06.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
Korado Slovanka DC
3:13
Faigl st.
Řízek
22.kolo
15.06.23
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
6:3
Macháček
Řízek
2022/2023 Krajský přebor UK
12.kolo
05.01.23
čtvrtek
20:00
Krupka
TJ Oldřichov
SK Roudnice n.L. "A"
4:4
Hanzlík
Řízek
21.kolo
10.03.23
pátek
20:00
Krupka
FK Krupka
FC Rapid UL "B"
6:5
Kamínek
Řízek
2022/2023 Okresní přebor
2.kolo
16.09.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Sokol UL
4:3
Faigl st.
Řízek
5.kolo
07.10.22
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Lokomotif "UL"
2:9
Nový
Řízek
7.kolo
19.10.22
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
3:9
Hanzlík
Řízek
8.kolo
26.10.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Samba UL
5:4
Tuček
Řízek
9.kolo
02.11.22
středa
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FT Forza "UL"
4:2
Nový
Řízek
19.05.23
pátek
19:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Rapid UL "C"
2:0
Sůra
Řízek
10.kolo
11.11.22
pátek
19:30
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Březňáci UL
3:3
Sůra
Řízek
12.kolo
23.11.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Vikings Libouchec
4:1
Kamínek
Řízek
25.11.22
pátek
19:30
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
Flamengo Ústí n.L.
15:2
Macháček
Řízek
13.kolo
01.12.22
čtvrtek
20:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Lokomotif "UL"
2:13
Macháček
Řízek
14.kolo
23.03.23
čtvrtek
19:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC NY Tiradores "B"
4:6
Faigl st.
Řízek
15.kolo
27.03.23
pondělí
19:00
UT Severka
FC Rapid UL "C"
FK Auto Horejsek
5:6
Macháček
Řízek
18.kolo
20.04.23
čtvrtek
18:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
TJ Sebuzín
3:4
Nauš
Řízek
21.04.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Rapid UL "C"
3:7
Sůra
Řízek
21.kolo
08.05.23
pondělí
19:30
UT Sluneta
FC Sokol UL
FC Lokomotif "UL"
3:8
Sůra
Řízek
22.kolo
19.05.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
3:13
Macháček
Řízek
2022/2023 Pohár A
2.kolo
03.02.23
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Lokomotif "UL"
9:0
Sůra
Řízek
2022/2023 Pohár C
1.kolo
05.12.22
pondělí
19:30
Krupka
Samba UL
Patriots UL "A"
1:7
Hanzlík
Řízek
6.kolo
18.01.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Samba UL
2:3
Tuček
Řízek
2021/2022 1.třída
3.kolo
13.09.21
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
TJ Sebuzín
4:6
Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.21
středa
19:00
UT Severka
FC Incredibles
TJ Bouráci Ústí n.L.
3:7
Šmid
Řízek
6.kolo
08.10.21
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Svádov - Olšinky "A"
7:7
Nový
Řízek
9.kolo
25.10.21
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Rapid UL "D"
6:4
Macháček
Řízek
29.10.21
pátek
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FT Forza "UL"
5:10
Hanzlík
Řízek
12.kolo
13.06.22
pondělí
20:00
hala UJEP
Vikings Libouchec
Březňáci UL
6:10
Matys
Řízek
2021/2022 2.třída
1.kolo
03.09.21
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
FK Auto Horejsek
7:6
Faigl st.
Řízek
2.kolo
10.09.21
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
FC Barcelona UL
2:4
Sůra
Řízek
4.kolo
22.09.21
středa
19:00
hala UJEP
Patriots UL "A"
FSC Tygříci "UL"
4:3
Hanzlík
Řízek
5.kolo
30.09.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FK Auto Horejsek
4:6
Šmid
Řízek
7.kolo
12.10.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Rumíci
FC Barcelona UL
9:3
Hanzlík
Řízek
8.kolo
20.10.21
středa
18:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FC Sokol UL "B"
6:3
Macháček
Řízek
10.kolo
05.11.21
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
FC Sokol UL "B"
4:0
Sůra
Řízek
11.kolo
08.11.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Kozlos Ústí n.L.
3:6
Macháček
Řízek
09.11.21
úterý
19:00
Libouchec
FC Sokol UL "B"
FC Barcelona UL
4:2
Nový
Řízek
14.kolo
15.04.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
Old School UL "B"
7:4
Matys
Řízek
15.kolo
18.04.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Patriots UL "A"
5:2
Hanzlík
Řízek
16.kolo
29.04.22
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
2:4
Tuček
Řízek
21.kolo
31.05.22
úterý
19:00
UT SNP
FC Rumíci
Kozlos Ústí n.L.
2:3
Košťál
Řízek
2021/2022 3.třída
1.kolo
17.11.21
středa
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FSC Tygříci "B"
8:3
Nový
Řízek
4.kolo
21.09.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Patriots UL "B"
4:10
Macháček
Řízek
10.kolo
01.11.21
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
6:4
Macháček
Řízek
12.kolo
16.03.22
středa
20:45
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Patriots UL "B"
6:10
Hanzlík
Řízek
16.kolo
13.04.22
středa
18:00
UT Severka
FC Všebronx Ústí n.L.
FC Rapid UL "E"
0:8
Lutka
Řízek
2021/2022 Krajský přebor UK
2.kolo
11.10.21
pondělí
20:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Rapid UL "B"
2:6
Hanzlík
Řízek
9.kolo
19.01.22
středa
20:30
Koldům Ltv
FŠ Litvínov
FC Betis Kadaň "B"
6:6
Mollinger
Řízek
2021/2022 Okresní přebor
1.kolo
01.09.21
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Libouchec
2:6
Košťál
Řízek
2.kolo
09.09.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School "UL"
Sampdoria MRV
3:3
Macháček
Řízek
16.11.21
úterý
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
FC Rapid UL "C"
8:2
Macháček
Řízek
9.kolo
28.10.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School "UL"
FC Lokomotif "UL"
4:2
Mollinger
Řízek
10.kolo
29.03.22
úterý
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Sampdoria MRV
1:0
Nový
Řízek
14.kolo
13.04.22
středa
20:00
UT Severka
Italové-Combix UL
TJ Libouchec
5:7
Lutka
Řízek
18.kolo
12.05.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
USK Slávie UL
3:10
Šmid
Řízek
22.kolo
09.06.22
čtvrtek
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Old School "UL"
3:2
Košťál
Řízek
2021/2022 Pohár C
2.kolo
15.12.21
středa
20:00
WHC KB
Old School "UL"
FT Forza "UL"
6:4
Macháček
Řízek
3.kolo
12.12.21
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
Old School "UL"
4:8
Nový
Řízek
7.kolo
18.02.22
pátek
20:30
WHC KB
FC Rumíci
FC NY Tiradores "C"
6:2
Matys
Řízek
2020/2021 1.třída
5.kolo
01.10.20
čtvrtek
20:00
Libouchec
Vikings Libouchec
Old School "UL"
9:9
Lutka
Řízek
2020/2021 Okresní přebor
3.kolo
16.09.20
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Lokomotif "UL"
3:5
Tuček
Řízek
5.kolo
30.09.20
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
USK Slávie UL
2:3
Košťál
Řízek
6.kolo
odloženo z podnětu H
FC NY Tiradores "B"
Sampdoria MRV
:
Sůra
Řízek
2019/2020 1.třída
9.kolo
22.11.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
FT Forza "UL"
3:3
Nový
Řízek
2019/2020 Krajský přebor UK
13.kolo
27.01.20
pondělí
20:00
Krupka
FK Sambular "UL"
FC Killers Lovosice
3:3
Lutka
Řízek
2019/2020 Okresní přebor
4.kolo
27.09.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Sokol UL
5:1
Hanzlík
Řízek
7.kolo
17.10.19
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC NY Tiradores "UL"
2:1
Nový
Řízek
10.kolo
04.11.19
pondělí
20:00
WHC KB
FC Sokol UL
FC Libouchec
6:4
Lutka
Řízek
05.11.19
úterý
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Kolbenschmidt cz
4:5
Nový
Řízek
2019/2020 Pohár A
2.kolo
12.12.19
čtvrtek
19:00
Krupka
Old School UL "B"
FT Forza "UL"
3:9
Faigl st.
Řízek
2019/2020 Pohár D
3.kolo
18.12.19
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Rumíci
6:10
Macháček
Řízek
2019/2020 Serie A
05.06.20
pátek
18:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Old School "UL"
9:4
Nový
Řízek
2019/2020 Serie B
1.kolo
22.05.20
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Atletico "UL"
5:5
Macháček
Řízek
2.kolo
27.05.20
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Samba UL
8:1
Faigl st.
Řízek
2019/2020 Serie D
4.kolo
11.06.20
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Jamajka
1.FC Velbloudi
11:2
Nový
Řízek
2018/2019 1.třída
3.kolo
19.09.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FK Všebořice
4:5
Hanzlík
Řízek
4.kolo
26.09.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
Italové "UL"
3:6
Košťál
Řízek
28.09.18
pátek
20:00
UT SNP
FK Všebořice
FC NY Tiradores "B"
1:1
Tuček
Řízek
20.03.19
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Rapid UL "D"
4:5
Košťál
Řízek
6.kolo
10.10.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Sampdoria MRV
4:2
Kamínek
Řízek
7.kolo
21.11.18
středa
19:00
Setuza
Italové "UL"
1.FC Kostelníci
4:4
Košťál
Řízek
9.kolo
02.11.18
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
FK Všebořice
5:0
Faigl st.
Řízek
29.03.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Hop Trop "UL"
3:0
Lutka
Řízek
11.kolo
12.11.18
pondělí
20:00
Krupka
TJ Proboštov "B"
FK Všebořice
8:4
Kamínek
Řízek
2018/2019 Okresní přebor
10.kolo
19.12.18
středa
21:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "C"
5:4
Šmid
Řízek
11.kolo
25.03.19
pondělí
19:00
UT SNP
USK Slávie UL
Bar Alex
8:1
Hanzlík
Řízek
14.kolo
18.06.19
úterý
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
USK Slávie UL
3:2
Macháček
Řízek
15.kolo
22.04.19
pondělí
20:00
kontumace
FC Lokomotif "UL"
Bar Alex
5:0
Faigl st.
Řízek
17.kolo
06.05.19
pondělí
18:30
Setuza
FC Sokol UL
FC NY Tiradores "UL"
4:4
Macháček
Řízek
19.kolo
20.05.19
pondělí
20:00
WHC KB
FC Lokomotif "UL"
Oranjes Ústí n. L.
3:4
Lutka
Řízek
21.kolo
07.06.19
pátek
19:00
kontumace
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
5:0
Faigl st.
Řízek
22.kolo
13.06.19
čtvrtek
19:30
Krupka
Morgan Commando TP
FC Lokomotif "UL"
5:8
Hanzlík
Řízek
2018/2019 Pohár A
3.kolo
05.12.18
středa
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FT Forza UL "B"
3:2
Kamínek
Řízek
2018/2019 Pohár B
2.kolo
11.12.18
úterý
21:00
Krupka
FC Sheriffs Teplice
Boca Juniors Kr."B"
1:6
Kamínek
Řízek
13.12.18
čtvrtek
21:30
Krupka
Morgan Commando TP
FT Forza "UL"
5:4
Kamínek
Řízek
2018/2019 Pohár D
3.kolo
19.12.18
středa
19:00
Setuza
FC Chmelaři UL
FC NY Tiradores "UL"
3:9
Macháček
Řízek
2017/2018 1.třída
1.kolo
08.09.17
pátek
21:00
hala UJEP
FC NY Tiradores "B"
1.FC Kostelníci
3:6
Tuček
Řízek
5.kolo
06.10.17
pátek
20:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Bar Alex
4:12
Hanzlík
Řízek
11.kolo
17.11.17
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
FC NY Tiradores "B"
4:4
Faigl st.
Řízek
16.kolo
12.06.18
úterý
20:00
UT SNP
FC Rapid UL "D"
ULITEP
4:4
Hanzlík
Řízek
18.kolo
18.05.18
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
KMK Tornádo "UL"
1:2
Mollinger
Řízek
22.kolo
12.06.18
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
1.FC Kostelníci
2:9
Hanzlík
Řízek
2017/2018 Krajský přebor UK
8.kolo
22.11.17
středa
19:45
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
Chelsea Bar UL
6:4
Macháček
Řízek
12.kolo
23.02.18
pátek
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Oranjes Ústí n. L.
3:5
Macháček
Řízek
22.kolo
20.03.18
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Gold Combix ÚL "B"
4:5
Nový
Řízek
2017/2018 Okresní přebor
6.kolo
11.10.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FK Pérovna UL
5:5
Lutka
Řízek
10.kolo
09.11.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
17:0
Tuček
Řízek
12.kolo
28.05.18
pondělí
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FK Pérovna UL
1:3
Hanzlík
Řízek
13.kolo
11.04.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Kolbenschmidt cz
7:3
Sůra
Řízek
18.kolo
14.05.18
pondělí
18:00
Setuza
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "C"
2:2
Macháček
Řízek
20.kolo
29.05.18
úterý
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Rapid UL "C"
9:2
Košťál
Řízek
2017/2018 Pohár A
1.kolo
02.12.17
sobota
17:00
Setuza
Samba UL
FT Forza "UL"
2:6
Heřman
Řízek
3.kolo
17.12.17
neděle
19:00
Setuza
Samba UL
FC VITO Proboštov
3:16
Tuček
Řízek
20.12.17
středa
20:00
Krupka
FT Forza "UL"
FK Sambular "UL".
6:4
Hanzlík
Řízek
2016/2017 1.třída
4.kolo
28.09.16
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
Samba UL
7:2
Lutka
Řízek
30.09.16
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
ULITEP
6:4
Tuček
Řízek
28.03.17
úterý
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FK Parta Střekov "UL"
8:6
Lutka
Řízek
5.kolo
05.10.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
Dynamo "UL"
4:5
Sůra
Řízek
8.kolo
27.10.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FCSB Ústí n.L.
9:4
Šmid
Řízek
10.kolo
09.11.16
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
ULITEP
1:8
Macháček
Řízek
11.11.16
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
FC Rapid UL "B"
2:6
Nový
Řízek
11.kolo
15.11.16
úterý
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Bar Alex
8:3
Macháček
Řízek
16.11.16
středa
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
FC NY Tiradores "B"
8:7
Vaššík
Řízek
21.12.16
středa
18:00
WHC KB
Dynamo "UL"
KMK Tornádo "UL"
9:7
Nový
Řízek
14.kolo
27.03.17
pondělí
18:00
UT Severka
ULITEP
Lesná Pes UL
2:5
Mollinger
Řízek
15.kolo
05.04.17
středa
17:00
UT Severka
Samba UL
Bar Alex
4:5
Hanzlík
Řízek
05.04.17
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
KMK Tornádo "UL"
6:2
Tuček
Řízek
16.kolo
14.04.17
pátek
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FSC Tygříci "UL"
14:0
Kamínek
Řízek
17.kolo
19.04.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
KMK Tornádo "UL"
8:8
Hanzlík
Řízek
20.04.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Samba UL
Italové "UL"
5:10
Sýs
Řízek
22.kolo
26.05.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FSC Tygříci "UL"
7:0
Hanzlík
Řízek
23.kolo
29.05.17
pondělí
17:00
UT Severka
Dynamo "UL"
Bar Alex
3:9
Šmid
Řízek
25.kolo
15.06.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
ULITEP
FK Parta Střekov "UL"
7:6
Sýs
Řízek
26.kolo
20.06.17
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Hop Trop "B"
4:8
Lutka
Řízek
2016/2017 3.třída
1.kolo
09.09.16
pátek
20:30
WHC KB
FT Forza "UL"
ZD Hospoddáři "B"
11:2
Řízek
10.kolo
10.11.16
čtvrtek
21:00
hala UJEP
FC Armenios UL
Vikings Libouchec
5:14
Řízek
13.kolo
09.12.16
pátek
21:00
hala UJEP
FT Forza "UL"
FC Armenios UL
6:3
Řízek
23.03.17
čtvrtek
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "B"
Náplava Ústí n.L.
3:6
Řízek
20.kolo
12.05.17
pátek
20:30
WHC KB
FK Jamajka
FT Forza "UL"
2:9
Řízek
21.kolo
18.05.17
čtvrtek
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "B"
FC Armenios UL
6:8
Řízek
23.06.17
pátek
20:30
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Ethanol
2:2
Řízek
23.kolo
01.06.17
čtvrtek
19:00
UT SNP
ZD Hospoddáři "B"
Náplava Ústí n.L.
9:8
Řízek
25.kolo
15.06.17
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Náplava Ústí n.L.
4:2
Řízek
2016/2017 Okresní přebor
1.kolo
08.09.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "A"
FSC SKP Viktoria
8:2
Hanzlík
Řízek
2.kolo
14.09.16
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Lokomotif "UL"
8:1
Macháček
Řízek
4.kolo
27.09.16
úterý
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
13:2
Hanzlík
Řízek
28.09.16
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Rapid UL "A"
2:13
Nový
Řízek
29.09.16
čtvrtek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
Klimax Bar "UL"
9:4
Hanzlík
Řízek
07.12.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Sokol UL
5:7
Macháček
Řízek
8.kolo
26.10.16
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Klimax Bar "UL"
3:6
Nový
Řízek
22.03.17
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Gold Combix ÚL "C"
0:6
Lutka
Řízek
13.kolo
28.11.16
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
FC Sokol UL
5:4
Macháček
Řízek
16.kolo
11.04.17
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Rapid UL "A"
8:5
Mollinger
Řízek
17.kolo
06.06.17
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
FC Libouchec
8:5
Hanzlík
Řízek
19.kolo
10.04.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
6:6
Sůra
Řízek
24.kolo
06.06.17
úterý
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
10:1
Hanzlík
Řízek
2016/2017 Pohár A
2.kolo
10.01.17
úterý
19:30
SH Gympl
Old School "UL"
FC NY Tiradores "B"
7:1
Macháček
Řízek
2016/2017 Pohár C
19.12.16
pondělí
21:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
Samba UL
9:7
Mollinger
Řízek
6.kolo
23.12.16
pátek
20:30
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
Vikings Libouchec
6:3
Macháček
Řízek
2015/2016 1.třída
4.kolo
25.09.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Gold Combix ÚL "C"
4:7
Tuček
Řízek
5.kolo
28.09.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Samba UL
6:5
Nový
Řízek
10.kolo
02.11.15
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
New York "UL"
5:1
Hanzlík
Řízek
12.kolo
20.11.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
FC NY Tiradores "B"
2:12
Hanzlík
Řízek
13.kolo
27.11.15
pátek
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
ULITEP
7:12
Lutka
Řízek
19.02.16
pátek
19:30
Setuza
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
13:6
Vaššík
Řízek
16.kolo
12.04.16
úterý
20:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC NY Tiradores "B"
1:5
Hanzlík
Řízek
19.kolo
02.05.16
pondělí
20:00
UT Severka
ULITEP
KMK Tornádo "UL"
4:8
Kresta
Řízek
20.kolo
11.05.16
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
1.FC Kostelníci
3:5
Macháček
Řízek
13.05.16
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
ULITEP
2:8
Vaššík
Řízek
22.kolo
25.05.16
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Gold Combix ÚL "C"
3:5
Nový
Řízek
26.kolo
20.04.16
středa
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Samba UL
6:9
Nový
Řízek
22.06.16
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Sokol UL
8:3
Hanzlík
Řízek
22.06.16
středa
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
New York "UL"
7:1
Nový
Řízek
2015/2016 Krajský přebor UK
4.kolo
07.10.15
středa
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "A"
FC NY Tiradores "UL"
7:1
Gajarský
Řízek
5.kolo
16.10.15
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
FC Jupíci Libochovice
5:4
Kamínek
Řízek
23.kolo
04.03.16
pátek
21:15
kontumace
Internazionale TP
Gold Combix ÚL "B"
5:0
Mollinger
Řízek
24.kolo
08.03.16
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
FC Rapid UL "A"
1:15
Lutka
Řízek
26.kolo
22.03.16
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
FC Jupíci Libochovice
5:6
Macháček
Řízek
2015/2016 Okresní přebor
1.kolo
31.08.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Morgan Commando TP
5:3
Lutka
Řízek
02.09.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
TJ Fanda
7:5
Lutka
Řízek
3.kolo
16.09.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Lokomotif "UL"
6:7
Pacík
Řízek
6.kolo
06.10.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
TJ Libouchec
0:5
Tuček
Řízek
7.kolo
12.10.15
pondělí
18:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Morgan Commando TP
2:6
Macháček
Řízek
12.10.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Fanda
4:4
Gajarský
Řízek
8.kolo
24.03.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Klimax Bar "UL"
2:3
Tuček
Řízek
10.kolo
02.11.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
USK Slávie UL
11:2
Hanzlík
Řízek
03.11.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Kolbenschmidt cz
1:5
Mollinger
Řízek
04.11.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Dynamo "UL"
9:2
Nový
Řízek
13.kolo
21.03.16
pondělí
18:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
4:7
Hanzlík
Řízek
14.kolo
13.06.16
pondělí
19:00
UT Gympl
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
6:7
Sýs
Řízek
23.06.16
čtvrtek
17:00
SH Gympl
Gold Combix ÚL "U-19"
Flamengo Ústí n.L.
2:3
Macháček
Řízek
16.kolo
11.04.16
pondělí
19:00
UT Severka
Morgan Commando TP
FSC SKP Viktoria
4:9
Sýs
Řízek
17.kolo
18.04.16
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FK Pérovna UL
1:9
Nový
Řízek
19.kolo
04.05.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
TJ Fanda
9:5
Šmid
Řízek
20.kolo
09.05.16
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
FC Kolbenschmidt cz
2:6
Hanzlík
Řízek
2015/2016 Pohár A
2.kolo
09.12.15
středa
20:30
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
Gold Combix ÚL "C"
1:10
Sýs
Řízek
2015/2016 Pohár B
3.kolo
18.12.15
pátek
21:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
Gold Combix ÚL "B"
5:6
Kamínek
Řízek
5.kolo
20.01.16
středa
21:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Sokol UL
4:3
Kamínek
Řízek
2015/2016 Pohár C
4.kolo
04.01.16
pondělí
19:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
FSC SKP Viktoria
8:6
Hanzlík
Řízek
2015/2016 Pohár D
2.kolo
15.12.15
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Samba UL
3:0
Kamínek
Řízek
2014/2015 1.třída
1.kolo
01.09.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FSC Tygříci "UL"
1:6
Macháček
Řízek
6.kolo
10.10.14
pátek
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
ULITEP
5:4
Lutka
Řízek
8.kolo
22.10.14
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
New York "UL"
8:2
Macháček
Řízek
14.kolo
23.03.15
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Klimax Bar "UL"
3:3
Hanzlík
Řízek
15.kolo
27.05.15
středa
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
New York "UL"
2:3
Mikan
Řízek
20.kolo
07.05.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
ULITEP
2:7
Friedl
Řízek
21.kolo
22.05.15
pátek
20:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Lesná Pes UL
8:3
Gajarský
Řízek
22.kolo
18.05.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Wayuptensky futsal team UL
4:5
Macháček
Řízek
20.05.15
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
FSC Tygříci "UL"
8:6
Kamínek
Řízek
25.kolo
08.06.15
pondělí
19:00
WHC KB
Wayuptensky futsal team UL
Dynamo "B"
4:1
Macháček
Řízek
26.kolo
15.06.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC Sokol UL
11:5
Hanzlík
Řízek
2014/2015 Krajský přebor UK
1.kolo
17.09.14
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
CF Radobýl Litoměřice
3:2
Lutka
Řízek
3.kolo
29.09.14
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
FC NY Tiradores "UL"
7:3
Macháček
Řízek
17.kolo
21.01.15
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
FC NY Tiradores "UL"
3:0
Hanzlík
Řízek
22.kolo
26.02.15
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Tutti Pizza UL
4:7
Sýs
Řízek
26.kolo
26.03.15
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
ACZ Lovosice
5:4
Mollinger
Řízek
2014/2015 Okresní přebor
6.kolo
09.10.14
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
KMK Tornádo "UL"
4:3
Sýs
Řízek
9.kolo
03.12.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
TJ Fanda
8:6
Pacík
Řízek
16.kolo
08.04.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Kolbenschmidt cz
7:5
Nový
Řízek
19.kolo
29.04.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
FSC SKP Viktoria
8:9
Hanzlík
Řízek
22.kolo
11.06.15
čtvrtek
19:45
UT Chuderov
Morgan Commando TP
Relax "B"
12:4
Gajarský
Řízek
25.kolo
12.06.15
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Relax "B"
13:3
Mollinger
Řízek
26.kolo
15.06.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
6:2
Hanzlík
Řízek
2014/2015 Pohár B
2.kolo
19.12.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Fírova Pivnice "UL"
7:11
Mollinger
Řízek
2014/2015 Pohár C
11.12.14
čtvrtek
19:30
SH Gympl
PIERBURG Trmice
Gold Combix ÚL "B"
2:10
Košťál
Řízek
3.kolo
05.01.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Gold Combix ÚL "B"
4:7
Hanzlík
Řízek
4.kolo
13.01.15
úterý
18:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Sampdoria MRV
8:2
Řízek
19.01.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
PIERBURG Trmice
22:1
Hanzlík
Řízek
2014/2015 Pohár D
3.kolo
16.12.14
úterý
20:30
Setuza
FC Sokol UL "B"
Hop Trop "B"
8:3
Kalina
Řízek
2013/2014 1.třída
1.kolo
02.09.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
FC Lokomotif "UL"
1:4
Košťál
Řízek
3.kolo
16.09.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Wayuptensky futsal team UL
4:5
Nový
Řízek
20.09.13
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
FK Všebořice
12:1
Mollinger
Řízek
20.09.13
pátek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FootballStars Severka UL
10:3
Kresta
Řízek
10.kolo
07.11.13
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
5:2
Mikan
Řízek
11.kolo
15.11.13
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
FC NY Tiradores "UL"
0:7
Sýs
Řízek
12.kolo
19.11.13
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
Kozlos Ústí n.L.
6:2
Macháček
Řízek
15.kolo
02.04.14
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
TJ Sebuzín
4:3
Lutka
Řízek
18.kolo
19.06.14
čtvrtek
20:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Sokol UL
5:7
Rouče
Řízek
19.kolo
29.04.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
4:2
Sýs
Řízek
20.kolo
06.05.14
úterý
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC NY Tiradores "UL"
0:6
Mollinger
Řízek
21.kolo
13.05.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Kozlos Ústí n.L.
5:1
Kamínek
Řízek
22.kolo
21.05.14
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FC Lokomotif "UL"
7:6
Nový
Řízek
22.05.14
čtvrtek
17:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Dynamo "B"
4:0
Friedl
Řízek
26.kolo
18.06.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
Wayuptensky futsal team UL
5:8
Nový
Řízek
2013/2014 Krajský přebor
1.kolo
16.09.13
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FC Rumíci
7:2
Nový
Řízek
18.09.13
středa
21:00
WHC KB
CF Radobýl Litoměřice
Galacticos Děčín
5:3
Košťál
Řízek
5.kolo
17.10.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Dynamo "UL"
5:4
Mikan
Řízek
8.kolo
05.11.13
úterý
20:00
WHC KB
Galacticos Děčín
FC Rumíci
3:13
Mollinger
Řízek
19.kolo
27.02.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Galacticos Děčín
13:4
Šmid
Řízek
21.kolo
17.02.14
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
volný los
8:3
Mikan
Řízek
26.kolo
24.03.14
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Relax Ústí n.L.
6:7
Hanzlík
Řízek
2013/2014 Okresní přebor
1.kolo
04.09.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Relax "B"
8:5
Hanzlík
Řízek
4.kolo
23.09.13
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Hop Trop "UL"
3:7
Mollinger
Řízek
5.kolo
01.10.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo UL
5:7
Košťál
Řízek
09.12.13
pondělí
18:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
4:5
Macháček
Řízek
8.kolo
22.10.13
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
KMK Tornádo "UL"
1:8
Nový
Řízek
9.kolo
01.11.13
pátek
19:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Sportbar
1:16
Hanzlík
Řízek
17.03.14
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
USK Slávie UL
5:1
Mollinger
Řízek
11.kolo
11.11.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Sportbar
3:4
Hanzlík
Řízek
13.kolo
25.11.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FSC SKP Viktoria
1:5
Sýs
Řízek
14.kolo
03.04.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Sportbar
2:6
Friedl
Řízek
15.kolo
01.04.14
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Relax "B"
11:2
Sůra
Řízek
16.kolo
08.04.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Libouchec
1:11
Nový
Řízek
17.kolo
16.04.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FSC SKP Viktoria
7:3
Nový
Řízek
18.kolo
23.04.14
středa
17:00
UT Chuderov
FC Kolbenschmidt cz
Sportbar
4:4
Košťál
Řízek
20.kolo
06.05.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FK Pérovna UL
0:14
Sůra
Řízek
08.05.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Fanda
4:6
Friedl
Řízek
24.kolo
03.06.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Gold Combix ÚL "B"
5:7
Šmid
Řízek
25.kolo
09.06.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
4:3
Sýs
Řízek
2013/2014 Pohár A
3.kolo
17.12.13
úterý
20:30
Setuza
Oranjes Ústí n.L.
Samba UL
4:5
Lutka
Řízek
19.12.13
čtvrtek
20:30
Setuza
Klimax Bar "UL"
Tutti Pizza UL
5:9
Sýs
Řízek
2013/2014 Pohár B
5.kolo
14.01.14
úterý
19:30
SH Gympl
1.FC Velbloudi
PIERBURG Trmice
4:5
Sůra
Řízek
2012/2013 1.třída
1.kolo
06.09.12
čtvrtek
21:00
SKP
KMF Úder "B"
Kozlos Ústí n.L.
4:7
Sůra
Řízek
2.kolo
11.09.12
úterý
19:30
UT SNP
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "B"
2:9
Macháček
Řízek
09.10.12
úterý
19:00
SH Gympl
Kozlos Ústí n.L.
Flamengo Ústí n.L.
2:6
Hanzlík
Řízek
3.kolo
18.09.12
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FK Všebořice
0:3
Sůra
Řízek
20.09.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Relax "B"
10:6
Nový
Řízek
4.kolo
25.09.12
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FC Lokomotif "UL"
6:5
Lutka
Řízek
06.12.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
KMF Úder "B"
3:7
Nový
Řízek
8.kolo
30.04.13
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Lokomotif "UL"
2:1
Lutka
Řízek
10.kolo
08.11.12
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Kozlos Ústí n.L.
5:4
Lutka
Řízek
09.11.12
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Hop Trop - "B"
7:4
Macháček
Řízek
13.kolo
27.11.12
úterý
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Gold Combix ÚL "B"
4:8
Sýs
Řízek
06.12.12
čtvrtek
20:30
Setuza
New York "UL"
Relax "B"
4:14
Sýs
Řízek
14.kolo
28.03.13
čtvrtek
19:00
WHC KB
TJ Sebuzín
Gold Combix ÚL "B"
4:6
Hanzlík
Řízek
18.kolo
25.04.13
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Flamengo Ústí n.L.
2:7
Hanzlík
Řízek
22.kolo
20.05.13
pondělí
18:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
TJ Sebuzín
2:5
Mikan
Řízek
24.kolo
30.05.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Gold Combix ÚL "B"
2:5
Nový
Řízek
25.kolo
10.06.13
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
4:2
Šmid
Řízek
26.kolo
18.06.13
úterý
20:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "B"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
4:7
Lutka
Řízek
20.06.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
New York "UL"
4:3
Šmid
Řízek
2012/2013 Divize A - ženy
1.kolo
24.11.12
sobota
10:45
WHC KB
FC Tiradores Ladies
FC Démoni Česká Lípa
1:3
Šmid
Řízek
24.11.12
sobota
13:15
WHC KB
FC Tiradores Ladies
ŠT ZOO Ústí n.L
0:4
Šmid
Řízek
4.kolo
26.01.13
sobota
18:00
Teplice
FC Betis Kadaň "A"
SK Rakovník
3:3
Mikan
Řízek
2012/2013 Krajský přebor
1.kolo
03.10.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
FootballStars Severka UL
5:0
Košťál
Řízek
4.kolo
19.12.12
středa
18:00
SH Gympl
Hop Trop A
FC Rumíci
8:7
Macháček
Řízek
5.kolo
01.11.12
čtvrtek
19:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
CF Radobýl Litoměřice
7:1
Mikan
Řízek
10.kolo
03.12.12
pondělí
21:00
Teplice
Wolves Řetenice
Fírova Pivnice "UL"
3:6
Hanzlík
Řízek
12.kolo
17.01.13
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
USK Slávie UL
4:1
Hanzlík
Řízek
14.kolo
21.03.13
čtvrtek
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Tutti Pizza UL
2:5
Mikan
Řízek
18.kolo
23.01.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
USK Slávie UL
6:2
Hanzlík
Řízek
19.kolo
28.02.13
čtvrtek
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Rumíci
3:3
Hanzlík
Řízek
20.kolo
04.03.13
pondělí
19:30
Teplice
Wolves Řetenice
USK Slávie UL
1:6
Košťál
Řízek
2012/2013 Okresní přebor
2.kolo
13.09.12
čtvrtek
20:00
UT SNP
KMF Úder "A"
Morgan Commando TP
6:6
Macháček
Řízek
3.kolo
17.09.12
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
4:4
Košťál
Řízek
19.09.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
5:3
Nový
Řízek
6.kolo
08.10.12
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
3:2
Lutka
Řízek
30.01.13
středa
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
KMF Úder "A"
11:3
Nový
Řízek
8.kolo
02.11.12
pátek
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
TJ Fanda
4:2
Novák
Řízek
10.kolo
05.11.12
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
KMF Úder "A"
6:2
Košťál
Řízek
14.kolo
10.04.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
TJ Fanda
7:5
Hanzlík
Řízek
19.kolo
13.05.13
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
Italové-Combix UL
4:6
Friedl
Řízek
22.kolo
05.06.13
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
2:3
Friedl
Řízek
2012/2013 Pohár A
5.kolo
21.01.13
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
KMK Tornádo "UL"
13:2
Nový
Řízek
2012/2013 Pohár B
3.kolo
11.01.13
pátek
20:30
Setuza
1.FC Velbloudi
SOSOSO
5:3
Mikan
Řízek
2012/2013 Pohár C
4.kolo
22.01.13
úterý
19:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
4:0
Hanzlík
Řízek
2011/2012 1.třída
1.kolo
31.08.11
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FS Severka "B"
3:5
Mikan
Řízek
3.kolo
16.09.11
pátek
19:30
Setuza
Dynamo "B"
FK Všebořice
6:6
Mošnička
Řízek
5.kolo
26.09.11
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Lokomotif "UL"
1:3
Macháček
Řízek
6.kolo
05.10.11
středa
20:30
Setuza
Dynamo "B"
New York
3:3
Lutka
Řízek
7.kolo
13.10.11
čtvrtek
18:00
UT 26.ZŠ
Střekov United
FC Lokomotif "UL"
2:8
Mikan
Řízek
10.kolo
02.11.11
středa
19:00
SH Gympl
New York
Hop Trop - "B"
4:9
Mošnička
Řízek
11.kolo
09.11.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
FK Všebořice
0:5
Nový
Řízek
12.kolo
16.11.11
středa
20:30
Setuza
Dynamo "B"
Flamengo "B"
4:7
Macháček
Řízek
13.kolo
28.11.11
pondělí
18:30
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
FK Všebořice
7:2
Mikan
Řízek
17.kolo
16.04.12
pondělí
17:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Lokomotif "UL"
5:3
Hanzlík
Řízek
23.05.12
středa
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
KMF Úder "B"
5:8
Doubrava
Řízek
23.kolo
15.05.12
úterý
20:00
UT Severka
Střekov United
Dynamo "B"
1:4
Košťál
Řízek
2011/2012 Krajský přebor
1.kolo
05.10.11
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
Dynamo "UL"
5:3
Lutka
Řízek
3.kolo
19.10.11
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
FS Severka "A"
3:5
Hanzlík
Řízek
4.kolo
24.10.11
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FC Rumíci
2:6
Lutka
Řízek
26.10.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Tutti Pizza UL
6:3
Šmid
Řízek
7.kolo
14.11.11
pondělí
17:30
SH Gympl
Gold Combix ÚL "A"
KMK Tornádo "UL"
9:2
Hanzlík
Řízek
2011/2012 Okresní přebor
3.kolo
14.09.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
FC Sokol UL
2:3
Nový
Řízek
6.kolo
03.10.11
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC Sokol UL
6:11
Nový
Řízek
7.kolo
12.10.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Fanda
3:3
Macháček
Řízek
10.kolo
31.10.11
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
FC Sokol UL
3:5
Macháček
Řízek
14.kolo
11.04.12
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FC Kolbenschmidt cz
4:7
Košťál
Řízek
15.kolo
16.04.12
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Lesná Pes UL
1:8
Hanzlík
Řízek
16.kolo
25.04.12
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FK Pérovna UL
7:8
Macháček
Řízek
18.kolo
18.05.12
pátek
17:30
UT SNP
Fanda
KMF Úder "A"
6:5
Mikan
Řízek
22.kolo
05.06.12
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
6:5
Košťál
Řízek
2010/2011 1.třída
1.kolo
03.09.10
pátek
20:30
Setuza
Dynamo Kameňák
Kozlos Ústí n.L.
2:4
Hanzlík
Řízek
3.kolo
14.09.10
úterý
20:00
UT Severka
New York
TJ Fanda "B"
5:8
Doubrava
Řízek
7.kolo
11.10.10
pondělí
20:00
UT Severka
New York
Lesná Pes UL
2:14
Šmid
Řízek
19.kolo
29.04.11
pátek
17:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
Wayuptensky futsal team UL
7:10
Špora
Řízek
20.kolo
04.05.11
středa
19:00
UT Stad.ml
FK Všebořice
KMF Úder "B"
6:10
Sýs
Řízek
24.kolo
03.06.11
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
FK Všebořice
2:5
Špora
Řízek
03.06.11
pátek
18:30
Setuza
Dynamo Kameňák
Flatus
5:0
Nový
Řízek
25.kolo
08.06.11
středa
19:10
UT Stad.ml
FK Všebořice
FC Elpra
3:4
Kalina
Řízek
09.06.11
čtvrtek
20:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Dynamo Kameňák
1:5
Macháček
Řízek
26.kolo
17.06.11
pátek
18:30
Setuza
Dynamo Kameňák
Hop Trop - "B"
1:4
Hanzlík
Řízek
2010/2011 Krajský přebor
8.kolo
29.11.10
pondělí
20:00
WHC KB
Sportbar
FS Severka "A"
5:2
Lutka
Řízek
9.kolo
10.12.10
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
DeNas Krásný Studenec
7:5
Lutka
Řízek
2010/2011 Okresní přebor
3.kolo
13.09.10
pondělí
19:00
UT SNP
Odpadlíci
Akord
5:3
Hanzlík
Řízek
4.kolo
21.09.10
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Flamengo UL
5:6
Doubrava
Řízek
5.kolo
02.12.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
AS - Comp
6:8
Nový
Řízek
6.kolo
04.10.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Sokol UL
6:19
Nový
Řízek
06.10.10
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Akord
6:5
Hanzlík
Řízek
9.kolo
26.11.10
pátek
19:30
Setuza
Akord
KMK Tornádo "UL"
3:2
Nový
Řízek
10.kolo
03.11.10
středa
16:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Gold Combix ÚL "A"
2:12
Nový
Řízek
11.kolo
08.11.10
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Flamengo UL
2:0
Hanzlík
Řízek
14.kolo
21.03.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Fanda
6:1
Kresta
Řízek
15.kolo
30.03.11
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
FC Sokol UL
4:3
Šmid
Řízek
16.kolo
04.04.11
pondělí
21:00
Setuza
AS - Comp
Morgan Commando TP
3:4
Mikan
Řízek
17.kolo
20.06.11
pondělí
19:00
Setuza
Flamengo UL
AS - Comp
4:8
Hanzlík
Řízek
19.kolo
27.04.11
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Fanda
5:2
Košťál
Řízek
20.kolo
03.05.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Odpadlíci
4:13
Macháček
Řízek
25.kolo
06.06.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
KMK Tornádo "UL"
5:3
Košťál
Řízek
2010/2011 Pohár B
1.kolo
20.12.10
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Vesničani
10:4
Lutka
Řízek
3.kolo
07.01.11
pátek
21:00
Setuza
Vesničani
FK Jamajka
2:8
Nový
Řízek
2010/2011 Pohár C
4.kolo
26.01.11
středa
18:45
SKP
Gold Combix ÚL "B"
SOSOSO
12:4
Mikan
Řízek
5.kolo
20.01.11
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Gold Combix ÚL "B"
2:4
Hanzlík
Řízek
2010/2011 Pohár D
3.kolo
03.01.11
pondělí
21:00
Setuza
Kojoti
KMK Tornádo "UL"
0:5
Lutka
Řízek
2009/2010 1.třída
1.kolo
31.08.09
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FK Jamajka
3:1
Doubrava
Řízek
04.09.09
pátek
16:00
UT Severka
New York
FK Všebořice
8:4
Košťál
Řízek
2.kolo
08.09.09
úterý
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
TJ Fanda "B"
3:4
Matějka
Řízek
10.09.09
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Střekov United
7:4
Košťál
Řízek
4.kolo
21.09.09
pondělí
19:00
UT Severka
FC Elpra
New York
1:4
Nový
Řízek
7.kolo
15.10.09
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FC Elpra
4:2
Nový
Řízek
13.11.09
pátek
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
Kozlos Ústí n.L.
7:2
Kalina
Řízek
8.kolo
20.10.09
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
TOMMI-SEVER
8:2
Blažej
Řízek
9.kolo
29.10.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
5:10
Lutka
Řízek
30.10.09
pátek
19:00
UT Severka
Střekov United
TJ Fanda "B"
6:3
Doubrava
Řízek
10.kolo
25.11.09
středa
20:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FK Všebořice
2:4
Lutka
Řízek
11.kolo
12.11.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
TJ Fanda "B"
5:0
Nový
Řízek
12.kolo
20.11.09
pátek
18:00
UT Severka
FS Severka "B"
Flatus
5:2
Doubrava
Řízek
13.kolo
26.11.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Střekov United
5:4
Hanzlík
Řízek
20.kolo
27.04.10
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
FK Všebořice
1:7
Hanzlík
Řízek
21.kolo
06.05.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FS Severka "B"
3:4
Hanzlík
Řízek
25.kolo
03.06.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
TOMMI-SEVER
6:2
Košťál
Řízek
26.kolo
11.06.10
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
New York
6:4
Doubrava
Řízek
2009/2010 Krajský přebor
6.kolo
08.10.09
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Snopek Bělá 1946
0:2
Lutka
Řízek
15.kolo
21.04.10
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Gold Combix ÚL "A"
6:6
Šmid
Řízek
16.kolo
29.04.10
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Sportbar
4:5
Šmid
Řízek
21.kolo
02.06.10
středa
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
4:4
Matějka
Řízek
2009/2010 Okresní přebor
1.kolo
04.09.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Dynamo Kameňák
3:6
Hanzlík
Řízek
4.kolo
23.09.09
středa
18:45
SKP
Pupkins
KMK Tornádo "UL"
5:7
Hovorka
Řízek
25.09.09
pátek
20:00
Krupka
AS - Comp
Dynamo Kameňák
3:2
Matějka
Řízek
5.kolo
28.09.09
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
AS - Comp
9:6
Doubrava
Řízek
6.kolo
09.10.09
pátek
17:00
UT A.České
Akord
FS Severka "A"
2:5
Matějka
Řízek
14.10.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Gold Combix ÚL "B"
8:6
Lutka
Řízek
10.kolo
03.12.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
FC Sokol UL
6:3
Šmid
Řízek
12.kolo
18.11.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FS Severka "A"
5:8
Hanzlík
Řízek
13.kolo
27.11.09
pátek
19:00
UT Severka
FS Severka "A"
FC Sokol UL
4:4
Hanzlík
Řízek
15.kolo
26.03.10
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop - "B"
4:2
Lutka
Řízek
17.kolo
09.04.10
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Akord
2:1
Nový
Řízek
19.kolo
19.04.10
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Odpadlíci
2:9
Mošnička
Řízek
23.04.10
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Hop Trop - "B"
6:4
Matějka
Řízek
20.kolo
26.04.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes
TJ Libouchec
1:4
Kadeřábek
Řízek
21.kolo
07.05.10
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Pupkins
2:5
Nový
Řízek
22.kolo
14.05.10
pátek
19:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
AS - Comp
5:1
Matějka
Řízek
23.kolo
17.05.10
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
KMK Tornádo "UL"
1:3
Hanzlík
Řízek
25.kolo
31.05.10
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
FC Sokol UL
4:2
Hanzlík
Řízek
26.kolo
07.06.10
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Akord
2:3
Doubrava
Řízek
2009/2010 Pohár C
2.kolo
11.12.09
pátek
18:30
T-Mobile
Odpadlíci
FSC Tygříci "UL"
11:3
Kadeřábek
Řízek
2009/2010 Pohár D
1.kolo
03.12.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
SK Kronen-Labe
17:2
Šmid
Řízek
4.kolo
04.01.10
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
SK Kronen-Labe
8:5
Šmid
Řízek
2009/2010 Pohár E
08.01.10
pátek
20:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FC Bumerang-modrý
13:4
Lutka
Řízek
2008/2009 1.třída
2.kolo
09.09.08
úterý
19:00
UT SNP
Odpadlíci
Městská Policie
8:3
Hanzlík
Řízek
3.kolo
15.09.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Odpadlíci
3:6
Doubrava
Řízek
4.kolo
26.09.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Městská Policie
6:2
Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.08
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
FK Všebořice
4:6
Matějka
Řízek
30.09.08
úterý
19:00
UT SNP
Městská Policie
Střekov United
6:8
Šmid
Řízek
6.kolo
09.10.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Odpadlíci
1:2
Nový
Řízek
7.kolo
10.11.08
pondělí
19:00
UT SNP
Městská Policie
Telecom
0:5
Nový
Řízek
8.kolo
20.10.08
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
Dynamo Kameňák
5:4
Kalina
Řízek
24.10.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Odpadlíci
5:4
Hanzlík
Řízek
9.kolo
27.10.08
pondělí
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Telecom
3:7
Doubrava
Řízek
10.kolo
07.11.08
pátek
18:00
UT Severka
Střekov United
Lesná Pes UL
2:3
Lutka
Řízek
13.kolo
07.04.09
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Střekov United
7:3
Lutka
Řízek
14.kolo
16.04.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
TJ Fanda "B"
7:7
Hovorka
Řízek
17.04.09
pátek
20:00
UT Severka
Střekov United
Telecom
2:2
Doubrava
Řízek
2008/2009 Krajský přebor
2.kolo
11.09.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
KMF Úder "A"
10:5
Hanzlík
Řízek
4.kolo
22.09.08
pondělí
18:00
UT A.České
Fanda
FSC SKP Viktoria
7:12
Nový
Řízek
6.kolo
09.10.08
čtvrtek
17:00
UT Severka
CSKA Výšina
Combix
3:8
Nový
Řízek
7.kolo
19.01.09
pondělí
21:00
WHC KB
FSC SKP Viktoria
Sportbar
1:1
Matějka
Řízek
9.kolo
30.10.08
čtvrtek
19:00
UT Severka
Flamengo UL
KMF Úder "A"
6:5
Matějka
Řízek
10.kolo
03.11.08
pondělí
19:00
UT SNP
Fanda
Sportbar
4:6
Košťál
Řízek
12.kolo
23.04.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Hop Trop A
3:7
Hanzlík
Řízek
13.kolo
08.04.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Sportbar
4:4
Nový
Řízek
08.04.09
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Teta
3:2
Nový
Řízek
15.kolo
22.04.09
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
FC Kolbenschmidt cz
10:1
Doubrava
Řízek
16.kolo
27.05.09
středa
17:00
T-Mobile
FC Kolbenschmidt cz
Combix
3:6
Hanzlík
Řízek
19.kolo
18.05.09
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
KMF Úder "A"
2:6
Hanzlík
Řízek
20.kolo
27.05.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FK Pérovna UL
3:4
Matějka
Řízek
21.kolo
01.06.09
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
Fanda
4:3
Matějka
Řízek
2008/2009 Okresní přebor
3.kolo
15.09.08
pondělí
18:00
UT Stará
FootballStars Severka UL
KMK Tornádo "UL"
4:8
Doubrava
Řízek
17.09.08
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
AS - Comp
6:2
Šmid
Řízek
03.12.08
středa
18:45
SKP
Pupkins
Hop Trop - "B"
13:6
Nový
Řízek
4.kolo
03.10.08
pátek
18:10
UT 26.ZŠ
Chaloupka
AS - Comp
1:8
Hanzlík
Řízek
5.kolo
03.10.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Wayuptensky futsal team UL
4:2
Hanzlík
Řízek
8.kolo
22.10.08
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Hop Trop - "B"
4:7
Šmid
Řízek
9.kolo
27.10.08
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
TJ Libouchec
4:8
Doubrava
Řízek
29.10.08
středa
18:45
SKP
Pupkins
Akord
11:7
Hanzlík
Řízek
18.11.08
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
4:3
Hanzlík
Řízek
10.kolo
05.11.08
středa
20:00
SKP
Akord
Morgan Commando TP
7:8
Doubrava
Řízek
06.11.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
KMK Tornádo "UL"
6:3
Hanzlík
Řízek
12.kolo
01.04.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Akord
5:0
Matějka
Řízek
17.kolo
06.05.09
středa
18:30
SKP
Pupkins
Relax Ústí n.L.
19:6
Košťál
Řízek
21.kolo
02.06.09
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Sokol UL
7:8
Hanzlík
Řízek
03.06.09
středa
18:30
SKP
Pupkins
FootballStars Severka UL
7:6
Hanzlík
Řízek
22.kolo
08.06.09
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMK Tornádo "UL"
10:11
Šmid
Řízek
12.06.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Pupkins
1:4
Doubrava
Řízek
2008/2009 Pohár A
2.kolo
12.12.08
pátek
18:30
T-Mobile
Odpadlíci
Flamengo "B"
10:4
Šmid
Řízek
4.kolo
05.01.09
pondělí
21:00
Setuza
Odpadlíci
Teplárna Trmice
7:0
Doubrava
Řízek
2008/2009 Pohár B
2.kolo
12.12.08
pátek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FK Jamajka
7:5
Doubrava
Řízek
3.kolo
17.12.08
středa
18:00
WHC KB
ZD Hospoddáři "UL"
Lesná Pes UL
2:9
Nový
Řízek
4.kolo
09.01.09
pátek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
ZD Hospoddáři "UL"
12:2
Nový
Řízek
5.kolo
15.01.09
čtvrtek
18:00
hala UJEP
ZD Hospoddáři "UL"
FK Jamajka
4:8
Šmid
Řízek
2008/2009 Pohár C
2.kolo
08.12.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
FSC SKP Viktoria
8:8
Hanzlík
Řízek
2008/2009 Pohár D
10.12.08
středa
19:00
WHC KB
Kozlos Ústí n.L.
Hop Trop A
5:5
Nový
Řízek
2007/2008 1.třída
1.kolo
05.09.07
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Remost
9:4
Šmid
Řízek
3.kolo
21.09.07
pátek
17:00
UT Severka
Střekov United
TJ Fanda "B"
2:3
Hovorka
Řízek
4.kolo
24.09.07
pondělí
17:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
KMK Tornádo "B"
3:4
Hanzlík
Řízek
5.kolo
02.10.07
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
Telecom
8:5
Šmid
Řízek
05.10.07
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
Wayuptensky futsal team UL
2:5
Hovorka
Řízek
6.kolo
08.10.07
pondělí
18:15
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
TJ Libouchec
4:5
Dvořák
Řízek
7.kolo
19.10.07
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
Wayuptensky futsal team UL
8:4
Nový
Řízek
8.kolo
22.10.07
pondělí
18:15
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Trmice
3:6
Hanzlík
Řízek
26.10.07
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Remost
4:2
Šmid
Řízek
9.kolo
01.11.07
čtvrtek
21:00
Setuza
FC Trmice
New York
7:6
Hanzlík
Řízek
12.kolo
28.03.08
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
Střekov United
3:3
Doubrava
Řízek
28.03.08
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
New York
4:6
Doubrava
Řízek
13.kolo
02.04.08
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FC Trmice
20:3
Košťál
Řízek
14.kolo
07.04.08
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Morgan Commando TP
6:4
Nový
Řízek
08.04.08
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
Remost
3:3
Košťál
Řízek
15.kolo
18.04.08
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "B"
TJ Fanda "B"
1:4
Šmid
Řízek
17.kolo
29.04.08
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
Joalis
7:4
Hovorka
Řízek
18.kolo
05.05.08
pondělí
19:00
UT SNP
Joalis
Telecom
4:10
Hovorka
Řízek
22.kolo
06.06.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Joalis
6:6
Hanzlík
Řízek
2007/2008 Krajský přebor
3.kolo
17.09.07
pondělí
19:00
hala UJEP
FK Pérovna UL
Bílý Balet Děčín
3:1
Matějka
Řízek
4.kolo
24.09.07
pondělí
19:00
UT SNP
Linde
Bílý Balet "A"
8:3
Hanzlík
Řízek
12.kolo
25.03.08
úterý
17:00
UT 26.ZŠ
FC Kolbenschmidt cz
Sportbar
7:8
Lutka
Řízek
13.05.08
úterý
19:30
UT Slavoj Děčín
Bílý Balet Děčín
Combix
5:2
Hanzlík
Řízek
13.kolo
31.03.08
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
6:5
Košťál
Řízek
19.kolo
12.05.08
pondělí
20:00
UT Severka
Sportbar
KMF Úder "A"
3:7
Hanzlík
Řízek
22.kolo
04.06.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Linde
8:7
Hanzlík
Řízek
2007/2008 Okresní přebor
1.kolo
04.09.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Chaloupka
7:3
Doubrava
Řízek
2.kolo
12.09.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Relax
3:6
Hovorka
Řízek
4.kolo
28.09.07
pátek
19:00
UT SNP
Městská Policie
Bílý Balet "B"
1:6
Matějka
Řízek
6.kolo
10.10.07
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Flamengo
10:1
Hovorka
Řízek
12.10.07
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Hop Trop - "B"
15:2
Hovorka
Řízek
8.kolo
23.11.07
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Městská Policie
13:6
Hanzlík
Řízek
9.kolo
31.10.07
středa
18:00
UT Severka
Flamengo
Relax
8:3
Nový
Řízek
10.kolo
06.11.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Hop Trop - "B"
3:7
Šmid
Řízek
11.kolo
13.11.07
úterý
20:30
Setuza
Městská Policie
AS - Comp
2:5
Matějka
Řízek
14.11.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Relax
6:8
Šmid
Řízek
12.kolo
26.03.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Bronx Trmice
5:5
Matějka
Řízek
14.kolo
11.04.08
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
AS - Comp
1:2
Doubrava
Řízek
15.kolo
16.04.08
středa
18:00
UT Severka
Flamengo
Hop Trop - "B"
3:2
Košťál
Řízek
17.04.08
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bronx Trmice
FC Sokol UL
3:5
Košťál
Řízek
18.kolo
09.05.08
pátek
18:45
SKP
FSC SKP Viktoria
Bronx Trmice
10:2
Doubrava
Řízek
19.kolo
14.05.08
středa
18:30
UT A.České
Městská Policie
FSC SKP Viktoria
6:7
Šmid
Řízek
21.kolo
28.05.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
AS - Comp
4:9
Hanzlík
Řízek
29.05.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Akord
11:6
Šmid
Řízek
2007/2008 Pohár B
4.kolo
20.12.07
čtvrtek
19:30
T-Mobile
Flamengo
Flamengo "B"
8:6
Šmid
Řízek
2007/2008 Pohár D
04.01.08
pátek
20:00
Setuza
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
New York
6:9
Nový
Řízek
2006/2007 1.třída
13.kolo
02.04.07
pondělí
19:00
UT SNP
Flamengo UL
Joalis
10:3
Nový
Řízek
14.kolo
10.04.07
úterý
19:00
UT SNP
Horal Stebno
Remost
5:7
Dvořák
Řízek
13.04.07
pátek
20:30
UT SNP
Joalis
KMK Tornádo "B"
2:12
Matějka
Řízek
18.kolo
08.05.07
úterý
20:30
UT SNP
Joalis
Telecom
3:5
Nový
Řízek
11.05.07
pátek
20:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMK Tornádo "B"
2:3
Hanzlík
Řízek
19.kolo
15.05.07
úterý
20:30
UT SNP
Joalis
CSKA Výšina "B"
9:3
Dvořák
Řízek
20.kolo
21.05.07
pondělí
19:00
UT SNP
Flamengo UL
Chaloupka
7:5
Matějka
Řízek
2006/2007 Krajský přebor
10.kolo
06.11.06
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Bílý Balet "A"
4:6
Nový
Řízek
13.kolo
12.04.07
čtvrtek
20:30
UT SNP
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
3:7
Doubrava
Řízek
18.kolo
16.05.07
středa
20:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Bílý Balet "A"
3:9
Matějka
Řízek
21.kolo
07.06.07
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
FK Pérovna UL
3:7
Košťál
Řízek
22.kolo
15.06.07
pátek
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Fanda
9:2
Lutka
Řízek
2006/2007 Okresní přebor
14.kolo
11.04.07
středa
16:00
UT SNP
Městská Policie
Akord
3:5
Lutka
Řízek
17.kolo
02.05.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
Městská Policie
6:9
Šmid
Řízek
03.05.07
čtvrtek
19:00
UT Severka
Hadidas
KMF Simware
4:4
Hanzlík
Řízek
19.kolo
16.05.07
středa
17:30
UT SNP
Městská Policie
CSKA Výšina
4:3
Matějka
Řízek
20.kolo
23.05.07
středa
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Hop Trop - "B"
4:5
Doubrava
Řízek
21.kolo
29.05.07
úterý
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
AS - Comp
4:8
Košťál
Řízek
30.05.07
středa
16:00
UT SNP
Městská Policie
FC Sokol UL
7:4
Hanzlík
Řízek
22.kolo
08.06.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Relax
7:4
Lutka
Řízek
celkem záznamů: 601
generováno za 0.16 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek