sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
1
2
3
4
5
rozhodčí
vše
Doubrava Vladimír
Hanzlík Jiří
Košťál Milan
Lutka Josef
Matějka Zdeněk
Nový Miloslav
Řízek Vlastimil
Šmid Jiří
hřiště
vše
hala Libouchec
hala Setuza
hala SOŠE, T-Mobile aréna
stav
vše
odehráno
jen zápasy týmu
vše
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
označit tým
----------
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
domácí
hosté
vše
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
vše
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
vše
Dynamo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
Odpadlíci
Teplárna Trmice
17:00
TJ Sebuzín
TJ Svádov - Olšinky "A"
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
18:00
KMK Tornádo "UL"
FC Lokomotif "UL"
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jaroslav Faigl st.
18:00
FC NY Tiradores "C"
Kozlos Ústí n.L.
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Michal Tuček
20:00
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Rapid UL "D"
Rozhodčí:
Jindřich Sůra
,
Miloslav Nový
20:00
FC Lokomotif "B"
FK Jamajka
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pátek 19.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 291
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
10
09.11.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FSC Tygříci "UL"
4:4
Nauš
Košťál
13
08.04.24
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
FSC Tygříci "UL"
8:4
Nový
Košťál
2023/2024 2.třída
9
01.11.23
středa
20:15
hala UJEP
Old School UL "C"
FC NY Tiradores "C"
0:7
Lutka
Košťál
13
10.04.24
středa
20:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
Old School UL "C"
2:7
Nový
Košťál
14
17.04.24
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "C"
FC Chmelaři UL
4:6
Nový
Košťál
2023/2024 Krajský přebor UK
5
24.10.23
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
Děčín - NOTA
3:7
Lutka
Košťál
13
18.12.23
pondělí
20:30
Roudnice
SK Roudnice n.L. "B"
TJ Oldřichov
5:0
Řízek
Košťál
2023/2024 Pohár A
6
11.01.24
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC WHL Ústí n.L.
Old School UL "B"
2:5
Nový
Košťál
2023/2024 Pohár B
3
11.12.23
pondělí
19:00
Krupka
FSC Tygříci "B"
FT Forza "UL"
3:5
Lutka
Košťál
5
22.01.24
pondělí
21:00
Krupka
Morgan Commando TP
FT Forza "UL"
5:5
Nauš
Košťál
2023/2024 Pohár C
3
10.12.23
neděle
16:00
Libouchec
FC Chmelaři UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
4:14
Tuček
Košťál
2022/2023 1.třída
3
19.09.22
pondělí
19:00
Krupka
SK Dubí "B"
FSC Tygříci "UL"
2:3
Nový
Košťál
9
31.10.22
pondělí
19:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FC Rumíci
9:3
Nauš
Košťál
11
14.11.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Jamajka
4:3
Nauš
Košťál
12
21.11.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FK Jamajka
6:5
Lutka
Košťál
13
30.11.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
FC Rumíci
1:2
Nauš
Košťál
14
22.03.23
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
1:6
Nauš
Košťál
17
14.04.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FT Forza UL "B"
11:5
Nový
Košťál
18
17.04.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
SK Hraničář Petrovice z.s.
3:2
Nauš
Košťál
19
25.04.23
úterý
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
FT Forza UL "B"
4:2
Kresta
Košťál
20
03.05.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Rapid UL "D"
4:5
Nauš
Košťál
22
16.05.23
úterý
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FC Gamers Teplice
8:3
Rouče
Košťál
22
17.05.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "B"
SK Hraničář Petrovice z.s.
9:0
Nauš
Košťál
23
26.05.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FC Rumíci
1:5
Sůra
Košťál
26
12.06.23
pondělí
19:30
Krupka
FC Gamers Teplice
FC Lokomotif "B"
19:6
Lutka
Košťál
2022/2023 2.třída
4
27.09.22
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FC NY Tiradores "C"
3:3
Macháček
Košťál
9
01.11.22
úterý
20:00
WHC KB
Pink Panthers Ústí n.L.
FC Rapid UL "E"
5:8
Řízek
Košťál
17
10.05.23
středa
21:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
FC Rapid UL "E"
0:7
Nauš
Košťál
20
01.06.23
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "B"
FC NY Tiradores "C"
2:3
Nový
Košťál
2022/2023 Krajský přebor UK
7
21.11.22
pondělí
20:00
Krupka
FK Krupka
Old School "UL"
4:7
Lutka
Košťál
2022/2023 Okresní přebor
2
13.09.22
úterý
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC NY Tiradores "B"
2:9
Kresta
Košťál
4
26.09.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
TJ Sebuzín
5:4
Faigl st.
Košťál
11
02.02.23
čtvrtek
20:00
Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
FK Auto Horejsek
4:8
Nový
Košťál
15
29.03.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Flamengo Ústí n.L.
6:2
Nauš
Košťál
16
03.04.23
pondělí
20:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
FC Rapid UL "C"
8:7
Sůra
Košťál
2021/2022 1.třída
1
30.08.21
pondělí
19:00
UT SNP
Březňáci UL
Vikings Libouchec
10:3
Mollinger
Košťál
2
04.10.21
pondělí
18:00
Libouchec
Vikings Libouchec
TJ Svádov - Olšinky "A"
9:10
Nový
Košťál
4
24.09.21
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Rapid UL "D"
1:6
Macháček
Košťál
4
24.09.21
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Lokomotif "B"
4:2
Macháček
Košťál
8
20.10.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Lokomotif "B"
6:1
Tuček
Košťál
12
15.06.22
středa
20:00
UT Severka
Samba UL
FC Incredibles
7:7
Lutka
Košťál
14
30.05.22
pondělí
21:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Incredibles
3:1
Nový
Košťál
20
23.05.22
pondělí
19:30
Krupka
TJ Bouráci Ústí n.L.
Březňáci UL
8:4
Lutka
Košťál
21
30.05.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
Březňáci UL
3:20
Nový
Košťál
22
08.06.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Samba UL
5:0
Rouče
Košťál
2021/2022 2.třída
2
08.09.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Rumíci
2:3
Mollinger
Košťál
10
04.11.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FT Forza UL "B"
7:3
Macháček
Košťál
10
05.11.21
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Patriots UL "A"
6:4
Macháček
Košťál
11
10.11.21
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FK Sambular UL "B"
4:7
Nový
Košťál
15
20.04.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FK Auto Horejsek
2:6
Macháček
Košťál
15
21.04.22
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FC Barcelona UL
6:3
Faigl st.
Košťál
16
27.04.22
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Rumíci
9:3
Nový
Košťál
21
01.06.22
středa
19:00
UT Severka
FK Jamajka
FK Auto Horejsek
4:10
Nový
Košťál
2021/2022 3.třída
9
26.10.21
úterý
18:00
kontumace
FK Albion Ústí
FC Chmelaři UL
5:0
Faigl st.
Košťál
13
21.03.22
pondělí
19:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
volný los - Větruše
9:3
Hanzlík
Košťál
16
13.04.22
středa
18:15
UT Stad.ml
Pink Panthers Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
3:7
Nový
Košťál
24
06.06.22
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FC Rapid UL "E"
5:6
Hanzlík
Košťál
24
09.06.22
čtvrtek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
FK Albion Ústí
9:1
Faigl ml.
Košťál
2021/2022 Krajský přebor UK
5
02.11.21
úterý
19:30
SH Jirkov
SK Ervěnice-Jirkov
FC Betis Kadaň "B"
6:10
Macháček
Košťál
11
14.12.21
úterý
20:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Killers Lovosice
5:10
Hanzlík
Košťál
2021/2022 Okresní přebor
12
28.03.22
pondělí
19:00
UT Severka
Italové-Combix UL
Sampdoria MRV
4:4
Macháček
Košťál
18
13.05.22
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Sokol UL
3:4
Nový
Košťál
2021/2022 Pohár A
1
07.02.22
pondělí
21:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Gamers Teplice
12:2
Macháček
Košťál
2021/2022 Pohár B
5
13.12.21
pondělí
20:00
WHC KB
Hop Trop
Svarog FC Teplice "B"
4:7
Macháček
Košťál
2021/2022 Pohár C
7
05.01.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Old School "UL"
5:3
Nový
Košťál
2020/2021 1.třída
6
09.10.20
pátek
20:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FT Forza "UL"
4:5
Nauš
Košťál
2019/2020 1.třída
3
18.09.19
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Old School "UL"
3:2
Nový
Košťál
4
27.09.19
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
1.FC Kostelníci
5:5
Nový
Košťál
8
23.10.19
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Bouráci Ústí n.L.
1:4
Pašek
Košťál
2019/2020 Krajský přebor UK
2
21.10.19
pondělí
20:00
Krupka
FK Sambular "UL"
FC Betis Kadaň "B"
14:1
Hanzlík
Košťál
8
09.12.19
pondělí
20:00
Krupka
FK Sambular "UL"
FC Atletico Chomutov "B"
8:1
Hanzlík
Košťál
2019/2020 Okresní přebor
2
13.09.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC NY Tiradores "UL"
1:1
Faigl st.
Košťál
2019/2020 Serie A
5
16.06.20
úterý
21:10
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Sokol UL
4:6
Faigl st.
Košťál
2018/2019 1.třída
1
12.12.18
středa
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Lesná Pes UL
4:5
Nový
Košťál
8
26.10.18
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Sampdoria MRV
4:3
Faigl st.
Košťál
16
30.04.19
úterý
19:00
UT SNP
FK Všebořice
FC Rapid UL "D"
3:4
Lutka
Košťál
18
14.05.19
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
Klimax Bar "B"
4:7
Kresta
Košťál
19
21.05.19
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
FK Všebořice
2:6
Faigl st.
Košťál
21
07.06.19
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Rapid UL "D"
5:3
Mollinger
Košťál
2018/2019 Okresní přebor
5
01.10.18
pondělí
18:30
Setuza
FC Sokol UL
Oranjes Ústí n. L.
3:3
Faigl st.
Košťál
12
04.04.19
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Oranjes Ústí n. L.
4:4
Barták
Košťál
13
11.04.19
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Bar Alex
13:0
Nový
Košťál
2018/2019 Pohár D
5
22.01.19
úterý
20:00
Setuza
FK Jamajka
FC NY Tiradores "UL"
5:9
Kalina
Košťál
2017/2018 1.třída
9
02.11.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Samba UL
7:5
Mollinger
Košťál
14
18.04.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
FC NY Tiradores "B"
1:8
Nový
Košťál
15
27.04.18
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Bar Alex
2:11
Mollinger
Košťál
16
03.05.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
KMK Tornádo "UL"
11:4
Heřman
Košťál
21
06.06.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Bar Alex
8:6
Lutka
Košťál
2017/2018 Krajský přebor UK
6
08.11.17
středa
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
Oranjes Ústí n. L.
3:3
Nový
Košťál
19
04.03.18
neděle
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC VITO Proboštov
1:12
Sůra
Košťál
2017/2018 Okresní přebor
14
19.04.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Gold Combix ÚL "C"
4:4
Nauš
Košťál
2017/2018 Pohár C
1
03.01.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FK Albion Ústí
5:4
Mollinger
Košťál
5
12.01.18
pátek
18:00
Setuza
FC Atletico "UL"
Hop Trop "UL"
12:8
Mollinger
Košťál
2016/2017 1.třída
1
09.09.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Hop Trop "B"
6:6
Sýs
Košťál
2
12.09.16
pondělí
17:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Italové "UL"
3:6
Vaššík
Košťál
6
12.10.16
středa
18:30
UT Kameňák
Dynamo "UL"
ULITEP
8:2
Heřman
Košťál
2016/2017 Krajský přebor UK
2
19.10.16
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
SK Bosnia Online EU Teplice
4:2
Heřman
Košťál
9
07.12.16
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
TJ Bouráci Teplice
4:7
Nový
Košťál
15
01.02.17
středa
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Killers Lovosice
8:3
Hanzlík
Košťál
20
06.03.17
pondělí
19:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
Relax Ústí n.L.
10:7
Lutka
Košťál
21
15.03.17
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC NY Tiradores "UL"
5:1
Kresta
Košťál
22
20.03.17
pondělí
18:00
Krupka
TJ Bouráci Teplice
Oranjes Ústí n. L.
5:3
Hanzlík
Košťál
2016/2017 Okresní přebor
1
09.09.16
pátek
20:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Klimax Bar "UL"
3:3
Sýs
Košťál
12
22.11.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Klimax Bar "UL"
4:5
Mollinger
Košťál
2016/2017 Pohár A
6
25.01.17
středa
21:00
Krupka
Old School "UL"
FC Sokol UL
2:6
Hanzlík
Košťál
2015/2016 1.třída
2
07.09.15
pondělí
20:00
kontumace
FCSB Ústí n.L.
FSC Tygříci "UL"
0:5
Kamínek
Košťál
21
17.05.16
úterý
20:00
UT Severka
ULITEP
FSC Tygříci "UL"
2:5
Macháček
Košťál
2015/2016 Krajský přebor UK
1
16.09.15
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC VITO Proboštov
5:5
Šmid
Košťál
7
28.10.15
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Internazionale TP
5:8
Kresta
Košťál
14
14.12.15
pondělí
21:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Italové-Combix UL
6:3
Šmid
Košťál
2015/2016 Okresní přebor
20
12.05.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
USK Slávie UL
19:3
Lutka
Košťál
25
16.06.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Gold Combix ÚL "U-19"
7:5
Nový
Košťál
2015/2016 Pohár A
2
07.12.15
pondělí
18:30
Setuza
FC Chmelaři UL
FSC Tygříci "UL"
4:9
Vaššík
Košťál
2015/2016 Pohár C
1
04.12.15
pátek
20:00
hala UJEP
FC NY Tiradores "B"
Dynamo "UL"
1:10
Mollinger
Košťál
2014/2015 1.třída
19
29.04.15
středa
19:00
UT Severka
ULITEP
Klimax Bar "UL"
8:17
Kamínek
Košťál
2014/2015 Krajský přebor UK
5
16.10.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
CF Radobýl Litoměřice
5:4
Hanzlík
Košťál
11
27.11.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Gardenline Ltm. "B"
2:2
Tuček
Košťál
2014/2015 Okresní přebor
6
09.10.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Libouchec
6:7
Kalina
Košťál
10
04.11.14
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
11:3
Kamínek
Košťál
11
12.11.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Relax "B"
13:6
Hanzlík
Košťál
22
18.05.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Sportbar
5:0
Mikan
Košťál
24
03.06.15
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
FSC SKP Viktoria
6:5
Mollinger
Košťál
2014/2015 Pohár A
5
12.01.15
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Flamengo Ústí n.L.
8:3
Kamínek
Košťál
2014/2015 Pohár B
1
12.12.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Relax "B"
2:6
Nový
Košťál
2013/2014 1.třída
3
18.09.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
TJ Sebuzín
7:5
Řízek
Košťál
4
04.10.13
pátek
20:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FootballStars Severka UL
3:3
Mikan
Košťál
5
01.10.13
úterý
21:00
WHC KB
Dynamo "B"
FK Všebořice
6:1
Řízek
Košťál
7
14.10.13
pondělí
20:00
kontumace
Gold Combix ÚL "C"
FC Rumíci "B"
0:5
Šmid
Košťál
7
18.02.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
8:2
Lutka
Košťál
10
06.11.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FC Lokomotif "UL"
4:7
Mikan
Košťál
15
02.04.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
FK Všebořice
5:6
Sůra
Košťál
16
11.06.14
středa
17:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
Dynamo "B"
8:4
Kamínek
Košťál
17
15.04.14
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
FootballStars Severka UL
FSC Tygříci "UL"
7:6
Kamínek
Košťál
17
16.04.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
New York "UL"
6:5
Kamínek
Košťál
18
22.04.14
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
FC Rumíci "B"
4:2
Friedl
Košťál
18
22.04.14
úterý
20:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
Gold Combix ÚL "C"
4:8
Nový
Košťál
18
23.04.14
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FC NY Tiradores "UL"
6:6
Novák
Košťál
24
04.06.14
středa
20:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Kozlos Ústí n.L.
2:5
Kamínek
Košťál
26
18.06.14
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
Kozlos Ústí n.L.
4:5
Mollinger
Košťál
2013/2014 Krajský přebor
9
13.11.13
středa
21:00
WHC KB
Gardenline Ltm. "B"
CF Radobýl Litoměřice
4:4
Lutka
Košťál
14
15.01.14
středa
21:00
WHC KB
Galacticos Děčín
CF Radobýl Litoměřice
3:17
Lutka
Košťál
17
23.01.14
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Ludis Team Třebenice
4:2
Hanzlík
Košťál
21
24.02.14
pondělí
21:00
WHC KB
FC Rumíci
Galacticos Děčín
4:2
Lutka
Košťál
2013/2014 Okresní přebor
1
04.09.13
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Gold Combix ÚL "B"
3:6
Nový
Košťál
19
30.04.14
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Flamengo UL
3:10
Kamínek
Košťál
24
02.06.14
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
6:4
Kamínek
Košťál
2013/2014 Pohár B
2
09.12.13
pondělí
20:00
WHC KB
Sampdoria MRV UL
Gold Combix ÚL "B"
2:5
Lutka
Košťál
2013/2014 Pohár C
5
17.01.14
pátek
19:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Kozlos Ústí n.L.
4:2
Lutka
Košťál
2012/2013 1.třída
1
04.09.12
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Relax "B"
10:1
Lutka
Košťál
4
27.09.12
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
TJ Sebuzín
8:1
Nový
Košťál
11
14.11.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
Wayuptensky futsal team UL
4:5
Nový
Košťál
12
22.11.12
čtvrtek
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Hop Trop - "B"
7:1
Nový
Košťál
22
24.05.13
pátek
19:00
UT Chuderov
FK Všebořice
FC Sokol UL
3:4
Nový
Košťál
2012/2013 Krajský přebor
11
04.01.13
pátek
20:30
Setuza
FootballStars Severka UL
Tutti Pizza UL
3:4
Mikan
Košťál
2012/2013 Okresní přebor
1
07.11.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Libouchec
5:10
Hanzlík
Košťál
2
10.09.12
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
TJ Libouchec
2:6
Šmid
Košťál
8
22.10.12
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FK Pérovna UL
4:1
Řízek
Košťál
16
22.04.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FK Pérovna UL
2:8
Hilbert
Košťál
2012/2013 Pohár C
3
09.01.13
středa
20:30
WHC KB
FK Jamajka
FSC SKP Viktoria
4:10
Nový
Košťál
4
16.01.13
středa
20:30
WHC KB
FK Jamajka
Fírova Pivnice "B"
3:5
Kresta
Košťál
2011/2012 1.třída
1
02.09.11
pátek
16:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Střekov United
4:3
Sýs
Košťál
4
20.09.11
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FS Severka "B"
9:1
Nový
Košťál
8
19.10.11
středa
20:30
Setuza
Dynamo "B"
Kozlos Ústí n.L.
4:1
Nový
Košťál
12
21.11.11
pondělí
19:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FC Lokomotif "UL"
8:2
Sůra
Košťál
15
26.03.12
pondělí
19:00
SH Gympl
Dynamo "B"
FC Lokomotif "UL"
4:4
Sůra
Košťál
16
03.04.12
úterý
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
New York
4:1
Sýs
Košťál
18
19.04.12
čtvrtek
19:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Dynamo "B"
3:3
Nový
Košťál
21
07.05.12
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
New York
3:6
Hanzlík
Košťál
2011/2012 Krajský přebor
1
05.10.11
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
KMK Tornádo "UL"
10:3
Šmid
Košťál
3
20.10.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
CF Radobýl Litoměřice
6:5
Lutka
Košťál
5
31.10.11
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Dynamo "UL"
4:7
Šmid
Košťál
9
30.11.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Dynamo "UL"
3:5
Macháček
Košťál
11
15.12.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
Gardenline Ltm "A"
7:8
Lutka
Košťál
15
02.02.12
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
Hop Trop A
6:3
Macháček
Košťál
21
12.03.12
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FC Rumíci
3:13
Šmid
Košťál
22
19.03.12
pondělí
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Tutti Pizza UL
4:8
Šmid
Košťál
2011/2012 Okresní přebor
14
11.04.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
AS - Comp
10:4
Řízek
Košťál
17
07.06.12
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Libouchec
5:2
Lutka
Košťál
20
23.05.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FK Pérovna UL
6:5
Mošnička
Košťál
22
06.06.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
7:2
Sýs
Košťál
2011/2012 Pohár B
4
09.01.12
pondělí
19:00
SH Gympl
Kozlos Ústí n.L.
FK Jamajka
7:5
Kalina
Košťál
2011/2012 Pohár D
5
16.01.12
pondělí
17:30
SH Gympl
SK Kronen-Labe
1.FC Velbloudi
3:2
Sýs
Košťál
2010/2011 1.třída
1
30.08.10
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FC Elpra
TJ Fanda "B"
4:2
Doubrava
Košťál
2
06.09.10
pondělí
17:30
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Gold Combix ÚL "B"
5:0
Nový
Košťál
10
01.11.10
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Kozlos Ústí n.L.
6:3
Lutka
Košťál
11
10.11.10
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Lesná Pes UL
6:4
Nový
Košťál
15
28.03.11
pondělí
17:00
UT Severka
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
3:4
Sýs
Košťál
17
20.05.11
pátek
17:00
UT Severka
FS Severka "B"
Lesná Pes UL
3:9
Macháček
Košťál
24
30.05.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Hop Trop - "B"
8:2
Nový
Košťál
26
13.06.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
KMF Úder "B"
7:6
Mikan
Košťál
2010/2011 Krajský přebor
1
15.10.10
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
Teta
10:1
Šmid
Košťál
4
03.11.10
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
USK Slávie UL
3:3
Šmid
Košťál
5
12.11.10
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
Hop Trop A
8:4
Matějka
Košťál
6
18.11.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
USK Slávie UL
5:10
Matějka
Košťál
6
13.12.10
pondělí
20:00
WHC KB
Sportbar
FK Snopek Bělá 1946
5:5
Lutka
Košťál
7
26.11.10
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
Relax Ústí n.L.
7:2
Šmid
Košťál
16
21.02.11
pondělí
20:30
Libouchec
DeNas Krásný Studenec
USK Slávie UL
8:6
Nový
Košťál
17
11.03.11
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
USK Slávie UL
8:5
Mikan
Košťál
2010/2011 Okresní přebor
3
17.09.10
pátek
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FC Kolbenschmidt cz
10:6
Šmid
Košťál
4
20.09.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Akord
14:2
Lutka
Košťál
6
08.10.10
pátek
18:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
8:7
Lutka
Košťál
8
18.10.10
pondělí
19:00
UT Severka
Fanda
KMF Úder "A"
10:1
Doubrava
Košťál
9
26.10.10
úterý
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
AS - Comp
3:2
Šmid
Košťál
24
31.05.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FK Pérovna UL
2:4
Hanzlík
Košťál
2010/2011 Pohár D
5
20.01.11
čtvrtek
21:00
Setuza
ALBY Team 2000
Kojoti
3:5
Lutka
Košťál
2009/2010 1.třída
1
01.09.09
úterý
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
KMF Úder "B"
2:5
Nový
Košťál
6
05.10.09
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
TOMMI-SEVER
4:3
Lutka
Košťál
7
13.10.09
úterý
16:30
UT Severka
New York
Flatus
6:8
Blažej
Košťál
8
19.10.09
pondělí
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
FC Elpra
4:6
Nový
Košťál
8
21.10.09
středa
19:00
UT Severka
Flatus
FK Všebořice
4:2
Doubrava
Košťál
11
13.11.09
pátek
19:00
UT Severka
Střekov United
KMK Tornádo "B"
0:4
Doubrava
Košťál
13
23.11.09
pondělí
19:00
UT Severka
FC Elpra
Kozlos Ústí n.L.
4:3
Doubrava
Košťál
17
08.04.10
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
KMF Úder "B"
3:4
Nový
Košťál
19
23.04.10
pátek
19:00
UT Severka
Střekov United
Flatus
8:6
Doubrava
Košťál
23
20.05.10
čtvrtek
20:00
UT Severka
New York
TJ Fanda "B"
1:6
Kadeřábek
Košťál
24
26.05.10
středa
17:00
UT Severka
Flatus
FC Elpra
4:6
Matějka
Košťál
2009/2010 Krajský přebor
5
01.12.09
úterý
19:00
UT SNP
KMF Úder "A"
Fanda
2:2
Matějka
Košťál
14
15.04.10
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Sportbar
5:2
Matějka
Košťál
19
17.05.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
KMF Úder "A"
7:4
Šmid
Košťál
20
26.05.10
středa
19:00
UT Severka
Fanda
FSC SKP Viktoria
14:8
Matějka
Košťál
2009/2010 Okresní přebor
1
03.09.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
FS Severka "A"
4:4
Lutka
Košťál
4
25.09.09
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Gold Combix ÚL "B"
8:5
Hanzlík
Košťál
9
29.10.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
TJ Libouchec
8:6
Nový
Košťál
11
12.11.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Lesná Pes
6:4
Doubrava
Košťál
20
26.04.10
pondělí
19:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Dynamo Kameňák
4:4
Doubrava
Košťál
24
28.05.10
pátek
19:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Odpadlíci
6:9
Matějka
Košťál
2009/2010 Pohár A
2
07.12.09
pondělí
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
FK Jamajka
8:2
Matějka
Košťál
2009/2010 Pohár D
5
14.01.10
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Dynamo Kameňák
6:2
Šmid
Košťál
2008/2009 1.třída
1
01.09.08
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
KMK Tornádo "B"
4:2
Doubrava
Košťál
7
17.10.08
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Lesná Pes UL
1:5
Doubrava
Košťál
10
04.11.08
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Odpadlíci
3:3
Nový
Košťál
15
21.04.09
úterý
20:30
UT SNP
Městská Policie
New York
5:5
Matějka
Košťál
18
12.05.09
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Dynamo Kameňák
3:7
Nový
Košťál
20
28.05.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Městská Policie
3:4
Nový
Košťál
21
05.06.09
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
TJ Fanda "B"
5:3
Doubrava
Košťál
2008/2009 Krajský přebor
3
16.09.08
úterý
17:30
UT Severka
Flamengo UL
Linde
11:2
Lutka
Košťál
4
23.09.08
úterý
17:30
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
KMF Úder "A"
11:5
Hanzlík
Košťál
4
25.09.08
čtvrtek
17:00
UT ZŠ Karla IV.
Linde
FK Pérovna UL
2:10
Nový
Košťál
7
16.10.08
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Fanda
3:11
Nový
Košťál
15
20.04.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Linde
8:2
Lutka
Košťál
2008/2009 Okresní přebor
4
25.09.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Akord
4:2
Doubrava
Košťál
5
01.10.08
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMK Tornádo "UL"
5:1
Matějka
Košťál
6
09.10.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Pupkins
5:4
Šmid
Košťál
10
27.04.09
pondělí
20:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
Pupkins
2:4
Doubrava
Košťál
11
11.11.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Akord
4:1
Hovorka
Košťál
11
12.11.08
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FootballStars Severka UL
5:0
Nový
Košťál
17
06.05.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Chaloupka
6:7
Řízek
Košťál
18
15.05.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop - "B"
7:6
Matějka
Košťál
2008/2009 Pohár A
5
15.01.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Odpadlíci
7:2
Nový
Košťál
2008/2009 Pohár C
4
05.01.09
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie Domina
Dynamo Kameňák
5:4
Hanzlík
Košťál
2007/2008 1.třída
2
11.09.07
úterý
19:00
UT Mojžíř
FC Trmice
TJ Libouchec
8:5
Nový
Košťál
2
13.09.07
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
Remost
2:2
Doubrava
Košťál
14
07.04.08
pondělí
19:00
UT SNP
Joalis
KMK Tornádo "B"
4:3
France
Košťál
16
25.04.08
pátek
17:30
UT SNP
Telecom
FC Trmice
5:0
Kalina
Košťál
22
05.06.08
čtvrtek
17:00
UT Severka
FK Všebořice
TJ Libouchec
4:10
Matějka
Košťál
2007/2008 Krajský přebor
6
10.10.07
středa
20:00
hala UJEP
FK Pérovna UL
Sportbar
7:6
Kresta
Košťál
8
22.10.07
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
FC Kolbenschmidt cz
5:4
Matějka
Košťál
19
12.05.08
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop A
4:4
Doubrava
Košťál
22
02.06.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Fanda
2:1
Hovorka
Košťál
2007/2008 Okresní přebor
2
12.09.07
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
AS - Comp
5:0
Kresta
Košťál
3
20.09.07
čtvrtek
18:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Hop Trop - "B"
5:2
Hanzlík
Košťál
3
21.09.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Městská Policie
7:4
Lutka
Košťál
4
26.09.07
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Bronx Trmice
2:3
Doubrava
Košťál
13
01.04.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Sokol UL
4:6
Doubrava
Košťál
14
09.04.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Bílý Balet "B"
4:1
Košťál
16
23.04.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Pupkins
4:7
Lutka
Košťál
22
03.06.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Městská Policie
8:3
Šmid
Košťál
22
05.06.08
čtvrtek
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Chaloupka
4:4
Matějka
Košťál
2007/2008 Pohár B
1
03.12.07
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo "B"
8:4
Matějka
Košťál
3
03.01.08
čtvrtek
19:30
T-Mobile
Flamengo "B"
KMF Úder "B"
1:4
Hovorka
Košťál
2007/2008 Pohár D
1
03.12.07
pondělí
21:00
WHC KB
SK Kronen-Labe
New York
1:10
Matějka
Košťál
3
19.12.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
SK Kronen-Labe
14:2
Hovorka
Košťál
2006/2007 1.třída
12
26.03.07
pondělí
19:00
UT SNP
Horal Stebno
KMK Tornádo "B"
3:3
Doubrava
Košťál
12
27.03.07
úterý
20:30
UT SNP
Joalis
Morgan Commando TP
2:6
Doubrava
Košťál
15
20.04.07
pátek
17:00
UT Mojžíř
Remost
Telecom
4:7
Doubrava
Košťál
19
18.05.07
pátek
17:00
UT Mojžíř
Remost
Flatus
5:0
Doubrava
Košťál
2006/2007 Krajský přebor
6
09.10.06
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
KMK Tornádo "UL"
9:2
Hanzlík
Košťál
7
17.10.06
úterý
20:30
UT SNP
Linde
Teta
9:2
Nový
Košťál
8
23.10.06
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
KMK Tornádo "UL"
5:4
Doubrava
Košťál
10
08.11.06
středa
20:15
hala UJEP
Fanda
FC Kolbenschmidt cz
6:1
Hanzlík
Košťál
13
09.04.07
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
Fanda
1:5
Doubrava
Košťál
15
23.04.07
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
Linde
10:7
Doubrava
Košťál
17
09.05.07
středa
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
FK Pérovna UL
3:9
Doubrava
Košťál
18
17.05.07
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Linde
9:5
Doubrava
Košťál
19
21.05.07
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
FK Pérovna UL
4:6
Hanzlík
Košťál
20
28.05.07
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Linde
11:5
Doubrava
Košťál
22
11.06.07
pondělí
18:10
UT Severka
1.HFC "B"
Sonáta
3:3
Doubrava
Košťál
2006/2007 Okresní přebor
14
11.04.07
středa
21:00
UT Severka
FC Sokol UL
KMF Simware
2:9
Doubrava
Košťál
15
17.04.07
úterý
20:00
UT Severka
KMF Simware
AS - Comp
7:2
Hanzlík
Košťál
18
08.05.07
úterý
16:00
UT SNP
Městská Policie
Hop Trop - "B"
2:5
Hovorka
Košťál
20
22.05.07
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Pupkins
12:4
Doubrava
Košťál
celkem záznamů: 291
generováno za 0.05 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek