Dnes je sobota 27.04.2024  uživatel nepřihlášen
Finále okresního poháru
15.02.15

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů Pohárová soutěž ve své okresní části pro sezonu 2014-15 dospěla do finále !! V pondělí 16.2.2015 tak jeden z účastníků přebere okresní pohár OkKF Ústí nad Labem pro tento soutěžní ročník. Do finale se probojoval Combix UL "B" a poněkud překvapivě ( i když sestavou velmi zkušených futsalistů určitě ne outsider finále ) účastník 4.třídy FC Sokol "B". Pro úplnost zbývá dodat, že loňské prvenství v okresní části poháru obhajuje právě záloha druholigového Combixu.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Finále okresního poháru 2014-15:

Combix "B" - FC Sokol UL "B"     9 : 1  (7:1)

2013-14

COMBIX Ústí n.L. B  -  FC Tiradores Ústí n.L.   7 : 3  (4:2)

Sestavy:

Combix B - Vobecký, Kuneš, Dvořák, Děmčenko, Krok, Friedl, Černohorský, Martínek, Herián

FC Tiradores - Horvát, Vršínský, Koleček, Jakubec, Šikl, Komárek, Kramule, Brzák, Jangl, Brož, Vavřina, Švanda, Hejduk Adamec

Branky: Martínek 2, Děmčenko 2, Krok 2, Friedl - Komárek 2, Šikl

2012-13

V pondělí 18.2.2013 proběhlo od 20,00 hod ve SH Krásné Březno finále okresního poháru sezony 2012-13 ve futsalu FIFA. Do finále postoupili vítězové dvou semifinalových bitev ITALOVÉ a mužstvo FC Tiradores. Do zápasu lépe vstoupili hosté, kyž skorovali hned z prvního útoku a šli do vedení 0:1. Italové však nástup zachytili a okamžitě v 2.min po kombinaci Chmelina - Tipta posledně jmenovaný vyrovnal na 1:1. Domácí nepolevili a hned ve 4. min dokázali obrátit skore ve svůj prospěch dokonat a po brance Pokornýho šli do vedení 2:1. V první půli se dokázal ještě jednou v 11.min prosadit Tipta po asistenci Kubašky. Poločas tak skončil 3:1 pro Italy. Ke cti Tiradores slouží to, že ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se o poměrně útočný futsal ovšem bez golového zakončení. Některé vyložené šance však po skorování a úpravě skore volali. Druhá půle se pak proměnila v galapředstavení nejlepšího hráče zápasu Tipty z ITALŮ když v 32., 41. a 47. min upravil stav zápasu ne konečných 6:1. K tomu je třeba podotknou, že ve dvou případech to bylo po samostatné akci, kdy dokázal střelec před dosažením branky perfektním atakováním soupeře získat čistě balon na své sálovky. Vítězství ITALŮ a zisk okresního poháru byl zasloužený a nezbývá nic jiného než popřát podobný úspěch v další - krajské - fázi poháru KF ČR.

ITALOVÉ - FC Tiradores    6 : 1   ( 3:1 )

od 20,00 hod pondělí 18.2. hala WHC K.Březno  RO: Šmíd, Lutka

branky: Tipta 5, Pokorný - Zahrádka

®K: 3 - 1 .... Diváků: 100   / plná hala WHC ani nemohli všichni sedět / !!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2011-12

Po finalovém duelu mezi FC Rumíky a Tuttipizzou známe držitele okresního poháru Futsalu FIFA pro sezonu 2011-12. Tím se po zásluze stalo mužstvo FC Rumíků, když dokázalo poměrně snadno zdolat loňského obhájce poháru 10 : 5 po poločase 6 : 2. Zprvu vyrovnaný zápas rozhodli Rumíci mezi 16. a 20. min prvního poločasu, když odskočili na 4 : 1. Ani zlepšená hra Tuttipizzi a rychle vstřelený gol na začátku druhé půle zvrat v zápasu neznamenal. A tak po přestřelce ke konci zápasu svítilo na ukazateli jasné vítězství FC Rumíků.

FC RUMÍCI - TUTTIPIZZA 10 : 5 (6:2)