Dnes je středa 24.04.2024  uživatel nepřihlášen
Repre v Itálii zaválela ...
07.01.15

Senzační výsledek! Čeští futsalisté porazili mistry Evropy

Čtrnáct set italských fanoušků muselo v úterý večer skousnout ve vyprodané hale města Corlignano Calabro hořkou pilulku. Jejich miláčkové prohráli s českou futsalovou reprezentací v přátelském utkání 1:2.

Český výběr tak znovu potvrdil výbornou formu z posledních měsíců a také fakt, že na jižanského soupeře umí. Zápas rozhodl minutu před koncem Lukáš Rešetár.

Český tým se ujal vedení v 6. minutě. Michal Seidler se rozeběhl po pravé straně a naservíroval míč pro Michala Beleje. Zaskočení Italové se výsledkově oklepali až v 11. minutě, kdy se ve skluzu podařilo vyrovnat Ercolessimu.

Vyrovnaný stav vydržel až do druhé půle, kdy Češi čelili italským atakům, ale Libor Gerčák tým opět podržel. Největší šanci hostí ve druhé půli měl opět Michal Belej, ale Mammarellu nepřekonal. Výborný tah se povedl trenérovi Neumannovi minutu před koncem, kdy se rozhodl pro hru bez brankáře, kterou český tým blesku rychle využil po trefě Lukáše Rešetára – 1:2.

Odveta se hraje ve středu od 20 hodin ve městě Policoro.