Dnes je úterý 23.04.2024  uživatel nepřihlášen
®eny mezinárodně ...
09.12.14

České ženy začaly výhrou, U-19 podlehla Slovensku

Zatímco ženská reprezentace v neděli zahájila svou účast na Turnaji 3 zemí "ostrým" zápasem, ve kterém dokázala zvítězit, mládežnický tým U-19 sehrál v neděli večer přípravné utkání. Oba naše výběry nastoupily proti soupeřům ze Slovenska.V Ostravě se sešel národní tým U-19, který vede David Frič a ženská reprezentace, kterou koučuje Vlastimil Bartošek, aby zde tyto týmy sehrály poslední reprezentační utkání tohoto kalendářního roku.

®eny začaly vítězně

®enská reprezentace vstoupila do Turnaje 3 zemí výhrou nad slovenským výběrem, pro který to byla reprezentační premiéra. K výhře českého celku zavelela vedoucí brankou již ve 3. minutě Divišová, ve 12. minutě zvýšila Plzáková, ale Slovenky dokázaly srovnat díky dvěma díky dvěma trefám Renáty Vígh, což je nejlepší střelkyně maďarské ligy v dresu Gyoru. Po změně stran se ale gólově prosazovaly naše hráčky, které si připsaly zasloužené vítězství.

Česká republika ženy - Slovensko ženy 6:3 (2:2)

Branky: 3. Divišová (Chlastáková), 12. Plzáková (Holečková), 22. Divišová (Holečková), 25. Ondrášková (Šteffanová), 27. Holečková (Plzáková), 37. Lacinová - 15. Vigh, 16. Vigh (Bačová), 39. Vigh (Bačová).

ČR: Vitoulová, Pavlíčková - Lacinová, Šteffanová, Špičková, Veselá, Hýlová, Ondrášková, Holečková, Chlastáková, Divišová, Beštová, Vavračová, Plzáková. Trenér Vlastimil Bartošek.

U-19 si zahrála přípravně se Slovenskem

Protože Turnaj 4 zemí v kategorii do 19 let začíná až v pondělí, sehrál český tým v neděli večer přípravu se stejně starým výběrem našich východních sousedů. Po vítězném poločasu 1:0 nakonec naši hráči podlehli soupeři 1:2, ale výsledek utkání není důležitý - ostrý start do turnaje čeká na naše hráče dnes, kdy od 16:00 nastoupí proti Polsku.