V pátek 26.4.2024 finále Zimního poháru v MSH Krupka ...
25.04.24
Zimní pohár OSF Ústí n.L.
získá některý z dvojice SK Dubí nebo TJ Svádov - Olšinky
Po skupinové a vyřazovací fázi... číst více »
09.04.24
Pohár SFČR 2024: Rozlosování a výsledky regionálních skupin
8. 4. 2024
Futsaloví hosté rozlosovali v podělí 11.... číst více »
18:00 | FC Chmelaři UL | FK Jamajka | |
Rozhodčí: Josef Lutka, Jan Kresta | |||
18:30 | FC WHL Ústí n.L. | FC Lokomotif "B" | |
Rozhodčí: Jiří Macháček, Jiří Šmid | |||
19:00 | Samba UL | FC Gamers Teplice | |
Rozhodčí: Vlastimil Řízek, Josef Lutka | |||
19:15 | Old School UL "B" | TJ Svádov - Olšinky "A" | |
Rozhodčí: Jindřich Sůra, Michal Tuček | |||
20:00 | FT Forza UL "B" | SK Hraničář Petrovice z.s. | |
Rozhodčí: Jiří Šmid, Jiří Macháček |
Dnes je středa 08.05.2024 uživatel nepřihlášen
- SEZÓNA
- ARCHIV
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
- 2005/2006
- 2004/2005
- 2003/2004
- 2002/2003
- MUŽSTVA
- HRÁČI
- ROZHODČÍ
- HŘIŠTĚ
- DOKUMENTY
- FÓRUM
FK Chrudim ve futsalové Lize mistrů zabral ...
27.10.2227. 10. 2022
Dudu zachránil v poslední vteřině Chrudimi důležitou výhru nad Differdange
Zřejmě klíčové utkání základní skupiny 8 Ligy mistrů odehráli futsalisté Chrudimi ve čtvrtek proti lucemburskému Differdange. Po brankách Évertona a Pavla Drozda zvítězili 2:1. Výhru zachránil v poslední vteřině brankář Dudu, který zlikvidoval samostatný únik dvou hráčů soupeře.
FC Differdange 03 - FK Chrudim 1:2 (0:1)
Branky: 27. Oliveira Garrido (Unjanque) – 14. Éverton (Doša), 24. P. Drozd (D. Drozd).
Chrudim: Dudu (Javorski) – Capinha, P. Drozd, D. Drozd, Slováček – Éverton, Mareš, Max, Koudelka, Doša, Torres, Balog, Radovanovič. Trenér Felipe Conde.
FC Shkupi - FK Lučenec 20:00 h.
Branky:
Program skupiny 8
Sobota 29. 10. 2022
17:00 | FK Lučenec - FK Differdange 03
20:00 | FC Shkupi – FK Chrudim
Tabulka skupiny 8
P | TÝM | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
1. | FK Chrudim | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2. | FC Differdange 03 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:4 | 3 |
3. | FK Lučenec | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4. | FC Shkupi | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:9 | 0 |