Dnes je úterý 16.04.2024  uživatel nepřihlášen
Obě finále okresního poháru odložena na neurčito ...
11.03.20

Okresní část poháru - play off přerušeno

Play-off okresní části poháru KF FAČR 2019/20 je ve finále přesušeno a oba dohodnuté finalové zápasy jsou zatím odloženy na neurčito !!

Aktualizace:  11.03.2020

>

Okresní svaz futsalu v Ústí nad Labem projednal a schválil odložení dvou finalových zápasů play-off okresní části poháru SFČR:

Náklady na finalové zápasy - pronájem sportovní haly uhradí vždy pořadatel příslušného finalového zápasu. Odměny s cestovným RO pak bude hradit OSF UL.  V případě remízového stavu na konci zápasu zůstává stav zápasu bez prodlužování. Po vzájemné dohodě obou finalistů a po projednání souhlasí OSF UL s dvěma finálovými termíny okresní části poháru 2019-20. Bude se hrát na dva zápasy s tím, že nebude platit pravidlo branky vstřelené venku. Tzn., že se pouze sečtou skóre obou zápasů bez ohledu na góly na hřišti soupeře. Pokud by v druhém finalovém zápase po obou zápasech nastala bodová i branková rovnost mezi účastníky finálového dvojzápasu /např. 5:1 a 0:4/, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.