Dnes je čtvrtek 26.01.2023  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 693

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu HKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:0
30.08.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Lokomotif "B" 9:6Kresta
Macháček
30.08.21pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULVikings Libouchec10:3Mollinger
Košťál
01.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesSamba UL 5:12Lutka
Sůra
01.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL 4:1Kalina
Hanzlík
03.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"TJ Sebuzín 5:2Mollinger
Faigl st.
2.kolo
06.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Lokomotif "B" 5:2Macháček
Hanzlík
08.09.21středa21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "D" 2:5Košťál
Mollinger
10.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 1:8Košťál
Macháček
10.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínBřezňáci UL 2:9Košťál
Macháček
04.10.21pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecTJ Svádov - Olšinky 9:10Nový
Košťál
04.10.21pondělí20:00UT SeverkaSC Dragons ULFC Incredibles 3:4Lutka
Macháček
3.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULSamba UL 0:5
13.09.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyTJ Sebuzín 4:6Hanzlík
Řízek
15.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Vikings Libouchec 3:7Lutka
Rouče
15.09.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:6Macháček
laik
17.09.21pátek21:00hala UJEPFC Rapid UL "D"SC Dragons UL 3:3Sůra
Šmid
30.05.22pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "UL" 5:4Košťál
Nový
4.kolo
20.09.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec16:3Hanzlík
Šmid
24.09.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 1:6Macháček
Košťál
24.09.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Lokomotif "B" 4:2Macháček
Košťál
24.09.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Svádov - Olšinky 5:6Košťál
Macháček
17.11.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Incredibles 8:2Macháček
Kalina
22.06.22středa19:00UT SeverkaSC Dragons ULBřezňáci UL 2:6Hanzlík
Matys
5.kolo
28.09.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "UL" 9:5Hanzlík
Macháček
29.09.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Šmid
Řízek
29.09.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Samba UL13:5Řízek
Šmid
30.09.21čtvrtek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Sebuzín10:8Nový
Faigl st.
22.03.22úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "D"FT Forza "UL" 1:2Macháček
Kamínek
13.06.22pondělí18:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkySC Dragons UL 2:5Lutka
Macháček
6.kolo
odloženo z podnětu DFC IncrediblesFC Rapid UL "D" 0:5
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Sebuzín 5:0
06.10.21středa19:00UT SeverkaSC Dragons ULFC Lokomotif "B" 3:5Mollinger
Šmid
06.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Březňáci UL 7:1Hanzlík
Šmid
08.10.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULVikings Libouchec 8:5Řízek
Nový
08.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Svádov - Olšinky 7:7Nový
Řízek
7.kolo
11.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFT Forza "UL" 3:9Kalina
Faigl st.
13.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Faigl st.
13.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 4:4Macháček
Rouče
14.10.21čtvrtek19:30UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles 6:3Faigl st.
Rouče
15.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínSamba UL 7:5Macháček
Sůra
17.06.22pátek19:30hala UJEPVikings LibouchecSC Dragons UL 3:4Řízek
Tuček
8.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"Březňáci UL 0:5
18.10.21pondělí20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL12:1Hanzlík
Faigl st.
20.10.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Lokomotif "B" 6:1Tuček
Košťál
21.10.21čtvrtek20:00UT SeverkaSC Dragons ULTJ Sebuzín 8:2Macháček
Rouče
22.10.21pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Vikings Libouchec 2:2Nový
Macháček
08.06.22středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Svádov - Olšinky 3:1Faigl ml.
Faigl st.
9.kolo
25.10.21pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Rapid UL "D" 6:4Macháček
Řízek
26.10.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Hanzlík
Faigl st.
27.10.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Incredibles 3:5Košťál
Nový
29.10.21pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"10:3Sůra
Macháček
29.10.21pátek19:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:10Hanzlík
Řízek
20.06.22pondělí19:00UT SeverkaSamba ULSC Dragons UL 8:4Hanzlík
Lutka
10.kolo
02.11.21úterý20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL 9:2Hanzlík
laik
02.11.21úterý19:30UT SNPBřezňáci ULTJ Svádov - Olšinky 4:5Nový
Kalina
03.11.21středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec 6:7Šmid
Faigl st.
03.11.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Sebuzín 3:4Macháček
Mollinger
24.03.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Lokomotif "B" 6:3Macháček
Nový
24.06.22pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 4:8Hanzlík
Matys
11.kolo
10.11.21středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"Březňáci UL 3:6Košťál
Nový
12.11.21pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 4:3Faigl st.
laik
23.03.22středa19:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Incredibles11:1Faigl st.
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.TJ Svádov - Olšinky20:2Hanzlík
laik
04.04.22pondělí17:00UT Stad.mlSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" 6:5Kresta
Nový
08.06.22středa22:00WHC KBVikings LibouchecFC Rapid UL "D" 5:6Košťál
Rouče
12.kolo
28.03.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL"10:9Matys
Lutka
30.03.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"TJ Svádov - Olšinky 3:5Kresta
Šmid
01.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "D" 3:3Macháček
Šmid
13.06.22pondělí20:00hala UJEPVikings LibouchecBřezňáci UL 6:10Matys
Řízek
15.06.22středa20:00UT SNPSC Dragons ULFT Forza "UL" 1:3Tuček
Macháček
15.06.22středa20:00UT SeverkaSamba ULFC Incredibles 7:7Lutka
Košťál
13.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULTJ Sebuzín 5:0
04.04.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyVikings Libouchec 6:5Mollinger
Macháček
06.04.22středa20:00kontumaceFC Lokomotif "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 5:0Košťál
Nový
06.04.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL"12:3Macháček
Tuček
07.04.22čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSC Dragons UL 8:2Hanzlík
Macháček
07.04.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Samba UL 3:0Kamínek
Nový
14.kolo
11.04.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FT Forza "UL" 6:2Nový
Hanzlík
11.04.22pondělí17:00UT Stad.mlSC Dragons ULFC Rapid UL "D" 3:2Faigl st.
Faigl ml.
11.04.22pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Lokomotif "B" 3:10Košťál
Matys
15.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Svádov - Olšinky 6:1Macháček
Faigl ml.
15.04.22pátek19:00kontumaceSamba ULBřezňáci UL 5:0Macháček
Faigl ml.
30.05.22pondělí21:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Incredibles 3:1Nový
Košťál
15.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULSC Dragons UL 5:0
18.04.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkySamba UL 2:7Macháček
Hanzlík
20.04.22středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesFT Forza "UL" 1:4Faigl st.
Faigl ml.
20.04.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"TJ Sebuzín 6:9Faigl ml.
Faigl st.
22.04.22pátek19:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Ústí n.L. 6:7Košťál
Faigl ml.
16.06.22čtvrtek20:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 7:4Řízek
Rouče
16.kolo
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.FC Incredibles 5:0
27.04.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" 1:4Lutka
Hanzlík
29.04.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 2:10Nový
Faigl ml.
29.04.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Lokomotif "B" 7:4Nový
Faigl ml.
29.04.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínVikings Libouchec 6:5Faigl st.
Faigl ml.
18.05.22středa19:00UT Stad.mlSC Dragons ULTJ Svádov - Olšinky 5:3Nový
Rouče
17.kolo
02.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyKMK Tornádo "UL"12:5Macháček
Nový
02.05.22pondělí18:00kontumaceBřezňáci ULFT Forza "UL" 0:5Matys
Lutka
04.05.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"SC Dragons UL 2:7Mollinger
Šmid
05.05.22čtvrtek21:00kontumaceFC Rapid UL "D"FC Incredibles 5:0Košťál
Macháček
06.05.22pátek19:00LibouchecVikings LibouchecSamba UL 8:5Faigl st.
Faigl ml.
06.05.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Bouráci Ústí n.L. 3:4Lutka
Macháček
18.kolo
09.05.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Rapid UL "D" 2:3Lutka
Hanzlík
11.05.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 8:3Faigl st.
Faigl ml.
11.05.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Svádov - Olšinky14:4Mollinger
Lutka
12.05.22čtvrtek18:00UT Stad.mlSC Dragons ULVikings Libouchec 6:3Hanzlík
Matys
13.05.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Lokomotif "B" 6:8Faigl st.
Faigl ml.
13.05.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Sebuzín 7:0Faigl st.
Faigl ml.
19.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULFC Rapid UL "D" 0:5
16.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyFC Incredibles 3:3Macháček
Lutka
18.05.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FT Forza "UL" 1:8Macháček
Lutka
19.05.22čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" 8:8Hanzlík
Macháček
20.05.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULTJ Bouráci Ústí n.L. 3:6Faigl st.
Faigl ml.
20.05.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínSC Dragons UL 2:5Faigl st.
Faigl ml.
20.kolo
23.05.22pondělí19:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Březňáci UL 8:4Lutka
Košťál
25.05.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 3:3Kamínek
Lutka
25.05.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotif "B" 6:4Šmid
Matys
26.05.22čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Svádov - Olšinky13:3Faigl st.
Faigl ml.
26.05.22čtvrtek18:00UT Stad.mlSC Dragons ULSamba UL 4:7Matys
Rouče
27.05.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"TJ Sebuzín 3:6Matys
Rouče
21.kolo
odloženo z podnětu DSC Dragons ULTJ Bouráci Ústí n.L. 0:5
30.05.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyBřezňáci UL 3:20Nový
Košťál
01.06.22středa20:00UT SeverkaFC Lokomotif "B"FC Rapid UL "D" 1:9Košťál
Nový
02.06.22čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Incredibles12:11Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 2:4Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
22.kolo
06.06.22pondělí19:00UT SeverkaTJ Svádov - OlšinkyTJ Bouráci Ústí n.L. 6:15Faigl st.
laik
06.06.22pondělí18:00UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotif "B" 4:9Lutka
Faigl ml.
08.06.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Vikings Libouchec 5:3Košťál
Rouče
08.06.22středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesTJ Sebuzín 9:11Faigl st.
Faigl ml.
08.06.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Samba UL 5:0Rouče
Košťál
10.06.22pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"SC Dragons UL 9:9Matys
laik
2021/2022 2.třída
1.kolo
30.08.21pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza UL "B" 1:2Košťál
Mollinger
01.09.21středa17:30UT SNPFC RumíciFSC Tygříci "UL" 1:4Lutka
Rouče
02.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Sokol UL "B" 4:4Mollinger
Faigl st.
03.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Jamajka 5:4Mollinger
Macháček
03.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Auto Horejsek 7:6Faigl st.
Řízek
08.10.21pátek17:30UT GymplHop TropPatriots UL "A" 6:4Hanzlík
Rouče
2.kolo
Patriots UL "A"Kozlos Ústí n.L. 0:5
06.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 4:3Lutka
Faigl st.
07.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"Hop Trop 5:10Macháček
Hanzlík
08.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rumíci 2:3Mollinger
Košťál
08.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFSC Tygříci "UL" 5:4Hanzlík
Mollinger
10.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Barcelona UL 2:4Sůra
Řízek
3.kolo
13.09.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:7Macháček
Rouče
13.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL "A" 3:5Lutka
Macháček
13.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza UL "B" 5:11Řízek
Hanzlík
16.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 3:3Macháček
Mollinger
17.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Auto Horejsek 6:8Macháček
Kalina
29.04.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Jamajka 5:1Hanzlík
Matys
4.kolo
20.09.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 9:4Macháček
Lutka
21.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Rumíci 2:9Faigl st.
Kresta
22.09.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Macháček
22.09.21středa19:00hala UJEPPatriots UL "A"FSC Tygříci "UL" 4:3Hanzlík
Řízek
24.09.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:9Tuček
Nový
24.09.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Hop Trop12:6Hanzlík
Rouče
5.kolo
27.09.21pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Jamajka 4:3Macháček
Nový
29.09.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Patriots UL "A" 1:1Rouče
Mollinger
30.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Auto Horejsek 4:6Šmid
Řízek
01.10.21pátek17:30UT GymplHop TropFC Barcelona UL14:0Macháček
Faigl st.
06.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 2:1Šmid
Mollinger
18.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Sambular UL "B" 1:5Nový
Faigl st.
6.kolo
04.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:3Macháček
Lutka
06.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekPatriots UL "A"11:7Hanzlík
Kalina
07.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Hop Trop 3:3Šmid
Macháček
08.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Rumíci 4:3Rouče
Hanzlík
08.10.21pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 5:2Tuček
laik
01.12.21středa20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FT Forza UL "B" 5:3Macháček
Nový
7.kolo
11.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School UL "B" 2:8Nový
Macháček
11.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Sambular UL "B" 4:5Faigl st.
Kalina
12.10.21úterý18:00UT SNPFC RumíciFC Barcelona UL 9:3Hanzlík
Řízek
13.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Jamajka 4:1Rouče
Macháček
13.10.21středa21:00hala UJEPPatriots UL "A"FC Sokol UL "B" 5:6Tuček
laik
15.10.21pátek17:30UT GymplHop TropFK Auto Horejsek 6:4Sůra
Macháček
8.kolo
18.10.21pondělí19:00UT SeverkaFK JamajkaPatriots UL "A" 3:6Macháček
Lutka
20.10.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Sokol UL "B" 6:3Macháček
Řízek
21.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Rumíci 1:3Rouče
Macháček
22.10.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 9:4Lutka
Tuček
22.10.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 3:5Kalina
Hanzlík
16.11.21úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop 2:4Řízek
Macháček
9.kolo
25.10.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Auto Horejsek 0:6Nový
Lutka
26.10.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Jamajka 9:3Košťál
Nový
27.10.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Barcelona UL 5:1Tuček
Lutka
27.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School UL "B" 2:7Macháček
Nový
29.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "A"FK Sambular UL "B" 2:7Mollinger
Rouče
12.04.22úterý17:00UT SNPFC RumíciHop Trop 3:3Košťál
Matys
10.kolo
01.11.21pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Rumíci 4:9Macháček
Nový
03.11.21středa18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Jamajka11:7Hanzlík
Kordík
04.11.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FT Forza UL "B" 7:3Macháček
Košťál
05.11.21pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Sokol UL "B" 4:0Sůra
Řízek
05.11.21pátek17:30UT GymplHop TropFSC Tygříci "UL"11:2Nový
Kalina
05.11.21pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPatriots UL "A" 6:4Macháček
Košťál
11.kolo
08.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:6Macháček
Řízek
09.11.21úterý19:00LibouchecFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 4:2Nový
Řízek
10.11.21středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular UL "B" 4:7Nový
Košťál
10.11.21středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Hop Trop 3:6Lutka
Faigl st.
11.11.21čtvrtek19:00UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek 6:5Nový
Rouče
23.03.22středa19:30kontumacePatriots UL "A"Old School UL "B" 0:5Lutka
Macháček
12.kolo
28.03.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 0:7Košťál
Macháček
30.03.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL 4:2Šmid
Kresta
30.03.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kozlos Ústí n.L. 5:1Faigl st.
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Sambular UL "B"12:5Nový
Faigl ml.
31.03.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"Old School UL "B" 1:7Nový
Faigl ml.
03.06.22pátek17:00UT GymplPatriots UL "A"Hop Trop 3:5Hanzlík
Matys
13.kolo
04.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Auto Horejsek 2:5Macháček
Mollinger
04.04.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Patriots UL "A" 2:6Lutka
Hanzlík
06.04.22středa17:00UT SNPFC RumíciFT Forza UL "B" 3:2Hanzlík
Kamínek
07.04.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 1:4Macháček
Hanzlík
08.04.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 2:6Řízek
Matys
13.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Sokol UL "B" 2:2Macháček
laik
14.kolo
13.04.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:3Košťál
Nový
13.04.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaHop Trop 2:4Řízek
Lutka
15.04.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Old School UL "B" 7:4Matys
Řízek
24.05.22úterý20:00UT SNPFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Macháček
Matys
08.06.22středa20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Barcelona UL 7:3Hanzlík
laik
10.06.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FC Rumíci 6:5Faigl ml.
Faigl st.
15.kolo
18.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Patriots UL "A" 5:2Hanzlík
Řízek
18.04.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 2:13Faigl st.
Faigl ml.
20.04.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Auto Horejsek 2:6Macháček
Košťál
20.04.22středa17:00UT SNPFC RumíciFC Sokol UL "B" 5:2Macháček
Faigl ml.
21.04.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Barcelona UL 6:3Faigl st.
Košťál
20.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFK Sambular UL "B" 8:4Kamínek
16.kolo
27.04.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Rumíci 9:3Nový
Košťál
28.04.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekOld School UL "B" 8:6Hanzlík
Faigl st.
28.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlík
Nový
29.04.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop 4:5Hanzlík
Matys
29.04.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kozlos Ústí n.L. 2:4Tuček
Řízek
29.04.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FT Forza UL "B" 3:3Řízek
Tuček
17.kolo
02.05.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 2:6Lutka
Matys
02.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 2:6Nový
Macháček
03.05.22úterý19:00UT MojžířPatriots UL "A"FK Auto Horejsek 7:6Faigl st.
Faigl ml.
04.05.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Sokol UL "B"10:2Hanzlík
Nový
06.05.22pátek17:30UT GymplHop TropOld School UL "B"11:2Faigl st.
Faigl ml.
08.05.22neděle17:00WHC KBFC RumíciFK Sambular UL "B" 7:3Hanzlík
Macháček
18.kolo
11.05.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 2:5Faigl st.
Faigl ml.
12.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"Patriots UL "A" 6:6Macháček
Nový
12.05.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Řízek
Šmid
12.05.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekHop Trop 8:1Nový
Macháček
13.05.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Rumíci 7:4Hanzlík
laik
13.05.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Macháček
laik
19.kolo
16.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 2:4Lutka
Macháček
17.05.22úterý19:00UT SNPHop TropKozlos Ústí n.L. 7:4Faigl st.
Faigl ml.
18.05.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 1:7Matys
Faigl st.
19.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Auto Horejsek 2:6Macháček
Hanzlík
20.05.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FK Jamajka10:5Řízek
laik
03.06.22pátek17:30UT SNPFC RumíciOld School UL "B" 7:6Faigl st.
Faigl ml.
20.kolo
25.05.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Sokol UL "B" 6:3Matys
Šmid
26.05.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekKozlos Ústí n.L. 5:2Hanzlík
laik
26.05.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "UL" 3:4Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL "A" 3:5Kamínek
Tuček
27.05.22pátek17:30UT GymplHop TropFC Rumíci 8:4Hanzlík
Kamínek
21.kolo
30.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop 1:2Košťál
Nový
31.05.22úterý19:00UT SNPFC RumíciKozlos Ústí n.L. 2:3Košťál
Řízek
01.06.22středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFK Auto Horejsek 4:10Nový
Košťál
01.06.22středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 5:2Matys
Rouče
02.06.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "B"FK Sambular UL "B"13:4Faigl st.
Faigl ml.
03.06.22pátek18:00UT MojžířPatriots UL "A"FC Barcelona UL 4:2Macháček
Rouče
22.kolo
06.06.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 1:1Faigl ml.
Lutka
09.06.22čtvrtek20:00LibouchecFK Auto HorejsekFC Rumíci14:1Faigl st.
laik
09.06.22čtvrtek19:00UT SeverkaOld School UL "B"Patriots UL "A" 1:7Rouče
Hanzlík
10.06.22pátek17:30UT GymplHop TropFT Forza UL "B" 6:8Hanzlík
Tuček
10.06.22pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 4:7Lutka
laik
10.06.22pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:3Faigl st.
Faigl ml.
2021/2022 3.třída
1.kolo
30.08.21pondělí20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Albion Ústí 8:3Lutka
Hanzlík
31.08.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULvolný los - Větruše 4:4Šmid
Rouče
02.09.21čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Gamers Teplice14:5Hanzlík
Kalina
17.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 8:3Nový
Řízek
15.06.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Všebronx Ústí n.L. 9:2Kamínek
Rouče
2.kolo
06.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 9:5Lutka
Kalina
06.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Morgan Commando TP "B" 6:6Faigl st.
Lutka
07.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC NY Tiradores "C" 0:12Mollinger
laik
08.09.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušePatriots UL "B" 5:8Macháček
Lutka
08.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Gamers Teplice 2:11Hanzlík
Faigl st.
3.kolo
13.09.21pondělí17:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Albion Ústí 3:2Šmid
laik
14.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. 4:6Sůra
Šmid
17.09.21pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Rapid UL "E" 7:8Hanzlík
laik
17.09.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" 6:1Šmid
Sůra
07.11.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:2Lutka
Macháček
4.kolo
20.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Gamers Teplice 2:9Lutka
Macháček
21.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" 4:10Macháček
Řízek
22.09.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeMorgan Commando TP "B" 2:13Šmid
Faigl st.
22.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FK Albion Ústí 1:4Řízek
Hanzlík
23.09.21čtvrtek17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:16Šmid
Kalina
5.kolo
27.09.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FSC Tygříci "B"10:5Hanzlík
Lutka
27.09.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Všebronx Ústí n.L.13:2Lutka
Hanzlík
28.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 3:4Macháček
Hanzlík
30.09.21čtvrtek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"volný los - Větruše 7:1Řízek
Šmid
01.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 4:3Šmid
Kalina
6.kolo
04.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:2Lutka
Macháček
05.10.21úterý17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:8Nový
Rouče
05.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULMorgan Commando TP "B" 0:13Sůra
laik
06.10.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Gamers Teplice 2:16Lutka
Nový
06.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "E" 5:2Lutka
Nový
7.kolo
11.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 8:5Faigl st.
Kalina
12.10.21úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFSC Tygříci "B"14:4Košťál
laik
12.10.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion Ústívolný los - Větruše13:1Macháček
Nový
15.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 3:6Kalina
Faigl st.
17.10.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "B" 8:6Hanzlík
Lutka
8.kolo
odloženo z podnětu Dvolný los - VětrušeFC Rapid UL "E" 0:5
18.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:3Lutka
Macháček
19.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Gamers Teplice 4:10Řízek
laik
20.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Všebronx Ústí n.L. 9:5Macháček
Rouče
02.06.22čtvrtek19:00UT Stad.mlPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C"11:3Matys
laik
9.kolo
25.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" 2:5Řízek
Macháček
25.10.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Oranjes Ústí n. L. 4:2Hanzlík
Kamínek
25.10.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL "B" 2:5Kamínek
Hanzlík
26.10.21úterý18:00kontumaceFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL 5:0Faigl st.
Košťál
28.11.21neděle20:00WHC KBFC Všebronx Ústí n.L.volný los - Větruše14:2Faigl st.
Nový
10.kolo
01.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L. 6:4Macháček
Řízek
02.11.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 9:5Kalina
Nový
03.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.volný los - Větruše14:2Faigl st.
Rouče
05.11.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FK Albion Ústí 2:4Hanzlík
Lutka
07.03.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
Matys
11.kolo
08.11.21pondělí20:00kontumaceFC Rapid UL "E"Patriots UL "B" 5:0Řízek
Macháček
10.11.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFSC Tygříci "B" 2:11Macháček
Rouče
13.11.21sobota18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" 6:3Lutka
Hanzlík
03.12.21pátek19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL 1:4Hanzlík
Kalina
28.02.22pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L.10:5Hanzlík
Šmid
12.kolo
15.03.22úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Gamers Teplice 4:9Tuček
Matys
16.03.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL 2:10Faigl st.
Faigl ml.
16.03.22středa19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Morgan Commando TP "B" 0:5Faigl st.
Faigl ml.
16.03.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" 6:10Hanzlík
Řízek
28.03.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC NY Tiradores "C" 6:8Košťál
Macháček
13.kolo
21.03.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "E" 8:6Košťál
Hanzlík
21.03.22pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"volný los - Větruše 9:3Hanzlík
Košťál
22.03.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 4:6Nový
Macháček
23.03.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:9Faigl st.
Faigl ml.
19.04.22úterý18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L. 9:1Hanzlík
Nový
14.kolo
21.03.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Patriots UL "B" 6:7Macháček
Matys
30.03.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC NY Tiradores "C" 2:10Hanzlík
Lutka
30.03.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC Gamers Teplice 4:7Faigl st.
Faigl ml.
30.03.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP "B" 6:8Hanzlík
Lutka
31.03.22čtvrtek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Albion Ústí 9:0Faigl st.
Tuček
15.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC Chmelaři UL 0:5
04.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplicevolný los - Větruše15:3Košťál
laik
05.04.22úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Všebronx Ústí n.L. 2:2Hanzlík
Lutka
06.04.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 5:6Kamínek
Mollinger
06.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Morgan Commando TP "B" 2:4Košťál
Nový
16.kolo
11.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceOranjes Ústí n. L. 8:2Hanzlík
Nový
11.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Morgan Commando TP "B" 3:3Lutka
Macháček
13.04.22středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 0:8Lutka
Řízek
13.04.22středa18:15UT Stad.mlPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:7Nový
Košťál
15.04.22pátek17:00UT SNPvolný los - VětrušeFK Albion Ústí 5:4Kalina
Hanzlík
17.kolo
odloženo z podnětu DMorgan Commando TP "B"FC Chmelaři UL 0:5
18.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"volný los - Větruše11:1Řízek
Macháček
20.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Gamers Teplice 3:12Faigl ml.
Faigl st.
21.04.22čtvrtek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOranjes Ústí n. L. 1:5Košťál
Faigl st.
22.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"11:0Macháček
Mollinger
18.kolo
25.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L. 6:8Macháček
Nový
25.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Gamers Teplice 3:6Lutka
Kalina
26.04.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 6:5Kamínek
Faigl st.
27.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:1Košťál
Nový
27.04.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Všebronx Ústí n.L. 6:4Faigl st.
Faigl ml.
27.04.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" 4:5Faigl st.
Faigl ml.
19.kolo
02.05.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL12:5Hanzlík
Šmid
04.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 6:3Mollinger
Šmid
04.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 6:3Faigl st.
Faigl ml.
05.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 2:8Macháček
Faigl ml.
06.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B"11:1Macháček
Lutka
20.kolo
09.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:3Řízek
Kalina
10.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 4:6Faigl st.
Faigl ml.
11.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Gamers Teplice 9:9Matys
Hanzlík
11.05.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeOranjes Ústí n. L. 2:11Šmid
Macháček
11.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 3:2Faigl st.
Faigl ml.
21.kolo
16.05.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL 5:6Lutka
Macháček
18.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 2:7Nový
Rouče
18.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.volný los - Větruše11:1Macháček
Lutka
20.05.22pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Morgan Commando TP "B" 6:5Tuček
Rouče
20.05.22pátek17:00UT SeverkaFK Albion ÚstíPatriots UL "B" 5:10Faigl st.
Faigl ml.
22.kolo
23.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"volný los - Větruše12:5Řízek
Hanzlík
24.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L.10:2Matys
Macháček
25.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 5:5Šmid
Matys
25.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 7:7Hanzlík
Macháček
10.06.22pátek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice 6:5Hanzlík
laik
23.kolo
31.05.22úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 6:4Hanzlík
Macháček
31.05.22úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 6:3Řízek
Rouče
01.06.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" 9:4Faigl st.
Faigl ml.
01.06.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Chmelaři UL 5:16Macháček
Kalina
02.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíMorgan Commando TP "B" 2:7Macháček
Hanzlík
24.kolo
06.06.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rapid UL "E" 5:6Hanzlík
Košťál
07.06.22úterý18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Hanzlík
laik
08.06.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"volný los - Větruše15:1Řízek
laik
08.06.22středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Chmelaři UL 7:7Tuček
laik
09.06.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Albion Ústí 9:1Faigl ml.
Košťál
2021/2022 Krajský přebor UK
1.kolo
FC NY Tiradores "UL"volný los :
03.10.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Teplice "B" 4:2Hanzlík
Lutka
04.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. 1:1Vlašič
Vlašič
05.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov 2:2Pašek
Macháček
06.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 7:2Šmid
Hanzlík
06.03.22neděle20:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FŠ Litvínov 5:2Hanzlík
Mollinger
2.kolo
SK Roudnice n.L.volný los :
11.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Rapid UL "B" 2:6Hanzlík
Řízek
11.10.21pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovFC Baník Chomutov "B" 6:1Šmid
Hanzlík
11.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 6:1Vlašič
Macháček
13.10.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC NY Tiradores "UL" 1:3Pašek
Lutka
14.10.21čtvrtek19:00LibouchecFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 8:3Hanzlík
Nový
3.kolo
volný losFŠ Litvínov :
18.10.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"TJ Oldřichov 6:0Lutka
Macháček
19.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSvarog FC Teplice "B" 2:2Košťál
Macháček
20.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:1Košťál
Tuček
22.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. 3:7Pašek
Menšík
24.10.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Futsal Děčín 2:10Hanzlík
Pašek
4.kolo
TJ Oldřichovvolný los :
25.10.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FŠ Litvínov 8:1Šmid
Mollinger
25.10.21pondělí20:30WHC KBFutsal DěčínFC NY Tiradores "UL" 4:9Košťál
Faigl st.
25.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Baník Chomutov "B" 3:4Lutka
Kamínek
27.10.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov 5:1Hanzlík
Vlašič
29.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 4:5Vlašič
Vlašič
5.kolo
volný losFutsal Děčín :
01.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Svarog FC Teplice "B" 6:2Hanzlík
Lutka
02.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 6:10Macháček
Košťál
03.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovTJ Oldřichov 1:7Hanzlík
Kalina
03.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. 4:2Mollinger
Macháček
07.11.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice 5:3Šmid
Mollinger
6.kolo
Svarog FC Teplice "B"volný los :
08.11.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 2:2Hanzlík
Nový
08.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.TJ Oldřichov 5:6Prágl
Vlašič
10.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov 4:8Faigl st.
Lutka
12.11.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B" 4:5Hanzlík
Pašek
25.11.21čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínFŠ Litvínov 9:5Faigl st.
Nový
7.kolo
volný losFC Killers Lovosice :
09.10.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 3:8Milner
Lasch
16.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. 4:4Mollinger
Nový
17.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSvarog FC Teplice "B" 5:2Šmid
Hanzlík
21.11.21neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín 8:0Lutka
Hanzlík
21.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Betis Kadaň "B" 5:0Košťál
Mollinger
8.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :
22.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.Futsal Děčín 3:4Hanzlík
Macháček
23.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Baník Chomutov "B" 8:4Mollinger
Hanzlík
24.11.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFŠ Litvínov 7:3Vlašič
Prágl
28.11.21neděle17:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"TJ Oldřichov 0:14Faigl st.
Nový
17.03.22čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 2:5Faigl st.
Hanzlík
9.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :
29.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Ervěnice-Jirkov 3:1Košťál
Macháček
30.11.21úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice 7:3Hanzlík
Nový
03.12.21pátek20:00LibouchecFutsal DěčínSvarog FC Teplice "B" 9:8Lutka
Macháček
05.12.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Roudnice n.L. 4:2Lutka
Hanzlík
19.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" 6:6Mollinger
Řízek
10.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :
06.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.Svarog FC Teplice "B" 9:1Košťál
Faigl st.
06.12.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 4:4Lutka
Macháček
08.12.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov 3:3Hanzlík
Faigl st.
11.12.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Stádník
Cílek
15.03.22úterý20:30KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:4Macháček
Nový
11.kolo
volný losFC Baník Chomutov "B" :
13.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC NY Tiradores "UL" 4:1Prágl
Vlašič
14.12.21úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:10Hanzlík
Košťál
15.12.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Ervěnice-Jirkov 3:4Lutka
Nový
18.12.21sobota17:00KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B" 4:0Macháček
Faigl st.
06.03.22neděle17:00KrupkaFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 4:2Faigl st.
Lutka
12.kolo
volný losFC NY Tiradores "UL" :
03.01.22pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Betis Kadaň "B" 7:3Lutka
Macháček
04.01.22úterý20:30KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov 5:4Faigl st.
Mollinger
05.01.22středa18:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 6:2Košťál
Nový
05.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Baník Chomutov "B" 2:6Hanzlík
Mollinger
10.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Killers Lovosice 6:3Mollinger
Šmid
13.kolo
volný losSK Roudnice n.L. :
10.01.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FŠ Litvínov10:4Lutka
Nový
11.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín 2:4Hanzlík
Šmid
12.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Teplice "B" 6:2Šmid
Mollinger
15.01.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"TJ Oldřichov 4:4Hanzlík
Lutka
16.01.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:5Mollinger
Šmid
14.kolo
FŠ Litvínovvolný los :
17.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Betis Kadaň "B"10:2Šmid
Hanzlík
18.01.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Ervěnice-Jirkov 5:5Hanzlík
Macháček
19.01.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 3:4Lutka
Gajarský
21.01.22pátek20:00LibouchecFutsal DěčínFC Baník Chomutov "B" 9:3Gajarský
Nový
23.01.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC NY Tiradores "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
15.kolo
volný losTJ Oldřichov :
22.01.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B"15:1Vlašič
Lafek
25.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 1:5Hanzlík
Faigl st.
26.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Roudnice n.L. 4:11Macháček
Hanzlík
26.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 9:3Lutka
Nový
28.01.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Futsal Děčín 0:2Faigl st.
Lutka
16.kolo
Futsal Děčínvolný los :
31.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Rapid UL "B" 4:2Hanzlík
Lutka
31.01.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" 5:2Faigl st.
Nový
01.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 1:7Košťál
Hanzlík
04.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov 2:4Lutka
Nový
06.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFŠ Litvínov 6:7Hanzlík
Šmid
17.kolo
volný losSvarog FC Teplice "B" :
06.02.22neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 2:5Pelikán
Chládek
07.02.22pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 2:0Košťál
Macháček
08.02.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" 4:2Lutka
Hanzlík
09.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFutsal Děčín 3:6Mollinger
Šmid
13.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. 4:3Šmid
Mollinger
18.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :
14.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.SK Ervěnice-Jirkov 5:0Košťál
Faigl st.
15.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FŠ Litvínov 5:3Faigl st.
Nový
16.02.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" 4:8Mollinger
Faigl st.
17.02.22čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 6:5Košťál
Nový
18.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC NY Tiradores "UL" 2:7Faigl st.
Nový
19.kolo
volný losFC Betis Kadaň "B" :
19.02.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov 3:3Šmid
Mollinger
21.02.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" 4:0Mollinger
Šmid
23.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Killers Lovosice 3:5Hanzlík
Macháček
27.02.22neděle17:00KrupkaTJ OldřichovSvarog FC Teplice "B"13:1Hanzlík
Faigl st.
03.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. 9:5Mollinger
Šmid
20.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :
21.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Baník Chomutov "B"11:2Prágl
Vlašič
22.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Futsal Děčín 2:7Košťál
Nový
28.02.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov 6:4Lutka
Macháček
01.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC NY Tiradores "UL" 2:4Hanzlík
Matys
04.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov 2:2Lutka
Nový
21.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :
01.03.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Roudnice n.L. 1:4Faigl st.
Nový
07.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" 5:0Hanzlík
Gajarský
09.03.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" 5:4Lutka
Hanzlík
10.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínFC Killers Lovosice11:3Košťál
Matys
12.03.22sobota18:00KrupkaTJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" 7:2Košťál
Nový
22.kolo
FC Baník Chomutov "B"volný los :
14.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Roudnice n.L. 5:2Mollinger
Faigl st.
15.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFŠ Litvínov10:1Hanzlík
Faigl st.
16.03.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 4:10Kamínek
Nový
16.03.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Teplice "B" 7:5Macháček
Mollinger
18.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín 3:2Hanzlík
Procházka
2021/2022 Okresní přebor
1.kolo
31.08.21úterý17:00LibouchecFC Sokol ULOld School "UL" 2:3Faigl st.
Hanzlík
31.08.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 5:5Hanzlík
Faigl st.
01.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ Libouchec 2:6Košťál
Řízek
01.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 6:0Hanzlík
Kalina
02.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sheriffs Teplice 3:5Faigl st.
Mollinger
10.09.21pátek17:30UT SNPSampdoria MRVItalové-Combix UL 4:3Hanzlík
Kalina
2.kolo
07.09.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz10:2Macháček
Hanzlík
08.09.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL12:7Lutka
Macháček
09.09.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"Sampdoria MRV 3:3Macháček
Řízek
10.09.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL 6:2Kalina
Hanzlík
16.11.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 8:2Macháček
Řízek
19.11.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ Libouchec15:2Faigl st.
Hanzlík
3.kolo
14.09.21úterý17:00LibouchecFC Sokol ULFC Sheriffs Teplice 6:4Macháček
Hanzlík
15.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 8:9Mollinger
Macháček
15.09.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecItalové-Combix UL 9:9Hanzlík
Mollinger
15.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOld School "UL" 1:3Mollinger
Hanzlík
16.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "B" 2:1laik
Macháček
17.09.21pátek18:45UT SNPSampdoria MRVKlimax Bar "UL" 4:4Košťál
Rouče
4.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"USK Slávie UL 5:0
21.09.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV 5:4Hanzlík
Macháček
21.09.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL17:5Kresta
Faigl st.
23.09.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 3:5Košťál
Faigl st.
24.09.21pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Italové-Combix UL16:0Hanzlík
Kalina
23.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecOld School "UL" 4:9Hanzlík
Lutka
5.kolo
odloženo z podnětu DFC Sokol ULFC Kolbenschmidt cz 0:5
27.09.21pondělí20:00UT SeverkaItalové-Combix ULOld School "UL" 3:11Lutka
Kalina
29.09.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice 3:7Hanzlík
Nový
29.09.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 4:0Mollinger
Rouče
01.10.21pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Lokomotif "UL" 6:4Hanzlík
Sůra
16.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecKlimax Bar "UL" 1:4Šmid
Hanzlík
6.kolo
05.10.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceTJ Libouchec 7:2Kresta
Mollinger
05.10.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"USK Slávie UL15:4Tuček
Nový
07.10.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV 2:3Macháček
Šmid
08.10.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové-Combix UL 6:5Macháček
Kalina
08.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Old School "UL"10:6Hanzlík
Tuček
23.03.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL 4:1Hanzlík
Macháček
7.kolo
odloženo z podnětu HUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:0
11.10.21pondělí17:30UT SNPSampdoria MRVFC Rapid UL "C" 3:5Macháček
Nový
12.10.21úterý19:00LibouchecFC Sokol ULFC NY Tiradores "B" 4:7Košťál
Faigl st.
13.10.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Lokomotif "UL" 4:10Hanzlík
Šmid
13.10.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Sheriffs Teplice 1:7Faigl st.
Nový
11.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Klimax Bar "UL" 6:3Macháček
Nový
8.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 0:5
19.10.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL14:5Hanzlík
Faigl st.
19.10.21úterý20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceOld School "UL" 1:5Hanzlík
Faigl st.
21.10.21čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULSampdoria MRV 5:3Hanzlík
Faigl st.
21.10.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Libouchec 5:4Macháček
Rouče
22.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" 3:5Macháček
Mollinger
9.kolo
27.10.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL 5:11Šmid
Faigl st.
27.10.21středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Rapid UL "C" 3:1Hanzlík
Kordík
27.10.21středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Kolbenschmidt cz 3:8Nový
Rouče
28.10.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Lokomotif "UL" 4:2Mollinger
Řízek
29.10.21pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC NY Tiradores "B" 4:9Tuček
Faigl st.
29.10.21pátek19:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sheriffs Teplice12:0Faigl st.
Tuček
10.kolo
02.11.21úterý19:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Klimax Bar "UL" 5:1Hanzlík
laik
04.11.21čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULTJ Libouchec10:8Nový
Faigl st.
04.11.21čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOld School "UL" 0:8Košťál
Macháček
05.11.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FC Sheriffs Teplice16:7Řízek
Sůra
22.03.22úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 3:5Kamínek
Macháček
29.03.22úterý21:00hala UJEPUSK Slávie ULSampdoria MRV 1:0Nový
Řízek
11.kolo
10.11.21středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC NY Tiradores "B" 2:15Hanzlík
Kalina
10.11.21středa18:00kontumaceItalové-Combix ULFC Sokol UL 0:5Košťál
Nový
11.11.21čtvrtek19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "C" 7:2Hanzlík
Kordík
12.11.21pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 8:3Sůra
Kalina
17.03.22čtvrtek18:00LibouchecTJ LibouchecSampdoria MRV 5:4Macháček
Matys
21.03.22pondělí20:30kontumaceFC Sheriffs TepliceFC Lokomotif "UL" 0:5Košťál
Nový
12.kolo
nezpůsobilá HPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 0:5
28.03.22pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV 4:4Macháček
Košťál
28.03.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz 6:1Lutka
Matys
30.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecUSK Slávie UL 3:10Mollinger
Nový
30.03.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"FC Sokol UL 3:4Lutka
Hanzlík
08.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" 8:5Macháček
Hanzlík
13.kolo
05.04.22úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sheriffs Teplice 6:2Košťál
Nový
06.04.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC NY Tiradores "B" 2:11Macháček
Lutka
06.04.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULItalové-Combix UL 4:2Mollinger
Kamínek
07.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULKlimax Bar "UL" 8:5Kamínek
Nový
07.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotif "UL" 4:7Hanzlík
Macháček
08.04.22pátek19:30UT SNPSampdoria MRVOld School "UL" 4:6Hanzlík
Faigl ml.
14.kolo
kontumaceOld School "UL"USK Slávie UL 5:0
11.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Sokol UL 6:8Hanzlík
Nový
13.04.22středa20:00UT SeverkaItalové-Combix ULTJ Libouchec 5:7Lutka
Řízek
13.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
14.04.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Kolbenschmidt cz 7:3Hanzlík
Faigl st.
15.04.22pátek19:30UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV 2:8Hanzlík
Kalina
15.kolo
odloženo z podnětu HUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 5:0
20.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"TJ Libouchec 4:3Nový
Hanzlík
21.04.22čtvrtek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Sheriffs Teplice 5:0Menšík
Gajarský
21.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" 1:14Košťál
Faigl st.
21.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULFC Lokomotif "UL" 4:4Macháček
Šmid
07.06.22úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 6:3Košťál
Rouče
16.kolo
25.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceUSK Slávie UL 2:8Kamínek
Matys
27.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Sampdoria MRV 8:3Hanzlík
Lutka
27.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Italové-Combix UL10:2Macháček
Nový
28.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL 5:4Košťál
Matys
29.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 1:3Faigl st.
laik
03.06.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ Libouchec 8:3Gajarský
Menšík
17.kolo
04.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" 4:5Macháček
Lutka
04.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sheriffs Teplice 2:2Gajarský
Menšík
04.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" 1:7Šmid
Mollinger
04.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 3:5Lutka
Macháček
05.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULFC Rapid UL "C" 0:9Hanzlík
Šmid
13.06.22pondělí18:00UT SNPSampdoria MRVFC Kolbenschmidt cz 1:3Řízek
Matys
18.kolo
09.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL16:1Hanzlík
Lutka
11.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV10:2Lutka
Mollinger
11.05.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Libouchec 7:3Hanzlík
Matys
12.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 3:10Šmid
Řízek
13.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL 3:4Nový
Košťál
13.05.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Old School "UL" 0:7Kalina
Rouče
19.kolo
18.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Sheriffs Teplice 7:1Mollinger
Hanzlík
18.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Lokomotif "UL" 0:10Lutka
Macháček
18.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:4Faigl st.
Faigl ml.
18.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 3:3Hanzlík
Mollinger
20.05.22pátek19:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" 1:4Gajarský
Menšík
20.05.22pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Sokol UL 4:5Macháček
Matys
20.kolo
23.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" 8:3Košťál
Lutka
25.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"TJ Libouchec 7:2Gajarský
Menšík
26.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULUSK Slávie UL 9:5Hanzlík
laik
26.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL10:3Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Old School "UL" 6:3Faigl st.
Faigl ml.
27.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV 5:4Řízek
Hanzlík
21.kolo
30.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" 2:4Lutka
Kamínek
01.06.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:3Hanzlík
Macháček
01.06.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sokol UL 5:11Hanzlík
Šmid
02.06.22čtvrtek19:00UT SNPSampdoria MRVUSK Slávie UL 4:0Šmid
Rouče
02.06.22čtvrtek20:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Rapid UL "C" 1:12Hanzlík
Macháček
07.06.22úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" 3:8Menšík
Gajarský
22.kolo
09.06.22čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Old School "UL" 3:2Košťál
Řízek
09.06.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol ULItalové-Combix UL 7:5Faigl st.
Matys
09.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 0:8Hanzlík
Rouče
10.06.22pátek19:00UT SNPSampdoria MRVTJ Libouchec 5:0Gajarský
Menšík
10.06.22pátek18:30kontumaceFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL 5:0
10.06.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice 5:0Menšík
Gajarský
2021/2022 Pohár A
1.kolo
10.12.21pátek19:30WHC KBFK Sambular UL "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 1:5Macháček
Lutka
07.02.22pondělí21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Gamers Teplice12:2Macháček
Košťál
2.kolo
03.12.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FK Sambular UL "B"11:3Hanzlík
Kalina
06.01.22čtvrtek19:00KrupkaFC Gamers TepliceTJ Bouráci Ústí n.L. 4:13Hanzlík
Nový
3.kolo
13.12.21pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 3:4Hanzlík
Nový
26.02.22sobota18:00KrupkaFK Sambular UL "B"FC Gamers Teplice 9:6Macháček
Matys
4.kolo
20.12.21pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "UL" 0:12Košťál
Kresta
25.01.22úterý20:30KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FK Sambular UL "B"10:6Macháček
Nový
5.kolo
07.01.22pátek20:30WHC KBFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "UL" 1:11Faigl st.
Nový
13.01.22čtvrtek17:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FC Gamers Teplice10:6Faigl st.
Mollinger
6.kolo
10.01.22pondělí20:30KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B"10:6Kamínek
Hanzlík
21.01.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 2:3Hanzlík
Tuček
2021/2022 Pohár B
1.kolo
17.12.21pátek18:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop 4:6Hanzlík
Rouče
16.02.22středa21:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FSC Tygříci "UL"12:1Hanzlík
Gajarský
2.kolo
13.12.21pondělí21:00WHC KBFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 1:6Košťál
Macháček
17.02.22čtvrtek21:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Hop Trop 2:2Hanzlík
Gajarský
3.kolo
kontumaceHop TropFSC Tygříci "UL" 0:5
11.02.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"Svarog FC Teplice "B" 2:3Kamínek
4.kolo
08.02.22úterý20:30KrupkaFSC Tygříci "UL"Svarog FC Teplice "B" 4:12Macháček
Nový
14.02.22pondělí21:00WHC KBHop TropFC NY Tiradores "B" 3:12Lutka
Macháček
5.kolo
13.12.21pondělí20:00WHC KBHop TropSvarog FC Teplice "B" 4:7Macháček
Košťál
14.01.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL"12:0Hanzlík
Rouče
6.kolo
kontumaceFSC Tygříci "UL"Hop Trop 5:0
19.02.22sobota18:30kontumaceSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "B" 5:0Nový
Matys
2021/2022 Pohár C
1.kolo
08.12.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "C" 3:2Faigl st.
Hanzlík
19.12.21neděle18:00WHC KBFC RumíciMorgan Commando TP "B" 4:7Hanzlík
Nový
2.kolo
10.12.21pátek18:30WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Rumíci 3:7Lutka
Macháček
15.12.21středa20:00WHC KBOld School "UL"FT Forza "UL" 6:4Macháček
Řízek
3.kolo
12.12.21neděle18:00WHC KBFC RumíciOld School "UL" 4:8Nový
Řízek
27.12.21pondělí18:30KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" 9:3Hanzlík
Macháček
4.kolo
22.12.21středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rumíci 8:3Hanzlík
Kamínek
19.01.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"Morgan Commando TP "B" 6:2Šmid
Nový
5.kolo
29.12.21středa18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FT Forza "UL" 4:2Mollinger
Nový
31.01.22pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"Old School "UL" 1:10Košťál
Matys
6.kolo
17.01.22pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"FT Forza "UL" 2:7Macháček
Nový
20.02.22neděle14:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rumíci 5:6Hanzlík
Lutka
7.kolo
05.01.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 5:3Nový
Košťál
18.02.22pátek20:30WHC KBFC RumíciFC NY Tiradores "C" 6:2Matys
Řízek
8.kolo
12.01.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"FC Rumíci 4:2Hanzlík
Nový
04.02.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Morgan Commando TP "B" 3:6Macháček
Faigl ml.
9.kolo
19.01.22středa20:00WHC KBFC RumíciFT Forza "UL" 3:3Hanzlík
Rouče
09.02.22středa19:30hala UJEPMorgan Commando TP "B"Old School "UL" 5:10Nový
Rouče
10.kolo
05.01.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "C" 3:10Lutka
Faigl st.
12.01.22středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Morgan Commando TP "B" 4:0Faigl st.
Lutka

celkem záznamů: 693

generováno za 0.25 sekund