sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
18:00
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Miloslav Sýs
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 29.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 129
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
10
24.11.23
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
FC Sokol UL
4:3
Tuček
Nauš
15
25.04.24
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC Rumíci
Patriots UL "B"
1:6
Košťál
Nauš
2023/2024 Krajský přebor UK
8
13.11.23
pondělí
20:00
Krupka
FK Krupka
TJ Proboštov "A"
2:5
Macháček
Nauš
13
19.12.23
úterý
20:45
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
Patriots UL "A"
9:7
Košťál
Nauš
17
22.01.24
pondělí
20:00
Krupka
FK Krupka
Old School "UL"
4:3
Košťál
Nauš
2023/2024 Okresní přebor
10
08.11.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "B"
Morgan Commando TP
4:4
Kamínek
Nauš
2023/2024 Pohár B
1
06.12.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Rapid UL "U19"
1:0
Kamínek
Nauš
2023/2024 Pohár C
3
15.12.23
pátek
20:15
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Rapid UL "U17"
0:4
Macháček
Nauš
2022/2023 1.třída
5
03.10.22
pondělí
18:30
Krupka
FC Gamers Teplice
FK Jamajka
11:5
Hanzlík
Nauš
11
16.11.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Hop Trop
4:4
Košťál
Nauš
12
22.11.22
úterý
20:30
Teplice
SK Dubí "B"
FC Lokomotif "B"
9:7
Nový
Nauš
13
30.11.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Old School UL "B"
3:8
Košťál
Nauš
14
21.03.23
úterý
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
FC Gamers Teplice
4:1
Košťál
Nauš
16
03.04.23
pondělí
18:00
Krupka
Morgan Commando TP "B"
FK Sambular "UL"
8:1
Lutka
Nauš
16
05.04.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Gamers Teplice
2:6
Kresta
Nauš
19
26.04.23
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FSC Tygříci "UL"
4:8
Lutka
Nauš
21
10.05.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Morgan Commando TP "B"
3:5
Košťál
Nauš
2022/2023 2.třída
8
25.10.22
úterý
19:00
UT Mojžíř
Korado Slovanka DC
FC Všebronx Ústí n.L.
3:1
Hanzlík
Nauš
10
08.11.22
úterý
20:00
WHC KB
Patriots UL "B"
Old School UL "C"
11:0
Košťál
Nauš
12
30.03.23
čtvrtek
17:30
UT Vrchlického Dc
Korado Slovanka DC
Kozlos Ústí n.L.
7:0
Košťál
Nauš
2022/2023 Krajský přebor UK
2
14.10.22
pátek
20:00
Krupka
FK Krupka
SK Ervěnice-Jirkov
5:4
Matys
Nauš
5
31.10.22
pondělí
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
Old School "UL"
5:4
Košťál
Nauš
6
13.11.22
neděle
20:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
Futsal Děčín
5:4
Košťál
Nauš
8
23.11.22
středa
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
SK Dubí "A"
12:2
Košťál
Nauš
16
01.02.23
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Futsal Děčín
3:6
Košťál
Nauš
21
08.03.23
středa
19:15
hala UJEP
Old School "UL"
FC Killers Lovosice
11:2
Lutka
Nauš
22
16.03.23
čtvrtek
21:00
Sluneta
FC Rapid UL "B"
Old School "UL"
4:2
Faigl st.
Nauš
2022/2023 Okresní přebor
1
05.12.22
pondělí
19:00
Libouchec
TJ Sebuzín
FC Sokol UL
5:7
Sůra
Nauš
1
11.04.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Rapid UL "C"
Flamengo Ústí n.L.
2:2
Košťál
Nauš
5
03.10.22
pondělí
20:30
Krupka
TJ Proboštov "B"
FK Auto Horejsek
12:1
Hanzlík
Nauš
10
09.11.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Sebuzín
2:1
Mollinger
Nauš
11
14.11.22
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Lokomotif "UL"
11:3
Košťál
Nauš
13
11.04.23
úterý
19:00
UT SNP
Flamengo Ústí n.L.
FC NY Tiradores "B"
0:3
Košťál
Nauš
14
22.03.23
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
Samba UL
9:5
Košťál
Nauš
15
27.03.23
pondělí
20:30
Sluneta
FC Sokol UL
KMK Tornádo "UL"
14:1
Košťál
Nauš
18
17.04.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
FC Sokol UL
8:1
Košťál
Nauš
19
24.04.23
pondělí
19:30
UT Sluneta
FC Sokol UL
Flamengo Ústí n.L.
6:2
Košťál
Nauš
19
01.06.23
čtvrtek
19:00
UT SNP
TJ Sebuzín
FK Auto Horejsek
4:3
Košťál
Nauš
2020/2021 1.třída
6
09.10.20
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Březňáci UL
5:12
Hanzlík
Nauš
2020/2021 Okresní přebor
6
07.10.20
středa
21:10
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Sokol UL
4:6
Lutka
Nauš
2018/2019 1.třída
18
16.05.19
čtvrtek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Italové "UL"
12:5
Košťál
Nauš
2018/2019 Okresní přebor
2
13.09.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Klimax Bar "UL"
4:7
Lutka
Nauš
3
20.09.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
6:2
Mollinger
Nauš
7
18.10.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Oranjes Ústí n. L.
11:1
Košťál
Nauš
19
23.05.19
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC NY Tiradores "UL"
6:5
Košťál
Nauš
21
06.06.19
čtvrtek
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC NY Tiradores "UL"
6:4
Košťál
Nauš
2017/2018 1.třída
1
07.09.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Italové "UL"
15:6
Košťál
Nauš
2
14.09.17
čtvrtek
19:00
hala UJEP
FC Rapid UL "D"
Lesná Pes UL
8:9
Košťál
Nauš
5
05.10.17
čtvrtek
18:00
kontumace
Samba UL
FC Barcelona UL
5:0
Mollinger
Nauš
5
05.10.17
čtvrtek
20:15
Setuza
1.FC Kostelníci
FK Parta Střekov "UL"
4:4
Mollinger
Nauš
7
19.10.17
čtvrtek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Hop Trop "UL"
11:3
Mollinger
Nauš
8
26.10.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
1.FC Kostelníci
12:3
Hanzlík
Nauš
11
16.11.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
ULITEP
KMK Tornádo "UL"
13:4
Sýs
Nauš
13
12.04.18
čtvrtek
19:00
UT SNP
1.FC Kostelníci
FC Barcelona UL
10:3
Hanzlík
Nauš
15
26.04.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Italové "UL"
8:9
Košťál
Nauš
20
31.05.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
ULITEP
7:5
Heřman
Nauš
2017/2018 Krajský přebor UK
5
02.11.17
čtvrtek
20:45
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
FC Rapid UL "B"
7:1
Košťál
Nauš
2017/2018 Okresní přebor
1
07.09.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo Ústí n.L.
2:3
Košťál
Nauš
4
09.11.17
čtvrtek
17:30
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Sokol UL
11:4
Košťál
Nauš
11
16.11.17
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Klimax Bar "UL"
2:4
Sýs
Nauš
17
10.05.18
čtvrtek
18:00
UT Chuderov
FK Pérovna UL
FC Sokol UL
8:4
Košťál
Nauš
19
24.05.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo Ústí n.L.
9:4
Nový
Nauš
2016/2017 1.třída
2
15.09.16
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Samba UL
10:4
Macháček
Nauš
4
29.09.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Lesná Pes UL
11:3
Košťál
Nauš
6
23.03.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
1.FC Kostelníci
6:5
Košťál
Nauš
9
03.11.16
čtvrtek
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
FK Parta Střekov "UL"
2:0
Šmid
Nauš
13
01.12.16
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
KMK Tornádo "UL"
8:7
Košťál
Nauš
14
30.03.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
Dynamo "UL"
FK Parta Střekov "UL"
3:6
Košťál
Nauš
14
30.03.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Italové "UL"
6:5
Košťál
Nauš
18
27.04.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
Lesná Pes UL
8:2
Lutka
Nauš
21
18.05.17
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Hop Trop "B"
KMK Tornádo "UL"
3:7
Košťál
Nauš
22
25.05.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FCSB Ústí n.L.
9:9
Košťál
Nauš
23
01.06.17
čtvrtek
20:45
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC NY Tiradores "B"
3:2
Košťál
Nauš
24
08.06.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
1.FC Kostelníci
2:5
Košťál
Nauš
24
08.06.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC Rapid UL "B"
4:6
Košťál
Nauš
2016/2017 Okresní přebor
6
13.10.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Sokol UL
4:4
Košťál
Nauš
7
20.10.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "A"
FC Lokomotif "UL"
9:4
Košťál
Nauš
10
10.11.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
2:12
Mollinger
Nauš
12
24.11.16
čtvrtek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Libouchec
5:6
Tuček
Nauš
15
06.04.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FSC SKP Viktoria
10:4
Košťál
Nauš
15
06.04.17
čtvrtek
19:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Hop Trop "UL"
6:7
Košťál
Nauš
16
13.04.17
čtvrtek
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Kolbenschmidt cz
0:8
Košťál
Nauš
19
04.05.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Hop Trop "UL"
5:3
Heřman
Nauš
22
25.05.17
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
3:7
Košťál
Nauš
22
15.06.17
čtvrtek
17:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
USK Slávie UL
5:3
Lutka
Nauš
2016/2017 Pohár A
1
08.12.16
čtvrtek
19:30
SH Gympl
FC Sokol UL
FC NY Tiradores "B"
7:3
Košťál
Nauš
2016/2017 Pohár C
3
15.12.16
čtvrtek
19:00
Libouchec
Vikings Libouchec
Gold Combix ÚL "C"
5:2
Košťál
Nauš
2015/2016 1.třída
5
28.09.15
pondělí
17:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
FC Sokol UL
3:6
Gajarský
Nauš
6
05.10.15
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "C"
7:7
Sůra
Nauš
8
19.10.15
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
ULITEP
3:6
Lutka
Nauš
9
26.10.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FSC Tygříci "UL"
6:1
Košťál
Nauš
11
10.11.15
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC NY Tiradores "B"
9:2
Košťál
Nauš
13
05.04.16
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
KMK Tornádo "UL"
7:4
Hanzlík
Nauš
15
04.04.16
pondělí
20:00
UT Severka
ULITEP
FC Sokol UL
0:5
Košťál
Nauš
15
04.04.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FCSB Ústí n.L.
7:5
Košťál
Nauš
16
11.04.16
pondělí
17:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FSC Tygříci "UL"
6:3
Mollinger
Nauš
16
12.04.16
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
1.FC Kostelníci
11:6
Košťál
Nauš
16
12.04.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "C"
8:4
Košťál
Nauš
17
18.04.16
pondělí
20:00
UT Severka
ULITEP
Samba UL
7:10
Lutka
Nauš
17
18.04.16
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC NY Tiradores "B"
2:3
Košťál
Nauš
2015/2016 Okresní přebor
2
07.09.15
pondělí
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Dynamo "UL"
2:4
Košťál
Nauš
3
14.09.15
pondělí
20:00
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
2:7
Šmid
Nauš
5
28.09.15
pondělí
18:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
FC Kolbenschmidt cz
5:7
Gajarský
Nauš
6
05.10.15
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
USK Slávie UL
2:4
Sůra
Nauš
8
19.10.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
TJ Fanda
7:8
Lutka
Nauš
9
26.10.15
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
7:4
Košťál
Nauš
11
10.11.15
úterý
18:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
Flamengo UL
5:6
Košťál
Nauš
17
19.04.16
úterý
19:30
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Flamengo Ústí n.L.
7:2
Košťál
Nauš
19
02.05.16
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FC Lokomotif "UL"
0:14
Lutka
Nauš
2015/2016 Pohár C
3
14.12.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
TJ Bouráci Teplice
3:5
Hanzlík
Nauš
2014/2015 1.třída
14
26.03.15
čtvrtek
19:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
ULITEP
3:10
Košťál
Nauš
16
09.04.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
Gold Combix ÚL "C"
1:11
Mikan
Nauš
17
16.04.15
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
FSC Tygříci "UL"
3:1
Hanzlík
Nauš
19
27.04.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Gold Combix ÚL "C"
8:0
Košťál
Nauš
20
02.06.15
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC NY Tiradores "B"
5:7
Mikan
Nauš
21
12.05.15
úterý
18:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
PIERBURG Trmice
5:2
Tuček
Nauš
22
19.05.15
úterý
18:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
Dynamo "B"
2:5
Košťál
Nauš
22
19.05.15
úterý
19:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
FC NY Tiradores "B"
7:3
Košťál
Nauš
25
11.06.15
čtvrtek
19:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "C"
2:10
Košťál
Nauš
25
11.06.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Klimax Bar "UL"
2:4
Košťál
Nauš
2014/2015 Okresní přebor
14
25.03.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Relax "B"
6:3
Košťál
Nauš
15
02.04.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Flamengo Ústí n.L.
1:11
Košťál
Nauš
18
21.04.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Sportbar
3:4
Košťál
Nauš
19
30.04.15
čtvrtek
17:30
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
FC Lokomotif "UL"
2:5
Košťál
Nauš
20
05.05.15
úterý
19:00
kontumace
FK Pérovna UL
Sportbar
5:0
Košťál
Nauš
23
26.05.15
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
4:10
Košťál
Nauš
24
04.06.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Sportbar
1:5
Košťál
Nauš
25
11.06.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo Ústí n.L.
0:1
Košťál
Nauš
26
18.06.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Morgan Commando TP
4:10
Kamínek
Nauš
celkem záznamů: 129
generováno za 0.04 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek