Dnes je čtvrtek 26.01.2023  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 121

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2021/2022 3.třída
1.kolo
30.08.21pondělí20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Albion Ústí 8:3Lutka
Hanzlík
31.08.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULvolný los - Větruše 4:4Šmid
Rouče
02.09.21čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Gamers Teplice14:5Hanzlík
Kalina
17.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 8:3Nový
Řízek
15.06.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Všebronx Ústí n.L. 9:2Kamínek
Rouče
2.kolo
06.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 9:5Lutka
Kalina
06.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Morgan Commando TP "B" 6:6Faigl st.
Lutka
07.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC NY Tiradores "C" 0:12Mollinger
laik
08.09.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušePatriots UL "B" 5:8Macháček
Lutka
08.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Gamers Teplice 2:11Hanzlík
Faigl st.
3.kolo
13.09.21pondělí17:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Albion Ústí 3:2Šmid
laik
14.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. 4:6Sůra
Šmid
17.09.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" 6:1Šmid
Sůra
17.09.21pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Rapid UL "E" 7:8Hanzlík
laik
07.11.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:2Lutka
Macháček
4.kolo
20.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Gamers Teplice 2:9Lutka
Macháček
21.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" 4:10Macháček
Řízek
22.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FK Albion Ústí 1:4Řízek
Hanzlík
22.09.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeMorgan Commando TP "B" 2:13Šmid
Faigl st.
23.09.21čtvrtek17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:16Šmid
Kalina
5.kolo
27.09.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FSC Tygříci "B"10:5Hanzlík
Lutka
27.09.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Všebronx Ústí n.L.13:2Lutka
Hanzlík
28.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 3:4Macháček
Hanzlík
30.09.21čtvrtek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"volný los - Větruše 7:1Řízek
Šmid
01.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 4:3Šmid
Kalina
6.kolo
04.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:2Lutka
Macháček
05.10.21úterý17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:8Nový
Rouče
05.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULMorgan Commando TP "B" 0:13Sůra
laik
06.10.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Gamers Teplice 2:16Lutka
Nový
06.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "E" 5:2Lutka
Nový
7.kolo
11.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 8:5Faigl st.
Kalina
12.10.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion Ústívolný los - Větruše13:1Macháček
Nový
12.10.21úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFSC Tygříci "B"14:4Košťál
laik
15.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 3:6Kalina
Faigl st.
17.10.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "B" 8:6Hanzlík
Lutka
8.kolo
odloženo z podnětu Dvolný los - VětrušeFC Rapid UL "E" 0:5
18.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:3Lutka
Macháček
19.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Gamers Teplice 4:10Řízek
laik
20.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Všebronx Ústí n.L. 9:5Macháček
Rouče
02.06.22čtvrtek19:00UT Stad.mlPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C"11:3Matys
laik
9.kolo
25.10.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Oranjes Ústí n. L. 4:2Hanzlík
Kamínek
25.10.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL "B" 2:5Kamínek
Hanzlík
25.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" 2:5Řízek
Macháček
26.10.21úterý18:00kontumaceFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL 5:0Faigl st.
Košťál
28.11.21neděle20:00WHC KBFC Všebronx Ústí n.L.volný los - Větruše14:2Faigl st.
Nový
10.kolo
01.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L. 6:4Macháček
Řízek
02.11.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 9:5Kalina
Nový
03.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.volný los - Větruše14:2Faigl st.
Rouče
05.11.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FK Albion Ústí 2:4Hanzlík
Lutka
07.03.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
Matys
11.kolo
08.11.21pondělí20:00kontumaceFC Rapid UL "E"Patriots UL "B" 5:0Řízek
Macháček
10.11.21středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFSC Tygříci "B" 2:11Macháček
Rouče
13.11.21sobota18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" 6:3Lutka
Hanzlík
03.12.21pátek19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL 1:4Hanzlík
Kalina
28.02.22pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L.10:5Hanzlík
Šmid
12.kolo
15.03.22úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Gamers Teplice 4:9Tuček
Matys
16.03.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Chmelaři UL 2:10Faigl st.
Faigl ml.
16.03.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" 6:10Hanzlík
Řízek
16.03.22středa19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Morgan Commando TP "B" 0:5Faigl st.
Faigl ml.
28.03.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC NY Tiradores "C" 6:8Košťál
Macháček
13.kolo
21.03.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "E" 8:6Košťál
Hanzlík
21.03.22pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"volný los - Větruše 9:3Hanzlík
Košťál
22.03.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 4:6Nový
Macháček
23.03.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:9Faigl st.
Faigl ml.
19.04.22úterý18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L. 9:1Hanzlík
Nový
14.kolo
21.03.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Patriots UL "B" 6:7Macháček
Matys
30.03.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC Gamers Teplice 4:7Faigl st.
Faigl ml.
30.03.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC NY Tiradores "C" 2:10Hanzlík
Lutka
30.03.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP "B" 6:8Hanzlík
Lutka
31.03.22čtvrtek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Albion Ústí 9:0Faigl st.
Tuček
15.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC Chmelaři UL 0:5
04.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplicevolný los - Větruše15:3Košťál
laik
05.04.22úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Všebronx Ústí n.L. 2:2Hanzlík
Lutka
06.04.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 5:6Kamínek
Mollinger
06.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Morgan Commando TP "B" 2:4Košťál
Nový
16.kolo
11.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Morgan Commando TP "B" 3:3Lutka
Macháček
11.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceOranjes Ústí n. L. 8:2Hanzlík
Nový
13.04.22středa18:15UT Stad.mlPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:7Nový
Košťál
13.04.22středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 0:8Lutka
Řízek
15.04.22pátek17:00UT SNPvolný los - VětrušeFK Albion Ústí 5:4Kalina
Hanzlík
17.kolo
odloženo z podnětu DMorgan Commando TP "B"FC Chmelaři UL 0:5
18.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"volný los - Větruše11:1Řízek
Macháček
20.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Gamers Teplice 3:12Faigl ml.
Faigl st.
21.04.22čtvrtek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOranjes Ústí n. L. 1:5Košťál
Faigl st.
22.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"11:0Macháček
Mollinger
18.kolo
25.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L. 6:8Macháček
Nový
25.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Gamers Teplice 3:6Lutka
Kalina
26.04.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 6:5Kamínek
Faigl st.
27.04.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" 4:5Faigl st.
Faigl ml.
27.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:1Košťál
Nový
27.04.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Všebronx Ústí n.L. 6:4Faigl st.
Faigl ml.
19.kolo
02.05.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL12:5Hanzlík
Šmid
04.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 6:3Faigl st.
Faigl ml.
04.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 6:3Mollinger
Šmid
05.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 2:8Macháček
Faigl ml.
06.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B"11:1Macháček
Lutka
20.kolo
09.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:3Řízek
Kalina
10.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 4:6Faigl st.
Faigl ml.
11.05.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeOranjes Ústí n. L. 2:11Šmid
Macháček
11.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 3:2Faigl st.
Faigl ml.
11.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Gamers Teplice 9:9Matys
Hanzlík
21.kolo
16.05.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL 5:6Lutka
Macháček
18.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.volný los - Větruše11:1Macháček
Lutka
18.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 2:7Nový
Rouče
20.05.22pátek17:00UT SeverkaFK Albion ÚstíPatriots UL "B" 5:10Faigl st.
Faigl ml.
20.05.22pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Morgan Commando TP "B" 6:5Tuček
Rouče
22.kolo
23.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"volný los - Větruše12:5Řízek
Hanzlík
24.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L.10:2Matys
Macháček
25.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 5:5Šmid
Matys
25.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 7:7Hanzlík
Macháček
10.06.22pátek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice 6:5Hanzlík
laik
23.kolo
31.05.22úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 6:4Hanzlík
Macháček
31.05.22úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 6:3Řízek
Rouče
01.06.22středa17:30UT SNPvolný los - VětrušeFC Chmelaři UL 5:16Macháček
Kalina
01.06.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" 9:4Faigl st.
Faigl ml.
02.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíMorgan Commando TP "B" 2:7Macháček
Hanzlík
24.kolo
06.06.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rapid UL "E" 5:6Hanzlík
Košťál
07.06.22úterý18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Hanzlík
laik
08.06.22středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Chmelaři UL 7:7Tuček
laik
08.06.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"volný los - Větruše15:1Řízek
laik
09.06.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Albion Ústí 9:1Faigl ml.
Košťál

celkem záznamů: 121

generováno za 0.11 sekund