sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
19:00
FC Lokomotif "UL"
TJ Sebuzín
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Futsal Bílina
FC NY Tiradores "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
laik
19:00
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Michal Tuček
19:00
Morgan Commando TP
TJ Proboštov "B"
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Dominik Nauš
20:00
FC Rapid UL "D"
Patriots UL "B"
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
Jan Kresta
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 06.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 49
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2015/2016 1.třída
2
11.09.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
1.FC Kostelníci
4:8
Nový
Pacík
6
28.10.15
středa
18:00
UT Severka
Samba UL
Lesná Pes UL
12:6
Šmid
Pacík
9
06.11.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Samba UL
4:11
Tuček
Pacík
11
11.11.15
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
Dynamo "B"
16:1
Heřman
Pacík
2015/2016 Krajský přebor UK
4
06.10.15
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
CF Radobýl Litoměřice
5:4
Šmid
Pacík
5
16.10.15
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Internazionale TP
2:8
Mollinger
Pacík
8
04.11.15
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Třebenice
5:6
Kamínek
Pacík
16
15.01.16
pátek
21:00
Krupka
Internazionale TP
Gold Team UL
8:4
Tuček
Pacík
2015/2016 Okresní přebor
7
12.10.15
pondělí
19:00
UT Gympl
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
4:8
Kamínek
Pacík
7
14.10.15
středa
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
8:4
Lutka
Pacík
8
20.10.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
USK Slávie UL
4:7
Mollinger
Pacík
9
15.12.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Klimax Bar "UL"
6:3
Mollinger
Pacík
2015/2016 Pohár B
1
03.12.15
čtvrtek
20:30
WHC KB
FC Rumíci
FC Sokol UL
3:4
Kamínek
Pacík
3
17.12.15
čtvrtek
20:00
hala UJEP
FC Armenios UL
FC Rumíci
3:9
Lutka
Pacík
2015/2016 Pohár D
1
30.11.15
pondělí
19:00
Setuza
Samba UL
Kozlos Ústí n.L.
5:6
Sůra
Pacík
2014/2015 1.třída
2
12.09.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
FC NY Tiradores "B"
1:4
Hanzlík
Pacík
5
03.10.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
FSC Tygříci "UL"
4:3
Macháček
Pacík
6
06.10.14
pondělí
17:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
FSC Tygříci "UL"
3:5
Tuček
Pacík
7
14.10.14
úterý
18:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
1.FC Kostelníci "B"
9:0
Tuček
Pacík
8
21.10.14
úterý
18:00
UT Severka
ULITEP
Dynamo "B"
2:2
Řízek
Pacík
12
04.12.14
čtvrtek
20:30
Setuza
Lesná Pes UL
FC Sokol UL
5:6
Nový
Pacík
13
01.10.14
středa
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
PIERBURG Trmice
8:5
Řízek
Pacík
13
26.11.14
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
ULITEP
6:2
Mikan
Pacík
16
17.06.15
středa
18:30
hala UJEP
New York "UL"
Wayuptensky futsal team UL
0:20
Mollinger
Pacík
23
25.05.15
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
PIERBURG Trmice
1:5
Macháček
Pacík
23
27.05.15
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Lesná Pes UL
7:2
Mollinger
Pacík
26
17.06.15
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
FSC Tygříci "UL"
8:3
Friedl
Pacík
2014/2015 Krajský přebor UK
6
20.10.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Relax Ústí n.L.
3:5
Hanzlík
Pacík
20
12.02.15
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
FC Třebenice
6:6
Mollinger
Pacík
22
23.02.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Relax Ústí n.L.
3:1
Hanzlík
Pacík
2014/2015 Okresní přebor
2
09.12.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo UL
5:2
Mollinger
Pacík
4
24.09.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
Flamengo UL
9:6
Hanzlík
Pacík
5
02.10.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FC Lokomotif "UL"
2:3
Tuček
Pacík
6
08.10.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
Sportbar
2:3
Šmid
Pacík
7
13.10.14
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Fanda
2:4
Kamínek
Pacík
8
23.10.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Sportbar
5:6
Tuček
Pacík
9
30.10.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
USK Slávie UL
4:8
Mollinger
Pacík
10
06.11.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Hop Trop "UL"
7:5
Nový
Pacík
11
12.11.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Lokomotif "UL"
10:3
Macháček
Pacík
12
20.11.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
KMK Tornádo "UL"
8:2
Hanzlík
Pacík
14
26.03.15
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
TJ Fanda
4:6
Mikan
Pacík
16
08.04.15
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
Relax "B"
10:11
Sýs
Pacík
17
13.04.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
TJ Fanda
8:3
Nový
Pacík
20
06.05.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Libouchec
4:7
Kamínek
Pacík
25
07.05.15
čtvrtek
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Fanda
6:4
Sůra
Pacík
2014/2015 Pohár A
1
07.01.15
středa
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Samba UL
5:7
Košťál
Pacík
2014/2015 Pohár C
2
15.01.15
čtvrtek
18:30
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
Dynamo "B"
4:2
Řízek
Pacík
2014/2015 Pohár D
1
17.12.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
SK Kronen-Labe
15:1
Mollinger
Pacík
4
13.01.15
úterý
20:30
Setuza
FC Sokol UL "B"
Sampdoria MRV "B"
8:3
Tuček
Pacík
celkem záznamů: 49
generováno za 0.02 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek